PDA

Zobacz pełną wersję : Cerpol opinie



MartiMar
21-04-2020, 19:29
Witam stoję przed wyborem pustaków prawie zdecydowałem się na Cerpol Kozłowice. W hurtowni poinformowali mnie ze jest to identyczny pustak co weinberger moge jednym zaczac drugim skonczyc. Co sądzicie o tych pustakach ?

swierol
21-04-2020, 20:43
Ja stawiałem z pustaków W... ale o długości 500mm. Ani super równiutkim ani krzywe, poprószy dobre. Poszukaj jeszcze pustaków z cegielni podkarpackiej, nie widziałem ale słyszałem ze godne uwagi. Wydawało mi się ze w innym temacie pisałeś ze ściany parteru już stoją.

MartiMar
22-04-2020, 05:24
Kupiłem 600 pustaków od sąsiada weinberger po 6 zł dlatego zalezy mi na cerpol

swierol
22-04-2020, 09:58
Najpierw sprawdź czy rzeczywiście będą idealnie pasowały. Ja bym już nie kombinował bo i po co?

wrona3
30-04-2020, 20:49
Ja aktualnie buduję z ceramiki Cerpol, poza tym że majster trochę ponarzekał że trochę krzywe to wszystko ok. W sumie to oni wszyscy zawsze narzekają, najlepiej zawsze i wszędzie to według nich beton komórkowy itp. Wracając do tematu to byłem akurat zdecydowany na Kozłowice dużo czasu przed budową domu, W moim przypadku to nawet miałem taką sytuację (miejsce budowy Wawa) że dużo bardziej powszechny jest porotherm i leier a ja załatwiłem sobie transport z Kozłowic

masera
03-05-2020, 21:27
Pustak jak pustak. Ja wziąłem z cerpolu i jedyne co rzuciło mi się w oczy to w porównaniu z cerpolem Wienerberger był bardzo popękany - wpisz sobie na youtubie Wienerberger jakość i odpal pierwszy filmik- w kilku składach ich pustaki wyglądały identycznie jak na tym filmiku. Zakładam, że to w normach jakoś się mieści.

darekjot
26-09-2020, 12:45
Winenberg porotherm - tak wyglądają pustaki pierwszej klasy żaden odpad, potwierdzone przez przedstawiciela firmy Winenberg(sam myślałem że to jakieś pozaklasowe mi ktoś wcisnął). Przepalone pustaki, pękające od środka uznawane są obecnie za "najwyższą jakość". Przykład kawałka muru:

448501

448502