PDA

Zobacz pełną wersję : Tynkowanie domu z cegły



elo6300
19-04-2020, 04:07
witam wszystkich majsterkowiczów na początku chciałbym nadmienić iż mieszkam w Anglii i zastanawiam się nad otynkowaniem domu z cegły w zabudowie szeregowej jako ze żaden ze mnie specjalista wertuje internet i szukam informacji jak się do tego zabrać... po przeglądnięciu filmów na YouTube wpadłem na pomysł żeby zakupić kompresor który znacznie według mojego mniemania sprawę by ułatwił znalazłem takowy na Allegro w cenie 1500 zł ze 100l butla i wydajnością 300l na minutę nie jestem jednak pewny co do tego jaki rodzaj tynku wybrać podkreślę ze nie zależy mi na docieplaniu domu wiec styropian w grę nie wchodzi tutaj mrozów nie ma a robiąc remont wnętrza zadbałem o wyeliminowanie wszelkich bubli jakie zostawili angielscy pożal się Boże fachowcy związanymi z wyprawieniem okien drzwi i tym podobnych rzeczy a klimat tez surowy nie jest wiec skupiam się bardziej na wyglądzie estetycznym mianowicie chciałbym żeby dom był gładki nie żaden baranek pomalowany na biało pytanie wiec do was jaki rodzaj tynku wybrać żeby efekt został osiągnięty no i czy kupno kompresora z pistoletem do tynkowania o mocy jaka przedstawiłem w ogóle ma sens jak się za to zabrać??? Doradźta coś... pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi