PDA

Zobacz pełną wersję : Więżby dachowe,krycie dachów_Warszawa i okolice



24-05-2005, 11:43
Witam państwa serdecznie,prowadzę firmę ciesielsko-blacharską od 9-ciu lat,mam stale solidne ekipy,chcialbym zaproponować profesjonalne i fachowe,wykonanie więżby dachowej z jej pokryciem,oraz samo krycie jeżeli dach już istnieje.

Materialy możemy zakupić w zaprzyjażnionej firmie w Piasecznie lub innym skladzie jeżeli oferta jest "bardziej interesująca"

Kryjemy wszystkimi technologiami:dachówka,blachodachówka,papa termozgrzewalna,obecnie kryjemu u Pana "Whispera" z forum muratora i nie tylko.

oto link do dziennika budowy :wink:
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=682476#682476

mam cichą nadzieję że wszystko jest "ok",korzystając z okazji pozdrawiam serdecznie Whispera z przesympatyczną żoną,i dziękuję za dobrą wspólpracę.

Jeżeli szukasz doświadczonych wykonawców zadzwoń: 604 168 373.
POZDRAWIAM

Whisper
24-05-2005, 23:17
Zgadza się... robi się dach z blachodachówki z posypką. Jak na razie jestem zadowolony :) Szef sympatyczny, można porozmawiać, popytać, tłumaczy co i jak. Również pozdrawiam dachbud!

71kkk
13-06-2005, 23:53
Zgadza się... robi się dach z blachodachówki z posypką. Jak na razie jestem zadowolony :) Szef sympatyczny, można porozmawiać, popytać, tłumaczy co i jak. Również pozdrawiam dachbud!


nie no to jest jakas krypciocha- to chyba nie pownino tak byc, :evil:

rrmi
14-06-2005, 01:17
nie no to jest jakas krypciocha- to chyba nie pownino tak byc, :evil:

to juz Twoj 2 post , ktorego nie rozumiem , :o

wejdz na strone Whispera i" se popacz ten dach "
jest super
a jak Whisper pisze to pisze
a jak zmieni zdanie w temacie to tez napisze , czy mam racje Whisper?

jak tam Grilik? :lol:

Whisper
14-06-2005, 06:56
nie no to jest jakas krypciocha- to chyba nie pownino tak byc, :evil:

to juz Twoj 2 post , ktorego nie rozumiem , :o

wejdz na strone Whispera i" se popacz ten dach "
jest super
a jak Whisper pisze to pisze
a jak zmieni zdanie w temacie to tez napisze , czy mam racje Whisper?

jak tam Grilik? :lol:

71kkk, to jest dział "ogłoszenia drobne" - więc dachbud jak najbardziej ma prawo umieścić tu swój post. Tak się składa, że robił dach u mnie i jestem zadowolony. A jak jestem zadowolony, to mówię o tym innym -będą może chcieli skorzystać. Gdybym był niezadowolony, tez bym o tym powiedział - gwoli ostrzeżenia.

Masz rację rrmi :wink:
Grill się udał, jak zwykle zresztą :)