PDA

Zobacz pełną wersję : Nie zakładajcie nowych wątków...



Redakcja
28-10-2002, 14:44
Nie zakładajcie nowych wątków, jeśli już jest w danym temacie, np koszt dachu czy ile dla kierownika budowy. Im większy porządek na liście, tym będzie ona czytelniejsza. Dziękujemy.

Mis Uszatek
28-10-2002, 18:40
Popieram! Popieram!

Redakcjo - szczególnie na najbardziej odległych czasowo stronach forum panuje bałagan.
A gdyby tak pogrupowac watki w tematyczne teczki? Np: teczka - panele, a w niej wszystkie watki o panelach.
Co Wy na to?

Jasiu
28-10-2002, 19:11
Rozumiem Misiu, że zgłaszasz się jako ochotnik do segregatorni.
Bedziesz otwierał wątki i przekładał: "...ten do paneli, ten do pieców, a ten !? Ten od prosiaczka !" :smile:

Gajka
28-10-2002, 20:01
Ha, nie tak dawno czytałam podobny apel, jedynie załozony
przez forumowicza i w innym miejscu. :lol:

I wtedy, i teraz jestem jak najbardziej za. :smile:
Właściwie to po co zakłada sie kilka, kilkanaście czasami wątków
o tej samej tematyce???? :???:
Niech to będzie w jednym miejscu, niech to bedzie nawet kilkustronicowy watek, ale wszystkie wiadomości dotyczące np.
dachu byłyby razem.
Buziaki

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Gajka dnia 2002-10-28 21:03 ]</font>

Mis Uszatek
29-10-2002, 14:30
Jasiu!
Bardzo prosze - nie myl mnie z moim dalekim krewnym, Kubusiem Puchatkiem!
Dziekuje, Dobranoc.

kwiatkor
05-11-2002, 16:22
A jak znaleźć, czy dany wątek już ktoś podejmował. Jest wyszukiwarka, ale praca z nią trochę mnie zniechęca:
szukam np. informacji jak znaleźć dobrą cegłę klinkierową
Wpisuję słowo 'klinkier', we wszystkich forach, dowolny autor, szukaj w T&W,

i dostaję... taaaa, nie napiszę czego, bo mogą być tu dzieci, ale kilkadziesiąt wskazań na wątki, wśród których dopiero trzeba przeglądać wszystkie wiadomości, żeby odszukać interesujący mnie temat. Ile to może zająć: godzinę, siedem, dwa dni? Już wolę po znajomych podzwonić, po księgarniach pochodzić lub założyć nowy wątek.

Chyba, że coś źle robię!!!

To czego mi tu brakuje to, znane z wielu wyszukiwarek internetowych, wyświetlanie fragmentów tekstów z poszukiwana frazą i wskazania na wiadomości, nie na wątki.

07-12-2002, 06:39
<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: AndrzejD dnia 2002-12-07 07:39 ]</font>

Bartt
04-01-2003, 11:46
A może by tak założyć blokadę na tworzenie nowych wątków - ale redakcja musiała by czytać odpowiedzi na własne pytania :smile:

Frankai
04-01-2003, 13:09
Jak będzie można dostawać powiadomienia od "nieswoich" wątków, to pewnie część osób da sobie spokój z zakładaniem nowych.