PDA

Zobacz pełną wersję : Lista kominiarzy. :)



samotnik
10-08-2020, 09:10
Mam taki pomysł: trzeba zrobić stronę z listą kominiarzy z całej Polski, którzy nie robią mniejszych czy większych problemów podczas przeglądów kominiarskich kotłowni z kotłem gazowym kondensacyjnym z rurą współosiową i wentylacją mechaniczną wywiewno-nawiewną. ;-)

Już trzeci rok z rzędu od trzeciego kominiarza wysłuchałem wykładu o tym, jak to jest to konieczne i jak to on jeszcze tym razem podpisze, ale następnym to...

wojtekpog8
10-08-2020, 09:26
Zgadzam sie przydalaby się taka lista

marzar2
10-08-2020, 12:11
słowo bezpieczeństwo jest Wam znane ? Możecie sobie znaleźć księdza który nie robi problemów przy różnych usługach (chrzest, bierzmowanie, ślub..) ale nie w przypadku spraw wentylacyjnych. Jak wszystko jest ok, to się nie przyczepia....chyba ze chodzi Wam o odcień kratki nie pasujący do koloru fugi...

samotnik
10-08-2020, 12:14
marzar2, ale o co Ci chodzi? Przecież przepisy są jasne.

marzar2
10-08-2020, 12:56
oto, że mam wrażenie, że niektórzy chcą mieć odhaczony przegląd niezależnie od jego prawidłowości działania.

Bertha
11-08-2020, 13:53
Po co tyle zachodu? Zróbcie listę komu wysłać kasę aby otrzymać protokół w pdf. z kolorowymi stemplami. Najlepiej in blanco , dane budowy sam nagryzmolę. Upał jest, przeziębić się można biegając po piwnicach i strychach. Ma być gładko, bezbolesnie, bez czepiania się. Że co? Że bezpieczeństwo? A pies z nim tańcował. To tylko papier.
Głupota w Polsce trzymi się mocno. Wieki temu Wacek Potocki pisał "Polska nierządem stoi", wcześniej Jasiek z Czarnolasu pisał że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" i nie zmieniło się NIC. Oprócz kartek w kalendarzu.

samotnik
11-08-2020, 14:53
Panowie komentujący i lamentujący wniebogłosa, czy Wy znacie tak w ogóle przepisy? Nie musicie, ale problem jest taki, że część kominiarzy też ich nie zna.