PDA

Zobacz pełną wersję : Lukarna dachowa+klinkier, pilne pytanie



marcinxc
24-04-2020, 18:38
Dobry wieczór wszystkim

nie sądziłem, że będę musiał zaglądac na forum by prosić o pomoc, bo mam wrażenie, że cieśla chce iść na łatwiznę, lub nie potrafi czegoś zrobić.

mianowicie problemem jest lukarna dachowa dwuspadowa - taka mi się wymarzyła, pod projekt darlena z wykuszem
elewacja klinkier i lukarna też ma być w klinkierze - scianki boczne klinkier, jak na załączonym zdjęciu

otwór pod okno chce wymurować, czy to nadal się stosuje?
do tego odradza cegłę na ścianki boczne BO, gdzie ja wsadzę izolację? , poleca płytki! niestety ja tego nie chcei niby jakim cudem ma nie byc miejsca na izolację? i z tego co widzę ludzie jakoś na domach mają cegły i jakoś to się sprawdza, więc o co chodzi?
do tego okno ma być 120x120 , dla mnie to masakra, prostokąt wygląda lepiej


ps. zdjęcie w linku https://tiny.pl/7mg4k

ps2. przepraszam za słowny rozgardiasz ale, jestem mocno zdenerwowany do tego moja żona nie przekazuje mi wszystkiego co tam kierownik budowy zmienił w projekcie. Ja niestety jestem za granicą i nie mam wglądu do projektu :(

Pozdrawiam
Marcin

bracki88
24-04-2020, 20:20
żonę zawsze można zmienić :lol2::lol2::lol2::lol2:

Andrzej Wilhelmi
01-05-2020, 10:40
Zdjęcia się nie otwierają. Kierownik budowy nie może nic zmienić bez zgody inwestora:no:. Kierownik jest właśnie po to aby w imieniu inwestora pilnować wykonania zgodnie z projektem:yes:. Pozdrawiam.