PDA

Zobacz pełną wersję : Siatka + klej.



jaromkv
02-06-2020, 12:26
Zaciągnąłem styropian siatką plus klej. Klej to Bolix BS+. Fajnie się robi, dosyć szybko schnie. Jest to normalny klej, nie biały.
Dziwi mnie tylko jego kolor jak wyschnie. Wszędzie wokoło mnie na budowach klej jest dosyć ciemny, gdzieniegdzie widać lekkie jaśniejsze smugi, albo położony jest klej który jest biały.
Ten co ja mam jak wyschnie jest dużo jaśniejszy od tych wokoło mnie. Taki ciemniejszy beżowy.
Czysta ciekawość czy to ma jakieś znaczenie...skład itd.

fighter1983
04-06-2020, 01:00
takich rzeczy nie kupuje sie w markecie.

jaromkv
04-06-2020, 21:46
Dlaczego ? Fakt, że klej kupiony w markecie. Ręki sobie nie dam uciąć ale to pewnie ten sam klej co sprzedawany przez Bolix pod inną swoją nazwą. Bo z tego co zauważyłem to BS+ jest tylko w markecie, więc pewnie nazwa też wypuszczona na market.

fighter1983
04-06-2020, 21:54
dlatego...
mam za soba juz ponad 1mln mkw elewacji handlowo to daje 4500 ton kleju dostarczonego na budowy. (180tys workow)
powaznie musze uzasadniac?
zwlaszcza ze zaraz sie sypnie "a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..." no to jestem tez wykonawca i ku juz kilkadziesiat tysiecy mkw elewacji wykonawczo a wiec zuzyte i wbudowane jakies 230-260 ton kleju do siatki (12tys workow). nawet jak pracuje z materialem i zakup takiego kleju za 15zl powiekszylby mi zysk drastycznie- no jednak nie - jakos nie koniecznie uzywam kleju do siatki z marketu.

Kominki Piotr Batura
14-06-2020, 07:54
"a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..." :rolleyes:

Mi czasem mówią że jestem niewiarygodny w tematach kominkowych...."bo kominki robie" ;)

donvitobandito
14-06-2020, 15:34
Zgadzam się w 100%. Na moją całą budowę z marketu mam tylko dwie rzeczy- drabinki do dwóch łazienek.
Nie ważne jaka marka, czy towar to grzejnik, styropian, cementy, silikony, płytki, panele czy kleje. To co jest w marketach, to są rzeczy drugiej kategorii.

fighter1983
15-06-2020, 06:33
"a bo Ty w dystrybucji pracujesz itd..." :rolleyes:

Mi czasem mówią że jestem niewiarygodny w tematach kominkowych...."bo kominki robie" ;)
:D :D
http://pliki.med-bud.pl/elewacje/pulp_nothing.gif