PDA

Zobacz pełną wersję : szukam działki budowlanej w Gminie Stare Babice



Agrazia
23-05-2005, 12:16
Witam. Czy korzystając z własnych doświadczeń moglibyście podpowiedzieć mi jak szukaliście swoich działek? Ja poszukuję działki pod budowe domu w okolicach Starych Babic, czyli Koczargi (najlepiej Stare) Lipków. Albo tez w innej cześci(Laski, Truskaw). Nie interesują mnie pośrednicy, trochę za dużo trzeba im płacić. Może ktoś z Was ma namiary na jakiegoś rolnika albo też nierolnika w ww. miejscowosciach lub w okolicy, który ma do sprzedaży działki. Problem jest tez taki, że raczej żadny bank nie da mi kredytu na działkę rolną więc musiałabym kupić już działkę odrolnioną. W dodatku za taką działkę 800-1200 metrów jestem skłonna zapłacić około 100 zł za metr. Bardzo proszę o jakieś porady i namiary, bo zależy nam żeby jeszcze w tym roku kupić działkę.
Pozdrawiam. Grażyna

Cypek
23-05-2005, 12:26
Maleństwo, ogłoszonka to w innym dziale, tu nie tablica ogłoszeniowa, uszanuj to.
Moderator, do dzieła.

Agrazia
23-05-2005, 12:37
jasne, miły i przyjazny człowieku

norbert
24-05-2005, 09:07
Naprawde ,jestes bardzo mily Cypek!!!Jezeli tak Ci to przeszkadza to nie czytaj postow ktore Cie nie interesuja!!!

rafal9
24-05-2005, 17:57
Maleństwo, ogłoszonka to w innym dziale, tu nie tablica ogłoszeniowa, uszanuj to.
Moderator, do dzieła.

Jak to w innym dziale? Przecież to dział 'Ogłoszenia drobne'.
Post Agrazi w pełni poprawny i na swoim miejscu!!

Jerzysio
27-05-2005, 12:05
Cypek

.... wypada walnac sie w piers ( wlasna ) :roll:
J