PDA

Zobacz pełną wersję : poddasze/strych



fengels
26-08-2020, 17:40
Witam wszystkich
To mój pierwszy post tutaj

Mam pytanie odnośnie wyceny
Wraz ze znajomym (nie jesteśmy firmą) mamy możliwość podjęcia pracy przy wykonaniu "niemieszkalnego" poddasza, typowego strychu na jakieś niepotrzebne graty

Powierzchnia podłogi która ma na tym powstać to 25m2

Robota na zasadzie wykorzystywania zalegających materiałów, czyli jakieś lekko poskręcane belki i łaty, mało która jest w idealnym stanie
Belki nie są jednakowe, najwięcej jest 18 centymetrowych, ale niektóre są wyższe i trzeba byłoby je przycinać wzdłuż na 18cm, bo musimy zachować wymiar i wysokości pomieszczeń na dole (dojdzie jeszcze regips) i wysokości poddasza
Najpierw belki, potem na belki łaty prostopadle, i na łaty nakręcamy podłogę z płyt 1m x 1m (wyglądają też na jakieś odzyski/zbieraninę przez lata)

Dochodzi do tego montaż i ustawienie włazu strychowego na gotowo (wiadomo, wszystko: solidne zabezpieczenie, poustawianie zawiasów i sprężyn, obróbka, przycięcie drabinki itd.)

Jedyny materiał który zleceniodawca musi kupić to właśnie właz, no i wkręty - reszta jest

Ile moglibyśmy za to wziąć?
Chodzi o samą robotę z podłogą i włazem, nie wliczając wełny w cenę (wełnę chcemy wliczyć w regips: to akurat wiemy jak wycenić)
Nie jestem w stanie oszacować ile czasu by nam zajęło wykonanie tej podłogi

Jeżeli nie podałem jakichś jeszcze potrzebnych do wyceny informacji to proszę dać znać

woj. pomorskie