PDA

Zobacz pełną wersję : Ciągle cieknący korpus baterii



klusynek
12-11-2020, 11:50
Mam problem z korpusem baterii natynkowej Omnires Parma. Otóż pół roku po zamontowaniu bateria zaczęła przeciekać a w miejscu na płytkach gdzie woda ściekała utworzył się zielony ślad. Serwis przyjechał, wymienił pojechał. Sytuacja identyczna po około pół roku, znowu przyjechał, wymienił. Teraz znowu po jakichś paru miesiącach. Już nie mam siły, do serwisu nie mogę się dodzwonić. Czy Omnires to taka chińszczyzna i czy ktokolwiek miał z nią kontakt? Najlepsze jest to że przeciek ciągle się powiększa, leje się już strumieniem i zawsze pojawiał się w tym samym miejscu. Czy jak wymienię prysznic na Grohe sytuacja nie będzie miała miejsca, czy to jest jakościowo lepszy produkt? Ewidentnie mosiądz w baterii nie daje rady i koroduje. Czyżby kiepskiej jakości w tym Omniresie stowowali?

pandzik
12-11-2020, 12:07
Mam i to faktycznie są kiepskie baterie. Drugi raz nie kupiłbym. Masz 5 lat gwarancji to walcz. :)

gregos11
14-11-2020, 14:47
Miałem taką g... baterię termostatyczną w umywalce, po 3 wymianie (3x pękał korpus w różnych miejscach) się poddałem i kupiłem zwykłą.

MarcinMops
17-11-2020, 22:19
Omnires to chińszczyzna co do bateri to są tanie i ładne ;)