PDA

Zobacz pełną wersję : ROLETY w Wawie



katalina
24-05-2005, 12:54
kochani czekam na waszą pomoc.chce zrobić sobie ładne rolety.nie firmanki, szmatki , żaluzje ale rolety.bede wdzieczna za inspiracje, zdjecia,rady porady, adresy.chciałabym żeby to były rolety naokinne a nie mantowane do ściany czy karnisza, no i nie ukrywam że w przystępnej cenie.moze ktos był w RENOMARZE na Modzelwskiego?Liczę na Waszą pomoc.

tripper
24-05-2005, 15:58
fajne rolety widzialem w IKEI. drewniane, montowane bezposrednio do okna, w przystepnych cenach, w roznych rozmiarach

dana15
24-05-2005, 17:18
W TTWOpex w Alejach Jerozolimskich przy wejściu sa różnego rodzaju rolety i naokienne i naszybne :) Nie wiem, które to jest stoisko, ale tam widziałam. Widziałam też na Bemowie w małym sklepiku z oknami, drzwiami i parapetami. Pani miała właśnie rolety przykręcane albo przyklejane na okno. Robią na wymiar, a materiałów do wyboru, to ho ho, albo może i więcej :)

katalina
24-05-2005, 18:21
dzieki już myślalam ze nikt do mnie nie napisze nomalnie. :oops: w IKEI owszem sa, nawet całkiem tanie rolety rzymskie.ale niestety montowane do karnisza lub do ściany. Tripper Tobie chyba chodzi o żaluzje drewnaine - faktyczniemteż są ładne. ale ja mam okna plastikowe biale i coś nie bardzo mi paszą :wink: ale dzięki.czekam na jescze z niecierpliwościa....

marpanek
26-05-2005, 07:09
Najtańsze rolety przyklejane do ramy okna są w castoramie i praktikerze :D i obi, zamawiane na wymiar w małych punktach mają ceny powalające na kolana

katalina
27-05-2005, 09:08
Marpanek - jak bardzo powalające na kolana?W obi, praktikerze i castoramie są hm..... średnio ładne. zeby nie powiedzieć ze szajs... ale moze ja sie mylę?

Tommco
27-05-2005, 20:23
Ja kupiłem już jedną roletkę przez Allegro tutaj: http://www.rolety.net/firma.html

Na Allegro występuje ta firma pod nickiem: inter_tech

Jestem zadowolony i chyba wezmą więcej. Ale mówię, że nie znam ludzi...więc nie mogę dać głowy :)

Pozdrawiam

T.

marpanek
28-05-2005, 06:20
na oknp 120 cm koszt rolety na zamówienie około 230-250 złotych, a w obi roleta gardinia 100-120 złotych. Materiał jest porządny a np bambusowa ciemna jest bardzo ładna / najtańsza w casto poniżej 100 zl/.

Tommco
28-05-2005, 15:38
Ja za roletę na okno 120cm zapłaciłem 78,85zł + 8 zł przesyłka. 3 klasa materiału na stronie producenta, którego podawałem. Rolety nie montuje się do okna na śrubki, tylko na zaczepy (bezinwazyjnie).

Pozdrawiam

T.

jask
30-05-2005, 09:11
Jaki model rolet kupiłes MINI czy BEST
jak sie sprawdzaja przy oknach uchylnych?

katalina
30-05-2005, 09:33
Tommco - masz b. ładny domeczek. Byłam u Cie na stronie.Dużo śwaitła i przestrzeni tak jak lubie.Mężu czy czytasz to teraz? :D :D to juz iwesz naocznie co mi siepodoba.
A wracajac do rolet - ide sie dzis zorienować w cenach w RENOMARZE www.renomar.pl , a jak będa tak zaporowe jak mówicie to przejdę sie do OBI.... A mozę jakieś zdjecia swoich rolet wstawicie? chetnie popatrze na pomysły bardziej dośwaidczonych :D :D Pozdrawiam.

pakodegites
30-05-2005, 10:05
czytam czytam i nie wiem o co ci chodzi bo przeca prawie taki sam kupujemy. nawet strych jest b. podobny. wszystko po małemu, nie.

swoją drogą, jak już przejdziemy przez sundy to sie wszystkim pochwalimy chyba chałupką :)

katalina
30-05-2005, 10:16
wiem wiem. :D za to żeś taki miły, to obiadzik dzis zrobie. :D wyjątkowo. ale pochwalić moge nie? :D to co z tymi roletami?ktoś wklei jakieś zdjećia? :evil:

ara
30-05-2005, 19:32
W obi, praktikerze i castoramie są hm..... średnio ładne. zeby nie powiedzieć ze szajs... ale moze ja sie mylę?

Nie mylisz się! Też szukam czegoś prostego ale i oryginalnego. I tak jak Tommco nie chcę psuć ram okiennych. :wink:

Tommco
30-05-2005, 20:19
Ja mam model mini. Jest bez kasetki, ale za to nie ma wiercenia.

Pozdrawiam

T.

ara
30-05-2005, 20:24
Tommco, a same zaczepy są o.k.?? . Obawiałabym się też o wybór materiału (koloru i struktury) przez internet. Co prawda, podpatrzeć można gdzie indziej...

Tommco
30-05-2005, 20:42
Zaczepy są ok. Myślę, że jak napiszesz o jakie Ci mniej więcej kolory chodzi i materiał to wyśle Ci próbki. Ja z pierwszą roletą poprosiłem o próbki kolorów piaskowych i je dostałem :)

Pozdrawiam

T.

katalina
31-05-2005, 08:57
byli u mnie wczoraj ludzie z RENOMARA (link podawałam wczesniej). przywieżli mnóstwo próbek.Zamowilam na razie rolety rzymskie na wszystkie okna, montowanie będzie na listwie przyokiennej a nie na samych ramach okna.jak zrobią wycenę, to prześle Wam orientacyjne koszty.ale jakos specjalnie nie zaszalałam więc mysle że będzie spoko cenowo :wink: juz sie nie mogę doczekać prawdę mówiąc.... :lol: :lol:

katalina
01-06-2005, 15:57
więc informuję. cena całościowa wyszła 2330 zł. ale .... ja mam jak by nie było 5 okien + balkon. Dużych okien. W tym 3 są to okna podwójne, wiec roleta też nie jedna a 2. chyba się zdecyduję. jak będą gotowe to wstawie zdjecia, do ocenienia. :lol: :lol: :lol:

bettka
02-06-2005, 13:57
To chyba nie jest aż tak drogo... Zależy jeszcze, jaką tkaninę wybrałaś. Mi za jedna roletę rzymską na okno podwójne (ani wysokie ani szerokie) firma zaśpiewała 630 zł, jeśli z mojej tkaniny to 480 - to chyba dużo?
Czy ktoś może wie gdzie można kupić taki system do rolet rzymskich?
Wiem ze Osowa kiedyś podawała isntrukcję jak uszyć samemu, ale jakoś brak mi sil i czasu...

katalina
02-06-2005, 15:26
mnie się też tak wydaje. :lol: ale i tak wylożyć 2000 z hakiem na jeden raz , to dużo... :-?
Bettka o jakie ci chodzi mechanizmy?o na okno czy do ściany etc? tu jest taki wątek na stronie czterech kątów, dział "zrób tob sam" http://dom.gazeta.pl/czterykaty/5,57582,2591083.html
może ci się przyda. Pozdrawiam
:D

katalina
02-06-2005, 15:29
tak mi przyszło do glowy.... a brałaś matertiał szeroki 140 czy 280 cm?bo ja brałm raczej najtańsze (choć nawet jedwab 500 zł mi proponowali :o ) co nie znaczy że badziewai i brzydkie, no i tej szersze. i jeszcze mi na poduszki starczyło :wink:

bettka
02-06-2005, 23:24
Ja szukam systemu mocowanego do ściany, mam otwór okienny 145 szer. i 140 wys. Ofertę dostałam od firmy aż z Sosnowca (!!!), bo maja fajne wzorniki tkanin (szukam czegoś w tonacji niebieskiej). Kiedys naucze sie wklejać zdjęcia, na razie musi wystarczyc link:
http://www.zaluzje.sklep.pl
Katalina, pewnie nie jeden sklep z tkaninami zwiedziłaś? Może widziałaś cos nowoczesnego (pasy, krata) z niebieskim? Mam małego szkraba w domu, który utrudnia skuteczne buszowanie po sklepach, dlatego całe wysiłki skierowałam na internet, ale może ktoś widział, wie?

katalina
03-06-2005, 09:12
Bettka :D aż mi sie śmiać chce bo własnie mój Maż wybrał niebieską tkaninę, dość gruba w lekkie paski szarawe do małego pokoju (docelowo ma to być właśnie pokój dla dzidzi :wink: ). mnie sie on nie podoba az tak bardzo bo jest trochę za "mocny" i w kolorze i w fakturze, ja to lubie takie subtelen delikaciki :D ale obiektywnie rzezcz biorąc jest fajny. no i Jemu sie podoba wiec neich ma:D :D właśnie z tego renomara. okna mam podobnej wielkosci jak Ty i ta roleta z mechanizmeme (tylko ze ja mam do okna mocowane) to ok. 500 zł wyszła. z falbanka :D może sie z nimi skontaktuj jak jesteś z wawy lub okolic?dzwonisz, mówiwz o co ci chodzi i oni przywoża mnóstwo róznych próbek.W poniedziałek mam montaż, zrobie zdjećia i je zamiescze (jak sie nauczę zdjecia zamieszczać :-? :-? )

bettka
04-06-2005, 22:15
Ale numer! Może wybiore też taką? Szukam właśnie czegoś raczej grubego, żeby dodatkowo wyciszyć okno, ale nie za grubego, żebym mogła uszyc z tego jeszcze narzute na łózko albo pokrowce na poduszki. Napisałam do Renomara maila, zobaczymy czy się odezwą.

katalina
05-06-2005, 10:15
Bettka - to trafiłas dobrze, bo oni właśnie szyją narzuty, poduszki etc. na pewno się odezwa, ja do nich zadzwonilam i naprawdę dużo sie dowiedzilam na temat rolet :D montazu, cen i co oni oprócz tego robia.to taka rodzinna frima, babka p. Renata jest bardzo konkretna i chyba dobrze nam doradziła.pytalam w robocie czy te 2300 to duzo na rolety - mam w sumie 5 okien - w tym 3 podwójne, 1 pojedyncze i jedno fix, - i 1 balkonowe, sa to dość duze okna prawie 150 x 150 - więc owiedzieli ze to nie jest cena wygórowana. aha i pamietaj żeby brać material 2,80 szer. bo wycvhodzi dużo taniej, a ładne sa wszsyztkie i duzy wybór. pozdrawiam Cię serdecznie i daj znać jak Ci poszły negocjacje :wink: jak bede miala gotowe, zamieszcze na forum zdjecia.

jask
22-06-2005, 14:05
Witam
Czy odliczaliscie rolety w ramach ulgi remontowej.
Mysle o roletach wewnętrznych przykreconych-przyklejanych na stałe do okna
Pozdr :wink: AREK

monig
22-06-2005, 14:47
Ja w związku z tematem rolet.
Mam już zamontowane rolety rzymskie (szer. 2 m) do ściany do wysokości sufitów.
Niestety po podciągnięciu rolety nie mogę otworzyć okna bokiem, gdyż roleta zawadza ok 2 cm o górna krawędź okna. Mogę jedynie okno uchylić w pionie - co mnie nie satysfakcjonuje.
Sądzę, że to nie jest prawidłowe. Czy też tak macie czy też reklamować usługę, a może da sie zmienić jej mechanizm, gdyż roleta będąc w górze ma jeszcze miejsce na ściślejsze zsunięcie?

bettka
22-06-2005, 22:23
Moim zdaniem rolet nie można odliczyć, chyba że takie antywłamaniowe zewnętrzne.

minuszka
23-06-2005, 09:25
Katalina, i jak rolety? Ja byłam w RENOMARZE na wstępnym rozeznaniu. Mają rzeczywiście piękne materiały, a i Pani z która rozmawiałam b. sympatyczna. Potrafiła doradzić fachowo. Na razie czekam, aż mi pomalują sciany, a wtedy zaproszę tę firmę i będziemy robic wizualizację.

bettka
23-06-2005, 11:24
A ja od przez kilka dni próbowałam sie do nich dodzwonić i bez skutku :-( Ja rozumiem, że to tylko jedno małe okno, ale w końcu to ja chcę do nich pojechać, nie muszą przyjeżdżać do mnie :( Jaki sens ma posiadanie biura, jeśli nikogo w nim nie ma całymi dniami?

katalina
23-06-2005, 11:48
bettka - podaję ci namiar na pania Renatę tel. 0-501 035 773

katalina
23-06-2005, 11:50
chyba mój poprzedni post do Mimuszki nie dotarł. mama rolety, mam zdjećia. tylko wstyd sie przyznać nie weim jak zamieścić, a wstydzułam sie zapytać na forum :oops: :oops: czyli help, tak lopatologicznie poproszę bo ja humanistka jestem :wink:

minuszka
23-06-2005, 13:38
katalina - dotarł dotarł. Ja też nie wiem jak zamieszcza się zdjęcia, naprawdę to żaden wstyd. Na tym forum jest wielu zyczliwych ludzi i ktoś napewno Ci pomoże. Czekam z niecierpliwością na fotki. Pzdr

katalina
23-06-2005, 13:41
minuszka - juz wiem jak... ale tempus fugit... a ja w robocie.podaj mi emaila swojego to ci cały pikny foldr przesle z przyjemnoscia - i BETTCE też, szczególnie te niebieskie wybrane prze mojego ślubnego a wyglądającve jak (przepraszam) Oświecimskie pasiaki... ale coż kompromis musi być nie? :wink: :D :D :D

katalina
24-06-2005, 11:17
Dzieki Dana 15 za pomoc :D a tu jest link do mojego albumu.

http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=3&id=40755&zid=496094&r=1

Ja jedynie nie ejstem przekonana do tych pasiaków..... ale jak bedzie inna aranżacja pokoju, inne dodtaki to mzoe to bedzie jakosyglądac. Pasiaki to kompromis z moim ślubnym na "mało męski" fiolet w sypialni :D :D było użyte inne słowo ale należy być politically correct :wink: pozdrawiam wszystkich i polecam Renomara (a na nastepny raz moze mi zniżke więkwszą dadzą :lol: :lol: )[/img]

Widlak
13-07-2005, 00:31
Ja za roletę na okno 120cm zapłaciłem 78,85zł + 8 zł przesyłka. 3 klasa materiału na stronie producenta, którego podawałem. Rolety nie montuje się do okna na śrubki, tylko na zaczepy (bezinwazyjnie).

Pozdrawiam

T.
Miło mi to słyszeć, bo właśnie szukam opini na ten temat. Też mi to wpadło w oko. Czy to roleta z magnesami? Czy zawiesiłeś to na okna drewniane, czy na plastiki?
Pozdrawiam

Amiki
13-07-2005, 10:07
Katalinka czy moge prosic o zdjeica twoich rolet?? (poprosz ena [email protected])
tez jestesmy na etapie wybierania i jakos ciezko nam sie zdecydowac.
lin ktory podalas nie dziala.

katalina
13-07-2005, 10:20
nie dziala bo nie portrafie tych cholernych zdjęc wkleić :evil: :evil: :evil: :evil: wysłałam Ci na emiala.

Amiki
13-07-2005, 10:47
dostalam mailika, dziekuje,
roletki bardzo fajne, :D

katalina
13-07-2005, 11:35
firma też solidna ale nie powiem ze powalająco tania.... coż za jakość się pewnie płaci :D pozdrawiam

bettka
14-07-2005, 17:01
Czy ja też ewentualnie moge prosić o zdjęcia? :-)
[email protected]

katalina
15-07-2005, 08:49
wysłałam Bettka, ciąśgle nie kumam jak sie zamieszczxa zdjecia .... jakas ograniczona jestem najwyraźniej :evil:

mroowa
15-07-2005, 09:54
Czy ja też mogę prosić o zdjęcia? :)
[email protected]

Jak długo trwała realizacja zamówienia?

bettka
15-07-2005, 12:16
DZiękuje bardzo, dostałam :D
Bardzo ładne i to w paski okno tez fajnie wyszło. Bardzo mi się podoba :D

PS. Ja tez widziałam się wczoraj z p. Renatą. MAm własnie 3 próbniki w domu i jeszcze większy mętlik w głowie...

katalina
15-07-2005, 13:30
Bettka - no cieszę sie bardzo, koniecznie pozdrów p. Renatę i Jej męża, bo są naprawdę mili - i powiedz że masz kontakt ode mnie niech wiedzą a co :D :D :D te pasiaki to będą fajnie wyglądały jak się ten pokój przemieni cos pomiezy pokojem dla dziecka :wink: :wink: a biblioteka, którą teraz jest. a jakie masz próbki?

katalina
15-07-2005, 13:31
BETTKA - TARGUJ SIE!!!!! oni nie są tani naprawde.... ale coś Ci opuszczą mozę...zaproponować zawsze można nie? :wink:

Secret_Garden
04-06-2007, 07:36
na oknp 120 cm koszt rolety na zamówienie około 230-250 złotych, a w obi roleta gardinia 100-120 złotych. Materiał jest porządny a np bambusowa ciemna jest bardzo ładna / najtańsza w casto poniżej 100 zl/.

a ja znalazłem stronkę http://www.rolety.compl.pl
mają tam taki śmieszny kalkulatorek do wycen ale chyba coś za tanio to wychodzi, choć piszą, że nie zmieniają cen
co wy na to???