PDA

Zobacz pełną wersję : Woda w kanale samochodwym



Wojti91
25-04-2020, 20:45
Witam. Wiem ze temat był już na forum poruszany kilkakrotnie ale może są jakie nowe technologie:) Mój problem polega iż w kanale samochodowym pojawia się około 20 cm wody. Kanał robiłem jakoś 10 lat temu a ze byłem młody i zero pojęcia o jakiejkolwiek robocie wyszło ja wyszło. No wiec Kanał był kopany w budynku który nie posiada drenażu, wykopany dół, dwa razy gruba folia, wymurowany z pustaków szalunkowych i zalany jakimś tam betonem co nie przepuszcza wody. Od razu miałem zrobiony dołek na pompę. Pompowanie wody raczej nie sprawiało żadnego problemu bo majsterkowałem przy aucie możne ze 4 razy w roku. Ale ostatnio zacząłem coraz więcej hobbistycznie schodzić pod auto i chciałbym jakoś uratować ten kanał. Drenaż budynku raczej nie wchodzi w grę iż wokoło budynku jest kostka i beton wiec trochę by to wszystko zajęło. Jednym z moich pomysłów jest zrobienie wanny z aluminiowej blachy ryflowanej, posiadam spawarkę do aluminium wiec nie problem takie coś pospawać. Mógłby mi ktoś mądrzejszy doradzić dorzucić jakiś pomysł ?:)