PDA

Zobacz pełną wersję : Przesunięcie drzwiczek kominowych wyczystkowych



mnowak02
24-05-2020, 15:25
Witam,
Jak na załączonym zdjęciu od lewej jest pojedynczy komin wentylacyjny, potem spalinowy i na końcu miejsce na kominek. Drzwiczki rewizyjne czy wyczystkowe ustawione są od salonu, frontu zaraz przy kominku. Chciałbym je przesunąć najlepiej od strony przewodu wentylacyjnego. Pytanie czy idzie jakość to przesunąć aby mieściły się od przewodu wentylacyjnego z lewej strony a w przewodzie went. dać jakąś przedłużkę-rure itp. idzie to jakość rozwiązać? Nie chcę aby drzwiczki szpeciły wygląd zaraz przy kominku a maskować tą ścianę niczym nie będziemy.444440

donvitobandito
24-05-2020, 21:00
Ja mam tak zrobione, że drzwiczki mam w salonie przy piecokominku. U mnie praktycznie ich nie widać. Kupujesz takie, wtapiane w ścianę, zrobione z zielonego regipsu. Potem chyba gips tak jak na całą ścianę i malujesz w tym samym kolorze. Wszystko elegancko zlewa się ze ścianą.

mnowak02
22-10-2020, 11:54
Od tyłu tego komina bedzie szafa a wiec wneka. Mysle zby mala dziure w scianie zrobic i dojsc do komina a w nim od tyłu przekuc sie i zrobic mala dziure pozwalajaca w razie W na wyczyszcenie. W ceramice nei musi byc taka duza prostokątna jak jest w oryginalnym wkładzie. Pytanie czym najlpeiej zrobic dziure w tym wkładzie ceramicznym? jakas wiertnica?