PDA

Zobacz pełną wersję : hydroizolacja łazienka



square15
16-07-2020, 10:47
Witam,

mam pytanie dotyczące hydroizolacji. W mojej łazience mam wannę razem z prysznicem. Płytki na ścianie nie są położone do samego sufitu, tylko ok. 40cm niżej. Łączenie ściany z płytką jest bez półki czyli na gładko, woda nie stoi. W trakcie prysznicu widać, że krople padają na ścianę. W związku z tym boje się, że może pojawić się grzyb. Ściana pomalowana jest farbą przeznaczoną do łazienek jednak nie jestem przekonany, że to wystarczy. Jak mogę zabezpieczyć tą powierzchnię? W internecie widziałem lakier hydrofobowy i woder atlasa, lecz nie wiem czy można to stosować na farbę. Jak odpowiednio zabezpieczyć ścianę?

Dziękuję i pozdrawiam.

CityMatic
16-07-2020, 21:23
Jak odpowiednio zabezpieczyć ścianę?

Dziękuję i pozdrawiam.

Najlepiej pomalować ją dobrej jakości farbą np PERMA-WHITE jest naprawdę rewelacyjna co do jakości - jeśli mogę - to polecam
Pozdrawiam

witecz
28-09-2020, 14:29
Czy wykonanie hydroizolacji w łazience to teraz już standard? Zabieramy się powoli do remontu i spotkałem się z różnym zdaniem pośród fachowców.

mmmarcinnn
28-09-2020, 14:54
Dobra farba do "łazienek" lub "kuchni i łazienek" załatwi sprawę.
Mam ścianę nad wanną z parawanem pomalowaną Duluxem easycare do kuchni i łazienek za 60 zł i po 5 latach będę malował ponownie tylko dlatego, że będę malował całe mieszkanie. Daje radę.