PDA

Zobacz pełną wersję : BOKS



fafik
23-05-2005, 20:25
Interesuje sie ktos boksem zawodowym,ogladaliscie A.Gołote?

Pajak_Tom
23-05-2005, 20:52
Witam
Boksem to może sie aż tak nie interesuje ale:
na temat A.Gołoty to szkoda słów -totalna kompromitacja.
Z resztą ten weekend to cały był jakiś dziwny Gołota; Wisła ( niby przyszły mistrz) przegrywa 1:5 :lol:

JoShi
24-05-2005, 00:13
boks mi sie znudzil wole K! i boks tajski.

manykes
14-10-2005, 09:11
popieram..., ja też ostatnio oglądam wyłącznie K1,rewelacja............,polecam i pozdrawiam :D

manykes
16-10-2005, 20:44
sprostowanie; oglądałem walkę T.ADAMKA i jestem zachwycony , znowu mamy komu kibicować w boksie zawodowym.... :D
pozdrawiam

JoShi
17-10-2005, 09:14
sprostowanie; oglądałem walkę T.ADAMKA i jestem zachwycony , znowu mamy komu kibicować w boksie zawodowym.... :D
pozdrawiam
Cholera a ja przegapilam...

ferrus3101
09-08-2006, 18:33
Ja kibicuję Włodarczykowi,myslę że wyrasta powazny bokser.Ma bardzo mocny cios z obu rąk ,a co najwazniejsze nie boi sie rywali.Co prawda podstawiali mu dosyć czesto cienkich przeciwników,ale w kilku walkach pokazał klasę .Mógłby tylko trochę czesciej wyprowadzac ciosy ,bo na pkt.moze miec kłopoty z wygrana.Pozdrawiam.

Nefer
09-08-2006, 18:37
a ja lubię K1, Pride i MMA.
A w "prajdzie" oczywiście Nastula - ostatnio wygrał w Japonii ( w końcu)

ostry
15-09-2006, 14:14
Wszyscy tylko ogladaja czy ktos boksuje?

Cpt_Q
20-01-2008, 23:30
taaak, sport to zdrowie

http://bi.gazeta.pl/im/9/4852/z4852539X.jpg

Jose33
27-01-2008, 14:00
Wszyscy tylko ogladaja czy ktos boksuje?

jakby mnie dresiarze na ulicy zaczepili to boksowałbym:)

cieszynianka
12-07-2008, 16:41
Wczoraj, a właściwie dzisiaj Adamek wygrał z Gonzalezem. Gonzalez się poddał, zasymulował kontuzję. Ciekawa walka była.
Dzisiaj kolejna, oglądamy!!!
:wink:

Wizjer
29-08-2008, 09:43
zasymulował kontuzję.
:wink:

taaaa... prawdziwie męski sport :lol:

grave
12-10-2009, 10:33
I jakie typowania przed walką Adamek - Gołota? Sercem jestem za Adamkiem, chciałbym żeby Gołota już skończył w końcu z boksem, bo ileż można się na nim zawodzić... :evil:

faceone
14-10-2009, 19:26
Ciekawa walka się zapowiada. Ja obstawiam Adamka ale na punkty...

cieszynianka
14-10-2009, 19:34
Ja też Adamka. Gołota nie jest wytrzymały psychicznie :-?

stukpuk
14-10-2009, 21:17
Ja też Adamka. Gołota nie jest wytrzymały psychicznie :-?

Co wy chcecie od Andrzejka???????? :o :x :lol:

cieszynianka
14-10-2009, 21:28
Ja też Adamka. Gołota nie jest wytrzymały psychicznie :-?

Co wy chcecie od Andrzejka???????? :o :x :lol:

Życzę mu jak najlepiej, ale po tych ostatnich porażkach stracił pewność siebie :-?

stukpuk
14-10-2009, 21:59
Ja też Adamka. Gołota nie jest wytrzymały psychicznie :-?

Co wy chcecie od Andrzejka???????? :o :x :lol:

Życzę mu jak najlepiej, ale po tych ostatnich porażkach stracił pewność siebie :-?

Bo krzyczycie na niego!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

cieszynianka
14-10-2009, 22:00
Ja też Adamka. Gołota nie jest wytrzymały psychicznie :-?

Co wy chcecie od Andrzejka???????? :o :x :lol:

Życzę mu jak najlepiej, ale po tych ostatnich porażkach stracił pewność siebie :-?

Bo krzyczycie na niego!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Nie :roll:

On sam na siebie krzyczy tym strachem w oczach :-?

grave
15-10-2009, 10:41
Podobno zwycięzca pojedynku będzie mógł walczyć o tytuł championa IBF z Kliczką! :o
Kiedyś bardzo kibicowałem Gołocie, ale z każdą jego głupią porażka traciłem serce do niego.. Natomiast serce do walki ma Adamek i to jest to za co kochają go kibice!

faceone
15-10-2009, 17:28
Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach
A pokonany w trzech ostatnich walkach
Andrzej Gołota, Gołota, Gołota... :D

grave
21-10-2009, 13:34
Adamek ósmy w rankingu IBFcięzkiej !!!( po tym jak zrzekł się pasa cruiser).
Zwyciężca może młocić Kliczkę... :)

grave
23-10-2009, 15:02
Tomasz Adamek, Adamek, Adameeek!!!!

bladyy78
25-10-2009, 08:14
No i jak po walce proszę Państwa :D . Powiem że Andrzejek jak zwykle mnie rozczarował. Przegrywa szybciej niż najnowsze przegrywki DvD :lol: . Nie wiem dlaczego ale czułem do niego jakiś sentyment i niestety żal mi go było jak Adamek go tak okładał, wyglądał wtedy jak worek treningowy Adamka.
Prawda jest taka że za 300tyś zielonych bo tyle dostanie minimalnie każdy z zawodników warto było Gołocie stanąć w w ringu i przegrać bo takiej kasy już by nigdzie indziej nie dostał.
Widzę że Gołota chyba nie ma już honoru, był kiedyś wielki i ludzie mieli do niego szacunek, a teraz staje się pośmiewiskiem. Tylko teraz pytanie czy lepiej być pośmiewiskiem i zarabiać grubą kasę czy mieć honor i jej nie mieć?
Jak dla mnie ten Pan już jest skończony.

grave
26-10-2009, 08:45
Tak, dla mnie ten Pan tez już jest skończony! Sorry ANdrew, but the truth is sad - goodbay!
WIerzyłem w Adamka, ale to w jakis sposób zdemolował Andrzeja świadczy o jego klasie i sercu do walki, czego zawsze brakowało Gołocie...
VIVA ADAMEK !!!!

faceone
26-10-2009, 16:01
Fajnie wyglądało jak mniejszy okładał większego :) Gołota po raz kolejny stoczył ostanią walkę.

grave
27-10-2009, 10:59
Heh dokłądnie.... po raz kolejny 8)

Parsi
21-12-2009, 12:36
Ale i tak sentyment pozostanie do Andrzeja, te nieprzespane noce i czekanie na walkę wieczoru której retransmisję oglądało się w Teleexpresie..

gliczarowianin
18-03-2011, 11:11
Widze ze jest moj ulubiony sport, moze juz troche jestem wypalony pisaniem i sledzeniem zawodnikow, jednak w dalszym ciagu jako zalozyciel forum o boksie caly czas sledze na bierzaco co i jak.

Jesli ktos jest z Lublina - odbywaja sie tam wlasnie XVIII Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie.


Co do boksu to tak naprawde sporo zawdzieczamy Golocie:) dzieki niemu mamy dzis mlodych piesciarzy i sukcesy na arenie swiatowej.


Juz za dwa tygodnie Sosnowski bedzie walczyl o tytul mistrza stareggo kontynentu z Dymitrienka.

grave
18-03-2011, 13:02
eee co tam Sosonowski (z całym szacunkiem dla niego oczywiście)...
teraz liczą się tylko walki obu kLIczków oraz naszego Tomka!
NIesamowite, że publiczna będize jutro transmitować KLiczko-Solis!!! Ludzie w końcu zaczeli płacić abonamenty chyba... :D

gliczarowianin
19-03-2011, 01:00
JA tam sie ciesze ze chlopak jako procentowo nieliczny w tym sporcie moze powiedziec ze jest niezalezny finansowo. Jesli porownac talent do kasy ktora juz zarobil to smialo jest on przykladem kopciuszka.

Nie wiem co musialo by sie stac w sobote aby Vitalij przegral ten pojedynek, jakos tego nie widze. Jesli bedzie boksowal tak jak do tej pory Solis nie ma szans.


P.S. Jutro brat walczy o zloty medal mistrzostw w Lublinie.

gliczarowianin
22-03-2011, 03:19
NIesamowite, że publiczna będize jutro transmitować KLiczko-Solis!!! Ludzie w końcu zaczeli płacić abonamenty chyba... :D

Jak walka ?? Ciekawi mnie twoja opinia. Kontuzja czy nokaut??

grave
22-03-2011, 10:19
to jakaś ściema.... albo ten SOlis to cienias albo mial niesamowitego pecha z tym kolanem... nota bene jak już publiczna się nastawiła na transmisję to nie było co oglądać :D ciekawe ile zapłącili za to???!!!
oczywiście SOlis żąda rewanżu, ale to już raczej z Adamkiem jak Bóg da!

grave
28-03-2011, 14:53
o rany... Smok został powalony w ostatniej rundzie... fakt wyglądał na ledwo żywego już...

fajkowski
28-03-2011, 14:54
Prawde mówiąc trochę wątpie że z Adamkiem, chociaż całym sercem jestem za nim. Chciałbym się w tej kwestii mylić

grave
28-03-2011, 14:54
też chciałbym, żebyś się mylił! ;)

fajkowski
28-03-2011, 15:00
jakby nie było to waga cieżka i wszystko jest możliwe ale kasy bym nie postawił

grave
28-03-2011, 15:23
to fakt.... serce mówi Tomek, rozum... jest ostrożniejszy, ale serce mówi... rozum nie czujesz tego?? :D

gliczarowianin
29-03-2011, 03:07
Adamek szanse ma, jesli uda sie mu zaboksowac ja z Arreola czyli szybkie nogi ciagla zmiana pozycji. Problemem jest oczywiscie sila obu Kliczko. Vitalij jest slabszy za to duzo wytrzymalszy od brata Wladymira. Wladymir zas ma cios obecnie najmocniejszy w wadze ciezkiej. Slaba strona jest ze przycisniety robi bledy w defensywie. Niestety tu Adamek nie wiem czy ma czyms zagrozic gdzie jego sila uderzenia jest przecietna i w skali 10 oscyluje okolo 5. Jakos osobiscie bardziej wierze poprostu w finasowy wymiar tej potyczki. Adamek ma zapewnione 8 milionow zl + dodatki jesli oczywisice walka odbedzie sie w Polsce.

i jeszce jedno, Adamek musi pokonac McBride w kwietniu a tu zawsze jest ryzyko pomimo ze Irlandczyk jest boksersko slabszy od Kazimierza Kowalskiego podobnie jak z Grantem w 6 rundzie moze Tomek cos wylapac.

grave
29-03-2011, 11:49
nie no jeśli Tomek chce walczyć z Kliczkiem to musi "puknąć" tego irlandzkiego drwala bez problemów!
Ja w kązdym razie nie mogę doczekać się tej walki we wrześniu, jeśli będzie w pOlsce to chyba wysłupłam te parę stów i zobaczę to na żywo!!

grave
01-04-2011, 11:22
a jutro Diablo powinien trzasnąć ogonem tego wyszczekanego Palasciosa!

jola_krzysiek
04-04-2011, 08:20
a jutro Diablo powinien trzasnąć ogonem tego wyszczekanego Palasciosa!
Tylko, że naj-sam-wpierw musiałby go dogonić, a naj-sam-wtór mieć jakiś pomysł na walkę. Asior przedreptał 12 rund. Gorszej walki już dawno nie oglądałem!
K.

grave
04-04-2011, 14:07
ja tego nawet walką nie nazwę... to była anty-walka! :bash:
pierwszy raz się chyba spotkałem z taką zachowawczością...Diablo się przeszedł obok tej walki, a tamten gamoń jakby mu bardziej pukał, to by wygrał tę walkę na punkty... sam Łapin krzyczał: "punktuj! daj sędziom szansę"... normalnie coś strasznego.
Mam tylko nadzieję, że jesli się nasz dostanie do tej SuperSix to tam w końcu nie będize taki kunktatorski i przypomni sobie o sile swoich pięści!

donsisu
04-04-2011, 14:55
ciekawsze byłyby mistrzostwa powiatu w warcabach niż ta walka

gliczarowianin
10-04-2011, 02:23
Ktos oglada na zywo Adamek vs McBride ??

grave
11-04-2011, 11:40
ja oglądałem oczywiście! jeszcze dziś ziewam ....ale nie z powodu braku emocji!
Adamek obkładał tego walca jak mógł, ale tamten nie chciał paść... no coż, nie zawsze Dawid powali Goliata, ale wypunktował go porządnie! :)

grave
20-04-2011, 10:40
no i proszę...Adamek będzie tłukł KLiczkę we Wrocławiu...

Bartas13
27-04-2011, 14:15
Mam nadzieje ze Adamek troche przytrze noska ukraincowi

grave
28-04-2011, 13:22
byłoby pięknie... póki co 2.lipca pierwszy Kliczko kontra Wielka Gęba Haye!

Bartas13
19-05-2011, 14:15
A w weekend KSW 16, mam nadzieje że Khalidow dokopie amerykańcowi - rywal jakby by nie patrzyć całkiem dobry

grave
25-05-2011, 12:21
no Khalidov był rewelacyjny! Ten gość ma talent... gorzej z Pudzianem, w stójce się podciągnął, ale kondycjnie padł...

jola_krzysiek
26-05-2011, 07:38
A Roy Jones Junior zmasakrowany przez Lebiediewa! Kiedyś przyjemnie było gościa oglądać. Teraz rozmienia swoją sławę na drobne. Chyba dla kasy. Przykre.
K.

grave
26-05-2011, 14:30
no naprawdę powinien sobie darować, ale co zrobić... kasiora to kasiora, szkoda jednak jego dawnej sławy...

grave
09-06-2011, 12:42
ja czekam na bileciki na Adamka!!!

Bartas13
16-06-2011, 13:35
A wiadomo w jakich cenach będą bilety ? Co do Pudziana to wydaje mi się że juz nic wielkiego nie pokaże. Widać progres ale w tym wieku to wydaje mi się że jest już trochę za późno. Ale kase i tak zgoli na następnych KSW i to nie małą. Poza tym jak tak obserwuje jego walki to wydaje mi się że jak dostanie parę strzałów to mu się odechciewa walczyć... a tego ostatniego to miał w pewnej chwili podanego na tacy

gliczarowianin
20-06-2011, 03:51
A Roy Jones Junior zmasakrowany przez Lebiediewa! Kiedyś przyjemnie było gościa oglądać. Teraz rozmienia swoją sławę na drobne. Chyba dla kasy. Przykre.
K.

Roya Jonsa zabilo zbijanie wagi po walce z Ruziem do ktorej przytyl 10 kg. Juz pierwsza walka z Tarverem ( notabene Tarvera oszukano i wygrana dano Royowi ) pokazala ze cos jest nie tak. Druga byla juz tylko dopelnieniem przypuszczen, pierwszy ciezki nokaut. Roy powinien byc zapamietany jako nadprzecietny talent, bokser ktory w czasie walk zwracal uwage sedziemu aby ten przerwal walke bo on nie chce zrobic wiekszej krzywdy przeciwnikowi. Szkoda ze ciagle nie moze pogodzic sie ze pewne rzeczy w zyciu mijaja. Zreszta mozna by wymieniac - Holyfield, Glen Jonhson, Mc Call. z drugiej strony przeciez niedawno po swietnej walce Bernard Hopkins zdobyl mistrzostwa swiata majac 46 lat. Podobnie bylo tez z George Foreman ktory pieknym prawym poslal Morera na deski zdobywajac 3 co do waznosci tytul IBF.


Ponizej brat zdobywca zlotej rekawicy a i mistrz Polski w juniorach


http://www.polskiring.com/files/posted_images/user_3_ca9819c84af40f43ddb4edf88628d7d5_1292213290 .jpg

http://www.polskiring.com/files/posted_images/user_3_cimg5347.jpg

gliczarowianin
02-07-2011, 19:16
Informacja z ostatniej chwili!


Dan Rafael, popularny dziennikarz ESPN, poinformował na jednym z portali społecznościowych, że walka Davida Haye'a (25-1, 23 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) może zostać odwołana z powodu deszczu! Pogoda w Hamburgu jest zła. Kibice obawiają się najgorszego.

Z informacji opublikowanej przez Rafaela wynika, że jeśli pojedynek zostanie odwołany przed czwartą rundą, to zostanie ogłoszony jako no contest, czyli zostanie potraktowany jako nieodbyty. Problem był omawiany na tzw. rules meeting.

Ring na Imtech Arena jest osłoniony przed deszczem, aczkolwiek jego powierzchnia jest daleka od ideału. Niebo jest szare, a deszcz wciąż pada, nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała ulec poprawie.

Bartas13
09-09-2011, 14:11
Jutro Adamek - Kliczko, zastanawiam się że czy ta informacja o systemie Pay-Per-View to kolejna ściema czy naprawdę mogą zrobić taki manewr. Jako że to pierwsza tego typu akcja w Polsce apeluje żeby jak najmniej osób zapłaciło dla tych wyzyskiwaczy i akcja okazała się klapą - dzięki czemu uwolnimy siebie w przyszłości od tego typu transmisji (nie szkoda byłoby mi tych 40 pln, tymbardziej że i tak się można złożyć, ale żeby uwolnić boks w Polsce od ppv) . Walkę można za darmo zobaczyć na RTL o 22.45 (jedyny minus że komentator będzie mówił drutem kolczastym;) Poza tym może da radę coś w internecie znaleźć.

jola_krzysiek
09-11-2011, 08:26
No i bdowiedzieliśmy się, że Andrew Golota walczył przez kilka lat jedną ręką! Co za pech, gdyby nie to byłby championem!
A propos championa: zmarł Joe Frazier, jeden z największych bokserów wszechczasów. Choćby dlatego, że pokonał Alego. (;) ale się zrymowało).
K.

Matskocz
14-11-2011, 09:58
A co powiecie odnośnie Szpilki? Ma predyspozycje i możliwości. Szczerze powiem, że lubię go. Mógłby tylko nabrać troszkę ogłady i pasy mistrzowskie są w jego zasięgu...

Radosław Krasowski
18-02-2012, 22:23
Za chwilę walczy kliczko...zobaczymy co będzie

michal_m
20-02-2012, 11:20
Za chwilę walczy kliczko...zobaczymy co będzie

A po walce jak się działo ;)

Radosław Krasowski
20-02-2012, 13:50
A po walce jak się działo ;)

To co wyprawiał ten Chisora to się w głowie nie mieści dziwie się tylko osobie która komentowała mecz bo była tak po jego stronie, że w pewnym momencie wyciszyłem głos w tv...no jak można być tak stronniczym komentatorem?! cały czas podniecał się tym chisorą jakby to Polak był.

michal_m
21-02-2012, 09:45
To co wyprawiał ten Chisora to się w głowie nie mieści dziwie się tylko osobie która komentowała mecz bo była tak po jego stronie, że w pewnym momencie wyciszyłem głos w tv...no jak można być tak stronniczym komentatorem?! cały czas podniecał się tym chisorą jakby to Polak był.

Trudno się nie zgodzić... podobno Szpila chce z nim walczyć, to by się dopiero działo...
A w sobotę na KSW Różalski vs Le Banner. Oj, ciekaw jestem, chociaż KSW nie do końca do mnie mówi...

Regut1
21-02-2012, 11:11
Robi się cyrk, media nakręcają, są następne propozycje i chętni na transmitowanie i oglądanie – a o to w tym wszystkim chodzi. Tylko czy takie zachowanie zawodnika ma coś wspólnego z boksem?
Moim zdaniem nie Chrosiora, Haye powinni dostać trochę czasu na przemyślenie swojego zachowania. W przypadku braku konstruktywnych wniosków, ktoś powinien podjąć za nich trudną decyzję o zmianie dyscyplinę na taką gdzie reguły są mniej wymagające.

Co do Rózalskiego to facet „specjalizuje się” w obijaniu legend sportów walki. Swego czasu miałem przyjemność oglądać jego pojedynek z Dickiem Rufusem (tym od Marka Piotrowskiego jeżeli ktoś pamięta jeszcze tamte czasy J) „Dziadek” pokazał klasę, Różal musiał się mocno zbierać. Werdykt oczywiście był dla „Nadziei Polskiego MMA” ale publiczność zgromadzona na Warszawskim Torwarze gwizdała jeszcze długo po jego ogłoszeniu. Po ostatniej walce Pudziana mam przeczucia że może być podobnie.
Dla mnie oglądanie Różalskiego w tym wydaniu to masochizm.

atsyrut
21-02-2012, 14:01
Media… to jest słowo klucz… to dzięki nim boks żyje.. prawa telewizyjne i reklamy pokrywają gażę sportowców….
Gdyby nie media byłby kulturalny pojedynek

Regut1
21-02-2012, 14:25
Niestety, młodzierz szybko łapie i żeby było jeszcze bardziej medialnie, zapowiedziała gwałt na ringu. Ciekawe, kto przebije pomysł?
Przy tym całym pajacowaniu tęsknię za spokojem Adamka i czekam nieciepliwie na jego powrót.

Radosław Krasowski
21-02-2012, 15:32
gdyby ten chisora normalnie podszedł do walki a wynik byłby taki sam jak był to myślę że i tak zyskałby uznanie w naszych oczach a tak rzeczywiście chyba chodziło o zrobienie show dla mediów i zniechęcił ludzi do siebie. jakby jego menadżerem był don king to by wystarczyło i nie musiałby robić z siebie klauna:)

Radosław Krasowski
21-02-2012, 15:33
Trudno się nie zgodzić... podobno Szpila chce z nim walczyć, to by się dopiero działo...
A w sobotę na KSW Różalski vs Le Banner. Oj, ciekaw jestem, chociaż KSW nie do końca do mnie mówi...

dzięki za info na pewno obejrzę

Regut1
21-02-2012, 18:11
gdyby ten chisora normalnie podszedł do walki a wynik byłby taki sam jak był to myślę że i tak zyskałby uznanie w naszych oczach a tak rzeczywiście chyba chodziło o zrobienie show dla mediów i zniechęcił ludzi do siebie. jakby jego menadżerem był don king to by wystarczyło i nie musiałby robić z siebie klauna:)
Ludzie są różni, część osób lubi emocje, bez względu czy jest to boks, mma lub biegi na nartach lub koszykówka (Rodman ;-)). Jak to mówią nieważne jak, grunt żeby mówili. Każdy ma swoje preferncje, ja czekam na walki Adamka w boksie i Mameda na KSW. Moim zdaniem dobry zawodnik nie musi być pajacem i szanuje swojego przeciwnika, bo w ten sposób szanuje również siebie.

Radosław Krasowski
21-02-2012, 18:42
Moim zdaniem dobry zawodnik nie musi być pajacem i szanuje swojego przeciwnika, bo w ten sposób szanuje również siebie.

Właśnie o to mi chodziło, przecież sama walka była bardzo emocjonująca i chisora mógł być z siebie zadowolony ale ktoś chyba mu kazał zrobić show bo wariatem to on raczej nie jest bo gdyby był to bardziej próbowałby odgryźć Kliczce ucho albo nos:p

Regut1
21-02-2012, 19:33
Podjerzewam że bardziej był to element taktyki na mecz - próba wyprowadzenia Kliczki z równowagi. Dotąd nie dawał się on ponieśc sie emocjom i systematycznie w kolejnych rundach obijał pretendentów. Chcieli go sprowokować żeby poszedł na wymianę i po to m. in oplucie jego brata na ringu bezpośrednio przed pojedynkiem.

Radosław Krasowski
21-02-2012, 19:57
Podjerzewam że bardziej był to element taktyki na mecz - próba wyprowadzenia Kliczki z równowagi. Dotąd nie dawał się on ponieśc sie emocjom i systematycznie w kolejnych rundach obijał pretendentów. Chcieli go sprowokować żeby poszedł na wymianę i po to m. in oplucie jego brata na ringu bezpośrednio przed pojedynkiem.

Być może, ale przypomnij sobie co było na konferencji pomeczowej... tam mógł już odpuścić ale tego nie zrobił i tłukł się z Haye. Ogólnie bardzo podobała mi się ta walka szkoda, że dobre walki wagi ciężkiej są teraz taką rzadkością.

Regut1
21-02-2012, 20:08
Na konferencji to Haye przyszedł po możliwość walki z Chrisorą, bo z Kliczkami w ringu nie ma czego szukać. W przeciwieństwie do Chrisor-y nie włożył serca w ten pojedynek i z Kliczkami boksował bardzo zachowawczo.

michal_m
22-02-2012, 08:06
ja czekam na walki Adamka w boksie i Mameda na KSW

Też lubię Adamka, chociaż z Kliczką się nie popisał. Gdyby Ukrainiec nie odpuścił, byłby na deskach w Drugiej rundzie.
No ale Khalidov to rzeczywiście klasa, w zasadzie nie pytam, czy wygra walkę, tylko jak szybko ;)

amalfi
22-02-2012, 08:13
A ja sie ozczarowałam. Czekałam na znokautowanie Chisory. :(
Chyba Kliczko powinien już myśleć o zakończeniu kariery, aby "ze sceny zejść niepokonanym".

Regut1
22-02-2012, 08:33
Bokser walczy tak jak mu przeciiwnik pozwala. Adamek nie jest naturalnym ciężkim i nie ma "młotka w rękawicy" a bez tego z Kliczkami nikt nie wygra. U kliczki dobrze pracowała wtedy lewa ręka, którą ustawiał sobie Adamka.

U Mameda jest o tyle ciekawie że nigdy nie wiadomo w jaki sposób skończy swojego przeciwnika. Facet ma niesamowity repertuar technik kończących i jest groźny i nieobliczalny w każdej płaszczyźnie. Dla mnie własnie walki Adamka i Mameda i jeszcze kilku pomniejszych to prawdziwy sport, prawdziwe emocje, prawdziwi przeciwnicy.
Zresztą wcześniej też mieliśmy kilku fajnych zawodników, na tle których Najman, Różalski to podróbki sportowców dlatego nadrabiają pajacowaniem.

atsyrut
22-02-2012, 13:30
No własnie - pajacowaniem nadrabiają ... musza się przebić przez szarą strefę... jakaś jedna walka życia i zarabiają....
Tak jest w każdym sporcie niestety... sa sportowcy i są aktorzy.

michal_m
22-02-2012, 15:51
No własnie - pajacowaniem nadrabiają ... musza się przebić przez szarą strefę... jakaś jedna walka życia i zarabiają....
Tak jest w każdym sporcie niestety... sa sportowcy i są aktorzy.

I nie tylko w sporcie, ale to jest wątek o boksie. No, może trochę o KSW...

Radosław Krasowski
22-02-2012, 16:03
Chyba Kliczko powinien już myśleć o zakończeniu kariery, aby "ze sceny zejść niepokonanym".

Też mi to przez myśl przeszło gdy toczył walkę z chisorą. Kliczko ma już 40 lat i jogo wzrost oraz zasięg ramion może już niedługo nie wystarczyć aby wygrywać. Z drugiej strony kto miałby go zastąpić w wadze ciężkiej? dlatego mam nadzieję że powalczy jak najdłużej w sumie lepsze to niż miałby zrobić sobie 2 lata przerwy i później wracać bo mu się nudzi tak jak zrobił to shumacher...

jola_krzysiek
22-02-2012, 19:37
No własnie - pajacowaniem nadrabiają ... musza się przebić przez szarą strefę... jakaś jedna walka życia i zarabiają....
Tak jest w każdym sporcie niestety... sa sportowcy i są aktorzy.
Takim durnym zachowaniem szukają nowych fanów. Zaczyna być podobnie na galach bokserskich jak na Smack Down czy innym Royal Rumble. Niestety sport to teraz cyrk a o "ferplej" czy godnym i honorowym zachowaniu nikt już nie pamięta. Nie wspomnę o szacunku dla przeciwnika. Zdziczenie i zanik inteligencji.
K.

michal_m
23-02-2012, 09:03
Jeronimo kontuzjowany, nie będzie walczył z Różalskim w sobotę!
Ma go zastąpić Valentijn Overeem, starszy brat Alistaira...

Regut1
23-02-2012, 09:14
Następna "legenda sportów walki".

michal_m
23-02-2012, 10:36
Następna "legenda sportów walki".

Dokładnie... podobno już raz był w Polsce... poddał walkę...

grave
23-02-2012, 10:40
...U Mameda jest o tyle ciekawie że nigdy nie wiadomo w jaki sposób skończy swojego przeciwnika. Facet ma niesamowity repertuar technik kończących i jest groźny i nieobliczalny w każdej płaszczyźnie. Dla mnie własnie walki Adamka i Mameda i jeszcze kilku pomniejszych to prawdziwy sport, prawdziwe emocje, prawdziwi przeciwnicy.
Zresztą wcześniej też mieliśmy kilku fajnych zawodników, na tle których Najman, Różalski to podróbki sportowców dlatego nadrabiają pajacowaniem.

cholernie czekam na powrót Adamka... po tym co zobaczyłem we Wrocławiu trochę stracił w moich oczach...albo rzeczywiście coś wykręci w tej cięzkiej, albo będzie musiał sobie odpuścic...być może wszystko się tak ułoży, ze zanim dostanie kolejną szansę walki o tytuł mistrza to już nie będize KLiczko tylko ktoś w jego zasięgu ;)
jestem też ogromnie ciekawy jak rozwinie się kariera Szpilki... niewątpliwie ma czym przyłożyć!
No i Mamed... number1 polskiego MMA, niesamowity spryt i inteligencja..szacun

Regut1
23-02-2012, 11:26
Sam jestem ciekaw Adamka w marcu choć walka będzie raczej na przetarcie po porażce. Podobno intensywnie trenują ale samą szybkością, bez "kopyta w łapie" raczej kariery nie zrobi. Mam nadzieje że poprawią też siłe ciosu jeżeli można jeszcze coś poprawić w jego sytuacji. Myśle że jeszce kilka walk przed nim ale raczej nie o pas.

Szpilka ma papiery jest jeszcze młody i bardzo narwany, koniecznie chce zabic przeciwnika już na początku walki. To jest boks i sama siła i ambicja na długo mogą nie starczyć. Musi sie jeszce wiele nauczyć a do tego potrzeba dużej cierpliwości, czasu i mądrego trenera i menadżera. Jeżeli trafi na doświadczonego przeciwnika to może nadziać się na sprytną kontrę i będzie po walce. Po pierwszych łatwych wygranych brakuje mu pokory i ktoś bardziej obyty technicznie szybko może sprowadzic go na ziemie.

Regut1
23-02-2012, 11:58
Adamek Kliczko Zegan mieli bardzo duże doświadczenie w boksie amatroskim. Szpilce brak takiej szkoły jest jeszcze surowy boksersko. Jeżeli sprowadzają mu doświadczoengo zawodnika (ostatnia walka) to powinien trochę poboksować i łapać doświadczenie, tym bardziej że przeciwnik nie był groźny , a nie starać się zabić go w pierwszych rundach. Może takie akcje są efektowne dla publiczności ale w dłuższej perspektywie nic nie dają bokserowi. Moim zdaniem Szpilka jak na rozgłos który ma, niewiele jeszcze pokazał dlatego czekam na jego następne walki.

grave
24-02-2012, 13:53
a jutro Huck - Povetkin... bardzo jestem ciekaw tej konfrontacji ... no i KSW

Radosław Krasowski
25-02-2012, 05:44
Różalski vs Overeem o 22.25 na polsacie...

Regut1
26-02-2012, 00:56
No i "legenda" pokazała zęby. Dziary i grymasy do kamery nie pomogły, Holeder nie dość że się nie przestraszył to jescze gratis zrobił masaż stawu.

Radosław Krasowski
26-02-2012, 08:15
fiu fiu nawet nie ma co dużo komentować:( już po pierwszych sekundach widać było, że Overeem dominuje. Gratulacje dla niego.

Radosław Krasowski
26-02-2012, 08:28
a jutro Huck - Povetkin... bardzo jestem ciekaw tej konfrontacji ... no i KSW

Przegapiłem tę walkę, była gdzieś transmisja?

michal_m
27-02-2012, 09:31
fiu fiu nawet nie ma co dużo komentować:( już po pierwszych sekundach widać było, że Overeem dominuje. Gratulacje dla niego.

Zniszczył Różala, przez chwilę myślałem, że skończy walkę w stójce, ale nie... Trochę wcześniej była fajna walka, The War walczył z Kornikiem, też się okazało, że doświadczenie procentuje... Dobrze, że chociaż Błachowicz wygrał, chociaż mało spektakularnie...

michal_m
27-02-2012, 09:35
Przegapiłem tę walkę, była gdzieś transmisja?

Kawałek widziałem. Povetkin dobrze zaczął, ale potem jakby się zmęczył i przyjął parę ciosów. Huck był zaskakująco dobry. Gdyby nie to, że Povetkin bronił pasa, wynik mógłby być inny

Regut1
27-02-2012, 09:50
Zniszczył Różala, przez chwilę myślałem, że skończy walkę w stójce, ale nie... Trochę wcześniej była fajna walka, The War walczył z Kornikiem, też się okazało, że doświadczenie procentuje... Dobrze, że chociaż Błachowicz wygrał, chociaż mało spektakularnie...
Różalski upiera sie że "nawet gdy przegrał, to wygrał" :cool: Kornik powinien poprawić walkę w parterze, Błachowicz trafił bardzo trudnego i odpornego Brazylijczyka, walka naprawdę mogła się podobać, podobnie jak jego wcześniejszy rewanż. Bałem się o kolana i niskie kopniecia w udo, trochę tego weszło, a skutki przyjmowania tego rodzaju ciosów były wcześniej opłakane dla Błachowicza (dosłownie). Bardzo dobra walka.

michal_m
27-02-2012, 12:28
Różalski upiera sie że "nawet gdy przegrał, to wygrał" :cool: Kornik powinien poprawić walkę w parterze, Błachowicz trafił bardzo trudnego i odpornego Brazylijczyka, walka naprawdę mogła się podobać, podobnie jak jego wcześniejszy rewanż. Bałem się o kolana i niskie kopniecia w udo, trochę tego weszło, a skutki przyjmowania tego rodzaju ciosów były wcześniej opłakane dla Błachowicza (dosłownie). Bardzo dobra walka.

Może i racja, w sumie fajnie, że walka w stójce, a nie w parterze. I też się bałem o to kolano Błachowicza, pewnie Miranda miał świadomość, że to słaby punkt. No i wygrana jednomyślna.

grave
28-02-2012, 13:47
Kawałek widziałem. Povetkin dobrze zaczął, ale potem jakby się zmęczył i przyjął parę ciosów. Huck był zaskakująco dobry. Gdyby nie to, że Povetkin bronił pasa, wynik mógłby być inny

transmijsa byla na ARD i PolsatSportExtra, ale też ne oglądalem..tyle co w necie mozna naimerzyć u ruskich całą walkę...
gdyby moze jeszcze jedna runda to Powetkin chyba padłby ze zmęczenia... mimo, że Huck miał bardziej obitą "machę" to jednak dawał radę.. trochę go przerobili, ale jednak mistrza trzeba położyć..inaczej pasa nie wezmiesz

michal_m
29-02-2012, 09:22
A 17 marca Paweł Kołodziej walczy w Krynicy z Giulianem Ilie. Podobno ten ostatni sensacyjnie wygrał dwie ostatnie walki. Może być ciekawie.

grave
29-02-2012, 12:49
ano zobaczymy... a co z Cyganem? Nie szykuje się wojować?

Regut1
29-02-2012, 13:03
Cygan chyba "odpoczywa"?
Dobry technicznie i z sercem do sportu ale ostatnio pochłaniały go inne zajęcia. Rozkręcił sieć punktów usługowych dla ludności i nie wszystkim się to podobało. Gdzieś słyszałem że dostał trochę czasu na spokojne przemyślenia, nie wiem tylko czy jest to ostatecznie potwierdzone.

grave
29-02-2012, 13:07
w sensie, ze go przymknęli? a ta sieć punktów usługowych to niby pralnie? :p

Regut1
29-02-2012, 13:12
Raczej coś z zakresu kultury i relax-u.

Regut1
29-02-2012, 13:14
Podobno sam nie świadczył, a czerpał zyski z pracy innych. Czasami szef też może mieć przerąbane.

michal_m
29-02-2012, 15:42
I ciekawe kiedy Diablo na ring wróci...

grave
05-03-2012, 12:20
kto wystawił tego Mormecka przeciwko Wladkowi??? chyba tylko po to, żeby mógł sobie spokojnie odklepać 50ty nokaut.... żenada...:(((( Gostek wyglądał jakby pomylił bajki...

Regut1
05-03-2012, 13:07
Kliczki leją wszystkich jak leci, niektórych po dwa razy. Brakuje sensownych przeciwników w ich kategorii wagowej. Nastały "Ciężkie czasy" jak powiedział pewien żołnierz niosąc na pamiątke dwa zegary z wieży ratuszowej.

michal_m
05-03-2012, 14:00
kto wystawił tego Mormecka przeciwko Wladkowi??? chyba tylko po to, żeby mógł sobie spokojnie odklepać 50ty nokaut.... żenada...:(((( Gostek wyglądał jakby pomylił bajki...

Nie oglądałem, ale nie żałuję ;)

grave
05-03-2012, 14:06
nie masz czego... ten pożal się Boże żabojad nawet chyba nie wyprowadził żadnego ciosu ..skulił się jak żółw i czekał na fanfary, kretyn! dawno się tak nie zezłościłem oglądając transmisję, zwłaszcza ze oglądałem w necie i pod koniec drugiej rundy siadł mi transfer i zanim odnalazłem sygnał było już po zawodach...:( wstyd i hańba, że takiego mu leszcza podsunęli :mad:

SAVAGE7
06-03-2012, 22:18
za taką walkę kiepski bokser powinien ponieść karę. tzn. powinna się zebrać konkretna komisja i zdecydować np. o niedopuszczeniu przez rok do ponownej walki o tytuł. można by także zastosować jakieś głosowanie sondażowe. widzowie niezadowoleni z postawy boksera... organizator leci mu po gaży.

Radosław Krasowski
12-03-2012, 18:44
Bracia kliczkowie wygrali i teraz znowu musimy czekać z rok na kolejną ciekawą walkę:(

grave
15-03-2012, 10:24
tak jest! w sam raz Szpila okrzepnie i zrobi któremuś dobry oklep.. :D

Radosław Krasowski
31-03-2012, 11:50
A co sądzicie o powrocie Gołoty na ring?:)


http://gwizdek24.se.pl/boks/andrzej-golota-wraca-na-ring-jako-wrestler_247037.html

grave
04-06-2012, 13:03
co tu tak cicho??? boksu nie oglądacie??

gorbag
04-06-2012, 13:33
co tu tak cicho??? boksu nie oglądacie??
Oglądacie, czekając jednak przede wszystkim na starcie Adamek - Chambers.
Wawrzyk czy Szpilka to nie ta liga. Cygan z RJJ też może być interesujący.

Regut1
04-06-2012, 13:55
co tu tak cicho??? boksu nie oglądacie??

Co tu oglądać ? . Gorbag dobrze podsumował - nie ta liga, nie to wyszkolenie techniczne. Szpilka znów chciał urwać głowę przeciwnikowi Lapin się wściekł. Wawrzyk - dużo szczęścia, reszta sporo za mało jak na nadzieje na walkę z bardziej klasowym przeciwnikiem.

grave
24-10-2012, 10:28
Wach niedługo z KLiczką powalczy!!!

Regut1
24-10-2012, 10:45
Duży facet, będzie efektowny nokaut. :lol2:

amalfi
10-11-2012, 17:37
Wie ktoś może, gdzie można zobaczyć tę dzisiejszą walkę?

gorbag
10-11-2012, 19:20
Będzie na RTLu bezpłatnie. W polskich telewizjach na PPV, będzie też płatna transmisja na stronie Orange.pl

Poza tym różnej jakości nieoficjalne transmisje w necie, linki znajdziesz np. na bokser.org w komentarzach.

amalfi
10-11-2012, 21:07
Będzie na RTLu bezpłatnie. W polskich telewizjach na PPV, będzie też płatna transmisja na stronie Orange.pl

Poza tym różnej jakości nieoficjalne transmisje w necie, linki znajdziesz np. na bokser.org w komentarzach.

Nie ma na RTL.
Ale znalazłam:
http://drhtv.tv/pl-live-5463.html

cieszynianka
11-11-2012, 22:26
Wie ktoś może, gdzie można zobaczyć tę dzisiejszą walkę?


Szkoda, że dopiero teraz zobaczyłam ten wątek :confused:

Zawsze jest na Ipli :rolleyes:

Oglądałam, twardy facet z tego Wacha, wytrzymał do końca i wcale nie wyglądał gorzej od Kliczki :rolleyes:

grave
13-11-2012, 09:34
stosunek ciosów 264:61 dla KLiczki... z tym, że po takihc bombach jakie obrywał WAch powinien ze 3 razy paść,a ten nie chciał.... :)
Podsumowując: gdyby udało się skrzyżować WAcha z Adamkiem i Szpilką mielibyśmy mistrza świata ;)

Oslo88
03-01-2013, 16:30
co myślicie o nadchodzącej walce Gołota - Saleta? czyżby obu panom kończyły się pieniążki, że muszą znowu dać sobie buźki obić? :)

gorbag
03-01-2013, 17:20
Państwo Gołotowie inwestowali z głową (a mieli na starcie kilka mln dolarów) i braku pieniędzy bym się nie spodziewał. W tym przypadku raczej chodzi o odejście w lepszym stylu, niż po walce z Adamkiem. Gołocie zależy - wystarczy spojrzeć na zdjęcia - tak chudy nie był dawno.

Saleta to co innego.
Obydwaj mocno po prime, ale chętnie obejrzę :)

Edit:
Kiedyś czytałem większy wywiad z Gołotą o inwestowaniu, a tymczasem tylko to:
http://www.pb.pl/1268652,104494,golota-lepszy-w-inwestycjach-niz-boksie

amalfi
04-01-2013, 22:27
Po ostatniej walce Adamka definitywnie przestaję oglądac boks. Te widowiska nie mają już nic wspólnego ze sportem, a na programy rozrywkowe szkoda mi czasu.

jedrek188
13-12-2015, 18:16
Kurwa,Antek wymiata-http://m.youtube.com/watch?v=-3QqaDIgQhw ps-na takie walki w ciężkiej czekam od dawna...milego oglądania :goodnight: