PDA

Zobacz pełną wersję : Odbior domu, uprawnienia elektryka :(



Snopy
04-12-2020, 20:53
Witam, zaplacilem sporo za przeglad i odbior instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym budynku.
Urzad poprosil w ramach uzupelnienia o zaswiadczenie przynaleznosci elektryka do izby zawodowej ale niestety elektryk nie oplaca skladek w izbie, i powiedzial ze urzad nie ma o to prawa prosic.

Czy urzad ma prawo prosic o takie zaswiadczenie i jestem zobowiazany je przedlozyc?

Dzieki!

jajmar
04-12-2020, 21:11
Nie wiem o jaki przegląd chodzi i odbiór ale od lat w budownictwie jest tak że ludzie którzy pełnia "samodzielne funkcje techniczne" instalatorzy, konstruktorzy, architekci, kierownicy budów muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczanie zawodowe oraz wpis do właściwej izby, do każdego opracowania mają obowiązek dołączenia kopii uprawnień oraz numeru w izbie i ubezpieczania na dany rok. Wygląda że elektryk coś kręci.

Slawko123
04-12-2020, 23:08
u mnie w starostwie wystarczyła kopia uprawnień E i D z pomiarami . żadnych przynależności do izby, ubezpieczeń

marcin225
05-12-2020, 06:38
u mnie w starostwie wystarczyła kopia uprawnień E i D z pomiarami . żadnych przynależności do izby, ubezpieczeń

Prawo się zmieniło teraz potrzeba odbioru osoby z uprawnieniami budowlanymi.

Slawko123
05-12-2020, 06:51
Odbiór robiłem teraz we wrześniu 2020roku. Od tego czasu czyli przez 2 miesiące się zmieniło?

Pytajnick
05-12-2020, 06:54
Odbiór robiłem teraz we wrześniu 2020roku. Od tego czasu czyli przez 2 miesiące się zmieniło?

Być może Twojego elektryka odpowiednia osoba w starostwie zna :)

Do mnie elektryk idzie na odbiór od dwóch tygodni a kominiarz na odbiór wentylacji ponad tydzień od UMÓWIONYCH terminów.

marcin225
05-12-2020, 07:43
Odbiór robiłem teraz we wrześniu 2020roku. Od tego czasu czyli przez 2 miesiące się zmieniło?

Prawo budowlane,
art. 57 ust. 1 pkt 4
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub
wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:...

protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu
budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby
posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub
osoby, o których mowa w art. 62 ust. 6,

Weszło we wrześniu.

Sprawdź sobie zanim głupio skomentujesz następnym razem.

kulfi82
05-12-2020, 07:53
odbierałem dom w sierpniu w zachpom. musiałem w papierach mieć dołączone uprawnienia każdego instalatora elektryk, sanitarka, kanaliza :yes:

Snopy
05-12-2020, 08:21
Hej, moj elektryk ma uprawnienia i mam papier. CHodzi o to ze urzad chce dodatkowo potwierdzenie przynaleznosci do izby zawodowej. I moje pytanie - czy to jest uzasadnione?

marcin225
05-12-2020, 08:26
Tak jest uzasadnione.

henrykow
05-12-2020, 08:40
Prawo się zmieniło teraz potrzeba odbioru osoby z uprawnieniami budowlanymi.

Dobrze piszesz że chodzi o uprawnienia budowlane, nie wszyscy instalatorzy je posiadają bo i nie muszą ale nie prawo się zmieniło tylko tak sobie ustanowił urząd. U mnie już od kilku, bodajże 5 lat do wystawienia odbioru instalacji elektrycznej czy c.o. instalator który wystawia musi posiadać uprawnienia budowlane. W sąsiednich powiatach takie czegoś nie ma.

henrykow
05-12-2020, 08:44
Tak jest uzasadnione.

Co jest uzasadnione? Co kogo obchodzi gdzie należy czy nie należy. Elektryk ma uprawnienia i pieczątkę i to urzędnikowi ma wystarczyć, pytanie o przynależność do izby jest nadgorliwością i wcale nie jest wg prawa wymagana.

henrykow
05-12-2020, 08:48
Hej, moj elektryk ma uprawnienia i mam papier. CHodzi o to ze urzad chce dodatkowo potwierdzenie przynaleznosci do izby zawodowej. I moje pytanie - czy to jest uzasadnione?

A czy na pewno chodzi o przynależność do Cechu, może chodzi o własnie te uprawnienia budowlane, bo to nie to samo co uprawnienia elektryczne.

KDWJ
05-12-2020, 09:22
Prawo budowlane,
art. 57 ust. 1 pkt 4
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub
wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:...

protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu
budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby
posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub
osoby, o których mowa w art. 62 ust. 6,

Weszło we wrześniu.

Sprawdź sobie zanim głupio skomentujesz następnym razem.


Wiesz, że gdzieś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele:

1b. W przypadku zawiadomienia o zakończeniu budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego obowiązku, o którym mowa w ust. 1 pkt 1, 4 i 6, nie stosuje się, z wyjątkiem obowiązku dołączenia protokołu badania szczelności instalacji gazowej.

Zalecam czytanie przepisów do końca i bycia trochę bardziej uprzejmym dla innych.


Urzad poprosil w ramach uzupelnienia o zaswiadczenie przynaleznosci elektryka do izby zawodowej
Czy urzad ma prawo prosic o takie zaswiadczenie i jestem zobowiazany je przedlozyc?

Żądanie jest bezpodstawne, chyba że budujesz coś innego niż budynek mieszkalny jednorodzinny. To w projekcie budowlanym ma być projekt wykonany przez osobę z uprawnieniami.

marcin225
05-12-2020, 09:46
no cóż u mnie w urzędzie bez podpisów osób z UB budynku jednorodzinnego ci nie odbiorą :) Oczywiście można się z koniem kopać.

marcin225
05-12-2020, 09:52
Co jest uzasadnione? Co kogo obchodzi gdzie należy czy nie należy. Elektryk ma uprawnienia i pieczątkę i to urzędnikowi ma wystarczyć, pytanie o przynależność do izby jest nadgorliwością i wcale nie jest wg prawa wymagana.

. Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych
w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym
mowa w art. 88a ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na
listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony
zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

henrykow
05-12-2020, 10:02
Ale co PINB to obchodzi? Mylisz pojęcia. Pokaz zapis w prawie gdzie jest obowiązek dostarczenia zaświadczenia że fachowiec jest zrzeszony w Cechu.

marcin225
05-12-2020, 10:03
Jakiego cechu???

henrykow
05-12-2020, 10:17
Cech Rzemiosł Różnych

marcin225
05-12-2020, 10:37
Cech Rzemiosł Różnych

No ale tu mowa o ludziach z uprawnieniami budowlanymi zrzeszonych w polskiej izbie inżynierów budowlanych .

henrykow
05-12-2020, 11:15
No ale tu mowa o ludziach z uprawnieniami budowlanymi zrzeszonych w polskiej izbie inżynierów budowlanych .

W którym miejscu o tym piszą?? No oprócz Ciebie oczywiście, nie przeinaczaj faktów. Mając uprawnienia budowlane nie oznacza że jest się inżynierem i nie ma obowiązku aby nim być aby posiadać uprawnienia budowlane.
Przeczytaj uważnie post #1.

marcin225
05-12-2020, 12:40
W którym miejscu o tym piszą?? No oprócz Ciebie oczywiście, nie przeinaczaj faktów. Mając uprawnienia budowlane nie oznacza że jest się inżynierem i nie ma obowiązku aby nim być aby posiadać uprawnienia budowlane.
Przeczytaj uważnie post #1.

Mając uprawnienia budowlane zazwyczaj jest się inżynierem bo obecnie bez takiego tytułu ich nie zdobędziesz chyba , że w ograniczonym zakresie. Jest jeszcze oczywiście spora rzesza osób starszych którzy nabyli UB bez ograniczeń kiedyś tam i wtedy można było to zrobić nie posiadając wykształcenia wyższego.
Natomiast nieważne jakie się UB posiada to bezwzględnie żeby wykonywać samodzielne funkcje techniczne na budowie trzeba należeć do Izby i opłacać składki. I o to właśnie ta Pani z urzędu prosi.

Wracając do tematu: założyciel pisze o "budynku" no to niech się określi co to za budynek bo się zaraz okaże , że wielorodzinny.

henrykow
05-12-2020, 14:47
Nawet obecnie aby posiadać UB nie trzeba mieć wyższego wykształcenia.
Prośba o dostarczenie informacji czy należy do izby nie jest zgodne z prawem i jest to nadinterpretacja kolejnego niedouczonego urzędnika.

forgetit
06-12-2020, 07:41
Nawet obecnie aby posiadać UB nie trzeba mieć wyższego wykształcenia.
Prośba o dostarczenie informacji czy należy do izby nie jest zgodne z prawem i jest to nadinterpretacja kolejnego niedouczonego urzędnika.

Oczywiście, że jest zgodne z prawem.
Bez potwierdzonego członkostwa w Izbie Inżynierów nie można pełnić samodzielnych funkcji w budownictwie.

henrykow
07-12-2020, 15:04
Oczywiście, że jest zgodne z prawem.
Bez potwierdzonego członkostwa w Izbie Inżynierów nie można pełnić samodzielnych funkcji w budownictwie.

Pokaż zapis prawny wg którego urzędnik ma prawo żądać takiego potwierdzenia.

marcin225
08-12-2020, 06:30
Pokaż zapis prawny wg którego urzędnik ma prawo żądać takiego potwierdzenia.

Czyli czepiasz się tego, że urzędnik nie jest policjantem i nie może żądać okazania tego? Czy też negujesz fakt, że osoba z UB musi przynależeć do Izby?

henrykow
08-12-2020, 08:28
Czyli czepiasz się tego, że urzędnik nie jest policjantem i nie może żądać okazania tego? Czy też negujesz fakt, że osoba z UB musi przynależeć do Izby?

Pokaz mi akt prawny który mówi o tym że fachowiec musi przedstawić papierek że należy do izby takiej czy owakiej.
Nie mieszaj wątków, mowa jest o obowiązkowym dostarczeniu zaświadczenia do urzędu o przynależności do izby a nie o UB.
Więc z łaski swojej proszę odpowiedz czy ma obowiązek czy nie a jeżeli ma to przedstaw na to odpowiednie paragrafy.

ag2a
08-12-2020, 08:50
U mnie w urzędzie nadal wystarczy rachunek z ENEA do odbioru prądu PINB poznański

marcin225
08-12-2020, 09:29
Pokaz mi akt prawny który mówi o tym że fachowiec musi przedstawić papierek że należy do izby takiej czy owakiej.
Nie mieszaj wątków, mowa jest o obowiązkowym dostarczeniu zaświadczenia do urzędu o przynależności do izby a nie o UB.
Więc z łaski swojej proszę odpowiedz czy ma obowiązek czy nie a jeżeli ma to przedstaw na to odpowiednie paragrafy.

Co to za pretensje? :D Idź do PINBu i tam wylewaj żale , że mają takie, a nie inne wymagania. Potem się wykłócaj i masz wizytę na budowie domu murowaną :) Oczywiście zza ekranu monitora łatwo dawać rady komuś.
Skoro wymagają żeby na odbiorze instalacji widniał podpis osoby z UB to i logicznym jest, że będą chcieli dokument potwierdzający przynależność do Izby i opłacenie obowiązkowych składek.

mmmarcinnn
08-12-2020, 20:16
W którym miejscu o tym piszą?? No oprócz Ciebie oczywiście, nie przeinaczaj faktów. Mając uprawnienia budowlane nie oznacza że jest się inżynierem i nie ma obowiązku aby nim być aby posiadać uprawnienia budowlane.
Przeczytaj uważnie post #1.
Art 57 prawa budowlanego
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:
...
protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub osoby, o których mowa w art. 62 kontrole obiektów budowlanych w czasie ich użytkowania ust. 6,

Osoba posiadająca uprawnienia budowlane
Art 17 pkt 7
Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym mowa w art. 88a zadania Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

Osoba podbijająca protokół MUSI MIEĆ uprawnienia budowlane i być wpisana na listę

henrykow
10-12-2020, 15:48
Co to za pretensje? :D Idź do PINBu i tam wylewaj żale , że mają takie, a nie inne wymagania. Potem się wykłócaj i masz wizytę na budowie domu murowaną :) Oczywiście zza ekranu monitora łatwo dawać rady komuś.
Skoro wymagają żeby na odbiorze instalacji widniał podpis osoby z UB to i logicznym jest, że będą chcieli dokument potwierdzający przynależność do Izby i opłacenie obowiązkowych składek.

Pretensje? Ja mam pretensje? :lol2:
To z twojej strony są roszczenia wobec mnie.
Ja twierdzę że ma takiego obowiązku. odwracasz kota ogonem nie odpisując na moje pytanie. Podaj jaki akt prawny mówi o tym że elektryk musi okazać się przynależeniem do izby, jak pokażesz to podyskutujemy dalej.

henrykow
10-12-2020, 15:54
Art 57 prawa budowlanego
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:
...
protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub osoby, o których mowa w art. 62 kontrole obiektów budowlanych w czasie ich użytkowania ust. 6,

Osoba posiadająca uprawnienia budowlane
Art 17 pkt 7
Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym mowa w art. 88a zadania Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

Osoba podbijająca protokół MUSI MIEĆ uprawnienia budowlane i być wpisana na listę
Ale że co? Podałeś definicję osoby która ma UB.
Czy ja niewyraźnie piszę? Gdzie jest napisane w prawie budowlanym że elektryk do odbioru domu musi dostarczyć zaświadczenie że należy do izby???
Elektryk który posiada UB podpisuje sie pod protokołem i sygnuje swoją pieczątką i to wszystko w temacie, to wystarczy do odbioru, ale jeżeli PINB stwierdzi że dany delikwent nie należy do izby nie dokona odbioru domu.

forgetit
10-12-2020, 20:10
Ale że co? Podałeś definicję osoby która ma UB.
Czy ja niewyraźnie piszę? Gdzie jest napisane w prawie budowlanym że elektryk do odbioru domu musi dostarczyć zaświadczenie że należy do izby???
Elektryk który posiada UB podpisuje sie pod protokołem i sygnuje swoją pieczątką i to wszystko w temacie, to wystarczy do odbioru, ale jeżeli PINB stwierdzi że dany delikwent nie należy do izby nie dokona odbioru domu.

Przeczytaj sobie jeszcze raz powoli i ze zrozumieniem:

Art 17 pkt 7
Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym mowa w art. 88a zadania Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

henrykow
10-12-2020, 20:31
Przeczytaj sobie jeszcze raz powoli i ze zrozumieniem:

Art 17 pkt 7
Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym mowa w art. 88a zadania Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

Ale o czym Ty piszesz? O tym kto może sprawować ta funkcje i jakie kryteria musi spełniać.
Czytać umiem ale nie doczytałem aby do odbioru budynku było potrzebne zaświadczenia do przynależności do izby. I dziwnym trafem w tym przypadku (patrz post tematyczny) jakoś od innych instalatorów PINB nie żąda. Z drugiej strony nie wiem dlaczego z takimi żądaniami urząd sie zwrócił do inwestora, szkoda że autor tematu nie zabiera tu głosu bo by może odpowiedział na jakiej podstawie urząd żąda zaświadczenia.

marcin225
10-12-2020, 21:13
henrykow jak Ty nie potrafisz zrozumieć tak prostego tekstu jaki przytoczył kolega powyżej to nie jest dobrze.

pandzik
11-12-2020, 10:51
Art. 57. Pr. bud.
Załączniki do zawiadomienia o zakończeniu budowy
1.
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:
1)
oryginał dziennika budowy;

1a)
projekt techniczny, z uwzględnieniem zmian, o których mowa w art. 36b zmiany w projekcie technicznym rozwiązań podlegających uzgodnieniom ust. 2;

2)
oświadczenie kierownika budowy:
a) o zgodności wykonania obiektu budowlanego z projektem budowlanym lub warunkami pozwolenia na budowę oraz przepisami,
b) o doprowadzeniu do należytego stanu i porządku terenu budowy, a także – w razie korzystania – drogi, ulicy, sąsiedniej nieruchomości, budynku lub lokalu;

3)
oświadczenie o właściwym zagospodarowaniu terenów przyległych, jeżeli eksploatacja wybudowanego obiektu jest uzależniona od ich odpowiedniego zagospodarowania;

4)
protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub osoby, o których mowa w art. 62 kontrole obiektów budowlanych w czasie ich użytkowania ust. 6,
b) o których mowa w art. 14 zezwolenie na eksploatację urządzeń technicznych ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz. U. z 2019 r. poz. 667), o ile dotyczy;

4a)
decyzję zezwalającą na eksploatację urządzenia technicznego, o której mowa w art. 14 zezwolenie na eksploatację urządzeń technicznych ust. 1 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym, o ile dotyczy;

5)
dokumentację geodezyjną, zawierającą wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, w tym mapę, o której mowa w art. 2 objaśnienie pojęć pkt 7b ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne, oraz informację o zgodności usytuowania obiektu budowlanego z projektem zagospodarowania działki lub terenu lub odstępstwach od tego projektu, sporządzone przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii.

6)
potwierdzenie, zgodnie z odrębnymi przepisami, odbioru wykonanych przyłączy;

7)
(uchylony)

7a)
zaświadczenie wójta, burmistrza albo prezydenta miasta, potwierdzające spełnienie warunków, o których mowa w art. 37i zobowiązanie inwestora do przekazania gminie inwestycji uzupełniających ust. 8 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2020 r. poz. 293, 471, 782 i 1086), o ile jest wymagane;

8)
w przypadku drogi w transeuropejskiej sieci drogowej:
a) wynik audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego, o którym mowa w art. 24l wynik audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego ust. 1 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych,
b) uzasadnienie zarządcy drogi, o którym mowa w art. 24l wynik audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego ust. 4 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych.


I najważniejsze:1b.

W przypadku zawiadomienia o zakończeniu budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego obowiązku, o którym mowa w ust. 1 pkt 1, 4 i 6, nie stosuje się, z wyjątkiem obowiązku dołączenia protokołu badania szczelności instalacji gazowej.

pandzik
11-12-2020, 10:55
Wychodzi z tego, że dziennika nie trzeba przedstawiać? Mam protokół odbioru instalacji elektrycznej i odgromowej sporządzony przez inż z uprawnieniami. Co z wentylacja i idiotyzmem w postaci szczelności wod-kan?

marcin225
11-12-2020, 11:45
Wychodzi z tego, że dziennika nie trzeba przedstawiać? Mam protokół odbioru instalacji elektrycznej i odgromowej sporządzony przez inż z uprawnieniami. Co z wentylacja i idiotyzmem w postaci szczelności wod-kan?

Kierownik budowy ma ci powiedzieć co dostarczyć na podstawie wymagań PINBu. U mnie mimo że dom jednorodzinny wymagali podpisu odbioru wszystkich instalacji przez osoby z UB. Oczywiście można dyskutować o zasadności ale mi KB stanowczo odradzał.

henrykow
11-12-2020, 14:11
henrykow jak Ty nie potrafisz zrozumieć tak prostego tekstu jaki przytoczył kolega powyżej to nie jest dobrze.

Potrafię ale za to Ty nie możesz zrozumieć.
Uprzedził mnie kolega @pandzik lista potrzebnych dokumentów do odbioru domu bo miałem to też wkleić aby pokazać namacalnie i dobitnie.
Więc teraz odpowiedz czy potrzebne jest zaświadczenie do odbioru domu że dany fachowiec należy do izby.

henrykow
11-12-2020, 14:17
Kierownik budowy ma ci powiedzieć co dostarczyć na podstawie wymagań PINBu. U mnie mimo że dom jednorodzinny wymagali podpisu odbioru wszystkich instalacji przez osoby z UB. Oczywiście można dyskutować o zasadności ale mi KB stanowczo odradzał.

Masz racje to KB powinien powiadomić jakie "papierki" inwestor ma przygotować bo PINB w różnych rejonach kraju ma inne 'wymagania". Te "wymagania" mogą być mniejsze niż mówi o tym PB ale nie mogą wykraczać poza PB, a żądanie zaświadczenia o przynależności do izby takim wykroczeniem poza prawo jest.
Piszesz że niedawno dokonywałeś odbiór domu, czy u Ciebie PINB żądała abyś dostarczył zaświadczenia że elektryk należy do izby?

henrykow
11-12-2020, 17:00
Ja rozumiem i dla mnie to jest czarno na białym za pierwszym razem.:yes:
Czasami czytanie czegoś x razy spowoduje nauczenie na pamięć a nie zrozumienie. Nieodzowna jest praktyka w dziedzinie czytania i stosowania prawa i to można się nauczyć na studiach niekoniecznie prawniczych. To kwestia zdobycia pewnych podstaw. Pierwsze prawoznawstwo miałem przez 2 lata w liceum potem miałem z górki.

Co rozumiesz? Co jest czarne a co białe? :confused:
Chciałeś zabłysnąć ale po raz kolejny sie nie udało, najwyraźniej na lekcjach prawoznawstwa chodziłeś na wagary :lol2:

marcin225
12-12-2020, 16:32
Masz racje to KB powinien powiadomić jakie "papierki" inwestor ma przygotować bo PINB w różnych rejonach kraju ma inne 'wymagania". Te "wymagania" mogą być mniejsze niż mówi o tym PB ale nie mogą wykraczać poza PB, a żądanie zaświadczenia o przynależności do izby takim wykroczeniem poza prawo jest.
Piszesz że niedawno dokonywałeś odbiór domu, czy u Ciebie PINB żądała abyś dostarczył zaświadczenia że elektryk należy do izby?

Tak jest cała lista.451091

Slawko123
12-12-2020, 16:54
Prawo budowlane,
art. 57 ust. 1 pkt 4
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub
wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:...

protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu
budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby
posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub
osoby, o których mowa w art. 62 ust. 6,

Weszło we wrześniu.

Sprawdź sobie zanim głupio skomentujesz następnym razem.No cóż, może zanim coś głupio napiszesz i skomentujesz sam najpierw sprawdzisz? Głupio Ci? - pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi.


Wiesz, że gdzieś dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele:

1b. W przypadku zawiadomienia o zakończeniu budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego obowiązku, o którym mowa w ust. 1 pkt 1, 4 i 6, nie stosuje się, z wyjątkiem obowiązku dołączenia protokołu badania szczelności instalacji gazowej.

Zalecam czytanie przepisów do końca i bycia trochę bardziej uprzejmym dla innych.



Żądanie jest bezpodstawne, chyba że budujesz coś innego niż budynek mieszkalny jednorodzinny. To w projekcie budowlanym ma być projekt wykonany przez osobę z uprawnieniami.

Slawko123
12-12-2020, 17:05
Tak jest cała lista.451091
a u mnie jest taka lista https://forum.muratordom.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAoIAAAMQCAYAAAC zKQTpAAAgAElEQVR4nOy934vcyLYuqL9ig57zbai3ejr1pPMw VIXrl/qQNeDNuRLPXi4DTW0IC8YPLShBotJMBhMF4gpPDTUcaHG0PQ9J mcLn258t8ltYZpjTKKzN 4iSdJ4iupCJE2RJOKbB0VIEaGQUpn1Q Xy iDBrvyhiBUrVnxaEVqfAQKBQCAQCATCpcMwjJv/atpIBAKBQCAQCLcRjZM8IoIEAoFAIBAIzaBxkkdEkEAgEAgEAq EZNE7yiAgSCAQCgUAgNIPGSR4RQQKBQCAQCIRm0DjJIyJIIBAI BAKB0AwaJ3lEBAkEAoFAIBCaQeMkj4gggUAgEAgEQjNonOQRES QQCAQCgUBoBo2TPCKCBAKBQCAQCM2gcZJHRJBAIBAIBAKhGTRO 8ogIEggEAoFAIDSDxkkeEUECgUAgEAiEZtA4ySMiSCAQCAQCgd AMGid5RAQJBAKBQCAQmkHjJI IIIFAIBAIBEIzaJzkEREkEAgEAoFAaAaNkzwiggQCgUAgEAjNo HGSR0SQQCAQCAQCoRk0TvKICBIIBAKBQCA0g8ZJHhFBAoFAIBA IhGbQOMkjIkggEAgEAoHQDBoneUQECQQCgUAgEJpB4ySPiCDh9 mME376DbjBG0nRTCDmSIbzNHXjDuOmWEAgXxBwT/y6sbh TlYIMxagvGY2TPCKChFuP CXc3gDTpttBkJBE3 Oef0wLH EW4ASBu49wuqI3U4z6otE4ySMiSCAQCAQCgdAMGid5N54ITnzY YmOsLvxojNC15EZaXfgR32KaYRI hWOZ6XumDbcfsbutGEOvA9MwYNr76D99jnAOzEMXLaXjZudb7H 3VKhqk5SKc503Uf9fHOLs5PEHgrMOwfUwq 5W2P5kMcOC02XtrsN0XiKYJgGmx34aJP/HPee9YH4XPidfUtSO9IMIDB1b2O3343gv5M9N38Ow19v5zPPV/wWuhLS3bxpbGeVpuiNxUuvavoZNlheaY DsaJ7TwwHUUG7fh ENMtb/J 51gOjyAbRowzA68/hH8cFq0sdmB9/o5vKNDuK38mm7I788TxEEXprEDfzIXrSKPvegXK/jtYh9swfZH0m n9o0R9XtpPw0TluPBu7fP2lI2F8pt7YbTch ch5mNWu4hDu2W0Hc FqydZf6GGJHfzf1t/ync7vPsM7kdLLi J/dVuH42dnxrOXuvhS17SxmXJWPCuXKdzP7vhTFswfZ/gS/ZAEpbqu0ktVPya2mCav1vcdxZNN/kduY2vQt/PCu9tnTdwtjyIQ7gmNwPxK6UxBptO/60xBg7cB/UGBedLbPfXIcTnAiNnWHs34VpGDC2bNja2ABNbPw1jXnavv4rf DFuugOcFWLUR8XHchvqxtzQ9qXO/KyKG4TrxJUQt8t NW2keeiiZfuY8IDd9hAlU4TuZurQyRhBt50v/mEPltFm5y04GWABcOLD5oFuOoR/7wDhPEEcPEYvPAMAJGMfnfZ9BJMZ0rMb68JkPEPYe4wg5qG06r vsE9EBOvY2LLMrfK kX/EArtXKz5qwIJMGeHH7YYax/zXa7HNpgNiEy9oBjODvPJImtb4dLNhlhCTBNHoBd ex8N2UNKRtSDCNfNzz3mLOFpqM7E182GJQmg7Qc18iPwFW3v7s Os/307GZ LBbLsJ5gml4AC cCvaaYRLch5VdS/AFAEiO4fd wgQj PYGW/hiRH4PXjhN3sw3J8RrDTgLjT40RDCfTJEF7Hhm1tKAuFMI7Kzc EqflvuR8ynrV5qu2SMoPeEvaeOH/OZncfMdmVz4R8Yl9k66Ff4IGubyWw/HcAV7RIH6HYDxEv5mw/HeS4QCvYZcT5nv5EgDvbQDU6QER1uF aDO8wf83FZJSaALaq5PyfjH9F7PlL8LUbkP4CT3awJblPTTuV XeV/i PO4vkGeUsyOYbf2ZLPqZX4ft5mHc4ReV/Dti2YTiDM/4pYc1rWjrpjjHrjUjaXGYGSiHQyhNc2c7Kriw2lsbEqropxsyR GqTFNvKJk xnG/j6eC/5Szq4oZ2UAlXiMZJ3udFBCGQjbPCgpoGnTQLIQegc0TeFoy2h j3AI6p3nUnmP7jH2zRG8C17siESiCCSeTjQAoEVd/l174Hb/gWXrsimE582EYH33m7MBXCmEQe2sYWvOgT/hF9ShcykRgAmIeP0Nl7gE6L382rRLCkHXEAx1TvhFWwu2gp6wq gkgieI3p6qASVuLT9BWTkJP9TYcHM7CQGzQRx8D0LjGcI3TsC4 RP6othYuEgh2CfRAXa8txh6W4pfCe2qJIKo4beL/Ij1xX2NSfgEXZ7VSYYFv8qxYC7w7ku21tsn98FzpHPCYtdMfYD 3ISdpJf6WDOG117QLnISJD5u3YR7CbXEfPUHQ3RPGfRd7bgctv oBrScIqMQEKETxBkGXJpwjdNiznEVznPg7CSck5xzp2qvJrbnu d/y3yF6DWfJseI5rMkPuXfE6tzPfnoYvWxh04j14VH45IhvB2DjA cemiLfamKNaXtqDvG9caldC7PQzzqOvja5D6ejtGus5PPYS0R5 LZVYmNlXBXjpi5G8c/UIILxL/Ceq5 p4XeVcYNw3Wic5H02RNDqIZyeKZkVizWyDedgwALSCL7dUrYk2 TYYCxjZtpe0PQS2MG8JW6z57 UGUQNB1XeRBcUoSReeQjCV vUEf3m2U9h6TklEft1k0ke3LT9tOQ8fYcc/xjTsoW0fYDg9lolgWTuU3y5HvrVm2j30oxh6Iig4joYclbW/gDIiaBhItzGeIsyyH oWmJBRybZn PbmTPKFAgrBnhGa6DwlQxoCWUkEa/stN06JHwFscVGyFur4abbYquZC0daa9wvXEXyIZ0044eIk7aL JixUKQll/RAyaem434M/OUHobqc205KEFWOCasssC8MIx 4u7EIWTkQNO6HKr/lvVPhflb/wjyycbykBTeOG6Iwl104mGPRslrHVXC86wI43RKKSjYVjr2tH3 THmn60alwpbzkM8evQL3mfjdQz/3vd4P3AXEEHWbjU2VvZViZuFGKXe3MqQt4c12 91/K4ybhSPwBCuFo2TvM GCPLGZOdF ET5R7rlkd1B1syCgAXILG2epspb0hkbYHFGEBXfRbaIZcYUgk xX78vzsYkx/A7lnzOB5wIplsiQ28Hbfd7eAIRLG1HrYyg3Nc8axEvmRFEafsL qMgIjsc Om0xu1GWERSvO0bQ3YTl/hXjZTKCPJBmtivaqpII1vbb1LZlflTsJ0McwDFNtL2hcu5rB/7k4xVlBNn/Wy4G7w ws7eHXXML3uBHYVu4xN k7F4V0na23F/w3utiz70Ls72PQT/PpOUkYc62r7fh k WzwiWxYTKjOAmbP843WJuq5ly4fcW2Amo8mss8L9F/oJa8y0Z 8JOgviG7tqfMI1e47V/v2RrmNlVGPvM7gtijb4ddceYf7ZiXKpsOQ/x6FGIGWvDUd/DPf8Ys7AOEeRgsdHqIRz3a2YEJQOwGDVgZ59XzQjW8LvKuEEk8 LrROMn7bIhgIeiIZ63EMyWLzgM9h8PPySTH8DvtNLgND2CLQXg 6gOs8Z fMxDOCM0yCHlzhrE75d88Q9vbywKbcIWv7Na06I8hJHicPCabh Yzj SCCCvF9rQlanqh3pVmXhYZXec2GBnGPi38/ODqUBexERRBrY7j0SCEV5 wtYsDUsn3dSg2aMobeHgyiC7 yxzEB6Tq/lBIi5jbPtmBkm4ffo RESKdgnmIrbsChmdbN2Ldoazge43G9L/Ujz3QzsrI9pozdgW2FxAMfcgT ZVc FMltX mDWObgtC7b9NbxohMDZwIZ1h5G0Zf3tFR71fiqQmTSjug27c4D oLCURVvu 4E8CSQA/G5VnQOufEdTFBJUIMjt0v5fPeYItuuruQt6JCjupfqL6dZX/1fGXGvONk6tsW/kMofuA U65789DF62MRCeYDp iezBEMh2g132ejaWceauINXFZO85qjjH3h7JxWTCXGRGc8wecW JvnC4mgGBvZmLS6COLTiriqnBHUxSiW3cyJWozI34cfnStxRbD 9Un5XFTeICF43Gid5N54IFp6QBOStwDQ1zgNEmtb o/wJwckL7HtH6NlrSLdifETxe VOkV9PeOqqJKtXvMssflcKWrzND7/V9Iv9ZMkTm4Usi2FAfqJWCFLTAdzNXrYtVtoOf6Q83WbAtB9jI G2rzDF57sF78Yg9YdaG4/8NQY2nhkXSVNb wh22uMXMgnzhSUVOdsuctu0hSkZ4vv8UL3p2 uRf1ZPZvVeYzMTtkXXY9n R2iBtn7BAXOep4Xp q39VfTeH PSf7DPVT9DrbV3lgznYgtn2ECVsm9XsIoh/q VvAz4m2u1Q3i0xa5H6ce5Pgj2EbOY07GHTDXFeGJcKO hiwtlA89Swibb3NwykcRCfIi7O5XI7aXYFyvxa539f7eIbbdzJ r794vhWzd n1HsA/3Cm/tvYlPuHNryH6LCMY2lgTl7RDeBJ44RirTw3L41JpS GJ4JYbYsa3tsW5UfrUsC42srOm2r6eKv5yiKNCjNJUFzAMGGYX L/p7mqeG80x9Xb9bHDcI14nyeXWDXk0b6eYgwXR4BO8lHbBdjBjD g6d4qdt JRAIBAKBAICI4GcGdgdd9bQrIUUyhNduFZ5CJBAIBAKBkKNxkk dEkEAgEAgEAqEZNE7yiAgSCAQCgUAgNIPGSR4RQQKBQCAQCIRm 0DjJu/FEcAVNXq0GZ1YEWUBBD5M9YavVtlRets9Ky4hajvKTiabt4bX/FEf A nJwJFWq1N8ClJ4ao89oVauMXkuaMYKT7pKL XvS7T9 eRMr1f68D6 MgyYQvFXfRtL9HFLNEdV2 htRSAQCATC7UDjJO/GE0Gsosmr1HCbDuE7bUVMvUwPs1rbUpZzmmESPEFPrK8nSlVNI/RdBz1JJ1ftk4DkGH5ngxHTtOZW3jZRjUCWYUomAXq9AJOkWqt3 tbZ/KNcrnYdwW6bwQMgcE/ eUIOvrj6urG9cy1YEAoFAINwCNE7yPi8iiJqavGrRTWRPsWYFO sv0MBdoW0oEZ/JaKJ6qUy8o6YPm/ yvqYC5WLRVUAAR1QhyUvdBLt7LoSnIvFrbK/RK5yHczn24Ha5cIBJBoFQfd4HCABFBAoFAIHwpaJzkfTZEcElN 3iJ5kPVGS/UwF2hbpuDV58UMo07PVOmDalgNuckr8f/BiqxacMNYEqlnn0ylwIw1vXyUlgiu1nagRK90HsLd8TGZDuC2d ANTxUiiHr6uCvaikAgEAiEzx2Nk7zPhgjyxtTU5K3OCFboYS7Q tpTaJJGTy8gI8na24Q4G8Hbuw93dQNt7ib4gUi/8aLk2ZCkRXL7tpXqlnAhmcld78L2uQvDK9HEpI0ggEAgEQuMk7 7Mhgktp8i44I1iph1mtX1replzPVJYYeqLRh6wiN6nGpGXb6Hj vcRZ0YW5YaHc1JO3SiGBV2z V65VmRBDIzv0VMn06fdxqfWMiggQCgUD4UtA4ybvxRFCr2Zpip aeGs9/T6WH F9j2evpvjbYlv3ZBHzRrUVHPtDeYYLbUk7B8y5fpR0582IYmey Y9zayQwRL92FXaPi/TK30dZNfPx UMobsjEMEKfdwSfWO1ffTUMIFAIBBuMxoneTeeCBIIBAKBQCDc UjRO8ogIEggEAoFAIDSDxkkeEUECgUAgEAiEZtA4ySMiSCAQCA QCgdAMGid5RAQJBAKBQCAQmkHjJI IIIFAIBAIBEIzaJzkEREkEAgEAoFAaAaNkzwiggQCgUAgEAjNo HGSR0SQQCAQCAQCoRk0TvKICBIIBAKBQCA0g8ZJHhFBAoFAIBA IhGbQOMkjIkggEAgEAoHQDBoneUQECQQCgUAgEJpB4ySPiCCBQ CAQCARCM2ic5BERJBAIBAKBQGgGjZM8IoKERhAHcMw2usEYSdN tIRAIhJuAZAiv3YLlDjBtui2Ea0PjJO mE8F56KKlNMi0e hH8TW3ZIrQtWDYPiZ1PmcYaLkh5qtcah7CbbVg 6MraN9VYATfbsEwLLhhnfCVIA7uoX1lwW55W2R 1nIRLjFoq37voii9bpXvTHzYZW2dDvDIe1vbX5ux1yXMrUtA2o cd JMrbMGS46H5geXjwVLXvMSxWCneXQ0WeysW5JxAG6Oz7GK98dz zHxd65sjmS / ZQH0sWjmWCaeTD2ewtMf/PED56WuPzJwicdcYTTLS9IZI4gGOK/GELXnRe98LXhsZJ3k0nggB3PgtuGGM6PIBtGjDMu/DHs6abpgdbcJtcrK4b Rh9rvexLMAvTVBW/d5Fscp12eJd M4ZQndzSX9tyF5fxNxaZTwauOatHItF/smJ1g2OddcyLmWxpBrJ2EdnqZ2gBNOwB6vOdeIA3W4AMUWURB7 aIplpe4hu4BZU4yTv8yKCUwDniLytnPFP38Gz11im8ADDqTrK R1S lpDx/ AOPLhWGb6N s gjffp3c4Rgtb9hbLQq7DtjdhGBYeuE5 p3g2hO 02e9xp55hEtyHZRgwLQsbfCIW2jfL22Ntw7ZMGBsWLHbXYnY8H O2Jd9oxhl4HZvb939gdqYkNawOmYcJyBzgT72S17dPgsmw3mQl j9F64YxaIu7EG23uHKc9KGeuwrJZA6BPhsyYs93t4diu/tnkX/vhcuBHowBv x2JbjPj1NmHb6xV3yvxOn1 vA294mvd/y4bdMrIFIJn00bVMGOYGrA2TBcR8rArfF65vtLZgbwnXMgy03E Mcli5ASdGO2vaOlSyN6jtxHry5XVr34b9I/dYwDLRsG1vXZi9NvzL/0M9D1/fYIjfAWcEP/8ivz eU1UM4TQRfZ9cRfD99WXDDsTJ ml2HeQg369d7jf8JfpvZILerHBPStsTMNqa9i673GqNAGA93gL MyG5l3YG v6X1Gzf4udU3NeOtiRTZWhvx39bPRs4oxFedAiHkyRtBt68c0i 0G/Yuh3WXtNWN0 JsmoOhZIvlPsX23/FGOi/T3eZHbjcVaNY68QKe3ftu/gT7o2iT6pTXSoc 4u/OGvxVifjcsO/PGxYs8ZIMQFw9iEG/5a/N3B93KcNjbhvn4h P5HTSxx4D4Q44 KNGNnOgFinhksmb/mto1t08Cf7F3s8s9UksEEcdBlc9eG64eYJAni4DF64RlS3rCdc oayn2gQjZO8Oq mjSQTQTH1/Qvee1swzC6CUR OaZYPdHIMv7PGFoY/UjLZ3seg34VprMMJPqV3HsY6nP5LeG0znUjhj/CCE4h3ioP3HtrGFrzBj3BMI3XsZJh J/vNivbxxaTt4f3ARcswYXWP4O9Z6TVZ2r3lhphFHtrGOpyjp3DM NOWe2kNYdFouwvmC9hUMwgj1pdjuRBijU4z9B7gXjJEwm5hOH6 OgC9PYghedMLKyhSfePbQMto2QfVa5oxv76JhpUJ9mn3mKI2cd hu1jtMAW4ZxvYe3ADw8r7pTZd8wugvFruJaZbqvxsbIPEWaZgB N2M5LbOLf7OpzgfbpF0fYQJWmmxTC76A/207tT xDh8 8RxHO2aKzB9n7FJPweXnimsb/OjpG vUI2oOg77/PgPTuG33XThYH1MbXL9dkrnOn69Uf1PMz6x aW4ocZUbP24Hsd fqmg6MjB6bxZzx8 Of0vdcB3FY6R36PdONXiEZSRkg7F88GcC0TpvMjBt4WDKMF2/8Fz71fEGfzjrdlB4f A7SsHgbRr3irjseCOVS zSXOgSWvWTdWsLEwnT7GYQ W0YLtR5rPvkdca0xDzCc bPMujvqP0TaELUYxBsXv4bVbaHsv0XfW02vFSUlcZKTH7MAbHi P0vk9vDHT9q WfZ yz63CCEL69gc7Rj9hvM/8viWNyDP1d06Y/crvF1VRFjIlxVIz1v7MsmOkEiDX2TDI/Pyn93WkWBzbh k/Y LzGKPP9j/pYUpWNnIdwW3ydOdeuIxDWxnTu1c08itvCKQmX1rNkCK 9fSO3hQEigrVQnhH8Cc/4hD/nC5DuTAxLLxtr6PjHzDliRP0n2OvcgckDDg Gu1086GzDMtawbXdxEJ1DDqwJptEL9PbuYts0pAVYXoyFLI/Yvnn 75TICIu0RAT5xMsHo WGOM84vQpgXtK9hE Pwl2C4dozXYzl20O yMixAUzjX9PPQf5ERQG0A4iWJ3x0oGwmi5eP16kS2WJDbq9891 xIZngnbgTz6wzz6Af8jfn TXnMyZbTaw63TRsa00k N8zwKdEMDKti20dvxZ396RX E7AV67FgxzG87uVj6eFyGCK9tLbKvYrwXzUPKT8jmsvz63hQU3 JuUSXH8dyxzUxw/JRppiKDqf3zx2oHz4C5sy4S53YFzMESiZnVYJjLq92C3HRyEk xGMSNGZXOokjRoxqfuNevGCpXA1Yh5i8eUxS7nDjYyIqiJQdMI/d59dLbXlHmmjgXYg2kacqD2r45/Hh4KWbEpa8cu2hvFG7Hcjpr2F9pU98iEEhOhxnoPvrQroNrzQ8 nWtvq7ujigIYJqLKkighMftkjuK ZvTqSX3YJOMI0CeE5bIuNJ5KF9Q7eFASKCtSASwTyFfxf OK6X1Zqmd jZNlF2h3sX7t4dGJlz8kVZuDPMgq2acVvHrnuPZXgEctf2MBym d2QLM4ILieAAp0EXpkTCUBLwFrSvYNWaGcGatsuIoPsIjrUOu/cKk3lVNkMhgjwwWj2E0zNEYYSPYQ WYeZP0LHPmJ38MPUiW REsAPP34O1iNhk9mDBKBurJ/DdTTkIGlvwhm/TDEdpRjBvt5gtzoNUkmfAlDv0DIsygmJ7s0Cs8x1mC9OGu /AMm30BioJuD576TMu59XzUM0IqnNYSwQ/pL8nbLclkz66yoH1ZOWMoOp/fJvKzLNW2fieFNqS/XLooiUQqIUZwcrFUZwDS16z8FuLM4Jp29bhBKOSuFJnTHkWewO 7TicnB2oM4jbZ3cMezy5WEUHkWXk9cZ4u4Z/TfPwHf4PXNtHadfA1v EuxLF/YFqIobo28QRHG91ghDh6jXCibg3zWJHHRO6zUqyvtOdvmW9a7g DT6T8QRr8Xfrc EVRiybIZwZL5m39/uYygaT/GYPIJofs13Gx35WZvCwNEBBei NSwCcvxELCnhpPJK/Sy8yiPMShMnhnG/l12HsJgd0psETHacNxdYQIIAS/ lAYuRqLydrTw1Tf/DW3DhOU8SM84WD2E0/PCGUHD2MGzNy V9qlnXthLOE Uv5QzHtK5OPFz4tmbsvYVp8Dl2a7kXJT7CqPB4/yMTe8VJmMlq2cYbJLnZywNswPv/a/pVkr2uXTbOfuMsQbbey6fI9TYwvb/LnxHvJ5qDTlrktlDPLOU2SDETD1TZLRgP/srBj07O6fSG0zSwCNuF8VBtsWfD8QQ3ua9iuzODBPVjomuvafZ GUGt7/S/05zVsuAO3jFbb8INP12fvfy/a/oFoHQeToX /QuWZT8UP1PBZ72T7G/PpGem7t/fAZOuLThFYPYTzWj58ckFhGyIBhf4uHGv Tt98 sYU3zy4mSlveBR66zna OPNtRD4epXOo6ulMOcO03DWLxxO0sULK0Ofjp48rdcZ0B8/ 8gRtYw323n3YpgnL/RlDNQbt7eNJ24Rh7cJ12tCec1Psk0QeNrVHZHj/6vpn7ve8HaZ9H3v2WmEdSOP1/6eJoSnJUduU242fe1QbeVyIiXueq8T6/5MdiTCEm1PRngNMhTlq2gcYxh KsZadXVxMEMRYoqxdhWy6eEYwJ776 cu/z9cgE5bbR1CaqRfWKnXu3vBtYYCIIIFASIY46L0sXaQIl400Y9 fii3AyhNdu39ynQFcCI1g3eDusGjEi/xF6l1RnNIkO0SvLuF/81zGNnsPtBUXy1libVFyuPVfF8k8NfxlonOTddCLYeOfpRS960 Yte9KLXrXndNDRtj1qvpo1EIBAIBAKBcBvROMkjIkggEAgEAoH QDBoneUQECQQCgUAgEJpB4yTv9hDBBNPwAN5VHPgWnxTkL6sL/xr0jhvRdJXUEy5izylCtwPHH5KAOoFAIBAIGjRO8m4NEZwO4Fp X OSfUPtvwutCXcsTeU1oul6enmZalmFdqoNIIBAIBAIhReMk78Y TwaxWlax9OhO1Mr/7AS y2mWsar6kRfkT3jyr0HwVNBJlhQiBBOmIYFZHLNWPNFe6tovwr ErztwENXMkGsUYT8u9aXc pqLOZabWy4rpmF0HMdZZ1daAIBAKBQPjy0DjJu/FEsETy6jx0Ja1MSYYuGWq0KE8rNF9zoXTTPsBwMoDnhfJ2pro9 zLaGub5lVrV86Wv/sUDhowkN3JmQETyp0BZWdD1nRS3gCXj1 4tnFwkEAoFAuG1onOR9rkQw1RnNtTJnkh4xKrQoyzRfuSyUAa2 Y 1yvx5v piIPttS1F2n NqGBq24Nl2kLK3JOo6IWcDgHy pWSKgRCAQCgfCFonGS9/kQQb32KdfKfP1azQgWtSirNV RaVqaOimiSiIoENClr71I87cJDdx5MSOo1RZWiOBpUQsYoIwgg UAgEAhlaJzk3XwiONNqn75 fSBpZcZjP9UOtXoI4/cpCZK0KM8Wa77iHJG3U8xcqdvCGRkUzu/xv7FrLHPtas3fBjRwJT3Vp/hLlbZw9lJ1fddge 8wpTOCBAKBQCCUonGSd/OJ4HXiHNHBfnpmkHApoKeGCQQCgUAoR Mk76YTwcY7T68rexEIBAKB8KWj6bW41qtpIxEIBAKBQCDcRjRO 8ogIEggEAuFm4wSB065xxOQEgbONbjCmoyiEzwaNk7zbSwTFcj DqQyEiRkLJlct8gOHivzsPXawLT0hXgj8BrDzVfGHMQ7jrrAyM O9rx4pqJ1fRZlbkvFV3bDJfrPLDq2jLZSnEXESlZkksMydhPsM AACAASURBVF7TIXynU923q5gXddq48LpThK59w56kv6I2ZbY4x Bt/Z0E8LvuNl3B7A0xVn1bHIvscyVsSPh80TvJuLxFMkZc5qQg8Ex/2VTzJelW/W4J56KJ12UTwRmEE3968AYtnuhjVJ4JAushuXj4RXNiWS7LZxI d9HUSwLpJj J2tWgt9U/Pi9s/H shtMYJvr19wHtT06ek7eLZFD6oRbjwaJ3lEBCEQNlaEWZCRMzs P0Dv6FXOhXItpH BdsIdWJrG2A39yKsi4sRItut9FrHzur3hmt2CY23B22zCMtTRw iZmeaZUEHf89JnNn 5iIJXeY1JtcomYffa TDq5QnLr1wMUDST3lf4Pz5/ lWMw6IwO8xqHS9kIfJ0gKyizbsK0/pdkB90FaiDorSt2C7f9H8TfEBUAZj HZIP196y4cew2GeRfO9Cm1WZvbxSZKaSsrsLO6uDKMjlZaVwsm 9g4u/AtHexa5mp7N6b79M ZAW mc/xsTPvwN7eYH5Y4gOltvhNaEtb2fbiRPA1Rtl1f1EKi2/Adu6mpX 6fUwE90n7zseFlWLiJYj433lbWrvwXkf4KNql9wqTJME07MEy1 tBxH PodaCMdQ9hPLq08QLS67WzepUafyvMC56NWmO2KBnn3itMxrww ug3XtWEYhmBfwSbz4jwrzkcPvmvBMNrYdbZhGmvo P/AWMxqifNbqcEpxygj9znzLvzxTP6u/RiDySmrJcrtb8G2/7k4191XGA0eC/79K8ZBl8lkim1SfWaJOa NTZwIfshKSR36D6RY uzNT8z/2LxTY3EWB97LMUmwhWH1EE4TJGMfnXb6b15z9sbczBAIDI2TPC KCYEHWgm3vpDX/kG/LziZv8TL6HXHQRavjYzw/ht9pwwk IHTbrPgzWwitHsLpOcb 3bRu3vCZ8rsVnzPvwh fp 8LNfcyOT3bxyQO4JhyhjGJPLStHsIpk6rjn2vdhT eYuzfRcv5f3BUOF TFrI2nQBxMoS3c4Bo9hYHT4eYT/roWnfSNouZIF1WaOIrbf8GP/TdYh9Pw JvxwEccwte9Edea/DsPQ56f8FYZ6f4N7YAxJrxYLJ3WR3JjbQeJG/zeQi3tQN/MkHgWIo/TBG67ZQERR7aZhdBHLMM3nHaNimzw4hgx8eYSfWZzgsM/R1G9vliFyHytlMd5mQIr72Wkjpd30b9Elu8TMenfQdueJp VxoDMSMoZFukm5CNdOynA7jWhlQncx4e4mkUp4TG6iGczvP zkO4rbRN6dh24P3t3 Cy8UvGPjrmOpsLNtzwFJPwNaIzdaxPr2S8quZef/BdcV5gVLTFD881/fmU2qDtIUpOEDjrMJ0AZ9EhemIbT9V5FuB33Xych3Bbm3DDST7 nhJuaJPLQtn2MIw/tUqKi87l/Rd 9w/zrGH5nDabzA/oHPqL5GEF3k2mAa b677ztas3STVZEnvntdADXasvZt5pzvnwM1mDZNmx3wG6uxPHM zwLOxz46rS5e9F3c8YaYT97iZRRDyghmMek8b7NotmQIr71dVI oiEG4QGid5RAQhEMF2HkjYXahhOTgIR wOPjdKyw3wOtvqY dWOFngi/CbQ V3Kz7HF4CM7J0LC3yMKDiEa eSdax30rZgtv0yUaXetmBvabZSGBHb9/dxj5PE5Bh R9hOqUMEpbb/GQ8f/rnYx8m8 Ns4QeBspLrMe1uwzC3s 0/Q5dmCwm98YAvAGcsmiOMhEGaVELVchPME0 gljlxbc1ZP2LYV2zuNEBy5adZEQwRTu7PzfzzjJF3/Z2ELi1 jrG8fS2wxyrJBeX/LfKCMCPI2nGhIFVICJJICRiqy7F08RnjgpAR0JB534Ndj5NYwY TlPEU5myljPr268tHMq9cHCvJC2FJktHn6r6c8ov0kZ/IS99gbM9iP4 276Od7GgqRiKudYuO6ck9pzoa1iW2JEgQfHMivOYep87ls8zLZ ZRTvMUmIqZhfVua7d6lcybVnfFPvXmvNVY7AGy95mxDFRxnOkX NvCnn UZgitVE400RLBsu3im3KchEAoR Mkj4gg8kUzepVlB1KwbaO1PfRfdNGStmXF4MXVMzrwhmfpotj2 EI3V3z0t/5x4h932Mr3fljvAacCufTZgC8o8a18cdGFa9xFMPiF0N4WMoLi dlhIudVsQorxdnAA4Q jeYZ87R S5MkmtkxFsf5fK1al9TDS/zRfGjTY6Bz/hyF7DhnUXB1lWTP2NkZwRVLbJteeQpOxNB95wrDmrpyOCHxE4b djeO5wVznoJ2RmWeWl77/E7zyLFA7jWGmw/zO2e/e23kr7NS2xxzrIamyVPQooEgRPr94jDHiwlI5hm6JTsyHQA12K/nQzhdX0Mg/voqPNFtKMpbtmJv5duBa65L/BaGus9fOftXuJ4pdkfnhEs2pP5oDovChnBbXiDH0v6kxKWDesu DoKnsI11WJ2nqTRjoY18npXMx0oiKPhydFRxDlPNCN5B2/t39J11dlzklP2Njb11H8FkhiR6mt5MqHM9DuCY6jEDJSNYiBeC Lyyc81VjsA7b/zWNBy5/sIOP8Uk272TqlgjZ8LKM4FZxaz0Zwmu3iQgSbjQaJ3m3lwiqWY j07EuRGAp3oK0t2FstGG0P7wdcwo4tEpKk2zq dnbY2Sqe7ZoIMm4deMP/0P5uNFc/F7PAyiThxL8ZBgzjn C4/51lWx7AsdblIJm1i53DKUi9pfrBv2fnvtaw3XmCl0w9JYk8bDJ t5VQTWMk8ZUQwt5P0YIKu7QVbxPrfnszZ37fgRWfyQlX4jdN8P Fsuwpk8Hs6LH Vzacqr5ezhgZVL/4lnLeVzcuyVaTgzaT31nJp4hsrxEfHzSKZwjks872Tegb3NMrr jUdEHMvtrbAHxHJuJjbabjV/uJxbc8DTdlhPOwRn2M0TC UL54QpGDqR P0MU9gRJR1lSsHi27F26kHv32Vm/Dr472iuO9fj40sarcEZQ42/6efEzfHsdlrUutH2GSaE/gm3aHqK5IMUIcR68wkiZZ3HhuguCa2sPwWuWTd3dhW1uCjeixX hmWhY2jPyssHz29wBDLq ZXUOQshTmuiTdad5BZ/ VtF0tnbfb2IL7UpDdrDnni2Mg9n0dtr0Jw9jCEeFEsT8Yyq2cW LvifE4reIsjjA4qrB5TW5LUxY9n340blwRnAuSF3SoyOEm4XGS d7tJYKfERp7IjNBHOyhq2ori5j4sNtemgkpe58OYF8Ppu9w4L1 CvPiTF8AMY/8 ejyDkhzDv/d9 fg3Bbb1XMwcVeGGbxMmYwSPnpfYepUn1aUfXzzXMYJv23KG9 BpftPB8bnM cJTwwniYD/NshMINwiNkzwigk1DyEheZ6mJOIBjFp8izZAMWWZB3T4S0VDbv 1CkGcOyjNFlIUbkd/Msl/0Yg8ls8deaQJ06ghnEHYLrK m0FOIATllGMMv8rlKDb8FczzLDymeSIbx2S3kA43OZ82odwQTT 6AV6V34jRSAsj8ZJHhFBAoFAIBAIhGbQOMkjIkggEAgEAoHQDB oneUQECQQCgUAgEJpB4yTvNhPBRHyKrPR8jIBF qCXolvL9Dx9jylR6K61ikZsWvj2xp5/WhrcBqvr8y6l1Vz88gXHut4YriRD1qjm82Ld4QvZ/TrRqB2vAjdRv7gOrlCL 3PCyv5YPidL5yI/c3qjz3nWx2cTc0rQOMm7vUTwBIG7j3B6mtawqkmqrk8fVCmEW8 AKTzhm9co 1 mg4jJ0SZvEDX9KdVV8Lk NEj4jVGtxJ5M us7z6yctyRhB9/7Nj6lLz0n9 tOYnb9wNE7ybi8R5OCZma0KmaGiJuaooMHKaqlpNUbHTN9T1BN 9h0GlxuhZPhEnXFNWDIKjokYs10CV9GxzHVpz28Y2l6AraJAyH Vetnq0w2JIeKb/DGtX47josqwXD/g59RSNWp2fLqVHVezkRzHVJ/clM0YZ9iTfPNBqyY0GrGapuLR vbey56bh3PB/79hoMYxNu Gt11ovrJks6uecabeIa2si87 3/hmymuinYcuWoYFdxDp61OWat0yZE ZVujlStdif1M1ZNV2TxO26OziyYN2OmaiRrNk96KO72ig0XUei 7UQJ nYlGQ39L4iPBFsP4Brt9hvvYdv88 rGsNiFiWVbDPMDtzeUcX8LvMX/pSvmMXmes9MdUO9/oz50IYFy2zB9p7LeuLRs8XjJ/nfH3IGWp3/o1can50JNfuEuopCbcT0ugOcFfSlhYGRaqyycRwMi35TiEmCVr Koxa363Mdf85qG4jW0vqLTPF59TmxY7UItyMr5 a6/UGeb69TL2ubcH1N1mqJmuDgZNH2c LCzucsqPYh69YV5PCuuP4IPZi9VO12ai2ofqvTBi37F53GqMc3/vwM/PGTrnE6n xiJWrOy/50Qc4ox8XPQmG6c5NV5NW2ki4FphZaJuUOv1zsqaLAmiqKArDE a6/REKzVGGRG0tmHbj5jUkgiNLmrwUVEmWIf97CemQ3vGyovswJ c5FX7Mw3SAHGptu9LxDo9UrFJVd/NNGnPhaxkrhFb1LMV1SXK30MmRyXokk4HGm3YsNRWLTfEXNOmt J1tdIMRzjI1iHH /oI77KJO7geNNrGiHiFq7b74H/AecS1XpmaTDDPN3SQ6wA5TK2mpvlvlh7lXV vlFq41ZIuJrCF7dPSNohH8KdcdHo41Gs25RvZcO1YfNN9JUt81 uwjiPxB597Q3bdW wlVVhkjiAI65DicYITrYZxrVGr1lUdd43UU4myB8GWFa0Ormc7 nCXySfraf3PA9dtFiNzmwnIpOYnFWOn1anOfO3kXb nxa 876g6xvEn4R5y9oX68ZRqEeYtfmMaQYLfpv5zX9q2vQjBhot7l Jdapa9KveVEi33OC9EvvScEHdZ6szPuarXrtPZ1s8BWS5P9aF5 dR8r9eqZOpXUho/a9Se387y41izSZz8dVOiDnxT9KhE1piH0VVDgKayhfYwKMVGos ambu/oQfqPQOMm77USwoKNaQIler 67pRqjPIumc IyaSmBCEqydhwaXVRJp5ZNzoff5oQlu94HYeKKE7pM25dNWJ32 cIaK70pb0nqN2KpxKH9Po0sqBUadpq9sqywzpbZJaHM 5orU3CIiqAbJgjaxMtZKVmFe0F7mC9Uj F4vy/IUighX aGUOKjQyy1ca1auISu2e8/Ha647PNdJ8wka2dqxeq/Xdeb tX8I797z8pu2Ul/h/dnHoL HtrWG9v4h9rvP9RrD0hizjKDRhnMwyDPv2vld4i Sz9bTe5aPoWj0xCvGT t/klZwcf6PCt/5uaDr64bTTCEnyxJqx1Hs84wp2hhFFaDM3w9xWGjTt3hYpsWty 8BltirzlRItdzGbtuycUGJbrfm5UGdb0KkX21iLCK6iV6/LerK/KevPckRQ7cOsQh8cRb9S508pERT/lmq6yzafKzGnIibeUDRO8m41EUyO4Xe2UyefhjjwI01h5BJ90I IG6/M0ha7VGIUQMJYkgvZRKumlzYapGrF/5He0XLv2uydMM3Qk6Mt TO92JQ3SYR6UdHq2AIrawyIqvisGy1ijEauzJf/Zqvd0uqSxTus2KmrIRlPlLlFp06UTwVCjTVyljRxj6O2gzfV4n x6m10pEOTPRNwXiU WHEir0cqFeC6UasqpGcG6bBURQO1YnJUSQF8xWsk0iKn2FtctY h9XxEBxxXx0i0WkMR fFMZ6 g2ffgdv/oWJ LyKC1XrP4vXz30ly/5D0xMvHr5oIftDO/1mFz06l9jsa8lSmL83e74hnzRKNv59o2vTv6JdocZfrUqPCV0o 036VQtuScUM9dL5yfqqa6TmdbN29EIqjzIUVfvlSvfppmzMv06 rM2zLXrj qTsnb6AiI4fFGhD67xK3X ZLtOkwqd7mcYFmyuZgSrYuLNROMk7/YSQX6Xzzuynm8xqHcrdfRB7W/xsFRj9Af0XWtlA7dsG1uGmafI00YJ56tyjdiinu02HnqpEkR6R tCAYfsYqxqk01xbWK9ni z9zZJ0uv67MTs/ZQgEWtSIfYwj978qtuQBXad1y98T76RzXVIvijXasKOihqyowR v0lTb1sO/8U/rbWzbslgHDaGHL3ipoDrf29vGk3ZLHhp8RlD77z7BtC7k28Ta 2WXnpjTayLvuPVmPNyMk54i8nXyBE8/2bH N/ZdhtdatNGJlerni 8K1tBqyiqZzECpZpLJXqn2sjtWZVteZjXkyhLd5L98qls71Vvk Kd9BUCaPtDTGXiILGP0TN4Ac9POmys072AYbTc0WrW5jfWn8RH 0SbafSev8VD9fqZD7FzvmFPoydeMn5a/xOyty0Xg5Ey/9UzqYYBSQvbMNh8PlXi5ibc8FOJHjMDn/P8O8q5OB57C7rI0yQ/oyhpcR8Xvxt5aIvnQgVfkYOURvP4InOCKyxlN rV8/PJ/3Vvoc52rlNfvr4cF3xI8HVtH4XzeVYXfiTq1ctnNg1jHY73KMu cievPXLBzrNFO50ROq89ufQW7VB9cXY838cD9WtKYBjsykJ9T1 sWVFuxnr SY H8/gqi3Ls/ddCv5pmtMXzppu4pX00YiXBfq6JHeRFzx07nJkJ2jvA6cIOjuX VPQUq7V9NPAcYBuN1 UE35268Jo untpq /BJJj HcfZz6QjJ/j3sFQs5MifGXs426Pb9XNMPZ7V6/nq/jK5WHR/LvO XmLsIJfXeLFb7zGdOMkj4ggAUANPdKbiivWkE0mGDx6jOelZ0w v7UKsllqVtvNVXqtJDVlWA1PY7kkmr/Co91PpWcH6aFpjuOnrL4npEL7DszGaJ4QLSDCNfDhZVlF5UvfS UfSVy8Gi Xed8/MWYmm/uix8HhrTjZM8IoIEAoFAIBAIzaBxkkdEkEAgEAgEAqEZNE7yiA hW4SSrs0VbAQQCgbAK6sbREwTONm29Er44NE7ybjURzM4lrHj2 LX4JtzdAnSPei7UOr05Pc/G1y3V7r12jcR7CXRer59e0hVglv9YXrlm/VDoDI77WYLsvEPHSDNJ7/GlwudZY2sdp/jS29BIq7xfsIVbV15zVigM4ps4ei/SDF sLSwoVvVeYzDRPtvKnGetikfb3Klio51rHb26gpu9V6SZnY8Cf al3hnGMWRxX9bbXNQrydhz1sOj6iQqF9AuH2oXGSd3uJ4Dki/0jQGq6SmLsuVOtpXi1umm7vsu2RC3/XwzXZOzmG39lipE68Zn6Qnivb5HW6OGnjC6uufyP4O4 UYuHzlHR2u3D7kXyTEr Ee6 PCZd6kmqonSPyvoZtW5oyM1j8xHDl ycI3B6CCZfZU1Vm5sjKWyxJ6q5P 1tEk/P05iEbA12B5qVR9wnq1F8KqjoEwi1E4yTv9hJBBl7nqVCwWYRG u5HVxjI7D9A7CvPK7AUt07ymWiqr9U7WDBU1NgU9zUJNLbXOl9 XDIPo3SQf0TKfvKGq76nRhM2h0e98cln Xt4drofr/odhoxHSTq2xSpqcpVs8XdYRPK7QqU6KU1bSy7iN4871Ge3mk1y 9FO3l1xj5XysEIZV8amcLVpFEiDXxCkQwq29Vhwi24ey7cLpPE S56YnLiwxaJIJMNHA4FSSv182L/VZvqtEy1Fx7Bt 1SIliUfNJpw6ra3ywbpeogF767wCf575TpNBf85r1GQ1zUC48l LWX91ifPgqlax9D45KmSBbZg2/ s8cNXGEl1/f5f/OCs5xnb7HeVnRCWVc/mkMkVWuqMgUgEPzB7ck12rhcr1iUUC1DzOPor5pL6SUvTZiOP1 aIgAIFwi9E4ybvdRDDfXstEzgvQaze 6Lu44w0xn7zFyyhGtZZprq aSSFlMj9TRAU9zbB4ZqagUfmfGh3QuELbVacnKdZg0 j2Yl753VwTskzD81OFTXRtVfU0lfboNIEzMCLY8TFO0uKkpvMC w4IMUqSxt6BMclnay5KPCXqZumzSxIfNtsPy7WETliMSunpEcN exmRpJld8niIMH2BH8K9NOFfRSJWTjUiItVdAhLinQGgfo7jCi Uyh8bCmZIL1f9QffFbS/Jxod5B/67pI WaUXrtO95Qo0ZXrhJ4g8m/ncVkW2WqcbrtPe/QH9Ax/RfIygu8mKJ2v88Hfedo3azPw89//pAK7VFmyum0N9jJcZA8OCbe8I5Ez0/5NCzCrGUSEjqGuzZLf073KhfQLh9qFxkne7iSAAxIj6Pdhm2fk yvXZjdmdrOTgIJ0gqtUzFRVzVDBV1RjlJ Fm/PSJpVI5Q1AH9WCHppdOTVEiFqtubtVv/3XOt7iQkbclymyySUdK1R69TLI4T1w6Ogy5Mpjspk5afS x92drLHCrxq5cRHI99dNpillqxMR zwtbwaSpNV3F KpkE6PUCgSwWVTkK28N1iGBBy1SZTckYQe9JXt9NyQhGflchkD q/ShUyCtrfZTrIS/kkipnPLPO7BXtL9RtRilAnEzlN9aU9B1ZhvonQaR2X WSqTCJtiap qNuml aVGDfEebRoDtUYA8OCbbcF0ib6ezFm7flHShzVEcGy7eJVjoMQ CJ8fGid5t5YIJkN47fX04Pq8JAuSfrBCn5JlLHjQLdUy1Wg6Zp qhHxEU9DTD/G/ZYq1qVO7AsjYUOacqbVednqQIjW6vrt1afc8KG5XapA4R1OgIl 2pVCtkMljFpe /xe0EPMyyx92VrL0P4zHZJRrD6jODY/1rK7iWRh3a2JZ5uXba1mqcsS2T30Fcfvpi wwErxJxM3uHtZAZMB h1n2fEIok028PZuJRojGYZOVHLVLxwjOHBk7TwdjLB27cTJFKb E/n8YOncS/WNC9rfJTrIy/kklIygePzgROM3i4jgB6bV xZRJWHRaR2PND7JtGVZseQkespuShQ/jAOmLy5sz6vZNW3WWM0I3snnUN0xMHbgR6/gWndYVlD09xONdnE6znkcLcsIbuVb5tLcqsq0Egi3A42TvNtLB EWN1DacgwEmfCEuaA0XtRvn4QG67FxQFtjKtEwzTcd/guP 94JmaKzR0xTP0mx3nuAvg 8KGpWqDuiL/l5R31HMGKp6khnxLdHt/cvTci3KFz8KWqijcg3PEptotSgFPc38JbQnfKloAiukVjz7xDJ iRe1lwW6SvV9egvayLmsnnhHUPelb8tSw7WPCtTUzf2RZM5614 8cZpC3WHfij18L/8 1W8dwp95lg EzQ4eTZLiv/rckcYian5YaYaTVGT4taprr5U/Af8ZVrZlfNvaL2dwv2w281OsjL aTcz6JO8FefpfYNvr5YGx9TXcB5vIzhCWnkPWaR2jeE44fp/q2mbXyOOU7Ifi cY76Oy/QixmCcXzdhtbcF/KccC0LGyI86DWGIj93oK91YLR9vB 4Ep6sfnT4zxmeUIcTQmz9Bvc5zJbmLDs /CjczojSPhi0DjJu7VEkEC4MGpqL7Mt/WImhHBpaFoHeQGSSYBHflTxAM1FtIZr KH6cBBiDA e4qWUyf6ctlrpqWHCl4PGSR4RQQJBg2W1l6dD E7nZtWWuzVoUge5DtgWtzYjeEGt4UV mAxZFlHZKmZZUekBjGzn4ppqa14AVEeQ8CWhcZJHRJBAIBAIBA KhGTRO8ogIfmGINaUnCAQCgUAgNILGSR4RwXq4WVsVJwic9RW2 mhLEwWP0Kg5fX57kXLms3WXj4m0uk1ArkxK7rL4tlm4rYtWxB/J2q/X8bg9KfYFvi17p1vIK43khGb1V/OdzxCXGkquS4lsaq4zddUkbXndcIjRO8ogI1gR7iq5Y4qAhSKU 5bipumqxdBZZ GEHXtxkmwR6cZfq7ykMQFxr7iz648LlC98Q300h2nl8eOVxhPC 8ko3fDH6K5PHxGsaQubvLYXXtc rLROMkjIqjBdAjfyUvPZIewM6WCkqf3CpJRuu1XtcTIJtzwU14 Ogr1a7gBngnyV3XuFSZJkklbmto1tUyglYt2FY6/lslGFtrD6a8YaOu5jHIXTYvmK6FkuOVdoNz wv4wk2yEOCzJyM0mWy 69wmQWavpwLn ujsSeTt6v7jgVJNSOBSmxqVAWg5f/UCXyOvD6 6y9/LUDPzyszkSVXrcF2/ F2Vy2Wzb2k3mxL1x2z7DhujbzJV4wXCxwHtezb6KRYpNKMxnMR mONTJkGqtqI7gELnRTa8StF8vC3oh/9nmbXUv9V232aE8GJD9towfae52VW7O/xRvr8mM3Tbey5qdRax/Oxb6 xOVuSVS M5ys842Mo YJGwg2J0qeXePOsSjJPLLQdK/KMvP06eTx5nqZj0cL23oO0bFBnHy/2OzANU6P2oelvlb9Fb6U5 S7YEyTpdPPEg19oNy wr8QS5bczWczt 3A7azDMHXgvnqT2tHoIp79VZLouSQpQO07PEBViOQSypfpq1di xbH6NWDfXzuekMO 143uhuKSJ8eO6flL1gJ46P4S1g8cFYU6XSbeWS802h8ZJHhHBI rLacoMf4ZiCCgN7Qk9PlM70MmaFz00RFmSkTjJJtUzWLR5kRVv TWnnrcPr/Dq/N/hZ5aLM0/Dx00bJ6COP3rHB2iXyV zW8KMYkfI1o qkoc7eovMTSkmwaGbmppl 87qDUhw sUO0xU0DwmVpJmcSeTt5P14uScdJKqP0mFQ6W5f5 00j2lRf8riaCuuuuy78zfqcZ xNNX/oY8YLQSbpdYzoBzqJD9LJaepuCSs0C 476ihQbl bbgT85Y/JivBCyKvemCbgFKUUdodJJoQU4zSQPy/zoY 6/sSohx QIrW3Y9qNsMZiLPqP2k8n6dYMRzgJeYHmskT9cMJ7DZwVfGEde UcJN26f39STzzjXyjFp5PN08ZePe7WNyxotVsz4vzFQKBcg1/jYvzEnuM0KBb3WelMr6yfOt Ns8FvJx2hD6pBa0DX3czwAAIABJREFU1/XlIlKAFRKk479qY1653CH3vTJpw6m270Xo4mWsmfc1/bhuXBIKjuf9/VThJ6MKWUSxOxVrB4sLBbuM/lYj3jSPxkkeEUEdEkyjF jt3cW2dH4nzYrpCZ64daHfhspRlJHihZGzuzRRjYP/9sNv8yAmpOHzrSVRZk1tC894cI3bv2u2CBfVGVtWkk0jI6frFy fAqqzZNEJw5KZ3gBlRKVNW0cn76XpRMk5aCTWePXuvkft7r5HI W5EIaq rBNw3h5qx/6DvCyfsg5 w196A2X4Ef98VbC7Ioy2y75vDYsZ3nvpvnn06lfsojbEGkpSiD jopNB8jcQtV60cf8u9lmSre7gfwDxkRFBYEWT5N6ee5bo5ptKQ XjeebQ8UXUlk3vYSb2qff6knmzTXyjFpVFN081UnqzetvWVf6m zonz2T7lRJBnZqLOt K8107TuKW5UIiuKoUYIUEaUnMK5c7FH2vRNqwVqwrUXcqzPuaf lw3LmX rvS31E8 VMgiKm2qXDugt8vCeNM8Gid5RASLSJgawa57L1X74E5WmRE8KZ ExK/x6eoclyUiFCBxHnsxxAMdkpJDLUg1 zO7W47AHqxD8 OQok1QD0ozYJlruj3hRkLlbRASXlWQrkZFT yVo8Mp9aOdblguJoE7eT9eLknHSSqipUmLiNopOsk9oX5Y9neQ SXTqTaq/LCff7fJyHLzRj/7FknNNFc8O6i4PgKZNbe8qKDRf7VGnf4QtFio35ZkdWVymXaVS hSim6mnHSSaENMRMDvtaPpkpGUGw3X8SPEGXZy0TJCCr91JKiG kRQHc/fVV94hmGgkXArmRvLSeaNNQRIvRlR5 kFiWCpv6V Ic9JhQjq5kkpERTn218x1sz3ixPBC0gBlo1T1bhq5Q5RMnZ87s Yau9Ylgh81876mH9eNS8MX v6W kmVLKKAhWuHzt9OasSb5tE4ySMiWERKBLlMnJmfK1hwRrBw5k5 3FiErACve/fyaBsHsb zc4OCxcpYjP0uSnscwYGzZsAtSXjpJtRihd5 dwUuDjnjubbvzBC8LcmRltqkjyVYiaxfFxX6p58YMA4bxz7BtC 4bRhuPuwjI7eLK/WyGxp5f30/VCP06xIqF2mre/5WIwEqWzduF919H0jdnE2IQ7eJvKx2XnbMqeeFSvm oMpxm3/LySeIYtG3vbx1jbF7bQtz1E89TfTHVMBHm0SvuKZ cMdkxiOkilAPlnrB7CeKyXe9P6j yrpURQlELLzvpwO84080O8kZlJ525Ny8I/sX 3bBtbhilI0Jmw3J8RSf38AX1 DiybYy1s2VvMRmVzRDOeXEpQ9IVnr4oyev7fNX0CaknmOXt4IM kz9rDv/JMyR/SSdbn04WYuqSfElT9ZFjYMUSNaRZm/sZteYU5uWWvyuBdss2hB4vPtv8L1/g95vj95DKcwTkKfFFk7/TnoC0gBlo6Tzler5A4F39O9WnsIXvcWxjq9zOcT K487/Vz9SJx6Xu80flxqZ gQhZRhMaO2drBzg0r/vaVKo94Q59qbpzk1Xk1baQbgat8ajg5hn/3cXaXmoyf496BLpt401FTko3wWSMZ 7jb4wvpDGO/J2SFLwOrSqHNMfHvlmTiCTmWn6dJdsb0NuNLfaL pkAni/hloHGSR0SwHq60jqD0lLLwVNnnhGUl2QifKRJMIz/NlBtG9RPCq2IFKbQs08i26wglWGGeJpNXeNT76WaUzboyXFAKk HBx6GQRvxA0TvKICBIIBAKBQCA0g8ZJHhFBAoFAIBAIhGbQOMk jIkggEAgEAoHQDBoneUQE6 ASNVovQ vyOvQyr1uT8zKvp/2t69LpXA2Xp/FMIBAIhM8JjZM8IoJ1QU UEQgEAoFAuFw0TvKICOoQa3RT02Kjaf0k/tSdRvuwUlORGbSgDZrqA8t1n0xY9lesVtMhwkznMS0WbXA1AeH 6Hf8YSTKR67n1vxNqA05kjcylNDlZ3aus3tcaOv47DFwLhrEOy 2oVaxpaPYTxKNOlNe199L0OinqeI F6acFZw zA7R1VaKiWacD qml7SUZ3rtM41ug0j2Sd27RGWYU2q6oDukgDVdR4nodwW5eQeS YQCATCZ4HGSR4RQRVc UPVTf2tqEP5w/MlNRUFfcnZEF77LtNqbDP9yEM8jeK0EK7VQzidaSrrC9JE83NE ng3bjxB5W7m6hlLrMMl0Jv9A5N3Lq7Evq8mp0588HcBtsWKzBR 3Z07TSe8fHeH4Mv9OGE4QaPU/BLudsW3c2QfgyYgVDdRqqFRqwWvUAfUa3nk6zonOLam3W0dIaq Ocr1s0jEAgEwueOxkkeEUEVik5wJs3zAQUdyoffLqmpOFe0QQN 4TlvKVCVjH50Wy0xJbdERQaS6kZ4DS8g8FgkFkwbaP4R37znGo jj3MlJMOv3J0WtZ4kjSdRRrcxksO3qIw4Kep9gnlhE02nAOBmn WtVRDtURSalkiuFCnWdG5XSjJtawGKhFBAoFA FLROMkjIqiiTDc116FMM15c 3cZTUVo9CXf5QRlOoBrbaIbjJEkQ3hdP9UkbXuI4gFca00hOid MN/ItIkFv19QU1U0kyaMLEEExI9j2EM2E7xR0ZPfwnbebaj9mhbh1 ep7nxetN38Gz78Dt/1ChoXoVRFCv0zyrTQRTHdnlNFCJCBIIBMKXisZJHhFBDdRzdsM YgHgerw3HH6bav0tpKuq0Qe/CsddhuS8Reluy4W0f47GfnkOzd7FrmWmG6c1hIXu262zDVM/kbX Nfa7ZmAzhbd5LdYEFfcalNDknPmxzA9aGqZzXY23V6ciOj7P2G MY62xpW9TwFuzzo4Ul3F7bJztd9/Guqa6vTUNVqwIrZR952UWNXIIhajWONTrOic7tIm9UwTKwvo4G avayU FboWRMIBALhdqFxkkdEsGnMMAkO4C j1TrxYWfn1VIkkwCP/Khc6isO0O0yge9Voc20LQt6 noh4pfofZZa0wQCgUBYFo2TPCKCTSM9v1dLXzFJs4uG0U63j/M30u1sq4ewoIWcPrBycQ3WPGuXnZ9cGqTnuRDTCP3ewRcpvE4g EAhfIhoneUQECQQCgUAgEJpB4ySPiCCBQCAQCARCM2ic5BERJB AIBAKBQGgGjZM8IoIqptmTsNITs/MQ7mYXfnSRxy3Yeb0bcT6OnSvktflWxgoavnEAxzQucNZQxUij JqJCKNtym3DdmtAc2Rge4k2menODbTvxc/WWut 5dD 9TPDztnq7z6VyRzcXtTS22djdzHEALkfH/HLi8fKa5XLsbEbzvI79aqydlbHwZmvNN07yiAhqoF00ZqniB5c hWxVirb7G0Rw5uvSF6hKeaE4mfXSd51e32CRjBN37N2TsL45iD cZl/GiGSbAH59p8b75SrcbGCVWlz6xi988RSpH/K8aVx4FSNBSPL6UaxDXgRq2dl4vGSR4RQQ34HSh7mVlB5FwyTs 4LajSHE/375raNbXMH/mRWqlOc1Qw078I/lnVubf8/FB3kv KZ3UozA 6DtN0tF HIh220YHvPZd3baZJr6Zp3YG9vKLXxDBiGCcv9GVFwP9U6lmoG spqFxho6/j8w5hq vsfu2kVdZDWgcd3gNWzbd2AyFY6irnOOtF0mrF1WW7DjY5yo sOxEMwYYRfeU/vW/mYXXxkGZP3lNVhbqZ0M 3u8UX4jXZDbwsSw4IbjyranBcJNmJ0H6B29xDv WWMHfvRWr0cs6h4Pvl9g05JM6ETjRzU0lO3DQ7muouUi Jsna1lrx5ATkg8sS/VnPHz4Z9beX9jT5mIAF dLC/azV4IetWAL3q6y95eyVUomMptY9xFM/p63LTwUsk51/LRq3gk25LKJrbJspMaXde8ZHXj9faVmqWp3rvQjXL/tYTjuo2uZkGud1kQWC3Xa6cKY8pqc2jil1Bw1DBjGJlz/SX7DLcwvUypAn4 dYfuYTFhc80c1NcGFmMa128V539pD8LoHy1hDx32Mo B/Zr9p2N hr 1DSQwMYzmm17W1Go/5PCyN RMkEOIce7VsG1uFBIZmLNU5wmPnSEyAKDVyv7mrsZ2OPDKJVm5 PxSa5kACPiyHzJaauVfCDeXHt5D4uacT/XYiF6hrwO8u23lwN98ZJHhFBDfhC6vQxDnuwskWFFYpWJ8B0oN EcFgoCJ0N4bfZ 5KFt7MCPXmm 8zFdrDo xklaLFrWuS3RQR71U0m76A mitJFcPYeB72X6Xcl3dspIm baekO4bXXGBFUdI7HfTitu/DHU4z9u2g5AeJ5CLe1CTecIPK2hCLZm3DDM70cnoAk8tC2egin f6R2tJ8h0uo6i4sA0/V1B4i5ZvLpoKg/LCm2yO0 DZ/iUXgq2C4p11/mtlL7ntnvDKHbRtt7j3hB2/k2y2zyFi jWK IUtAjFnWPPy60qf5ufq7xo39Ff5GGckEr qOiZR1iVhhD3rY1WLYNOyuDpEgiFrZ0ePbjN40e9UlqC bzpe8vZSudTQLEWdvOsP6/ppxbyLWawwnQBxMoS3cyDV/RScpOjL2vfPmL2O02uV2X3 Ft6jAVM6ugM3/E8ETjtVRBr76LTU bUISbV2utRU0ZfUfr1HeOAjmo8RdDdZuSyepRU00oUxVsfOsLZ h249YiayzhZrgRe123bw/YVuGp5iErxFNk3xuluqcl8XAj5oxWoTzkni8IObHn7I25Z9dlP VeJFkqfD Lgfnuly5mFjFV7PlHIYacq3Exs19cnOv9fy undpYeVK5BsQ3vH5t4ySPiKAG4tawtE3MJpJKVqSFTrMIiYs1D y5vDjXf SBM5CQLJrnObZkO8sdUS9h7if7eFixzC/v E3T9EVDQvRU1k WtCEnneFKW2ZAXzUltIigHqTTYsvNlhf7oCINIKGZF/WHlrlZq91zVcAYq9Zd1fZ/P0iCc3WWeloyF0HZ252tYDg7CCRJpa6NKj1jJ9KxIBGU/ hYPF2ooQ9GKRqWWtdzeNVj2drbg1ieCPJslZDbYYiH5fOn7dW2 lswkfa9GnU5 s56dV8w6Z5vi v4973J4FaLS0paEUfGYaIThy0 xKqd3VMRTqf2YZHb4YTpUsHXupBKZKO11qquhLun6lc6jV8TFO xDHhGUZ5jPNfF4ggu3mW42y5Py e9zyDZcJyniKczIR VOmc62LgVDNGor/rbP0tHmri8XxhzJ zBIKYfbxEIqiNK8WYqfVnxZ5yDAkxV OiuoaoWU517dTGykVrABFBIoLLQsgIjoIuzEyjtyQjGAclmsPi 210g1GaRTJ24A9faL4zVbIWqs5tmQ4ym AbbXQOfsIR1zlmmQpZ9zZdvKxuHxNRv1jVObbbsFrKVlVlEIzz zIH4uxl40ev7CCafUmk8pstb7I84GBoiOHxR1B8uaDgL7Z6 g2dvZX17evAWc1ToL8ea34gDOB0xsJeNhepMbBt0TSTSM8246I LbbwtsipoZwTtoe/ O/kINZVUregeWtVGiZc3HUGzvr3mWhi8aPHO6KCOobAfOFZ8vf7 urQSbsKxU2xsi4SQnmsg WctPy Ydn/ssXhSy3AIyXxtDez4sm3Mfma74O5wV i7aPcbQ20Gbj FTF87X7eW3hCVUaKdLTRV8qdCv31hmKy1sn0RP0c1ufFlGsLAl LI dYR8JmdlPizXBC9rt6bk/dd6zgcDQ62BNvMnQjU1lDPygGaNFONHGY9X/i753gsBxlDm1iAgm jlSlhE0VeGCMtvpwO35I144bSGG8LYJcXGuZARFP9CtnYuIoG4 NoIwgEcGlIWWExDN/ZWcEyzSHhffZmYX0nIORnkMrfIctVpaFDUOvc6vXQeYTdAtedC YsPnPh7ozp3nrvEE/YmSHzDuztNRjGv CbbzaVO1XhnJxhwHR QF93RyvcdQ2ONbrIYqDKzn ws1dGC/azv2r7wyGf72Mv6yvYkv7wLnatP7FMwiuMpHb/iIGi4ZwFI1F/ObOhcj7SMNLx5nexWRt6COPxgrYfoMvOEtneO7b1Y6Zn7wJXHp dMj1h87eDZ4LDCpoJGsyaDIvnRNEEyeVWpoZwUtKL/GbZtQa9lzcdQ/Pw6bHsThrEFL4pZBnUNtsPOF0kLIyNJxibcwTtZj/rFj4rPj0veX8ZWEM6UmbAcH9E0YdmzNRjmNpzdNuQzi4v9VD/vBM2fyMOmE2RbxYZ6s5BlR7gvK2Qo85n/Ha7zv8Iw2nDcXVjmNr7ZbRfs/p3/SB7DlovBiJ8RNKpJaSnKtNMlZ5fHTO3XV39O417Wthbsh9 yOGvBHQwVTXKBaAjxOD0HZ6LtDTGv9OeI ZcY05j/SfN itC7z86apeOaxQHnWzhlOufaGPg13AebwhgVY4IOSSEeCzYqjf lcZ55/Nj9zaRgW9jyX aW8fZsUtOuFuMjOGKZZ41PhnN0ddPZfpeMt2C73ffEaqj2PWTv zGPI68IS4mBJE7qvhTJnrwbi4dkq67sVXcQ2grWEigpeGS3pqu BKrPdlIWBFL6C8nYx93e3xcZhj7PSHzc9Nw X60UMuaoEGCONhDNyM154gO9lcgYoRLxWXorjeN5Bj 3cfZTkAyfo57ij55ojnHeWEotlvmGs3GkBF82y4519g8Gid5RA Rr4lLqCC5Adud7w2uyffZYVn85wTTy0 yAYeifEL5JuHQ/qtKyJmgRB3BMk22zA mugYfe87KzgoSrx2Xprt8ATIfwHZ45K1aqSCav8Kj3U8k5vlVQ tN1y12gqhvCdB3Eu3jw0TvKICBIIBAKBQCA0g8ZJHhFBAoFAIB AIhGbQOMkjIniLoakFRSAQCAQC4eagcZJHRLAuLlmrkD9ld2Wy SQni4DF64VlFE8p0Jeto96pYQUd5FQ3RSs1YXnOurIL8gn7Vbc 8qurUEAoFAIGjQOMkjItgcGtcxrcIq pNLa0GuoiG66InYBWUCKvtVtz30dDeBQCAQLgeNkzwigip4Bfg yPcmiHuK7YA8tw8SGtSHUVVP0SzW1oFKZHFEvsUIPdvs 3M4aDHMH3osnaf1B/gSW p3JuaL3OC3WkIueVWe1Jj7srLZaG93gmNlA1Y dKVqQXGfWkHVWH7h4UNCH/KOoIcpriy3QjG25hzjU6sSO4NsbrHad5kkxkQgW7KZpj/ bRj90QRvmIdzWzdW1JBAIBMLNQeMkj4igBpV6kho9xOAD059ld ZwKslWpMkEurcQvo ol/me5fqZ1H8FknFehP MatSea7/yAvvs1vChmeo fMr1RQZuhOqs18WGbd GPGak0uwji34qyYeN3Gi3IqVZntVQfVtIQLZFB0rVboxPLiWAu br5RLE7bchHOdVqlLzAstIcrYIj6oYvaQCAQCARCPTRO8ogIal ApI6TRQ3QDvBbloRbol aXUWVyfl6gnznVSB190HyHq4Jwvce/a7ZLaxBBnjmLOen8UCSCbw6LOsqTuVZntVRLV9IQvQwiyPt6ko vFF/ql0yplmrJSe6DRDyUiSCAQCITLQeMkj4igBjU0dWVdzKmsE1qp XzoTLqMSo3CBfqaOCH7UfidtWSpD1HJ/xAueScxSgnUzgtNUUSXTt1T0Y4cvtFqQOp3VUiIoaYjOa2nG5n qYop3ljOB80kdX1X3OiOCJxm7v0u3vgqapqh 6qA0EAoFAINRD4ySPiKAKfkawxBgaPcSvnR2mh8tIUKV qQFz 2vs90v0Ut 8LNXP3LK32HU2YdvrWXsGI X83zQu6mdyPUtjDdudJ3g5fLZAlzIVDTcNA4bFFVVmGv3YXJM4 11H2M3H3Ta5JmmmR6l ShmhBD1N4ACVTzbDgDt4V7Syd6WvD8YeC7rOszTsrOTcpt d/YuAq qH976rb8N0TOGYdYXYCgUAgfOlonOQRESQAV6FLqeqsfmGIX6K naH8SCAQCgaCicZJHRJBw6bqUBZ3VLwzTCP3eAV7GX2LnCQQCg bAMGid5RAQJBAKBQCAQmkHjJI IIOFGIw7gtNJzjgQCoQQ0TwhXhkTzgCThMtE4ySMiWAPzEO4mf 2DiokgnlVkolMywiuzaCiiXl7tizEO46/UVS5Lo 6z8TGNYss0Lf6uutOAq162t7sLl Er88ILQ 9ciCUAdrkm6MMMlS0leE6R5cikSiPyhuSq715R0XDh2ivTjBeb b6nGt7nxYxYf17Wxd0dy7fJwjOugxzfpV5EdXRBzAMa9 LbwJaJzkERGsg1laQoWrf1wYSrkZCavIrhE JzQrLTjDJNiD448AbZ3Gq8YCCUAdrkW68DbhkiQQa9m9hqRjHR K/iqTlpaPufFjBhwuoWgNuOK5xrG60DOslonGSR0RQB6F0irHJCg uzunO8HIqERJYh673SPyTBJc3MO7C3N9IgUEvmTPe5U40U3jES 6XO5/J21u5vKwHV8jMc8Y/AaI61snDLDWYYhK dSJoeXtWkbe24nbZPnY99eY3b8VbibFGxsduANx y767CsFgz7GSLVpmNeOsaG69owpD6o7WZ3rllZF2YfcWxNG73B iEnnGTDsB3DtFrvbf59 3/4WD7M2sxuCsjZv2bDFEjlWD2E8XigteHh0vzhGScWdd5bxEmX4 3itljzbxzTf/kv5bkPozNtrYMg32nZ/leo7GDvzJ6ZL28TEWShPZ3jtM2Z28noioEoA/4c2zOtKFrHi5YbDrT T Xli6EKjO9tT1pwlTtDFhdh6gd/QrzkOXlX0yYBgmLHeAWCldlM5T9TOKXSH4H3u13AHOCrEnJ4Lp tUXfOsTg2U7BL1ruK4wGj2UpxXkIt6XEF 14clKksUVGBD9k/jJRYtRwmiiF3kv8nmfTy Q2JdlMda7GgDQuv C1Ml/S FQ1H/jWO /zR00MfolnQomq1P4W3EGkxIExQretzHnNmiH5ZfkclIlSIkuM l7N D1TbPQr5mVjKsmPjot oZYLs3oYRP/G/NnI/e9M04bsmmvYtu/AtD34pbKvqh8rMUfTjvAGbm83TvKICBaRSqWpdeBYgWRdgJoO4 DIlimTso6OtIXeOyNtmkmZDeO012P6vNWXOdHJoAWKNFN4pv4P K1EDO0oDjDhBHHtpmF0E8EzIGwl1w6d17GojSYJUWqTadf0W/tE1pgemzrIj2OFf44AH/nGcbJvl78xBui9UzTIZMhu5EsOmnvNh0khPzs7LSNwWZvG/wQ99lhaLP05qIZhdB/IkVyh4iiQNWA3CE6GA/LYbN23wawGmlRbbH/l20sv6yNs/f4uDpkBWyvgM3PM3lCCulBT9oxiipuPPWqa 8R gdIGTFsS13gCnzWVnqT8xEjODba7BsG7Y7wJQvIEvZJ5cvnI99 dFqqf6nQSQCGNaUL5 m/zS6C A9E3j140fklSReK7SvJ9tT0pxf9Pay7IWaTt3gZxZiHh3gaxSk xEYqUi8Sq6jO5XT9lc2Ueumi1PURz3Tz5KNh/qvGtP4p 8Tv3bWHHQyu1WWavWO87w2ewDQu2vZMp9cwLMWou 3pFxmleKbd5Lhd6V bqKds2TsdljPDARzQfI husvmizgcIWVEhTok orORGLuiA x47/F7IQ7oxqWKoJxUxygJ/HjDKZMYndWO37KNYmG KWNakB9V2lASC81Mi30LXvRRu679HnloWz2E09RPc/121Rd18U11GLUdZxU2bg6NkzwigirKsgLs7zqnlwhU2SIjLjB8 MdZJyulkznRyaHxyqAooMaLgEK69xu5oz/KFX5FDW5YIpp9nZxztb/Gwsk1zIa0/ldvQchHOE0yjlzhy7fy8pLgVNfFhZ0WuhTZyJY/BT9hrb8BsP4K/7 q3ngoyeX/Gw4d/zu gs/7OGMHcx6C/h7a1hvb Ifa7z/PPtVyEIz8rOC3fiQo2S47hdyy2yOu36IoKK 81YzRfkgiOwAt SwtOQepPRwS32QI k7dUa9knL9JtZNm6swVEUJUA/Lnog2XShXxB3D Ed 85xonOnqtIF rat6I/Ra/gWiYMy8FBOEECpCQtI1r6axQ/o9p1ysiekLXTzpMPChHU JbqFzpf08aXMnud6X3nzSEjgm1GtgAUYtSSRLBUZUmIaxPNXD0 bKOOizhd1PiQANHGqQARVG7EY2X4E3 tlGWp5PpSMSymS6hilfDbNCHKJ0T/qxpaCO2G9D2UoKlm5simS80Q4yFyIUWskzwb6XrH7dVNt5lvqi RMl3YjhuIxkkeEUEV/GGOdHtmOv0HwihGZUYwDuCYLDBPB3BVWTMA/z977/PaRrbnf9dfcUFr7R68M8 ivapZjDa5MNn4gfaiLmjjRWACHlqg4QkE2uAhxQgCDSGGYky BDwJ1QRCzwQ9V6T7kttGNyI0HYzQ7cEJQihkjNsIEYwQxftZ1D lV58enfkj UbJ83iDu7ViqOj8 59SnPuecz4s/wOx6E8MInUYh5ZIwZwRGThscIcquHBFJ8jiCBDYuMyJ4GxXvRz RTy5ThCJ7wU44DYkKfsohgmfWB2KbhZL1m38Fe6wkcaxV29Yn JgjoEZzKY7SbdZRKVXjdU/Zv4iS3CrvqofV8E9ZaBVWeEForsxAXkZwUFrmtNzEMztDzdvDY 28qBFpzVEQwIDB8jqlTCewU9H3udMXTUn oIrgqR6Z8xaM3aPscRgi92a9L2qFEIwP4M6EI9Yn8x6EKxfDkj gmn2xLeLrHAH5Fa4hBZ04dW/g6ciH8fUd9R2PUarVpPHJzlOxtmOoGoXoxZrb2GZbyZHMERvam 0xEJ1jIUouzVGX4AgmnqLm/bKD1kEDts3HyxPUoxcSYaVmRMxTmY4g75cSi1yx8SrNA7M6gki fo0iFS6wrbPtMrvlbaiMX7UMPFesW3M6J3KcaflS9NzUX1lGVx hyF Qyjp2FbfY6xnYm2qKNM08uREDQoWIU7ecYRJBTECLloD0vqHsE Jhur GuqyfM9P6TbQhS8LAAAgAElEQVScjfBtWEPKkZizLqYqDm08Il B4fwjfZq0S7No2avYq1u2VlM614XZOCGycOuEzR9C2sSa0SZBW pmi/nIjGiz/l2g627RIsewturYKS08Bu7avw7 ytWtp3GbUpG/jRslgpoU/AHtxrsNdK8f6eYKjt2Qs7J3ygVrwuppKjIWLp3qAv7NEq1b5Hk 9fX8THoeahI9dyEP/iYAy1IfPjeRIveaxdoGD6qb8MWk1B/vP0sG47zD y7q3CcW7CsdXjdoxnbR7Bry2ITctrScEAgAGdDFyLowrt1L5z4 LwpdKNi5ZVnJezNz2NO0s4c628vkeH9Dx1tX lbeV7lRdfHvO/ U8h3erifhgzH6HntAq NEwDBuuzVt7JEISGlP3W1Ud3 IbTv6qPsqlfaaqG3xaxzVLK/DWS/DqjxGp92Q5ijHewEvsvV97CfZfdTXCbhNZV4bSmO1hROxXx7/H7gVatwo46HzmkXI Dy1i6ZXZXWqwd1OaqMz9LzNeIuQ EzZuIvv6pt6v3y9hW/YGKMjW8ljUNZYQYye5Jy/A8V232MMdS/3CDR VCmqNhdW4fn/JuxvpffKdseB0FZsjyDZR7EtynacVY5ZDp1dna7UoZv3U3QjFa LPjV83XRBpxCvWgtxErFoFYH6m2Lo30l oJ1Xoxbq9QTn/zJVtD0FH Hf S66fzB4gXtzYwxvOALy0nWMVn0nY98foaCLvcbrC7btRZi/Jxj499HgkfbgI/x7T mVnJm0HHZcuJNnHMEcutA8gtdQUYThuuS9AqQ9Vjcg/QCpAlB/0Ru4shx MWI5BS/l2llaAHsad HXKmxiTslOkKWbjoC8VPGtRQmnaVN/OkT74Xd4cdHBhoWYv0fo fU4QhudED7PJZfHjgt38owjaGRkZGRkZGRUjAp38owjaGRkZGR kZGRUjAp38owjaGR0k0Wd jUyMjIyuioV7uQZR/CKdZHc2uvERb0gbmRhjOTz6kL7/QIVdLHH8vFdFEf1cnW5jORYCWNLOP25qJSC5DGSl/1LXvVqONHnup R0fVU4U6ecQSNrko3hRt5vXURHNXLVhGM5FBBz0OFzJt2TUTlr AsGaNXv53DWroITfc77GRldQxXu5BlHUBXNFJ0wZueavYaS9Uc ld9UtuJ3PMtuy ZjgO/4mcDQVHmRnpOQD ytaqdzeY/KNeSqVcxN 753GcpxK7FP iXO4hYlHCX7yhPNqbdglNT9gCbb7Mz4Jv5FZrJwbyZODCveWOJ Rh/qpTjZEqMpI7mFK8UlXRabksNrHYFw3sOH/U20Ope5j7jMr/SN2L1ZPkFYsn0RWbOGjpnEyNXTyAyhh221PJhSrj9eFpLz2Yfv VFDz/oLep1 UvzP7tcpw3O2wvhFxpQzn2Ztz3DcyYL3OUjlEIkHMhN33t2W7F/M3Rglrb8EqVeE2nsLfT2NsJ0SjRFoFWQ/O2mbsacuCZZWxsbMd5i s7uLVbpUlq3 DXhorleR7K9eneNy/i5xnwtY09u9jNCOuOvsk8pjPwYkeTnW27dunGePzKMbXKbkSyf khIOorRnAti/XpQOfnTjtwyyb6aFSMCnfyjCNISGOK1tEajdBxKyw32ljnVGps y5AZLPMdWxhFuchUHuSIZZr/qDAZU7i95BvzWCgnzSg 0bimH3T 6/cvSH5yxDgNKD7qF/Q8B47fQ89bR9ntYEJyI1X 498JruoolZF8RvFKNQkEjlQ2sdoXRHtodVfvP0m/VxqvOKkcp50c7GLVFkM6SLnqYzD9CL9aiRnNEufzVOB0CqzocR uuvQrH xEtiiXNEX 9L4wkUUfr9BB7jT jn u NF80agOCDaq39ZHOhJXsPojbiZfl1ctwaX4yROd1j3Fl09CKdD Qqjmqn8b858o3xZCMerjCWHR/DVFYqxfdWrk8yzgXOMMHbHQ19jf1L0zGoqOt5ONHHRHs10U8dn 7wPPulzI8Xq7Tf1 irM9Yheo/G0r2uI12gZVLiTZxxBQhpTVEG1AdC4rhrbchv vsp39DEUWbsSD3ICjHtoPXfDN9883N5ER1BFiCk8SaSxTxn/9cG3JD9ZXd6Vr4OwDl4NtvB2r3EjAYX/SHFVPyEdjUfwSinlYhOrffEbwcNV607cP 1eabziaVI5JrnYxbItCrQH9im7HUxJzucKc5y4bTzF284T1OwK 3M5hgu1wJOFrNHfWYZfWses/Qj2KzuW5L22TcXeobFC1rbkjKDJhRbun2uAVDtxbsKwKanttDI PzOoJZ/O pXCZyLCOFlUrxvZXrk4xzgTNM8Xb73BEU2L8zOYLzcqKP6PZKH Z/C/dS5kUK0vd0nxhan1lgSZUPnaS/a5l2jm6TCnTzjCBLSmKIeeoH4oGEPbJFT fiRwrak LxdAu7OeZAv8Yqd3jzVQNvzOoIUy7HL3uZFrukOHkhv hvw2i9JfrL0EEvko75Dz99E2W3jhOJGavzHTdj2mnJylWJxckc wvK7GKyU1A5s46ot97KvtIdU9oHmpafdK4xUnluMVDjLZxaot/gcc 6uwbNFyeYBR677C WSoObuBjsQa5TZ1RNsOf4ivVVDd wHPeX1ZhDD7vgk2Gf2d5jXLbc2dCoEJC3l86mXhZvUennOb1S NsZ3lCCbUY1ZHMJGVmjB/iNcnGecCZ5ji7fKxFLF/T4WyCVFtksd8Hk70p4R Txufoi0qcyM1P3Rf6fUdtVCrii8aAc1ENgFBowJVuJNnHEFCBF M03lfHlz5ETmUZjv bwrZkS8MS3/GDwK1t4UDiQX5kHNEKau4W7FIF9hq7PsntXYXj/FGLKknlHE4JniRbohU72PkWD5xV2PYqYq4vwU8WWJ98 Ve ziP4rA5btQ2U7AY6o77CjSzj62/ WeM/Pnv7g8RVfdXcIfYx8s9XqLn/qvBKGdNVm9TzsIlVNuev8NX2kOr QYjc8fu/xzjxXmm8YmVpWCjH4 c72eziP/ o26KwV8 yVlFrfWbl5d8JOZ9jbZ/lRGLHtvsEBxScHhIvL0dOjLQfK/m JF UKZlRyttajBzHTNhH3j3J7rWyvPoveHW2n8zZQ5cvC5KM7QTms LJHUG8fgbXt OhHY1Hg4UZjOd4PSLNSKb63fP0hyTgXI4kTZU56hMca ze2VctuoN19lsJjPh8nekD2e9KYEfvgLtxtcW6s4tHuFsFQju8 bja1xO2QF8Q 2xHzKlOYvcaGV2uCnfyjCNI6EKYoovAd8yriz dFwxbeOj3Loc1m6gz9PZ2L2C/z7KdVrwszuei3vc6KYmVOu/8ccmc52umYODjToO34QQDv4G93hn95dFrNOZmNxsZza/CnTzjCKq6IKboQvAd80jcT3VRe2XY8suV5lmbYNj20Hjx8ZwT WW0R9G6BM7nQt/3miiNlTrH/HG5nOfrqADjno9atNLATghTXx330Gzs4bU5NGJUgAp38owjaGR kZGRkZGRUjAp38owjaGRkZGRkZGRUjAp38owjaGR0nWTYwEZGV ybq5LWR0QWrcCdvaR1BgVBQdvexH52W48mcbVzo/r1LZ8leIlf4Ist QUzhVF14W3N7uAZ7AkU28FAgrWT9blFZxwDOx6SdQzO3xRWX75 J1OSxi4jpJB 5msdtLVzq7Oug9VfI7Lqoy2jxBV8Nun6dsyzXmslS4k7e0jiBY suMIbxQTIgAAoxbqdTVlg9FFKJEpnJtpWoDOxUQtShdzMj0YNl GvvUhw3CcYtnZQu wDTxfQ/un1OKeupX3MoXOxiJXrJD74Fy2jQnHs6gvVhWS7uCTNU7abMuZ gHMFLVhYzPnL4z6hDmqklI2AHF0KIHnGXEueQOVYLtP4UVvPGk s2VhT5RqrloVsLiljYar5307bYfTTvsNy0AmkD/mmxPdE/nG siPiB1vCSTyCKYxTge/6CLuPONN0E/7wJL6GXYf3YAMa35exhWX2aSd8U R0FpVtHAzlHGGM Ry23TDsWyoH3GkbbpnlP4w4yVoDxieKnW24Tpld95BxW6koqNg GnHGrcp2hc1iHZwqLWu3379AefglzzfGcb4mnRcU3coVn3Pprd E2dXfsTeof8v3kOS5Hvuo/2sxReriSCXS3wrCUmraYxNJ5y60d5DAg84vgzK/d5kDj2o/L1D3QW8vh3ZTz00HZtRPk0I9scnJ/FrPapxER/z 5bFItYkErSkX5zNJvdJrGtVd43nwfXbNglXt5N B1GHHE8 FS/KFQWlZcctR2fjzLZ5UIbWCovekKM4xPFvm04zj kzzPaNSaSsxXblcitV otRmbzsNvJ58eZxoEm16yGPpzIViuotz5i4OflVM/RF713rD4Jp/IXTIU7ecvtCCosz0qJPQCO0arvJOeb03ihMueyrzF2g5wsWfEW 6jVGGVzSOLedzl5ltAK7gc7oEF5lLTExKvm9mcrOSRYyq7PZfk wwhTsy31V4wwsiBvEJOu4ttnyvckw/0ciraMI7U9jGjDgisXhZWo1SHa3RF/S8e4yGUJGdvWkHbvkW3M4wthmyBTlirYsgSkLbT85fqLYByWv9 O8Fh/R5NiX/8hWADJ/CsqWInMq6D2J5Idu2RQOwg K6jLym8XEHUtZs/EkzaBEdQYXufJo0BgfwyF/dZHPtBVy9f/28a/5kaD62TtmJPzYthMat9qjLRT9oFsogpe5sSvzmiOcrUdRLZ1q9 xkmQDPKm8QiSKEYDqOO/r7OqgG82Pcdt9zsku56J40f JJjXWVXZ96jxzQttI1ObHOrtds8c4aXd djv1/DjSno9kRJ6y1dEH5OJUCxScfH3RR8/bYEnz23DtysLnhC3cyVtuR5A5AWUX7cM9bO7sYKu0Dq/9Mn1ZWA1Ja5xLgrGbiyWrlE26RhaOSkxyrHNuaQYqVTXiezOVX eHDDn041p/w4MGfCKbwaUxL2WtjOFEeKFKU4Vs80DimRxmOIFLZxrHYpLq7D /eCwwCImE0 bAje41NQLtoN3dQsVdQ2d3Hbj1pSVJpA neBK81at9n6Gn8Y5UNvI 3FI WKkYK4zrqL5Jde6g4gir2b5rCy1Xur177wbcEkzZpGUhhe6eOA czPfT5TWL5U Qj s8au7R8o9hT2lWjzc7OYtT5FzESP7lsEi5gqW7IjmMtuE9nW/WwbSHQEqboo7OqhD8fiwQChrrnY5VwULzqkOOn9q9p32jyTwLm O2pxgtx 0iHqL5cvHbiefH8TzMZetivzpNE71232Se5/cF0dK/Rc9l69xBC9f0w7csg3HuRtxMdfs2wnLwuJvuOEd65xLjbH7Ih6 EuViyIDi9e/BzOYIjknN7IY5grrJTrM7HaDcppjCvK O7RpMRjwiKS0JqpGwjjgKo7FPlzZdmG8tLTeHbJUdIhQ8Xackg tyMINmmtwq56aD3n3N0MIkHEuD0k6tlP4e9y7vBfcKixgd9jwC MOLJqQSJRIZFyr0QCVXXuc7Qgm8nIFUdduvySYtNQDKIWnTI4B YG7us8byVct3TLKQNXat tLjPEP3QljMSp qTPSJWv6rZBFT9hYQvxEigll2m4dtnWQDUTRxGM9JqU6twK4Ou vAqZSGqtCE4hXnZ5RQv kc0tf5lnGaRXR NMWqeSbARbV4UlmnJenNHMD 7XX9 dAgOdJqtjsNVsCiSl4NT3X1Fcu TIsjAhegyVhrsKdvKV3BPnpo4qHXsAmlbQHlrgfSY1quVuwS7f hbPxfRDQrD0uW60zn9EYfmksav7XvoHWgcG4ffYea j3qoSqcpKYcoOQN2H1x0JbNeYKezsP5f5rqPDiGkq7auyVlFxP TzWeMf8wI/CPo3eGuO 0dnGjMX7mjn8QRferXtRv4t7aDaq26hvfaW0R8pbJHtIVLwupp KDSWj6TmHcftA5xgDBhB4p/OORvjd0HAj/VoJd89EjSS4i61hlXI Yk1yC7f6Ensau5bZ6C9vuXYLvyiLkJC9XFMXFjfeoiUxa/ZBRV Ep/yGM3iis51FUj/ac3Ofv0VRZvmr5tHGzCX/QV8bDAPKeL2ZPORnQaSxmSRoTfYBiWcSUvXUwocawuIcr0W5Z9 5Ns66nO 47mQTZ2ebQ12puW9bCL2dVe70vC3rc87HIuihcd6GOdz4vq3JM yz jzxQe5zcW9p6UqatT89uBbFhGm2O3EXj/y fEPcBwbIgeaDiSMpD3hfm8E5OZUP8VbzY4z kKYK621dbh//jFqy0X0DQt38vJ8im4ko2VVgHH3ObzXx5iJ7zv04fB9QPxKWWz jhTklvmwcYyCZl2uUrnOymOc6JWpYxFenRTsdfdM0QnfvSYwND LrYa7xegGeArsKdPOMIGhUn9kZn/xt8r4oowpK0TyyKDFXCJfX4DylsYxYRXgj 6hJyjNN4uUYZOg LeXYmumERX7GuDW9 SSUu7wdDtB9 hxdUNo0FUOFOnnEEjYyMjIyMjIyKUeFOnnEEjYyuSkG8wT1lT5 SRkVGWAoxa91C5cZFog5hcRhXu5C2/I8iWDRPD8xeFVTq/wiTTF7yMcBXIt9xKxzkVqgtDsKXhlM7Q22vQyb6zdOX9mAdpeH 4M1OyIq7yoxbR 4HZoX/hezfz1uaqxkK uiTSgVGX1/3zYs9z3dneJrSDnn8 vBruWIr6knHBwKkJMXqb4wZDcNpH1nL0oXSMc6Awq3MlbfkcQk NJeUKKwSoUoo5xzar5J/rK0JDinNOXexD8bvm2x pFpkTFQqf2wCId2rmosXGJds/q/COzZwszn8yojf RVlWLm eZynl aFnnOmVOFO3lL7QjyI Sl23A21piBEng0DavkY6h9LwEbJX2vCu99U8fwtJ/mw5xxukiE8JIJGYnIorzINy3ti5rm4hbczke5Pt3fddRZpAwEV JSeQKz3Opz1HDinSQoOz7LibPhR2WfEUCVi9oJ0ZBJ/U16zYZfKcPxfaXuScEoDxU4cNNoDjLoxvi158qTQfRSuTTL8HP 36a0rf8d/ZcDsjoj0oNFxKH27ch1tdgVXahPfqUfgdu4FO71mMuFJxZ9Q4G nwRoltUuRQNfTjlbYb1U1FWR/CdNZa2gjrskm7bOm4vRiLyBMJ6H4m4wecs8a84FsLE7HpZEx54 uZFfgiOoYu74eOB9XvlnfPO1OsbUaGLO/o9yNm7BO jgb5H9sXlLnY94n/Oy2Btw7D8QZRkIqaduxQQUaZ7Mms/7DHFGYy3DZN86ElAfYwznJ40ZPtfxVF9s7vQ9Hbe3v59s51GSd zY/aFi539LnX3FOiQ6uJCDZtBRII0YRUbClFNpOe84eZsw/4bXkFDi7aPIDgxKu8g36auqYaScDB5rxXFrAIEThTt7yOoJnMW Ym6MKrrMDxP9A4qO4zBatEY9RITE/0djJklIg iXHLhTkjEV6iiVPIoiYGuZBvLKGt5Fzq6K6xVp9DDUkmKQUBNQ KFd vpOCcShXVM4/BE9FNvD5sRgmlGDFUSZm qIwXVN IYY5VgJ91nGk6p2X7M2kH43miU QYdo/gEdF9Ce8XK06/9jL7jzsMnvT0o9BqJgeJ9eB t4SBO4n3KIsFXd2QmITU8qlNp5EWlAIBswRlFF/Svqb1Pahxuokrg/VR69eErhBZSyoid4zIlv5kF9KMnoRc/fqv A95EmTWQJpaoxJRpm3/1mexFIV3uEBvModhhCryGWJkrq/U/B9dFmm0ZhIya YZz4ffSBsgCP4BFxlhARU7ENCkVJz3bEyd05IMovehwytaW/AcR6yep4RiMkWRhnzr9BpKUi2z3pfkLZFoTBfoq09Zw/1 SfoKv1/RDz/znRc5e98XpiIBcvGgeZul8VQ4U7e8jqC4nIIf7gfySF3EWsjYZ XyYqNYdKb3Gs9dJ9ofQVM cmDOEskNXBSyiKGrMpFvIo5MlI42kuvzQUOSyUpDQAl/l pN4Zx0hBDdjnxCewjf4/vt5sVQpWDrUpBJ8e8T7ETEJI1aqJVYpEdjoJ5mOIJyHrJ0FJx6 jax FWySbDfBPtX2oNBrCRiouK0ohKLgCBK4s4MDqv9TyqU2X6YjqK L 1DZMax9qrKr1UdvjFwI3qIyFeRzBTOQXb7NTDe0YY 5s4aFMjTGqXTP6/9nP6OzVYPNIe68Fr1ZhUbNTOsdeZlm ZOfmixzBjPmctAGOv PRMqWt5MZXlijVuU7FOX5JdgQJBF8YEWUOMXtpkBGTPoaZ86 gRCTbGdmmerkoFKaIBhWXhqn5R z/Q3q7goqrpLYW5KJAzdAuC6DCnbzldQQFjFiENvpA4NE89AYqVu mE/p6GjWKRpjJfZr2V4sDkwJzldARlZNEhfs FfAsjgjJ TUV3PUH98SOtPqFiJJk8ASchoM6ib8j1JnBOJArrLBmbF6gZ/efFUFGOIIEUVCwr/j2F22P2pOCUul0PFesW3M5J/L0ga08Nz4 ooPsS2kv8Xb5 Tes77jwc6e1BodcSMFC5HUECd0b3f0q51OaT lRBWQkRwTACpbZhlm1nOIJpfSThBpWxAKqssziCFPKLwFNG0bQ Rut4mO317ht6T/fChq40xQTP0v47zey VRZ6PThV8H2P4KmUJI293kg9daZi8hPk8oLCWHMEnYNeSIo/EXrWAJA3xuZMhMBVEX6Ij6DwPeePiioCEmBScwpT5N1YSki0g iLJtlS03Y9oEs/Z5PnnvTB 1ecfoOEqI1sT8sbmcgRnaZfiVbiTt7yOoIARK92Gs8EiQtpeCL 5XylKwSln76SxYVhmO9xSuXYJlb8GtVVBar2BNa8TNeEJLxJw9 QrO5k4jwCkUji3Ij3wTEVWnjLnb//KOONlLr4zSw6/6/MupMbWcSASViP3i9J0JEQsQ5jXQUFokzEtm2m9JkOzuGiv6U3V c4kJCCFIuWtZXfp9uexCkpe0m7I0DAt 1426z8ykRF9aP/G4EOE3 jItmofmW4K7LdhH4q34W7rbbH/xJoOAIDJbRVuKfOgoRQjD52uHwm4s7u1rCl9RPfQ5dULtE2ZZT cRw1l9Qy9aE9bBTW/S6bjSLLtqbQ/Vf2w mjtIeIGhT1RyljQsFtfb EbCo VC/m1gW84Xq3sojMZSJi7LfdemGSaf6Loiz7GYlFoQAoDJvRBbQfb donthVtly4UDaT569O9KWZLGuzjmbAd1iSjUzzmfj8BfSiXcYx SZtuG2uwoSUNl IeH81LkuCL j4hw13F76w7fsOFi3SmHfU4jJFBvVlYJkU/pit/mSnH fvX2t4Q/156z6O3H ift/pDz/OAFExlWKe4dvo7r7Q4yBFK9PvEznb5fiVbiTl dTdCMtjc6NObumyKILx7sdo1XfWdhBPa C3j4aBtNmROnK8ViXNcYmGLb24M8UmbmsslzCaeqFQVkuqrL6/2biKgt38owjeBW6IMzZtUMWXTTejeeqUhFz11/B8A0eNn64/PxgRtdPV4rHuuwxxrbERIdjiirLReMeFwlluchK6f8bjKss3Mk zjqCRkZGRkZGRUTEq3MkzjqCRkZGRkZGRUTEq3MkzjqCRkZGRk ZGRUTEq3Mm7MY4gyW/MycK8Es5rXobqVZfrkpXI D0vi3UOzul52nMoUiWWTbPZ5lWxWi/qPpdf3jnG9hWpcK5upIvmEqfPHwuDa8wxb6T20YUx0mfULPcVT reX3X3sR6e6eQJ/e4Z5PoklvbhjLI8Kd/JujCOYxG/MycKce IIBmjV718aF3FhJrRLEZUseQY 7xyc0/nb85qe6DYyukAFwybqtRfzzUdzjNf0 10HrvnNmDfCtDnMeVNJPsRJ69R vfYsaV2FO3nL6wgGCiP3lOY3kixMNR cyHmNJecSK8F2/1u5Rl9gYvJPFttV54G b 2gbJWwZq hZG3CH55o5eprZWljrHIh 28IruVEymcY5v aSDndwje5Nk4T bb87Vvmdn5su3K5e 8UTuUgPGnHJn 9HCqLtQqvucvKwD b8Dv7RLQXYd9KzN83eMbfJqXf5OH5vsbbZ yUobMN1ykjzpBfhiWRW9ScgTwHpcLHJFimcRtY8VvzKcH3JKTb Y3wyL/ybwsYN8pTzfxiTNbRNvY8Ufm5fjHDoDOyJVo59tHm7CoxRPlY2 drbDvGvVXbzaraLE65UQSdHaYHsnzBuZi3ecgxtOsHxPOy7KiW V9g57QfrSoHJNcebmpCvvWeYwm2be8bW7B9R/l4OrSY3sQQOfO9jrRf1vrDhyByR3nkeS2 RN6Ilu6O0oZrwncY H cl7IpPmD06GE aPioTtQbVpte3m 0OZa52uWm1JgCDPOusaF19qZYQlre/iLt5XOr9byCH4W5k95vgrnFyV3YvMxybyPHe kOU/tezF6q/KzE0wcffiOzZy/0FbDHIZEupisftVY0oyuZdkMPWnDsjaw44ZzetXzseusgORSL4 gKd/KW1xHkoWKF8yjxG4OYhfm qbFYSc6rcIdpZx9PeqPQabIb6ET0CoHnKmafz8V2JXigrSN03E qUUJYqV18tC8v8LnMhKX7rYcR8nA58VMt1tEafZW5ylAk/jW rZulfU8p9SpZnpBA95HJ8IFisyUQH2hGUmb8hV1r zSA3z/eQUR8433gVtVYfvb1dmTNLcX01PmYTfa2fP8d82Ihj oluN8LiNXuUiAgEG/ckyV5VjqdM85D66KSt8HN5hKONU5LvOiIYvV90xmjAyhuxiUOS xWnEz6UjKVQb5OYd5 KGUyzfrLJm5Kuj7EVUXm6qyL6lmOEq/1Xoq3SuLjW2Ke5sK2Z7Q2RyE/0yaGps6RE1Xn8/TOUe6 QalbGszB/Tdwpb e/EvCPcgZhj9LmWYggfkVx4fcz/Pfybs4fumBob8bxyRnDT4yjqGXqeA8fvoeety30q5vbXeMhCPj 9yzuvQTG5 37OOMv6TpHCEKyXmSNI5IlP7VWNJcxtlY3jTW7sAACAASURBVG zagVsWxmA09imM5GKocCdveR3BBM6jyG8MhgoLU2SxHkkPmqQl w2DgoxpBsQmeq4QhysN2pXigLRwoWDCqXHJZxGWRqTCJUfzIsn A/FvlhGfD1t7Akvq34sDuOHz5RuenyxNzaPlGOQ4LFOqMjKDF/RSYq/43MYE7n TJEYWUX7eYOKvYKKrv72K2/UByTNDuQ7yv3M e im/9H h2S7J6yQZEUe02yVFO0ZE5JPqor/BzeTswVqvGdz0lyjHVGaMkkk7EAyYvqaltkBtzl5cbrrF8s8qa lbiY4kCLyslNleYa6poq/1XpK9UWU8c2xZ0V5xd9zpT6hWBLd/rEeB1OUrnH0j1IxrI6f0DhGVPzjtBPCXOMbGPTREeQ5MIL9f6D s4PdWoV9LwNbSHDTNUa6V4NtWVGf6uND5SGDqKs45/1EM7mj 54q4z/BxMGc0LKL9uEeNnd2sFVah9d SSbgTu1XjSWt2Cg5BrNwnsWqcCdveR1BLs555A8mkd8YECxMzm L9QHNexUuP23DtW2Gy06ALz6nAVnmu0uSch 1K8UBFI07gz6plqX8HT NCdsOluQQ2aTz9HaNVq8l7MDL5thS381go9zHBqewKUPFjohwE l1hsiyhSMqT7J4owxMzf3u/qb0QGcw6e79BnjE4Pree8L2Pmp8zNpeyAP1DC 8r9HGDUuo qNFkltBtl6poNiHtsiIdM91WOcoqOzBHRR/zynJ97KkWZdL5rEk9bYYzO6wgSbdDP6wjm4oZTLN9zOoKUvUjK yU1VVx U Uzjv0bOShZXlxrbfdIuJ0mOYOJcKbgA1HgNkMo9ju9BMcKp UNlK7uo3U2wad436hyj2ZgfziESQ1iNCMZc DKx9J7tCAp9JHDTdUb6O/TE8UckuKZ5yEiY43tE35/p zmj8Z9yWGPagVu24Th3mf2sYc2 TVJEUvtVY0mfwjiCxhFMkMJ5jPZHiPzGH I9KBELU2CxjvoE55UbEufECg1lfw1Hu8ZhGAZnjmc221Xngd6t bbI9KZxZrPJniU5zfAyGb2Qu5Gk7gR/5Q7wvrVRHa3TC3vL4d27B7XxO59sS3M7TaC9NWO5ALY/oiEt7BC1YpS14jykW62nE53Xb78LoWbSvSI2mEMxfHnETfxMxm HPwfIMuPMZ9nYoTqsgobTV1XnPtK6XdZfZzyDL9zKLY/DslxuRU2 1LzAyNntuEPQqOMcnG1eyVKqfwKbto95uyrZx0BH7uHrpsz13I au1pfFeyHDzKIjBG4 8JbGK 7ywaw w 0cOHaIPoNzl4x2q/kdxwleVbxaPdrdSySu136OlM6XGb5ECLyuamKuxb9Zpf/ylkAov2x/axZXN1CSYvQI7nsJzC3kyrHC1Xyn3 FG9FtnSthRHJ6Ob9SnOPo/u5P6AlMcIFxrIwfzz2H2psZc2mJU66Ol8kzLUaQzjkYutceHlu r3kPoz7Ydmsp/OqvUHP/Veam85UaJTK3VdtAyW6gEz2/GD/4NWc1y8z7WBNizqP6XmBIbzfwSBz/41GKw8XoKxUPPbZykMT/Te5Xse84S/oR/hztM67B3bZTxn7aXt3iVLiTl dTdCMZXbGCj/DvfBe97QWDF7i3lxCFijQnt3Pow5EcmpusCQb fTR4GwYf4d97mtA2Z2xv4rI03M1hjF4/pvQlMHln0nVki1/RaWBi/gyGLTz0e8nz9Uw85KL7/maocCfPOIJGmsZd DX 1qqeEKY0B7eTbxheQm7w/Bqh59fjKEniCeEJhm0PjRcfl6PdbhBj9PoxpS ayTuLrjFb/LK58InzJ986pB4WA2bnIRfZ9zdLhTt5xhE0MjIyMjIyMipGhTt 5xhE0MjIyMjIyMipGhTt5xhG87orz712rpRMjo8IVYNS6x06QF l0WIyOjm6rCnTzjCF602D4Mi essy6XBTx6DbfRTknkGSubKyqU/YL3g8zPNF0UtiS/32FCeWbVFbOQC9aVMG1n5j0fo XuEnuprko3lC9 RUq0OZI7X4Bm5fVeKFM4aV5dJPE9ope0z3KBVLiTZxzBSxCZi 2aSMp7uCBaNLbkRZXnSlnIN0ELwm01fPEFF52YfWZO8iX386WL mscWrk6Lnf/volS4k7e0jiB765NZjycyj1PN9WVvwLH/AMsS2Zbh3 Tr6LzRscBpLG042CgpjiDnG/PcXSKXMo Rq1zP4STKP1aqbqPx3Md GpOU3ZdmVk6Jsut5/0LmMW8vnuNO5nSeUkxbkZeZyDTN6ssktmQONrPGOP4tld8a5py ieLjsflp5fAy1Ns1Zr7lZyCrHt8 YwBbNQo76LYkzmncMTYA57x2PKdk OJNa5iCr3NOsk sAf8BH5bXvoxX1tcqrHQgc8BwM0qS20Mbl/xbIF/8Zn9Q2m3Ry8sWz2zWLJb7vb2fyhNN42Lnb/SNjpjOOseP/qjGtAxY5peeciT4vey8Evm0Sp1lkcP Cw6ifRQZ6nvYEZlsRiL97cJAwVjoN2NYKqm4DO84ftb4aBATLX ZvHhHpLNsfbtYd2Ks86OyFNPub5KB5XpdtwNtbi5O557X3NFnI OpvDoF0SFO3lL6wjyh4LEemxhJPE432HvSRfTYRP1CDvXVdiW7 zHQrvM9mir/MOjCqzBOY89DRcQSSXxjCkeU5QjSnN6TTgO3vS6mw3d43RtlME njaInGrBy8J8r Sdt7qHNcPxOczjReZhbTNEGpbMksNnMC4zi1rQgu7 hDnE LKM9UbdM8b9Rzs5CfCXQckeP7OYWFHKRzRklRY6iJwcz3FjjMZ NsSNjP4OYNtnbe8nG0q82qnUZvmXRamrv2faFK2VRRf/BPdZjovmeKLZ7VDFks8H0/4JJWHnb9PTyKOMXOCNHtMm3M EfOyMIZzscLFfubYRJFznEOzrAhE300aPw7czgmGnQP0xh IviL6vPtMn1ejOk3odj1pp/Cs80Tt8jDPe h5G2xcdeFVVpgjOIO989yKWRjSBVHhTt6yO4Iy61Ec5Dxbssid BKJ9CRHb8gt9HYp/yAe1ujQs8o3ncgRpTu Av HZNex1hghSmaRieyjMyrf7RNmPyESiOs9YjTZ9SsEkZTFNE5TK lsxiMycwjlPbikI9HRGOoFgeggOap15zsZBZRFTj HIuK8VCBlI5o6SoMTTPvbMwWgR/OGqHJLZ13vL6GKaO6byirv0tHlC2VRRfPIEHrmPyaL54urJY4q EyecLTNB52/j6NsYHKMm uOYf9mzQvi 2ahxWu9LPGOc6huR1BghneaTDqyBN0hr8lsKGVPvc9fR5L2tbE 79U/yOBZZykP81zkG8tLw7PZu24PxhG8oY6gzHrsIpAmaRYt4txJz2 UIN5FtSV3nRzRV/uGohVqpgnqrj1GnAVsyPpFvPGUPJZFLmTWA0niz7I247KIzTWO S8gmVYFZ2XxFl/4RWbU1O8kvyjFVOZ05e5iwb9FPZklls5qS2S2urPI6gWJ6TuAw iBzRPveZiIbN/0zi vK0oFnKoRM4oKcr2Q17qbPeewxHsvspgW2eUdzpAq34rHicKrz aMjuZ1RpLa4kc0Kdsqii/uVGATbZbGS85/TCWLJY58POFUHnbedheZxqxtNHsk5juF76ty56Wofh4Gd/RvnwjOcQ5dmCPILxAusa64 9gn2dBKn1PzqhARJNt1ksazntMR1JjnnfjZIz4jZ7Z3ZPPoF0S FO3lL7whKrMeRxOMc9DyZOxkNKpFtSV2Hs3hj3qjX/d/wYW7xfXZyI8Z8424Ympe4lNmOA8X1nHb2UGd7ViL ZxKTNHo7p5iVnWgvT1R2MeJorWCj6uLfd/5JNgzpOxasUh2vmjspvMwspiklIepIsiWz2cwk4zilrUgebhTV YGWQyvMYnXZD54Bm2ug5WMjPftY4vmGlEljIkSElcUYpUbYfAM FwtnsLHOZ0nqpoW0/xNpVtnaBoz14Jds1HL3r4K7xasQ62g3oakiulLUjb4tSHK eLE2027eTki dZGk5jiY9z8IRfop3Cw87d7hEznUWhSHsUXj4S b7KvMz5trVvUcvFCv B9fO/wK39o/I8yNovJ/B6MyPT6sqL2u8efO8 2wNahdf9NYENLc7VX8H 6g/KPOahNxVsdzRQ2nWAVJ51jhf8fMzzPRz2/jssa k2nI0VWNb/g2uTWDvXPbIObTBTx4UriTl dTdCPNp/OcIBTZlgtyEtHI6CI0E2d0mWz/vLzaZWqLeVQUc3bedp9i6N8RVk5ukgwf LqpcCdvaR3BuViPBNvyspmRRkZXolk5o1gS278gXu1StMW8KpA 5O0e7B3ylZxZbXxoZPvB1VOFO3tI6gkZGRkZGRkZGC67CnTzjC BoZGRkZGRkZFaPCnTzjCBoZGRkZGRkZFaPCnbyldgQvnM94QUp iXV5iebNZr2koH77vhOUbu5J2Ve65cLpq1rGRkZGR0TKqcCdvq R3BS9UEw9YOanNtHKdZl4utyzmJls73nPee5 kbIyMjIyOjq1PhTt7yOoICy/GM4G22n7LTaA5c14FlCRnnrU34g48Kn5LlDixV4Tb20XrPGYdl OP4HjYvalzicVXj vzEW5Hd4zkkCIuuSZ34vu hMJ1FOwigvlpQLy2KRsoHO2KSaQuRuQr 2ynCseL9goN4/csoOSUYmyRDVOKxnAhPzOzxv/TWF78nvWUHN wvLB8ejhGU4/l9Ybq1N MPj5L4RGKJSDjKFvaozY9N4xGIfjKGzdzmTU2ST/k/M4xVs8uamIzEyMjIyAowjeLkSMrfrvM3PMeEjYPSJWgunvX002 N8kPuWrl Fy6GSIzusexuJS6rhNMA9FDidfRuQsyAnJuozKe9LSGJ2jiGF7 yq57GFJANMYm5QoKubhG rVPOk/wsHMSsyUJRuhIjM4RGfF1DvEJwfj9Hk2pHYJ0vue4DVdLzizgx kTsUULfUAxg3Rb PgePOKZCJDM5FTYpzuL/H3Thbe6FRA4jIyMjoxurwp28G UIqnxf/qBv/4CdylrIIt11Y4yQ0Ahl9xUOOE1kr41hkIT64dc/lBBRMgvyC8EgFsorRZ2sKEo48O8IEbOTBMYmFV8SHME8/E/yO mOIEBxiFUO67MQ6RS1wySF7/kbhp0nqNkVZWmYcAR5RJDqG4IBTLNXZ URK5zYRCanwrhkNrfr7 JexLc2MjIyMrqpKtzJu9GOIPrwOfuz9YRxUp gFwQE 5Np/B6ecxtu51PsbIxaBBf1mDh8wVmQbAlaYV3KEUEFUzRqoVYV9xQ mMTaphlAjgir/8z08Zz1iOD5x/xV31e9kRARpDnESH5m3QwdnaXxPco8gd84OBS7yNKFvPpAMYJq 9OiuPWObEJjM5Vdj5mYz MzIyMjK60SrcyVteR1BgOW672CZ4mxEfU2Ascig9VD7lq/ CV9 CU J7Br8wtuYtuJ3PGCrMQ5nDeYqOyIJsPiZYlz/gWcSefIO xOhsYcS5jrz8JAtyJPFeYzdDxDQJewQtmv p3/8VutH tpi1G 9vOyM4oz4GGod1JLdDd8QoABTfcxdNrypFLUPxyOgKnNqdsIzr VXxD9s0/oub i8wAfvQdaiR79fUMPGKVE6uyTgUmZ/SJyQhBz8MtZmfTWSD1RkZGRkZLp8KdvOV1BJdLwcDHnQZ3vCYY A0WmaK 3GX72LhuMndz0RRg1NpBvXVcdEGMjIyMjBZAhTt5xhG8Dgow7v lhxMyy0k8IB0O0H36HF4OQsXmzuZsLplELtVIJdr2JofHIjYyM jIxgHEEjIyMjIyMjoxurwp084whm6RitWgVVc8JzCRXEaYJM5x qpog5WGRkZGV2wCnfyboIjGOb2S0qtkqHRa7iNNrLZFnmQY2G Qisxzcu8mgV3dlPQaH0y8bWsY7Tc3TiPo6pFRRReqthpdOFwSy FagLYPek LTfHD0jjlTzqex ZlhYng8/d1JqoyygdKfUMpX64 FpPIz2iPM7ffHLosO52n7AwccL2IVYKS6pzYxn0BKnC9J nCnbzldwRPWY65BTGW1Iny isdGXfFSsh3aJSlNO70AioYoFW/v4RjSjztn1Mz2/wV9/VcY1JM TWL5mi/hbGlOcqO656FYE57V5/tC9OH VW4k7fcjiBP5GzlcARVTNgQAUvZUqpuo/Hcx35e5JiEK9tDdzyNEHSlDQcbLDoZKOlV3rd2NEzbaNhE3S4h TEvzV7QS0WXs3kLam5KWB5G/XdtwD1oEai0Nq8aSPEvoud9TkHHP0FOwe8MJQ/2t2bBLBP5Ni8wRfSL OUp8nYAJfLsPp7wF76CHT2JZvPcY8xeEUhVu4zmRAubXOHrRT7 tPPFDKPC9i9G8b2HGrYT95PnadFYTphk7lak5Zu/Df2S5af/OU8sppf8L7tXGqtnEg1usp/P3N8G8s1U6p6mMQBBoScRggttvSbTgbazo6MUqLxNGJm/B772ZA8 VF/v2mt72zjw4ZGRJsxNrEs7c/CONFL2/S3 0tln4oqX0GGbYWzS18jMlt/lFCTv4RjrMq2I4Nx/mH8P9L MHw mW3gykxroNobrDi3/b90Ob368xWbLidYZjOqOyi3SdSOrkVpf5JU6SAqtTKM1JSJq3D 46ShaEyNBEcwJXqpXfsDcwSPWNuqWMkkOxcdC2ouEf tCq/bF2ypCq 5q49BKU3Y/4fva6usDoE2VqQ1l9S5ippDVuE4f0TJ2cKWXWKH/X6LI2CdfTYufAyjeqxgw7mNkvRvvL79GHHpbMN1ysw2GDJUna/JZ81HBHnt8FRFdqoHFak5KOwvss4cfCA9D99jHDmCR6weAqo0 qjttXgq3Mlbakdw3EajvofnOzbSHcGAxIS9arq47XUxHb7D694 oJpGkIsfGOtZs8B5ehSHoeh4q1ib84Sdt76GOafscfWc68FEtJ 6HL5OTGEhpPS1OilFNCrR2n11HD06Ug40js3nH4d5b4msK/ZfWJnIQ5SMUEjjsN2CUxSfXH8PscaXfbQ286ROd1FwNqr2D00E q7zzHL3Ri2X9Dbw6bXRTDtwC1XUG/1cdqqo2TfR2s4iPF5oqbvsPeki mwibp9G26nr5cXx9FvozYcEW2soRD78J210M7Gbbj2GmrfvyD6 po et8Ewe114lRWBjiOWYyygE09nRvOd5EL HQttL5JeEiJDUZT9kz5eRiOhvMeJf7fdNkY9D5VSHa3f43LE7Z OGpKTGmNLmKnJyz0dvOkCrfitsPxI/yB2ZNk60cf1ZtuVy2N6xzbMcnaU6WqMv6Hn34PX6xH7nsV7/xETnaeU5Qsfbk9GSBM5yJEYEyehgQMxhHfjOCmzHgeOybTp8uT DNzlufovKeJmIgFaxlZEunuu1H9RGcmqgOY2Ks6PXKP4e8x8Df ZA5tWJYSbz9LTlQ/6Hmo2A10eP5UTnDS5s7PLBl/F8GohRof93u7bBwQc6T0rGmin8sOP9Hzgtgc5PMh7C yzmUXnSkxfrvP4Fg2HGczfsEWV92I9jKO4I1yBM/Q22vAH5ywN9U0R3AKChMWRQ/sGvY6Q/YgyUKOjaFhzd7uxxNeZKRHBDWDwrSVpchBGMlTDVvBnSlvmHKt CYdVesCm1FFDz 2gdZCAjCOxe31l6ULHv2X1idaHSZjAQR dvRps3u7jHlrP3fAN1PExjN5sK6jtvcHbZ8SShPigSsQRThFP8 g/he42w74TJKK5zyjJc8BF 1Y4f0mp5uW2IEQeyjX9RcHuiXTJn8sG3xO9 Er4ncrTVcoh1oDCCWWi PMi//pyO4JE XkQCEDWexL/z9ny7D8dahxcRZLKQlOq8QrS5hJwEeGJ06eVDww9yx4uOHE3ZQ zaKzowGss3zftjdh3fvBQYBRepJQmVSyiiPWicKVdnPcgSnxBy 2j31nBbazEVOYoi0/KXbOIohRebW5ZKJgLfuyE6HaPlVe8d IMStppjnkixDNDGJnS3Ns9vFWWE4Nx1L4b1R9w3vsot3cQcVeQ WV3H7t1tpVHLf9UpSOx62bZYRTBVecFpd20Oegouc5iFFkcv77 HHMEKe6GCcQSNIyhKNZqEwQkgHdfGIlPiQykHckzCmnVfoVYKo 0MxFu0TWrU1OacciWmryMsM2uAUHUHh3kkHIDIdwZQ6Jp6iTED Gadi9M4ktTOHf8vWJWh8KEwhhkg7fJKOlQNEOxm24to2tWpVF7 ai3/Yz7AOyNXiDTzOQIsshavYlhcIaetwnbXlPKe4xWrSa3UUIbh/XiuL1DJVKyAa/9kvhdP7bHURuuvcLQe2q7iXU4nhHN9yUn8q9PR2OjcqVHBOVlO bW8KX/nD43Be3iVcvhgkdo1wwYkm1TaXEJO8mh3aG9B7wlzklX8oBKBk 8Z1gFHrPqpqWyjOSrgCscpWBo71OWcuR5Auz7i7B6fC6 Rjr/m9Pl/kjQhK1xZfcm7HD3wg3c57Y6m82lzyO4G1JGzpVJrTKuH8rNUnZ Y6R7CLvHDKNo2MschxH8tbh9YahI w8Qzdacfgs/xs1dw59dl8Pred8jMbRcqn82rMmvG62HSbNC4LIuWtM15lo46j/uc323kQRRskR1NrLOII3zBHkGksRwcRTcoG6R2yEaWcPdbY/ghtfNnJMjJIxrJnXQY/tlQn3CFoMwRbvd9iouvj3nX/SHNeBuP iVEVt66vkjiq76EwUNJ60bKW/bcsftneRrGMAaHi679FMQsa5P6GnYPfG0V64crj/rKO2k7KvhugTXWcJmEABMei wgGPHrhb4dLZ 5aMDBz1470vG3ex 7oj/L6DaeJ9xHJssvbmNmfBWnfgsDqvO ts/6AtRWWipN/R5x/gOLZc3u5HFgHh36HRhuPpOwWFGL6d2/Yqkvc6Mdvmtla6DWdjhSzHo90tAZ2o73NNR/NN9T4nkX/xp x2MGGR0GjvkLY5POwPy26g3ftvYbzU8aq5o5S3mfB3cdyp 6W4XWbZAFdfa3MJOTl4H5Y3uieNH4wjajbcdlcZ15 F/c8Wwj3FT E5Cv4x6MK7dS9a7g2kOecRmlT9v97CNxqmMp4/1D2ClrWKWvNHpU52uGVEmi8e4XFUvn2255pYtZCuXYZt/9/RfRznFixrHd7hX7PtXGq/nj6XcGxnhLXcQ3d0yGzpX DW/lEZg/8r7Hm8jeruG2HZUohQRt9XLWOWOQTCXvMS7JqP3jhgKwcrsEob qG1VQtt59oa1F9sjaJXhPPuZnjsFBOlUeklQy1 BvaaOR/FeaXbYxihhXohFz0F6nT9I8/BEGr9fwf7qD zZx9CnQtuGGNYjvb0W8BBc4U7e8juCRkZXoWO06jsp 6vOqeAj/DvfxZGewQvc28uDDKSWA40uV/O2 Sz4wQkG/n00 D2Cj/DvPdWjk6MW6nXKWc0qioqpBBYbVVmQnQ99OORKxTy65DnkUpTT Do1SVbiTZxxBI6PziOfdU5aMLlrjLvwafxMXTvqmSowAL2/KosXSnG0 M35whJ5fj6Nt2slMlrN0HrSkgqkEFh1VWYCd8yj0hYz7K5pDLk VZdmiUR4U7ecYRNDIyMjIyMjIqRoU7ecYRNDIyMjIyMjIqRoU7 ecYRNDIyMjIyMjIqRoU7eUvtCBbGK83B/MyBmsvkel6YkvmyiWXgJ4DnOo5/Gczli2E9X12bF6CFYJHeFNa1kZGRUT4V7uQttSM4iy6aT3jtOL ezM0fPxbUsirm85KznLF1vFqmRkZHR8qlwJ295HUEW/UliFEoc4dd4L/BKQyeBn0Qrw/H/EjMe wcKF7aBzqdfdGZu5AhOFN7mQGNyPvLu6bxTxjblWdZVLmO/TTFSVXamkjRiTPAfNb6s4AgOhTKQeRZdlCVGrHhajGJJBjpz W3IgIxyxPHrqGV9 zSF1fknPHjwJ/D8fFpfQ7/vvr d0eZqv41mZ2pqDGHaVvJd90zmOvtevnYbTgCKRarysDnzl3Og/V8VVunPeJbKof5VsT1u50lc7BHBZg3zL84EnTcyMjK65ircyVt eRxBa1neRUfiquYNVt4MJ5wiTkSKFdGBtwu//TeHCntLMXH7vE4LPqzI5Sd7nJE7eSnIZj/TfUOzMSBQX9iXaGl9W/A3BFhVyG5CMWC6qzM0fCebyGcGX/E80tbKGnMtk1ivPI3ak8yh/PyTue5re5honld1/FqamxhCmbGWSk9Wpcp0nOduthd81FqmPfhLzt KhFyRwnvvNZA51NH5UbmsSF5uj3ZLYrEZGRkY3Q4U7eTfDESQY ha0myyrPOMJ5HcHhVOfCUsxcfu8 wducqpxRCvN0FjslJJfxkPgNwc6k6hLxH7/FA4ovG0lmi6qRGhpRJ7S9WuYH3xLMZaGeEV/yWzygWJWprE7uYBzSPErtvqc52lzpt8kcTM08tpKL1clA8hHXm WKRUu1GsUh9DFOZv0mc508pDOEghdtK4RDH2WxWIyMjoxugwp2 8m EIUoxRIFq XHHROaMcQQZt9w4FRvCxwoXdwWNvS2fmShFBcZmWYHJS4HvRKS G5jMf6b7qvdHamVBeV//gjmhpfNjkiqLJ4Ux1BqsztlwRzWY0I8nJRrMo0VqccEZT6OmKE ivfNcAQ1rvI8TE2VIUzZymTG63Kuc icZ7fbIX5PYJEmM3 TOM95ONQUt5VyBI9ysFmNjIyMll FO3k3wxEEwRj1ZI6wwCvtRFzEMHJXslbg1O4IPEXxU4Xn/5vCzH0hMD/foC/yNrf DTsKk3Pbrem8TzGi1TnRuIwxu1T42F/DUdmZAuOR4sLqfFnBGU5gnZY27mK3 VLe/2ZZ8m9JlmS87y5mLocRq5JtY00qF8WqTGJ1CmSBsot2X 7r1uhMv2 q0VOc1CYGMzI1dYYwZSu/4FOu647QkbjOJ6EDnafdInYrZ5H AbazkcD8ZdG8BM5zIoda47Y2sFtL42Lfhbutsln/bNiTUgAAIABJREFUJ1rynxmJZmRkZHRNVbiTt/SO4IVxII0uRwLIvuiipOqymJrzXve6tNusOkarsW/GrJGR0Y1R4U7eUjqCF8qBNLpURVFHPYfhYumymJpzXvfatNssG qHX3IX3 jj7q0ZGRkZLosKdvKV0BI2MjIyMjIyMroEKd/KMI2hkZGRkZGRkVIwKd/KMI3izFUQ55pZgAT3oRvkCjYyMjIyMroMKd/KW2xHkbFkLllVSUntcsvgersy0GDm4xDN9jyuZHyx/5zs0KMepME4zMDeLePQabqMNimJ7cQzhWftBvveVs4zHbTz03s 13v2kHbnmZ9iDOqYgQY6cwkkMqismHaGRkNKsKd/KW2hEctVCvX14qimDYRL32ImHiT0gwTCkvl3hmfvHs/OCFUZFM4Czu9LXhSIe5EpfvZPFVi6cnSnMEjYyMjOZT4U7e8jq CPCJmwSo5cP0OhmQ4kEV4ShuobYW51qr e7RdG5a1Ctsuh1QHlZs7ilmt5N8DwREcch7rB4K/C ZY3ME366zByzzBtSU/xIc nKic7ES0yowdBwQ/WLmv9wsGrTpKGqtYaRPN2QkdC6tUhdu4D2ddbbePmHRCBvKavY aSVYXX3BXu w49nu/P2YbrlNnDldFAhHaMWMTDU4XNfAtu 32c09DZQ3fQRK1kwUriHkfM5BYONP7tRwRSvR5h95HAne69S FI62xnLY8fK5tIK8l2zIS8iNYtOA6LapfXwzYv1 BuszYpb8PfD52UHf856nYJJWcLde9Ayl9Zdps4jE4nl8Ik14P4 5PG6s87yUq7CcW5JE0CIOVTt7AMjuPC LjFcosCYVnnXKntZsQme47Hs7mNfpMOU7sAfnCnX/VUmyGis6zwS29mKbDgaBlH xTJse1W2VaXeUV7PsovOaRd rcKuOUfmgmi uIYvcEZGRjOrcCdveR1BcVk4fPglLg0PfTj8YdNpwI64vevwem c0N7d1HJMYyL9/Ch8y9gYc52G4B4/83md2zyq87ueYyRp04W3uyfnUiHK au4ozNgxeho/ JDguoaUDpm1G8j3Uh1Bvlw8GaLzuocx1W6jETpuhbX1mLgvp7V 0EYxaqJVWUWv10dvbTWYC7/noTQdo1W/Bdn/GgHOPpx/hVytCWydwj8WcexT/Vq2XEI1M5UifqXzdTsQ5Dqh7z5T7jzundTTbu2FiamcfnRdPWQ Ln0DErOXvoDtvwvE7ojNgNtHu/4N1wEjleZbeDadCFVymHeLjaKksEPQ37zVpFrfmapVzahN95Ca 91LDjQf8EhTx7db6JWCscSd/pt92mYQL3sojPhib6f4HltVYmIc8drFbXWYbz83z8IHUQl52c4 RkqCLevXlb6T2aYJ4og/Za9saIOluM1YRHBK1Xsavzy1D1nS7fZL1EqWSZBtZGSUqsKdvO V1BLkCjHsteLVK8oQsOj38gd8/kHFxGuu3HzsJ5N PYkeQOX/kdZ79jM5eDbZ0/3Xs ru4JzkUCeUcnijM2KOY5SouDWtc1wSOMnWvSMw5sSqo7bXDiJJ WnlN5OVq7L4vUVnbRbu6gYq gsruP3fqLsB01JvAUnPASspnVKI4VsZC1ekVSHUEVe6bUayLeO 4UjPVX5uj8JbU/cm3QERQ623Aehw7GGrVodVccOI7w1nmxaiHhb7IUFI/SaDTgVkZ8tRCDHPTQb91EVCTL8O1t1bFc3YFsr2HDqITYucgRZ hE6IVFuOj37HRdkqw/H/EkeQSba23BahQ3Ua// DFtyy6jBxR5hF ij281T5zlwKmDO8QjrwYZ7GI2lpeErVeypG0QOMe6/Q2LnD6Dlm36CRkVGyCnfyltcR5LzW79AefkbHvZt8mlSNbFU89 ERngGT9ninRIvXvY ZoPEev04BtN9AZNMnryE7XmYzuIss5DvFnlcdoN1Vm7Ce0NH5w h C6zuMIMo3fw3Nuw/U9vd0CcV/iMc2THfqME yh9Zyza3mEUGUCT8Jr25zN/B9w7K/COkfRG3E/5jyOoFKvg5bAAdaZvDpHmvN1O3HbB8S9Z6WBjFrhkndlF 1m6PRJzhLDuqkvONOOi7K6vYBH1LZ2GOKQ9zePnMcRrMj2ckUE FYfoJCyzvNVAboswIthjznccEYzbhTtnQqRvpF6X M48itB4 sl5HvmreO/Q9dZzO4JhRHAVW 49Fsk1jqCRkVGyCnfyltcR5JxgC1bJQaM9RAAIk7jgKAx9OKU1 2Gsltv9oEO9Lc3wMSW5uvHRkuz hp/5diGCUHQfrVgkV7xcMtOvEESH IAx6Hm6R0UthT5pdh9/7PX4YRuza9xhp/OB/gOPYiLmuG/hmq6J3dPTA0ssEAJi g1dnewqdPXR7z5R2G7H25dGt4zjSFvFkRyzNSxkVr4tpL3xohk u5BIv46y18I7GZy3CevYn2CFrWKmreQzlapEbX1GiS9CnD2X8u 12t0yLjTLlotN5kjXdvBtsJ2Puz9N Mcr2Cj givR5PY RPZzXkOHQQCT3nUQq2k7hs7Q8/bjJbBp509xs/my6lsydO6Bbf9V1ansKyWdYu9GIkvHp9Dp9DxMeSnYFlbPnv7W tj7 B3aw9/kPXq8Lf3fBEZzPFaYAWl78qR9o7zPonLz76ns5xU4j7 Hp32H34mXXVh2liKYvA2FOYKPVdHetT2CFiznWzwg6h3vsSzj6 2/ OZwXatuoEU5mNAft79NlM3sEjYxulAp38pbXEZxBC3UKNMCotY N66xpgthaq3RZVUwz9O5eUuugs3FupRo4XVub0rZGRkZGqwp08 4wgKe7SKXsIZtVArlZSlxUXVArXbgiqMGFuw2LL2LCp80JvPwn yMjIyWW0XPMbk RTeSkZGRkZGRkdEyqnAnzziC11gjfljBJKcwOq/igz3Xe9F2WephZGR0U1S4k2ccwXyadhq4VfPRu1Imr5jCQt84H vSexilmqGTFuTF3eYqSgZybC0mXXL9EFNu4C79WvcI9ZnlQfTl 01ci We8XdLF37wVx0neRRaAIF7UeuZOJp v8iELhIM2lUHvkZPRXjlQE4sTl4rw37cC9VYffMy/NRounwp084wjmFDtBSKfFOI8mGLZ2UEt0Mqh0KJSo1CQzYO4KU 976gZ0mXUfN715xtOcao/qWXUWiCCVljeMZUwddpi67zRbgENlUTFcFAJx4Uz5Pzkkjo8tR 4U6ecQQJjRMQUREJgzjRy974S84WtuwSS3J7wt6 k1B1P6F3yP 7DMf/VUCW8ZQ3SoJqnlsvAWlXru3hIHrrpTB3fUhpaEoOGu0eQ ptYMethug1z8euw1KPdH6J3/J5QmEJ5/abEAVQsWsDpQ0ewY9wbs9Z/jWlfm/3iehJmDeuEjniIhbuKcOsrcCp3QnTz1R9fGyfB3fnY6ih g6zcXen7Yz2CRTcn7CESdrQJEYGWjx1C7erHP2l3e vaEn9IdSTX//tU5bmxoHrOrAsIWl3FEni0Vy5zQcTZh9rNuySmFbFgsXS2kTpj awVIR1PGY67Hd43SkydhGWM6xSjCKd6O WqB4T0QvT3nr39QSgvy4kp4RmfoRuNY Ej5XIMrxfadBaacBdNr6pfY6uGuwxXeKaVYR/tZ5vEfd gr6asmnbgllXMIjUPsjyV1W00nvthUnEFKRkQdYkcwX4cBdXL6 2MQBHrfDtL6Im7b Jo23HYP7YYjlWHacVHWkJMTDPy7qJwn76SR0SWocCfPOIK6wtO eBCKK5XWj3 rDB2M4wYVOSoQvS0XVHbFo0weWOLmBzvgszG9WqqM1 hCi4BwHDp/Agm6EUYuv8/fwnlSiZRFzxxPxqvc5acMth8mcT1t1lOz7aA0HDJ3Wl97ypwxl JuHcErFrfRaBYG2g4tw46k6sHxk9GQvoOiRcZy18OI3bcO011r Zz4u5GX2hUXybu7ji9faZUOdJs6D/RdG9LeQFju8rTX8T9xP5geQRDrCG/fhP9Vh2liodewBKz11o47e2jIb0EUW3O6s9wcdPOPp70RmEOQL uBzvhzhOGbDnxUyzxJ9Tq83pewjKU6WqeH2Gu8xogaM80fCRTh Bz14LQb6nuHenkZRlHGM46EqPEZgYqkkpqnoQkzrsHGg1yGL/pvfm hpkbBKMwiMQ/yZd3J8B1e90YpKE5lvEe2l1Hewc8kcjO5L47lua 3h03vEL/zMRjIZdfGIJ/bFZShkVHRKtzJM44gpSREVLj/hZ44xUkvUB66aag6zgE kpdxo 8eMUdpgz1IOfGBP8jD63z94Cn2ahV6aVjE3KnLxfw AlIvXlYRlkRVR5Cik5DYtb6yFKXg3IK Xr9ER1BcnqWuw/Fux yhdIi5cXcQryfeOwt3xyIVie1DlSPNhr7Fg2jpXOg7ioec0F/a/aT CNs/dJaF6zPUodf ATuVNZQqD HvuspyItXmfW1ZLhj4qEbOSF9JRG3D7Rwxh/w1mjvrsEvr2PUfoa5Rb1h7PviWQBEenaMeiNCO veOiPJ ktuZM7FFW9NQkXLfZqMJs64xJsow1X TxAxPouuIiqgrDFlIIi4n nhPdASV8r7dJ9GdyX0xRey0P4TvNeAPvpBL7uQcxec7k/vUaMFUuJNnHEFdQS8BETVTRPB2 FCaZqHqjqOIYBgNqcLrngrINj6R/YJOFBkKyRy229aQdvQeQQFzN57S95nkdyxSHUENu6Y6gkwc59Y 51OtHOoJn6HkbemJm6TpidEps2zlwdyxaKKP6PuTA3WU5ygnlS LShH9GsrbJI7wlpV n9RdxP6g9GFrEb6IjXZw7imn0He60nrI2eKJEUNSKooBcB5kzc CrdXBF149e/gaad6mZ2uVVDd wHP X17Z/SYab8kUITjc9SD14X6HnUKmXLCFEdQQ0UKNj3KgybMuEaSI6j JsI2DuJxk9cRBBDtrVthS70qUvJ3YrzndQS7r2jkZlaficQd7h gquTqTHMGg56FiHEGjBVPhTp5xBHVF6DgVEZW2R5A/xG0baxbbLzYe5UDVsYnbugW3fajsdTkRIk6rcJxbsKxwCU3bZ0 bhy0jMXRdBMFTuIyD11h04ZQsyNkuIeG272C4nG4uOXWtgt/ZV3AYSpk7YCyXW789PCBSbskdQxd2NP8B3VhkKTNzLZWE 3B0QaKg tb4E7u7Vy3CPXFL7uK9wQJUj0YYCZf YYldZ/aXdrwJ7zRJsEsreOu7UMruseOhNxQevqL7W5mN YtMqw/F7zLaFMjk BtEeQStyWKLtGL1TxfmhxgyBItT2Os5SD6R L1DK 6q5o7Wz5TzBn/k4ZkxzCRUpjs9Wk0Xa0tCEgX4NwRE8i2xbbtuh9pu4razSbVR3 f0BT2uca9lWIxeOrDMwaI2ShMMcoSMk4asjrsoUt w/CnBPWedutEeV9ircEujO7z2S0YowCtFDauIvdJjUGN EPv0R7BEeRvcX1NTIqSoU7ecYRzKnMU8MLdCpwWRV8hF 1E3LE9enltWul62ZDy9Dml6WLQEWq18iDK5z/voG2d1LRwiyrHqNV35kRraifGs6sr5HRFalwJ884gvmUmUcweu M3sPhLFZlHUNyrtwipRObUtbKhJWnzy9BFoCKVa TCFZ7jvsHwDR42fkhJjbUISEme01NZ6s4jJY9gdn2NjK5OhTt5 xhE0MjIyMjIyMipGhTt5xhE0MjIyMjIyMipGhTt5xhG8zgqXSt RTq0ZGRka5NSJyDRoZGV2ZCnfyjCOoahydyJQ27RfGquR7c6h9 WGfo7TXYBM73bNkFbd6/ICYvxui4zgIcQJCZqXkkclUvhbFKMVRn vkllYlkGgcY93zUbjUW4HDBBejcrOi0cVykAoxa36HBTjrrShi PF83OvjQWd1628uzjXb9PtQD8pdEyqHAnzziChEhAPEvDULqEN dggFb9fvJEJeUJS1PRpzivF5M3GDZRr71IdqoW5pRkLJ2hupgK Bj6qlVlenLJYvUugvOM4az4wmk152crnHe/j9/AcOxnZZ2SUoMKdPOMIEhLy71mWmJMsRh4lkUXSebeb8IcnCue3 i0P 39Ym/N47hSs7USgjjA r8YI5l7iCmvcX4XTzrExetQxCrr/zMHk7n4V8ZlV475sEk/eLENUcZTJ5Exmyg4/Z/N9uJ6pj9JEYrR1MowdDFht2D91BE7WS8Dsqoly2YG3ch1tdgVX ahPfqUVg/lqcykBi87zHW8j1SDNX/TWA7KyxZsUxpeSRZf227d3U27HQgt v4M1q1VSKKcoqOuyHdN533KzJn6f4I/62MjZ1tVEsWStVdvNqtosT4xSFi8K78sL8UdnMWS1tw0iVW7y/MLsRx/C0e8ChhJ RrW85jNMX5QLXl8ZmWV/FUyilYwir7X5nrC6LeLDG0tYKq x2ed8YJzGN1lYGKnrF/S2URh/PURCmv7T4NedMUG7vxBsNJxtjpPWNtt4 Ovwnt1D3FVqZyTg59OOUteAcd/E3lJ1PcZanfWA7HgY9qhROSjIzyqXAnzziChPgDpNbEoNOAHU0 sLNFp4ltjFu82jfPLkx4TXNmhD8ey4TibUrLakC8qXGfwM1x7V XaaZmbyClGnCCP16ZxM3jbG0T6kcYhoq7VwQvJAeVSTY7woJm8 aGzZklebh/8bRNYrrihR MsWGFXMA0vkAwzJwJjAjSZyKbSwybb/B8 ffZDNUX71MYDurLFlepjZONDbrWO8vjQ0rlEdoVzKKIrGM0/pKzOEmRpOp/mDlidpM4CwnRkgvgd2cxdJW ltj9SrjOH7JEygfUQRrotvy8/ j7efTec4UC/mEmFu R9O9C683wrBzgJ7AgY5NLmGVgep3jUX8Db5vutp896r5VClvEF/vlOKxH2eMHZGQoiDlInuUx8OJNsdNWJn5S6rcx3RfEnSWoAuvs mESVRvNpMKdPOMIEhKjJ1J0h0X9IuqBqizebRbn90iYxITvRg QioRgszg8fejDsTbwwPdQsyvKpD0Hkxcj9Fr7cJ0VFrWZnJPJC y3KapVdHBxQGCjheolMXqTwSM9y83 lZVaN64oUfjLFhs3pCKooOImVKzJtV E4f8zBUP2QwnYWH1K8TGE0Tk9arfSXhgT7Ex48 JPWrtNER1BYisvF 1W2FWj9QbXZNGOp/DLYzVksbbFKBKtXGsfIcAQJW3YcrBMvojLPmcLPUXPLU7xt3Yd tlWDXnqAz/I2w6xkdQYlFzGxG46dPlfIKv 1TPPZ xtjJ4wiq31PmuEEfnb0a7KQ JvuSwvQVvT3H6DqqcCfPOIKEhIhgv1VHKcKOzRoRVHm3QQbn91 MYMVG5snzS6b2J35Z7HirWLbidE4VLnDAJ5WbyCieRT9vxA 5cTN4nqD9 xJik8aI6zQPldThKYfLytqZ4pPRJaupeshOhcl2Rwk m2LDndQQ/KUzbnAzVqF0ptjPlCIYRQfm6gd5f4svB0IdjVfHY29JPqFMOgR YVycP7VfeXqv0xvyN4oezmvCztuDFkVq8yjiMnuTcMX9ioiKDY 5hQ7WOM578HXHMGEuQUAf1ksuy/xSrPrc0QEK4/RbhLz3Ugt74vwZZe3L8EfTh87kzjqHM1BaY7gM3ST5rikPlb78 oTot8j21ZdxI6N0Fe7kGUeQkBS9YvtUAiB9jyBAsVdl3u0UIPZ 9cYi6ZTfQ7v2kcGU/xJGi8jqc9TKLBKp7lQQusThBz8zkZUskEWuZLTWfl8nr/xbvEbQslO7WsKXxQIWoU/ku3O0kJi QyiMV2KPJ/N9NPPvzo5ApzaIzMqM1Jino/GSKDTuJnT K ywweGMm8C04zmrUZ 2 wuD9vZ Doco FNtZbP8H38Zlanfl6/75x9D hO9T3GLr6x14YrsmLQ2LewSz krtzwRW7zSyUaHNIs6yhbK7j301EnQZ7OYslrZ4d4nV yLcB6eO42m4TBvvrSvDefZDNB90Rn3ZllsDhR3cRFvlOVMfx8e Aqrd3n 035Xtfm4JdP8R/PK7qc4o4NsSXHYpFrM13nwn NN8raaHsvkFf5Q/nGTsf/XDvKN8PGkUV4ywQ8ecPsJ0NZY6L 4ca7 9bnsxdDoh 8/vxHsHRYTRfmt2CRlkq3MkzjmBe5Tk1fB2WBa5DGYvQedmweTiw S6ihD4dvURAULv2pzvssughW73VjN19zLeAp yuVemo46GKv8TohaGBkFKtwJ884gjmVmUfwOrBXr0MZC9A52bC 5OLDLJh7FTuS niOP4EWweoFrxm6 7loEFnGRUvIIBkO0H36HFyZJt1EOFe7kGUfQyMjIyMjIyKgYFe 7kGUfQyMjIyMjIyKgYFe7kGUfwuupYOWV6RQq68Cq34zxo11pn cQ7EootiZGRkZHQjVbiTZxzBHCqKM8z3OFF7boIu9u69YDnfKM 7wHOzhUQs1Kmef9J3XcBuU41QkI3hezvExWu4uSQG4OC7vFTCL SSSi/LeF2bd1aUxZIyMjo upwp084wjmUVGcYSUBdaqo08CznxC LixbXUVyjjM4uZd mjLtdCxtQ5mcZSMjIyOjK1HhTp5xBCkJOfqivGYXwBnWOMICJ5 b8 xeFLsKz3KvM0AlAcobDBNdhmfgpTJ2bG9d3BRvO7RDZpbI4GUt XZgNPlPqr0cdAYJk2sOP8UWujAeeIrtmwS2WWz0u4L eIJrFqeZvNwjnu/k/IyFV5vLzYQoTtrOPqzN1A5Dfvo/Wes1GJ8ov4LIJZrOVZO3ieziwGdCax6AgGKg94otuQUMbww200 HvRx3W247Z5cRs6J5t 3/xVu7Su9PbWyJLGJjYyMjG6uCnfyjCOoK1ASJoc6L2f4lOYIR1n vKc7wK3T9TVj2BhznIVvCFDmswnXGbZ0zTJWJYNMGPQ8Vu4HO EtYR8dHX2Nxsqz8GhtYvJcafeTLxSeMZfqBaCPGEWW56HTO8SS FVdufm3Mc8ptVHi XGGFTmbuMDS3xm NopF5 gVigcWo/xCzZ3ISSY4VJXEcrSmYtcIQjHvAn1m iDamUk5gzHe4BDfsl6O1h0zvE72oZpw96SL6bCJOidkaDzXkMq Ti01sZGRkdINVuJNnHEFVSdGt83KGRYwaxTilWKD7eMsf4vyBy 3Bd4YNbYIZ2nhCcYapMKpv2SHI2YgdB5Q1n8DxJRzAQKCUqy/RYArrHy9HqfacprNqjuTnHMdNUZYXGfR07giqu61jhN4v3Jsqf yKk9Ihy9LEdQyNdmWcxOTyWOsDh4o3 TbCgBd8f6LHS8H8L3GvAHX hl5 Aj/KqQPFfDeDHbVaKMJJvYyMjI6AarcCfPOIKq MEDhh4b/w86vRHOzxk plmf0zTO8HsM/E1YznP0Og3YYtTObqAjMUOT9giGZQqjNxvw2i8VjuYHgWn7mXE zKRbnPI4gV7gkuuLuY19rI5EjmsA5TmTVzs85jp26eRxBZgARv/mT1Jb5GaYfCJ5wvoigHPmVOcIyD5i/LIg2FKQ4goiSRYdRUop5zKLb9SaGwRl6ngu/f5DMc81iExsZGRndYBXu5BlHkJC2tynARXCGdcZpkM4ZjvbHWS g7DtatUuj0qfv3 D4wHu2KHrIMkl6ywuiV32Ugd5mj2Y14pmyPIMXi/OZOxAmOP9wpmibcf6ywTH/V2kjkiEZOnMo5TmHVzsU5rj3CYymqxr/HnCGBFbzt1nTm7noV30j8ZuacW/ ImvsvMzFMuyOFJ/z6UzqzWKyzZYUR6u4zkiNsWauoeQ9JGwp50SWsan0JhC89m/HSvzgeNu7i0b/fC0kq0eePMfdVbM9nbxROrrA0POkaFquRkZERjCN4TbQsnOGiZ dooW4vALD5Gq76TsAXinBLZxIbFamRkZFS8k2ccwRxaCs5w0TJ tlKXimcV8W0QSP/g8l1bYxIbFamRkZATAOIJGRkZGRkZGRjdWhTt5xhG8zhIOVxB0 DKObIGMDRkZGRtdZhTt5xhFMUXSQwYZ70CoGMxelC6GWU8/Q22uwfYvJSLlrhUuLNC827up1nvY9f9 INjCrRuj5ddy6ENtIErfLjH4sCuNoZGRkVLAKd/KMI5gm0bk6KQgzBz1tSaIu4DBGnrJcWfqPIrFxy64JBv5dVGq QKLJr9kQdVS6Ie2K4Qn38iWMLyMjI6MFVuFOnnEECUXpMsos1Y ktJEE J2ZueCJgxhw02l0cpmLmJoIjeBRG5FjCZ/k6Q5ZLUMHMzYRLe4TdR0llycalaelxGJYuDZdG4vL4v0XYuL6U wkT rMK2y7CcZ hFqXJW4DTeoN92UbbK2NjZRrVkoVTdxavdapwjUkqvE/5mOPBTkXbP3v4g491GrbiOvE487Yuzj04UDSPQd/4joU30/px0ssqv/uZnPHPK4f3c7bAMUfJsJSI3bsOt3A2dLh753rgPt7oCq7QJ79W jsF3sBjrjMxnR97e/xIi6dQdOhAiM 0VC1HUOmSN4xMaIOg54jkfmnLptmHPlRkZGN0WFO3nGEdQVsBx rFe81mjXRETwvZo6RNtjDdeDfQYkjyxIxcxyHZsNxNiMyRMBxZ yPhOoOfCczcjLi0KMH1dEZcWidCnwXkvankyBR27yXaGjauz gim/CHp3F7Tjtwy vwemehY8PIGcHAR7W0GrW9XW9ieNpCrVRBvdXHaavOeMrUbz6n IO0OU/BuOh1ETr5NoO ERNCnlF2MRqnlH1A20G GFJbel7AepTpap4damhYR6xf9t30freEgTtJ9ytq8 0pD9J0INBjpWhqijic7X4HtOHC4kzdV7acf27VQLiMjI6NlV FOnnEEVYl7mo6UfXfnxcyJDgLiSF9EZaAwcz6GkSNYkRwIiz8w hz4cawMPfI/AzM2IS5t0BKLHLLi0n4hl6Ty4NLW 3 JBCjZOiiAJTqu8fC44X/z3lINL/qafgbRLwrtlOYIE i5qExZxVO1ieJpSfoZwk2yAE2rWwpeYnXV5NfxpAAAgAElEQVT YpXXs o9QV5ZlZaxfAnKO3/PtvoboOzhQHMHoWiqibgJEjuBGRDYBVPsRknkb8oiRkdENUuFO nnEEdU3ZEmrFe4eut36OiKCKmWMPyVIVXvc0jA5WPPQmaZi5Lg L kO 9iSNYPQ8V6xbczkl8nYDaIzgjLu2gxcoymRGX1okjSQF17yRcm lrfH9HUsHHMOav68p400REctVArseVaqu0TI53qb86QjrRLwru J9QriqGIa i5iDYdoOM0uAsIpE8o/IG2AOaFrFVT3fsBzXo/emWSpauQt1RHsvtIQfVM1Iigi gKZ/hI72b/EEeCRaj9CRNA4gkZGRjdIhTt5xhEkpO0RtFi05vyYOQRDtBuOH NlKw8yNP8RRqPI6nPUyiwKpe/ROaMzbrLi00SEri4tWy50Jl3bY9o/9xG9RFei8umibg0HbunY O4E1yKy23/K9zaV0LfTDBsfxfv95Pa/laMQON72iwLZfcN spvwpLlQNpZFosMU0vDYEvNFkrOFrbEckefMpwH3wpouJ5mF9P M8jfxXttnx7c2rMPrnYb1oCLY1B5Bq4x1Z12/Z/k /Fcioq F39n2CXt7B7UIEcijjiKiTkwkvgrHuQXLWofXea2jDsdn0R7BU VQH2YE1MjIyWjYV7uQZRzCvDGZudl0cLi0Y LjT4M7WBAO/oUW5itEiIOHmEVumvpT8g/Mg6vRTw0FvHw3OOzYyMjJaUhXu5BlHMKcMZm4mXSwuLcC456MW ReL4KeliVTwS7ry66DyC50DUKeMrGL7Bw8YPbC lkZGR0fKqcCfPOIJGRkZGRkZGRsWocCfPOIJGRkZGRkZGRsWoc CfPOILXWRfNmV1Gbi2rU5SyxcjIyMjIaHFUuJNnHMEcKpSDmsZ qVTizSfSO3BKvNztX FI1d92O0XJ3We46SmN0XIc44JP077MqmQGdLPHeF1WOi9Qilun iNBv/eRwTY8rb8Pf5PuGwv OT3 JnE/7wTNhTbMPtDKIsACVnF80nL9CZ9pW8lewTjckwi4ElpvHh1/O9KPdj2e1gGp0M/2N8GjwaTxMMO0 kPbhus4cxnwOEE nxCXPlE XMLCtlzFsu8VMWUlwl3YsQo/yoWR2CYRt7NUYlKlXhHbyA96JP9k2p i12vs5X5/K2i 2ksl8XnfuZMaOmnRBgkHYz1o J/ZznGtdMhTt5xhHMozwnhs97/R3UEieQPKxWgM5pdw4tVHLfC67bBSudvWtOk1 astjYV1KGj/CrDIWIMAl47IyIJ6gFkg6AYNhCo9EK824OfTh8fhl34d/bQ2fax4vGSwwC0fZP0Xn4BJ0pEPT2UHU2YEfpgVjSdcfHkFOMo r8FGLV2UG8dgzuv4fXY96IDPhy7uMIoQczRjRKBh2Xd5ONQoPO E89gjNLSDQnnLJZKXgrBvG4 ig1havkq5EzBqPUSttsGoPIHQN6uwI6b2CL1mA5uNNk5a36HBS U0DH9UKP/SVVmex7SDnMgUQDF6i8eIaOYILOq m9/XyqXAnzziClEbC2zlfJs3KIYjo7SrKHVe6A39wwiIGSUzcn9A7 5P9dhuP/msAQTmO18u xQV3bw0EUvaQZyIMJe8tds2GXEu479OGUNlDbqsCyKqi3PmIg5 io8C6 hY M4u/h59J3ImOwGOqOBnDPvfZP4Tj9iC4d9EOfro5nJBDc4UMoyVXMN vkOPjNaJUbxPrP8q2KptoGStoOofYdRpwLZWUHW/w/PWX2P2rvMYTS23n AISmxlnjdRzKXo4eD7b1ASqCVkNFFjL9twhXKE1x7pfOPOR6Wf 3GfOttwnTK73yHjWj/FW5Ez3P2dnQxOarO81/mVRY9oLnKYzzCtjyuotw4FTjf7cHve35dtapVFu w7qDkrbGxOhLyQKezoTIV153PDtOP / y9z4vcSLrvrb/igNa5u9SuVlMrncXJTQ0cb rC5EIDubi18KKhLi3IAwZDG pgcRLM22BcIG7hg6GuCzUG0 9rihGebjxd5FiY5hRFopnBbZIkjU9RnSRJUxSJ L6LiJDil5TK qUsO76QzHQ5Uwo98UTo0ROh54MGC0YmETodbs7IAqf3iLvb YPlhCAEvbCv4SzrbtZnSIJ7CPrvMqRfNgexc89i I1V m98QMoHM7p5jaujmU4R 1vY9tv59go EOSDt9Ehup0X i0YldoF5MHyIUbxY3Q4ZOUs9tFYuwPv0RuuaD1V2kewuYtkHMG z2bHTHLOolDJKMf3HP8hxhGAW1D5F11wWCJ4gCl5JwQvLqrJ5l ATY5zHPoBeztGScfhL53v2hZiyPxetR5j8W5NN5Spl/vkVv9BvxXXbPYhUQsu/ZEiQABfe5c82xz6TzH3OrTCqrPr/vrqDl3qEYUHm /ESy4IxuxV1zO/yAVKnT 6v6HY171q3agzwTCKoiZUFW4e0/hWezVP88qgiQ3RDaIYYplxmoxMRd5 gTMnP2F4XVqmUNT07JOZU9fjoG8onAiNUer/ cZinOuKf435AEG S62OTLn4ql7TN28TvsPu1jNjpAx7kDPz5V9 yVfWf2AWG7CS/6WM5MHv6k2vXVS/h3AiQz2pZJRJm555JtdNk67u zGH5jHX48otf HQ58F358ilF8iGSa5k wWoZufiyV3/xRw2jm21TQPg17 Vw59ljiG/ Ej1r/ kSxdH2kE3YjHSDZ3SHsYokzPCm02clix2EoPy0XWdPHvx4jaN7 JSSoC83omMo8VnxpTnnIX8eSYBk9V2dHzlY8fMj5IEDzhsl3ZN 2kgrd6UsiXMbGk2G1Rqm7Kxd5aPR/b3jPVMyhs1/BgzISDlgxkSqGgRiQ0f8WyK2L9HUZQtEiwLgSDr99U8INAaqEq 7qNgSLz9HsBt8QZYo51rzgS1/HUUdN0TU2ZBoQWXXrAsEuZulrn1ZtpefRyccg36qcsizuYqNl 9woLDKORXeV/h56lTDdn FvnLP4njv0x78Amyp Jv/iwPl2Oo8WcyqHxC/cLqIp3QMuSEGZbz72RmSwIUbJkiCjYzQJO4Hl7 zXJlPptqDPBMIyuLrAZIPj0gr5gznv2VLLpOoQyauykzc93oW8 ei9xGo917CGN/H87Rvsek2Ns sYyAMu/a5jF1PGLJtE YFIb A74Q7uKU9YY5FdnIIuzzj0xlewFKH5jtgHhMdbiMp7u6fa9fkb mjWjbRnqlrqrBoLcvi73OZK4S6krTxGPzjlb6hi6/DlkfvN7zfkrBII69rKODS3wjQtY1xQnaDd30DvYRtNZQXNnDzu dF5THzE0GDZ/uXdO1KV3wOCclXOSiPuYnJ57TPVOXkwSf4peb2Lj7oSI7GuJ Nd3NPu0jaDbh93oINu/D36LXpSusLS0nKocaHaDjcFk zZjJaliyTzYvndEb3o84DjrY9u9m/ZEHpItmBO Rtk6PELgt OFjKRCsspRXpV1MPGMcIHVED3EY3i84B22vYo9ZSUYQUNnf/PmLrnnRjCDELTbCAxx/jVJbtOOlqL0ouK/QxEI2T/1dw3YnzHLxnvUNHgrjQt73qLvPfYOHyrHVebKYVf9e8PHcn8p4 9wCmCaLAg6PcI/ju5L9jAkETCFZS0RP7RTKClBVcmYn7i55FnKqs1kkJZ1YfCMoM 5DNh8tayi4fsSXZKlikyNu1ZMbqMibGL4wFpc cAo/QMSbCNJ8EWbKEI81j7HfHt5TnM5P6rAm4w6NNyE/7Bd/BsudjxRQJBdjMiSxkrbLmaPbkqDF12rImG3/xRw2iumBEU2Mup5tjnEt/4/8B1fqfxL1A7rsJpB4j2GauYZvYkznDpnseFjlPGRdb08fAIQXN d7D8dQ1rrUz72wgdSIBhXZEdXEc1gui7awTHGUQf2moOmnO2S2 pzb7QU85gMpy4IXBYJjcVmZy7aRw/toOC247Xyp1Gne58bqonsE73F74Ag6UbZPlT1d89vF23Jd2RMt ZHyRYtp/is5uH7NhiE3ezhNueXjag 80uD2C5xjFz9AN 5j0d E2uX2A0x587wXlbRddc/keQUyPEHSeiaskckZQ5ohny sch/zJY2m8aL7D26eQmw7k89RLvFLY7kcYsnsWzTY2g3foBy11STjv Cc197s84UI7NaEv5PDkrZNXTe59zH9HoE0kmuM/RL Pdzxj7nWzxyZjtwr1F/o4JBE0gWFX8/qss21JhjyAbII6DNUuzT6uAiTvNnmjX4feOpT0OHEOYZ7Umn9Q 9FgU8Xx0DecrxZclkVLZnw4LliG9Np0mAdZ0tZu8QcOzi4/iJmLmwNhEOP T7/1pf4fF/3Cv9jmWtwgselTOT3Wd4K9tVakt/esbtu7mD9s5r9HV8Zj4j2fDgP3A0A Nf6F4zYquUsXe9b8jblxlDdwcHQZseaxvRYVfiNx9hwu1TI4zm X2igNebaIT2ATHsSe1nDhn7yn/CbPOe4Aff5TyrrGqDBRAPNoI8Z2xoRnSB7UYoewy5dGl70OMVc ZO3btsL WhtrTR vf6VsbLYHkPqzkjHTfjbx/O33ldjR88UeIOkWEBoQe3K2S1hK5AKI0SvsBPt0r6jNBS5idrz h72GP8b757Al37SQosOmNmCz95vMW95azNe tYf6NaOZ/JCDhaTRCX5UFg6Xtyhyba1 eidK/fc2/hczmPNleMc75t4bZ/jnKEJd9ouFHOCy8Zu7frKK3hm0VNzkK4dprcNZsDUecPeBI4zT 8uzhetv4d28p3 EBZd1 ZIg7ui/OUhu0u7AdkfsftzbPWNuC/5v1Yd5 T9zrTe59w/v/KMvA6Vn0/2xdO9wha/0RWwaT5cpoFgvnq05bXgi3vLW99hZ3Xf1O/s4Sl0WoP8qp86jZS/ar61vByvoF19W tppq9T0ZXpwFC1 We6FXVy16e375r1fQIu8Gbkgeyy i2sqONck3Q332K1wuxrq9RS1V9YREV2bHm 9wohJtlhonSUYRHYVI6Zqt8py7VHuSZQLCCqtYRzDJyy1RL6oo ZyPSpvnjZwOjiYpnhefati71ctX3Xq3wbw3j lxc rnWL2dFGALKstPJCRS3iaivetnIoRXas6z6XsiyuvL2HZuNLs3 1VvlOfag/yTCBYolEI19wUjIyKpd37Z2RkZGRUVbUHeSYQLFKKCVdw1MjIS FWaPNO8OW5kZGRkVFW1B3kmEDQyMjIyMjIyqke1B3kmENRponI/OUIG/ ZeXnTVgZURESzu39ghI644NSC/vUc K3D9V3mBYqUz8tpw/Ft thvgMHyKF0qdNdpe7u22sra74QBIR4h3vfxtNbeLA2lvpPiW4B 5inpl6GFWyEyubQN60zPcuFr2BKPy94E1e/Vt8Fj3fj1oOqq4NRAU2Fhix8jkX4Qlflfjq rayn0fLUxX6tOiNUegZq yFqSI/UX7DvwFrZGRkZCSr9iDPBIIaabmfrJ4UDRg4QgcAASU1i300hG DjDEnwFVzXkcolSLWk6AsArKK WJvrHMNwBy9GM9oODkc1TXDge iGz9ANP9DSDAxp1sOj4B3OK7Wdvo6f7YukAbHmbWmxgHKIjvco Cy6q2glpH0HbhSsUzy2uSSbaVao1Rq TQOxZQMZ/Z4IkfACPBtqZCtpQaGOuRIVYS6yOIFBUOgzRXlHfThTsOe0j9J o0oDsrryE3eQ2/SwPL9APC9gb9Hi1mLfsJ24jN1VYjxZFXlujlKSMjI6PlUu1Bng kENZr24DvrGu7nAKHr0ICBZLdIYCeWU1ECQYqD6vcZhoov7CoW Ts3rqokFnzH5EcGLAarVM9SVi6nQdr4Qa9agvC6cSJLz0XA87P gddBhBZEE7ESzUO/R5RBYuEggOEPovyfeVQLAJx3sE37uP3Vh9s1bfhnk2rhIIinXz hOzhmgPHZn/fRBjTTC6r6C9wSf9Rge/MzvcYXeFtugJ7Zn1Ki8AWUSUmH5CMzpHzX3tcplDnJzTgUwLBN bWenpGRkZERABMILq303M8zkbPbtHNUFoeSkgPBjIMpEQC0FfR HIVy6xCgu6/G4MpkNKksXCFZoO3du8Vjq UggeBeeuyG9yl/VTmdIgnsIkjOO08rZr1Ig6OROyr6vCwS3tuA2dW9/F7Vhno2rBIISyo/WvRLoCBkWiiOWaLmkc/jOnC1UzrTOnuz6yNJ9MWcWYAFtkz/uPD/hl4cdTxuAGxkZGRkR1R7kmUCwXCkHrQdoxq7ho3e8i83tbWzZG wh6LwVwuhiwqBxMscr/TWUEK7R90YygG2I0PULgbijZ07nnSuXK/qsiImuhjCDH NQuDX8gS55NqRZkYRuuIiOYo6nySv/StRUFggvznen5RgfoKID4S2QEU3oNDWlrQGFGkD7ksIzg8B8I2 60rr/dnZGRk9Dmp9iDPBIIa8dzP6RECl N 0pu 636FIBkg8taw5twRKBtCwDLtodt5kUHCxczTInsEGVvzGBO6ry sLvtIR4t3HCDPSQwFJZG7bL7JHEDQIWM1edJl/rhTT DE6WUDDZRAhZc2QYpq8QDdMcF62R1C6RnWPILM9y/CWtSHnr ptLNEnCjOCnlLAWwzuSXAXJCPK1tRkBBfiO/fgN 8p/37hPYLTIwQuH8iNEfsPEI6mpC1V9ggOQ7S12VgjIyMjI8AEgsu pQu4nwLJFJGNCl9HkZU3FiHxg4tC//R6uuyp9b95bw5RjqnnTMydLcJXsleW78rYDuMBbwyEGwhu9LFA rOte5ys/VvZ0qfFbxlbdZ8NYw9yZ24XEacMNjzVvaBW1gTGiNjWcyfUI4J 29vxsFk/7YO//CVyHdOPyBsr3B7AhtwH36jcEmzrtHynamdFT/Q9JW2T4veGlYz2YK9FD/5Fj3FHpsIR7 RF0ssC9YftvC1JrtsZGRk9CWr9iDPBIJGRteg9APCu9/m 0SHL3Bvt0IAVMgl/Uz4zmkfu93X18QJNjIyMrp9qj3IM4GgqtoNbj7m8wV8jIyMjIx uScxRt5GMjIyMjIyMjD5H1R7kmUDQyMjIyMjIyKge1R7kmUDQy Mho6ZX2ETTvmFI0RkZGn51qD/JMIKiTTIW4I9afmyvGr21cOVprFvtYLS0mvYAmETzbEpi t0GL2eCK oIriVIu9tZ2le9ehaaIfbc63o7v81EI19JRSq5TF wPHnd3Zef/gfSV9uWcBTSL4a9e8hiCWHWBi/gQd30Pvyno3wV9ZlFduT0qiPqyZVlZf ZvzF8G/8jeyuf7opwTfzOaCczz/FPhWtmb/VXm/Tr68gtU7UGeCQR1ojdzVkYkug9HU0uvXAV17pZMRcWbPy/dQF kQ0SdRmkRWKXs7ZM 9zqTD2januscGdv/At7ZpV cFDJ3Z972vq35qk9OUMo/De5QNebV U14C9fs0werFD7knZdaeYxrsIKlzvlzHv3x7VHuSZQFAW/7TXyMkVc2ke7OdHCNwVWPYduK01Wi9uiKjThGUxBNgZRr1v4Wb UiRcIaO2/hh/jTFtDcB3 wf FZ7MnfC5rKdWbQ1YYmB6/ 0ZiAdMCwNYKWu4d2G6IUfY3i9aj wnPC7m3Dbjhj1zm64TUzLPb8Lv7GQ83a7vTRS/5gdZlpDYY9zTf f/QcWwwEsc49tGwbIKIsy0yyQ5ZFovg0URWrzSx6fqC/c3iat8xsayCu4c4u065/uA6vv76f aZB/larU2Eb/doIPiee6CQ7TvIGcLuA/hugz7NH9PfPMFB9v02gv6QtqOJLa8FW gPmgUQrk1Gzen6nAsEC3/LZTgzOwcIfQeWtQrHacDacOFKfRl//Dk/Hrs5Kv2h2taPP4l fbhPMpjOXXjuCi2EzfqMZUVW4Hp34WTnKvB/nT9kN1HNeOLGbZZtif4i2ekTyRg1fMQzvo9pO9MRel0378eDJz Rz5cCPR T6G/cRvuHngyNMZzH8Bt/XEk1G58fK9ZFA0Ha3sOXYtPblb9RmOp/5Fr3RKe0T2rfucySyLYcsbC9106bx1iwGeohICM pAwlxyhN8 HJgNp3pxo/IXbKlAYCH4Ur6mSv Y ZLdctOyyQJDOuhkV6jeN/8lZxHX48QdpThiRovmWjTVnjfxdmY80D0/SdRPCUD6PTmUf7E84RCgdUx/ekHlMGGd/5zLm59I9i83P7HpsOA 24SnHmFYbV/FQscWXVGu09iDPBII68RlBIKM6zM0cnCEJWnD8HqZpH0FzBW74 CyZRB412iOHsA8J2E97 f8KTsV0coouwif K3m6IZDZE1Fknx Rv3JOIHmOKYXgXDT5InfbgUywewZyJOLA0CdB0uoinhGFruc RxF04Thfx9IwUALY7iPrPNdzbXxC6q/lN1NpEODgkywfnI8SvE0xn77D7tI9Zhuf7GyKvKd7MSr4zG4Zo NzqIJhPCCvZ7mGRElvPcBjpEW2lf/IzYv0P/Roo5i8H9jDvOgF7nMeJgF/H0NP tzFLe3EVyzmUNKIvXdTfpjYqSSmT7Tj4h8tZIgeUM7zdAsruD6 LRHjzfKmMUkM7EOPx5xFJScIpM95fNousI FwPBs5LfalF4sxh gxY4V/pyTM7nhhhS1GA80/XHMWLZxxW/foV uEkDg2OJ1c3G6holofTgO2vwvnuh8f B5vxcIHiqGU ZLcaI/SaaQZ/cqGU7sWOc9xE07yIcHiFoNuHHk3zs8zXbM1/ jbCuey/V UDb10xjjR /RE 5PhoItkMMU1LgXPSZgX488H2rnUs keXnZoAkzR Sx8keutGJPsuqY2if9kp86FSdN6P3qr9AOkdRRnBRfz3P96SSA G9 IJgxuKMDjc3ktv Ej9o5YZL5Wqqdj YFgifSPPo19ve/VnyQBILimNL9TR0f59wx9vA0mZBAj1KFlGNk97qycUVpWYotvp xQsPYgzwSCOsmBYAGFQ/s7hnYTl2d4gzZcFxtKUEn39jQfIQy6dMCdk8GTDeKZFARxncQf T1ialCcQcTmQBA97eMsHUuz3b/c03Nv3aiDIMoJWE95uj2Rf0g8I2w4N/gqQd8p3GpydHPokvy6d66xiIKjrix84W8w0vymaeOV gMr nekCwaYQwCv2HZ3TPt9B72AbTWcFzZ097HReYIQU0 Q19n0330 XneNMaie7zgmSaAuwJxT5Ouz Wl4aLfoiQQ5L4n9CVoWwJCLGn4iGe6/tDYVvHrBwj3ym6G/HFPSND88BuN// gPz 70Q104 k8p6JkWXeNnfiluSRC4DWp/44LlmZPyAPAzh6Cey9IllueD7R9zV z7Mff4GHB3EPOT cXwWeO9eNB8WXNXMLwiL3vsd1cI/PWji/Zg7seHUN7cFjiQ oeOLYSooxFxU95v cDwQX8dcC1d 7SMD0kywj 6WnB/Mu3vWhOGHPHvUggKM jq3Dd3ys mM8B XF1fxPGhyYRIrPIlWPQfarl4 q0wBZfxIYGACYQXFJdNCNIJninc4DRpAff4TKC/HLbJIJnM74rp7SPoGmLvFuKMkuTp jwE/skgteQl4TBHZ8uC0x78J0WRdMBWcDp3Ec0 kQZt8/Rjzqw7TaC/jhn3A513Ft6E2NPcfyAnR4hcO/kmYbOAUbpGZJgE46zQv bNXKs c4aaXN2IdPyQFDH6i3ti5hkL9xd9GmGT8SdpXmmg u/aX8XbpP1Q4jdeAqF/au7eSZvaGaAZDcU 2aBzyqcdoBofxPWWhPtXZohbLAl4fUKgeAk97NxT7px6fqcDwR 7OC38LfRMZOHmKPflNp4EW R4yT69gejHhuLjTx5Lfj3vZihnBFskw6b4/0BzfjkjKI2nSQSvzftUqrexcowjoU9sR2Utk6CBZup180FpIHi i8eM/40C5Pi4jSDNRxN Zz7zXjwe bwvnkgFCdwVrzl3sRk pDz/NfXpeRrAZiFn0Mh/Ktino5kTOFxjznM4h6egAHcbeXtRfT1mfDNR5Tp6b5D2Cv ps9pvU9v8D1/mdZk4Qj6vOR9Uygvk8mmp9cOFA8FTjo9MefGed/C3tI i8ILhR/hjKeC4eV9r58QtR7UGeCQRVqW b5csfp7GPRskbj9n DPsO3BbNGgw/cHsiVuFFQ27fxB20d97QZR8SEHnRSRYU5h3RkJ7wxTebxaUjdT HkIvL9mjQ/WJWA 7zn5R9JGTylrm37Gku35dlbbTxdYfu43N3cRw/ITze7LOJ52 /z/attNqP8ade2XcsWHYHrw62NXsluYxh70hl9fJP6Jq eP72tbhXUXrLjyzlWPm Kt15aWZTYP y/nJacJ1/ok /G3A3GoS3PFP36SD7HeHvzvjgYNqD79iwnC34XhO228WO97viQd rYRnTYhWPZcLwH8JxVsd91fZ49rf8Onv9vJb VmcjcedlymtCeNoLw38nxtrbg2mQvl9of8nU04IZ/F/3acfA75Xv8TZnccBxnlfN1vf Xnb/hv8FAHk sD9j3HB9R5Kt2YjfLMeuzu/DcVbrkyu0Pbn2Fndcneb v0yBF2O97B 2d73GgvJUq /YbxY 1c0/yju59Y8x0kfXdG8jH4fbhsZfltHMJfRBqBkhm/ANsnpESslDKXDIUzqP6kGbePPizZk7k5 E8ICNzCNtrNp1zLp2/5ntVyR5BiwvG5701rLGZbj7XzLn5vYf4uDof6bL1Vtaf8YzfI0 jm0ejXgeiDBy/nsN3VjzA 7Dto7xygJ7PI5b2XlgXLauFh0JkzrrqIJ0N1fuTmxs89JrzRgO 6in7qNVK8u tbwRXSCqLNdsvw8wyi8e3MDY1nfqFwKfSbs3 tWOkT06MU1Pt0XbDu4AqXDEHe7LJg5xzDsYjfLrHMahXCFDMY5 RtEuQt13mSYROp0KL599Lrotc8m1 6tR5XEFfDFs8tqDPBMIztEshr/eWbCO4KJitb80y8XsG wpVrPMdD3i9pqYMgOiJhE825aWuo20mkTwbLq7t14AACAASURB VOntzisTv4/sqvcUFWWX K wLI88bukyuPwyQ/Zvqzc4jpdBt2guuVZ/Nao0rrKvjtB79C1eXHsCpn7VHuSZQNDIyMjIyMjIqB7VHuSZQN Do6pRqy2UYGRkZGRkZ6VV7kGcCwWqaxV2se2FlhNCVouCuTGwp rRxDdPGq8yeI/B3ERTZaFFd0aQSeDg9VrmvrNwnnthz oUeNLUfbcvHtWba2GRkZGV1WtQd5JhCsKPr2380hhK5L17e5/jp0aRTSpVBdV6m6cG5LJh7FZ2RkZGRUf5BnAkGNOOwS dAMWkZ/mPOmKJf9OdNg0j70NOi0tAgZx22I16LI8iBpJiN//J/wkUcdBUeY8oGgjL6TsW9NH8G2AxFr9gGpgksbIcVYxMydy VS/ovDFfHG0h1Lh0PLOmc AkuHhxocKkg7ASvl7qI/PKAIP4bLklF6MnSeteEZ3sp9pyDbZCKKDidokxcMZOzX22clSC RAg511G0XcG/fqUvKEnZ4VLf3UPvebkvDmW8leAXj7HzuJ2js gnP5cDv5eIfkMRc7LdTBhpZGT0uaj2IM8EgrK45dPDCH6Dq9FH 3xKcfyPisz9TDSZNg04bHBQj4xiJQIci40rNqMifCS1O kFDFeDwVwzh9Or/RfCoR4ugEkSSiro6wFCHAzrtwb9D6uXFr/sY6vYKKiUk9Oi1g94TDQ6NN 8cBNbBn1U81OCvClZKRbJxxarloqry8jLfBg3u77T02DzaTe4z DmWXYb8OMChBeqnXMa7oX7rs8DzfLcHiTT6pmMDTnoQf5DK0Cl bxGL8qfjPT2s0EgkZGRp Lag/yTCCo0bSP0GOFTJvwwj4tA0HKIIjFm3WSb6YyHWOs/u3tXjEyLqswr0ORiZKRP5gmiPZ9kjETAsGxHuEko5cUwkEBji4 r/tqEt/sGb59rbthaFqh8rD/i4cM/anBovHnnILAefqPHQ2mxUjwubNFAkG D3HdlxxYDGrHPdPgwFuQVIL2U66jqX1UCQdl3y7B4OkzgQMQPC jQJGav4mybQM4GgkZHR563agzwTCKpKRwforHfVlxounBGsEAj 2XxUj44BiFBn/HQX58y0CihsaC gfCUmWvdwxQT/YRJOhl57uIT6TA8ECHF3Kt8HBltdW0VqajKCKFnqC3oEOh8abd w4Cq/dSg4c6KcZKZbgwPlgrQenp2iD0nQ5FVhAIavtMh8ErQnrpzlXV vy4SCM5KfFHGW/G SfGDh5HEfBWxiioOywSCRkZGn7dqD/JMIKiKYX0yAzhd8iZsthT2nu4RK3gJIcsQOXjgeyWYNO7D7zOz ZGQcilFkmSjySTjmY4QsG NvwbFb Johwho 4vOhgHDa8u J6KWGB/ BI7W1AEc3e4eAw8z1JxLW6HWsR0 lGvSaDoeWoaSmFRBY5yoeSrE5h5XKcGHvkHAIPwWlp0NMsTYIf UeXz/ljf02PYTnww4D6R4Oi0fg CzHU4MOKkV50eZ0714ajwbdp/UsTCM7zXTfEqMQXFbzVaSz5xTFF8dExxWMVyeCT/Oajsrcy37axDC8BGRkZGV1OtQd5JhCURTMswr7AJvxe/zN5a9ioWDeM8KtdA4SuS/Y51qYlwyoaGRkZ3bBqD/JMIKhKyGrQN1EHvcXqCBrdLt08wq9OsexxnZi8ZcQqGhkZGd28 ag/yTCBoZGRkZGRkZFSPag/yTCBoZGRkZGRkZFSPag/yTCBoZGRkZGRkZFSPag/yPvtAMB0hDvk6ejchPcO1VJfm6l7wvIXtoPUCNVzi2niv7K3RG vHYhGKC/8287WcpRIbenk1RvzoaXW2tCD6ZvYS9LWRkZHRdar2IO zDgQZmcH1EcajK3jr8ByjaBveNd38L83VvfJ2LBuXWCpAXau4G nvXqmXrg6qiZW0UpKCRkZGREa/ag7zPNxBkbyXSi7CLijVTGoLdgrdFatfpebpDTDKmLfs04PoPS Jaq4SMe8IQJp5znu bAsRtww/9SuLoDDX92IjBc/4LIdyAygP BIZ89ks8rvO1cle87QOiu0Tp69A3TIc97zZmdvVhE 75qzltnf3EGfsXhY4zWEoC3YckexQ4wHCPRoIjkK42fHk60nQU zzAanM/2V94dyF567Asu8i7D3La9Vl5/XRG8i1/SgmUOD50kujmUvb3cKWY5PjDk9FPvGGC1dgH7fgOv8Ey5LYu/ExQrcJL3iN K9BZmvio3INReYXue1c95/J/2/4tDh4FVYvRwjh2tlwXWwIk0NeE7GxvY9XnSYZR51d9Abcm/eNbUTHITz23859RBk/uYENd4P6 ypcdx1CDUNKacn7l47jrKYgtadFaDk543lFKmzN1X6kH9KPv9B rZTUrV G6v e J/vOSlZvUvnOwnMUGwOmHqKR0Zes2oO8zzcQJExWq Gj94EUiC5Ew41CuPZdhMMzksWwv8Z3B77K051M8iwQQ34lv1E6 RgfR Bi73ddcoV4Nz5exYSmNI00Chas7UPizBQxXgQEczT0v0SJ8XxI IkhthD76zBi/6KFExJM5v9B6x36R13/gMHo9O4/uomKGcZnzb35AE9xAkU3I8pwXXfUQLEuuvR2cflf87I33hdBFP jjnurXzeQWb//Gav4/CyfyXXTYJDQvmwvQgTnk88e6ewj1X2bp/afRVu8FfEgQs3TJAEG8T GeP4PG/TbohkNkTUWSe8YloqxvYiTNI gs3dnAJTpmkPvmPD9l6iF2zQIP5HvAh xIQF3nYbQf8D4uAZ4jG1d 8Y796NkLLAq EjnrFi2DuEGmOtwos 0ULYq/AOXpMi09YmwvglgugEWTDa8NE7ZkWrj8mYbgZIUhbYrcMPH9OH kx9xHGzAsj3s73uw5QCLBeiM3UwfJMgyvy3WKqSrCRY/JuTjCt8xZaWMjIwuptqDvC8hEGSZkMIlRR59Nong2YR3q/B0eXRXFsS8xsH2Bhx7AzvhY3TCATCH53uWLb2KyCx aVjlz0pZsoyscCYFWyUcYQCL8X35ZckTRJ4DN3wvkR4kzm94zN loXiA4j6FMbbyzh DeCwzTWR4IsuBJez2bCAeHGvvITN6ZdK2rYt9m59Utzxbg1zgb s6zpJOqQDCuPpQM07GOZvTvFKH4Kz2mSc08TRIEHh/WnguwDQIkoDT5DSR9adsId3FOCWUfjI9y/NTbhPbgL17Fht9rwGNaQ7SXNAqgU0 QVfHeDMIVTPhAEgAmSg8fYbnOkmBnNUG518KDdgmOtoOV2sJuc 5T7PssB8hjYbi/T/x3s0ENzDnpJNVqkpPKUkz76uqg9LWaZPx1CeSN8xMjIyuphqD/I 30CQFc3dQHD8I/yGTTMkGskZQca7VXi6UzXIWWuivfs99hkHNruJFfF8 UCLZ6tyXN0SZvA0P0hJIKg/L9EifN88I0gyV60sK5dlpGTOb3LC2YgFNgGSSQs6LuqZvDUE4F hBkL vaRZFnAmeZ6AiTnekayyOQtCgTl85LAUCy PD8QzDOClBcsBIJjiX3s0ywTj48D50vvKceXw BNIspUHmaBJMmOkgLMafKUPpjQsSBkLeeJba2wycOOtwpLCJbI Q5FyzFkMv HAjz qGUH7LvztO8i3CNCHNWuD8qEt7nhVM4J8IPgSr7xVuhSvKUDNZ QQJApDPCHJBI82G5pk 2k7 uMp3jIyMjC6m2oO8zzcQBDDtI/TYPrlv0Rud69/2HIVw7TU4azbHu9UwcLPgkmTdSLCwgSAZczfa8zwbp H5eq9ekuwka4PC1dV0gBtiKDBc2/C2flfcYbrz8lziynzfX7g9gE14YR9Tnvcanyqc33G2v5EEPIzb nO2Xk5fr5jGU0z6C9XskOBjlezDJfjWajVKuZ6jsB7Osf4Ljtk T 7 Nv4TVk 23mARk7L3jazApa7cc4ONjWc3gBZIGg42DN4vcUOnl/MmqGfF6Bvcvto2x8Bf8B4UZveS3YdCk8Yxzbd9B /AjbTZs7ZkMIbNeLtkYUKA GP9GgUOw74Zgca9ril ktG47/GnGwgYx5bdnCsjUZN59IsEVtOMv8SGZb0z2tI34/bm7D52 /z8aJsjdW o24R9DKuNGk3fn3Gn6Mc2782e5jvAr l/Kd3DLS3j9hPysNcLkVAbNH0Mjoy1btQd5nHQhWlXaJzWgpNInQ 6SwWwNR/XnHJfzHNY 8C6SjCozBZYDkyxSTaRocPsK9AabKH7hUf81rFLw3X3RYjIyMj qtqDPBMIDqSMgNFyiC7H3Thn9grOm2WeFqkzOJ 9K3yv6pLkJIJnL84Urn3S UI/RkZGX57qnncqfeo2kpGRkZGRkZHR56jagzwTCBoZGRkZGRkZ1a PagzwTCN5yTSJ4jaJi2UZGRkZGRkbLrNqDPBMIVtMs7mLdC5Hc eKkI9mahfr9ZmjzLa8NV2gyfYpqE8Na71/ByzKKsY7Yv7rLM3uLzXqzfWFkTWk9Sx/qdxfBXl gFI/MihJGRkdGtVO1BngkEK4qWVxFQYlemeQxjXTFmnea/rZoOQ7SbHYTJAhnEdIioc/ aSlxcN7OXUDAai/ZbVvPv/S1h/V7mTWUjIyMjo7pUe5BnAkGNuPqDFv8WZ4ZBKyiZUYUx6z5HIvB 5f0ByzP6bZw9bHAeYBYLvubpj5wrnd0TJGw1vF4faQG M2G8REoK2redQub19HLP/zj7zGcupwEZm9QUZg3gTYfKOsFvtO3Bba1xhX3YcG47/A5KsTh5fH7CYsSyfdwpQgkeLkkiYVE7yKM3/ZrdctGwWCEq85TQvdhzPNMc5jzmeNLuevPCxXG/Qslbo8SmzWPg9z KldnH/QGyi4TCTvh9wfUj7Va61eHRA61nSj9NF/PFnkcXMZ1FTvi4lPXf0F n7E039Rs21Z0Wnlz24NjIyMrp 1R7kmUBQVVYomtIOMsoDpT4UZ10qMGYL bzrpICzjps7 QWhuwLHdeEyOgrPpc2O8zdyTi1RBDTLRduhbSslLmi5vbTobSX G8nuVjTyZcAziMyRBixQVTvsImis0EJQYy8MDytKdEmxaZssix rLuvClAzyewZHX9cPBnBM07XLHwPBAUecsnee3Jsa4/RZ50Th7hKTBMOp6z HvFLlMdh/lj3veTYwTNuwiHRwiaTZE9neGQVdbxTMNizpT9bZz147ny/bHKOi69diMjIyOj2oM8EwjqRLip3e27aNl8BodkguxCQkMFxmw pn/e9nps7ek8DwVYWCJB/Y0EdOc4fHj7DrtcsDlQFxJmurXt4W8rtnaEaY/lYw2b9yC0B8 xecWlYYCzL9IiMG12E1tOddwrtsqmuHx5 kxcW1y4NM97yIA8EB7r HAjc6PmBoHp84feyXQDIPOTBsMf1fYppEiHwmtQGY/2yscI6VlnMuTjiRkba0X1fYh2bQNDIyMioVLUHeSYQVMXQWlv PYIBYzevhTOCGsZsKZ/3Fz03N2UBxs ET5tl0hrk/2fHmZbvE0v7CJqtgozgHTSDY/xayu3NA8hyxjLj4nJsZCHg49i9PINYZiy7TTjyG9GljGXdeQGG BhTsouuH3kvK7h1gEnfhSBnBnLd8lgeCp7r PBMDuSyLOuI4zkxyRlDze4U9/QIjQMthzhjEjTaC/pHAnraFItky63gbT4IthcUM3l5tvt1pzrPOvn uso6fPC65diMjIyOj2oM8EwiqIjdYxqTlwPLz9ghWYMyOcK7we ac8w7h3LHFzT3PerLUK112HZZGlWWFvWnAkcYB1 6 4PYLatqYFHGISAFv8suQcxnJvwLORO3iVsXkpg5jt5bPvwG2tw LL J77 el10PPcZ3rI9gpYF2/sOB9o9aFbheaNJWrBHUNcP5xm7l wRtKQ9nZS3zNFoGv4bDOTjzGKJJ/0BYXsFlt2Ct9WE AY4CfIdZ7Xg9wn1Dd4u3IOJwmF24EcH8B0blnMXnrtKHxzyPX5 26ys8/o97Euu4jSD8d5HFzAfU0x45Jvu 4yOKfPH7T/4Tvsw6fv5avfYnj eMIyMjI6MvR7UHeSYQrKhKbw0v/5ubZIkxDzCXua1Xowu NXxjGlz8reS5PORzjKJdhMnZJdpHlA5D3O0yXznHMOzSLPAFNX mN7m5/AV6ykZGR0eep2oM8EwhWU6V6dBdizN60aB1BPmuztG29vOqr/1hFMy7bK /JK1NVHjJdgmcvGF1Y1GeyTCt7m/2CmiY46O7i9WQZ 8TIyMjoZlV7kGcCQSMjIyMjIyOjelR7kGcCwVsug5gzuq2aRLQ 8UFlW08ho2ZWq5ZmMjBZQ7UGeCQRlTbOXO4T9c7MY/vqCRI4r0VUj5iRNIni2Bcv9Bg zIsn8FxbFxl23mD2uoyBxua0XF194GpjFPlavek/mtaPu5tlbvMbqSjGJvkVXeIGnSFV8kGEBF1lir6Iq52YvD8nnv vmxQ3zsEIOF/PgiY q67F2jLoxpPEHk75AXCrWq4AdF576C8U18Yg97Wh 9SV10rvj8VXuQZwJBjbSDkr5Ral9HBuPmEHPaX7FSJawkytIP0 ku8YFHp2FVsXVG3xqZlmmPvZblGoU7mDUuoS7kMWtSPLzCm6rT 3tajOl/1u4NzL4KPLMlcsmWoP8kwgqJFUyDgndZCn4MKC0suKmJsecSiw b9Eb8Si5FbTcO6Tw9SiEm5X5aKITfRDwbSp LkEvuzZmrwbc8EdNhoQ DWbHX0E7POJ 34DlBggLysM0/BhnsY G5dDC0U14wWvEfw0yG5CyOHJZmL8gEo65Dj/ wF2HvKyus/Wp9H0d6u4DUsHO1GeEwtP04SIrD0M/jo Iu46slI1wHS8QZCVrmC3o77NC2xYtGbOSoeVU5F5eIie3bQ9jx Zcg2YQv2C0h4xS/GYovkij d0bqDVoraPvfYj8M6Hhz4fsubRPLav0RDx/ kfrgRC2ZBB0W8DelNND4CvCFPGZPofcIxd8bsFhx9oLfHkXbIn JR8DEX3d5PeO42oMc5MuygDWdri1x7O8RwyD/AVvFj2e8llCI9nuXuIc4yjL9o7D3T9PHfqa U4SjlcT0t8Rn 4ZuQkCy7Db 7n/t Np666CU/oMuPxXFPRSpOBlJ/nmfB2BlFYgr2TXVYSqktM3ncvkOiy7Yqc8C/Iwza b3DuY I2ZAFTrJNBm80KMoSn1B8NMRIN2cV2PnwUB5DP GjNB7JOGugtf0AbduC3d7Bq502bMvOSUPyXKFpwyz20fiCAsba gzwTCGrEAjqGXMuWWGi9v0IHXUbE3JgrQk3q2dlehF TAE2ni3j6G7mm7IZ F GQ3qizc5OixNq2nfY4bB2XhdA9feqOL/x qiLK OtMdrEZ9Gnh5VW4wV8RB25Way8vpsxnbTXHzDIZo5wUkmmg2lr 3fQ3q7lSHaMuegLknfgXvNqD9/yGn0ej2z lswT1hz2IfDaeLeHJMv3esQe59EuklzQDJRI/JE21Cs0U6UojWb8r87zsc F8hSCYYxYdIpjNy3c0ASZo/bI2TPXSjE 78H1U7pX0VC9h/pdju8vhCDtM3 4Cw3RRtNArhWg5cd5OrV1n22/cccjHVj63BQQnOcYrYb8Lxe5hkuMFzLqtU0Y FPpZRhx lou2rcJ9/r8EwnmjnmEkZjlLny1lb9HNWFray5dLzEeLXCabKePpb5vfZMZ XvnGr65CNnP419hz p4 TVS/h3AiQz2hbtvldNtlVpz4n 3pGNb71NTnmU5Tyf0PhoKVZSsvNYQV1O1PHI2tA5wGgcZQX6x zfNXPFq4Pt4jZ8Iao9yDOBoEYj SmKPWXTvTTCjY7XMiLm CUi2n6arWDf0y4NZ4OSIdbG rYJ LkKgaB8fOH3gIIoY3ZsPkIYdBEOpxjFT E5TTKxThNEgQeH7y8lUFePOU1eY993YSv7qAaqrXXf1xJONMg1 XSAIqHi3aYJo3ydP14XL9LItzgWb5jQS1g8/aJF75CbGZdW0PinbZE4gqPgNnwmW/Y8VCrfheE8Rj85z krve2w318g17vhcm9bz/i6yE uTt3va5afL4QvHXKmfPJslIgsduG6TK9dT9tsIhxlpZ1Yw7j W4Bw5Uo/UJ2IgOMePdX2coQ7fq4FgIYZR7uMQo1IcpcaXS csnkhDM1VWE95uj2SvhfFUsMwtfGem6ROShc4DQcm b/fUcfL8Dc0q0rYMdeO2enuUe0fm33qbDAQU5Ryf0PpoGVZStbOC upTHI98G7r5Xfo85LWnDl6HagzwTCGrEZQQHUQd2hvFaNCO4DI g5mmFxd9GfnoooOec otGnHP2VPa1NyVNfdm4OU1aKn2MT/zGHaCvJCCq/T1VEWTjIyCZ5VkBGypHllywjaPPLk5pjPnlM37QeCpxjZMeWbJ 29mT3UTHIsaHiOvoJcKwoEZbzbJhxnLV9ayZ6ONcussi1KA8FY g9w7QeR5Kj5Og8kTbUJvZDpcntZvyvyPZX/IjYYPXNacu9iNnsK1VuG0n9LjqAhB1U4cFrD/SrXdpfGFkxypp3spgN14kzdZ1kjJCAq/5ZGLacG4L8M5VgkEK/ix0McySvG3PFPLUJBPHmswjB8L ris/RpfFny0yGc4TY8QuCyjLo nFfrf7MslSMWsT/gxqrFv/1XxOJn24DtN AffacatLhCU2/MADx/ kdw76OpFU8j4621yvnAgyPvoqQYTqbmxMTtHBxLq8lsE8nisEg gKc8UT9A4qtOEzV 1BngkENRKyBfyeqTl7BJcUMZeO3oj7ZaYpt2eJ7hGU9yc6HYQJ d 4GWSIQ2zZUrm0Y3oVtrdC9Rpb4JD8K4dprcNZs/e8Zyi6zPb8kvykwdUmbvoL/gDyxbnkt2HRpLdsDZ99B /EjbMvHDJ5RBNsWfK/JLaXP9LaOX0vf72LH 500UP6JZF8ERBu3r891sUH7ZjvwJbzbP8N1HfLk7W/BsdsI v8tXsfOG pzvC2QB4LyPinLgmVt4vnb7yXk3il9ymffWYcff9L4pOjTuQ/ocHmy34ijQ/W/CeLgPt3LyIIxOgaaAZIZHyDo 1tnpxwLyKEJ7Tto7xygp2D6FscXxuf5Pj/L4pfPc Sg1diAu9GA1XyMPz3fLPztV96mgFzUoh2BApwj3UNVOGmvwnV/X8GP SCI3//GUIrIssfZ3jWrhYdBR7J3iKFujilpP3S XOozXBg4e4egQ/fBubs4jp9I44n3 xW02o/xp576nXD4QezP4FE2fz7wPdW 7jO8VXCSYlv68vyz8xp9fvzQGIfYRWpP8o7ulbPheCGS6S8cyj LGuWyTbN9jI9/qUeWGnvnoE8S9bjFWUri2b7Hv/6tkj8cIfXE8Pt7Zom1Yh uuku9tuHDp3NTwD3AkzBW/0v3CfBt xpBtJfhCis7XHuRV dRtpOVQlbeGlx8xV6su/MbYCaLOdumkkI4iPAqTLwBZJtliFMIVMnBzlH5AePfb/IY0fIF7BvVmVIvmj2ujL1UpJtHO5TCWt0i1B3kmEKyoKnUEbwV iri5xWRNhv0 Z6JKZ7k1U3feyvVCfoyRbZNnTebaRNO0j9FgWRPeGsJHRdavqu Db6MpVimrxCN3hTwlH/vFR7kGcCQSMjIyMjIyOjelR7kGcCQSMjIyMjIyOjelR7kGcCwV suwxo2MjIyMjK6tao9yDOBYAXVxhkGroU1PO0j9NrXgmhbnKd7 RczSIibnVfTdXB7zNXGEr0oXZqhe87nZntrKe0aNqivFNAnhrX evhc6wsL9nY gyfX197OYrG783NNaud765TiawdOyrYKWzYwxu73xSe5BnAsEq uk7OMDv DbGG0w8I2xtZeYiqSkcH6HgvrmeAXSuzlJbFUKr9L6bbx2Pmta wMVV2xYNDSRveXr57YsrZLo3QYot1c8AHomq9vJtS8u8UqtdNt qRwx555znfPctR27YD65Bao9yDOBoE4cU9dap8Vh59UQxPKyhj OR4srNdoghK1bL1fwr5GlOchZk9nEfwHcbsDL2b06wIJMgx7S1 2wiODgQuppZZOjicywNljFaRAco/ZUrn7U9AyCJfoZlV05/T55ndq/CYh6Toa3bdZTxmjvIh8Ft1k7G fz70fI5R /u8VpdlwbIcuO4/k//P1RbMiAneLg7jH3OuJyWtyDXbiI3ZMfVM0SI7qmxj7saosHrPR TqJ7P/sk/mMbmwU Nkc5vI45u2Y18bjffhc M2P KvcLkti5faS4jqbFhnf5H8lRrWGYZy318r7c1zG3 U1Ruy3yLG1cxLPGme27ONYuT4959h9 E3u73LbWW07pc/yMTRQuM89TARbMz74BbnP/ChSzqXx5Wz8RjjUMsR78B0bdvsBuvuv8zp4VhvBwY40LkRCiDK XMn6zlqutHm sYx7z/OBSVrDsE4wbvIfoiLvnBC8KGOlbCA6PJSb3RLA9m3f8eKgZmwU SaCncvD2XD97T2OMbbP BHWNWPp8ofO3lUe1BngkEVZFinzJvdR5VBFhO1jCvKcc3BbR80 e9eaLmz dM8o4f0kU4iePYqvGiAZHdH5FpmzM2c5SpwMXWM2MFfK/BA32t4mmk uZyq552wPi2st6dnvR70nlTkMbPr7mE8l8fMP7XOy/Tq K88o1bDUaZ ansR4blu7iJhvsiK77ohhkmAZkYsELmsCpdXyxTV6UTDNs5tc1 rAdrWcFlz3UV76RyYSNAMkaQmPV dnc5nLE86OJyp/OdVcyylHPlBYuYTWk2MM6XjTcq55njGhF4l2 SThKTcQJB/L bvCNBQr/ibOSZShrvVTnoBUxDmelfTpCWdDOu6kMTRQ/OtTga0vyH0WTFHFl3kOuJ4hvurHOB 9w tkwvnnuPxY2rn UwlX 73meOX84LMyVrDsEzyfmSOAqLzhczq3tREc7qvzafa9MR1DlCS l3LcKQkE I6jM2yV88GkKLU 5/1ygpf18jwAAIABJREFUNwnzSSlfe3lUe5BnAkFZLBPjSHtR5nG G8 8sF2uYF4 1ArR80YffaLmzeSDIGKE76B1so msoLmzh53OC3ES1LBcDw 5pSEdI3Y0q8AD5RitvC3Z8QbqeYUJpwQNKNr9j3j48I8VecwM4 0Sf7Et5zIsGgjL/9VjqQ5mjjOwmvhPu4F74AbNRj/OLCZIogOfY1DZ6Dup8pmhRe2W28Vi0jdCX9G9OC26GZYMaCHI3 WMW2b/dK/KyMufxRsKPCX9Zdy2Ek4BBFVu5vBUuCUv8oGDvC/ZazjDMa7OVZml/m8Hd5d44VfxPnJHrOUj8t4wTPSvqUC06kZVJ aVj0rzJbX4D7LGm L8uBoHRemhG0HA 78UhEhpYdq4jhXcbVLmP3alGCZaxgXjI3mL8XSMcYDhDvenAK5 1NGkLJE pVy3ypoiy4QHOjnZ6XvihjQciCYzSdlfO3lUe1BngkEZbFipzb l P4DccIhsBbKCC4Da5jXGZKgVZIRbCHovdTyNIX9PaOQsmADRPu MJZqzRfOMoJiKF46hY8SOTirwQHUT40x6slSXANIsA1bS54LdC QOzGo9ZzJCU85hTKPzWyhlB3lcIo1bLZma mj20SBkcdxf9ZJ9jmK6JXFaZy6tliup0omEba84tsV0tdx9Jll FICwLBAh7vr2V VsZc5m EGv6y7lrkvawCK5cVNSd9wfxK6Z 9vWJGNYd7m0T30Rb8oiJ/N2tXqyAjyLHGS/20jBNc1qdQ 0weQyX pdr6AtxnXpV8eU4gyPqyvwt3hW25YIzlkmMVMryLuNonmuOVBY Kc/atyejM 80fhnlPISNfNp5MIXpufA4pY2QVtKMoIzuODd17o7SEHgvx8Mj wo4Wsvj2oP8kwgqJF2/0mFPYJLyhrmLozbIwiwp1THWeXaomsfWy63hSC0GfQx45fRhfO f5nu3LAv2Vx62OC4muL1dGbNUcT6VB5ozWrkPe5vXstDw32AgM GQjTKrsEdSxXivxmCfidZftE OzIQK/tWgCV/sn3zeziXB4VMBmJv21znw1a9/v4Pn/RrieW1twbZJd4ffPtdo /mN7PlO0aK NsLeNLdtktukXsF0Zi9kmwQ2jpqza4nVpebznBX4m pHMXH51sM2xfk80/OWxei2/HpN2ZctUEiuXnzdaX2HnT3 W kf3acB9/kZiGH i/FX2HbaProS/K4jbI6idk9ICf 8L11fICRb8XerTVy8F/q06hjQ2cEMMBVu34W3JLG/uU8p95sXm1Tm fPBEzHpJ/bPhbqFD9wy6wRGd/2xYzv G7/1LwbHoHKhleBdxtbmsncLu1X248axjBfNSmMh0qd76F3j /y5mpOvmU5YhZe1wuognQy0rWz nsWPvYU93nkI uLy/VPzkPHduPvEfY7uQr708qj3Iq/Kp20j1q pbw7fgjTG69Jovf6nLgp Xruat4Xp00f5JMYm20SnYN0W MkT06EV1RvHnrAvzl6 LlXuOYXgfXdbv6QeE954t1FdkSS1/kFzqOcnoVikdhrjbZf50jmHY/WKYwNel2oM8EwhWUNVadLeFNTztI/RacN3f006 rtItS6Baa0BeRvz yAX6ZxLBs21xqbfwe v5vrwvWQvzl6 blTtBEuZvMZe/IVzcxmkSwqv75mE 5rOEn2VT3fao9KnbSEZGRkZGRkZGn6NqD/JMIGhkZGRkZGRkVI9qD/JMIGhkZGRkZGRkVI9qD/JMIHhRFdUbXFZNEfvthdFyRkZGRkZGRten2oM8EwheRrfsrdvp EQLXESgSRkZGRkZGRvWp9iDPBIKyaJ2jjCdLeZM6bmRKCv4SFi z3puZUYoIO3nD8TWbYTYQxpSLwBXpnhA9rte7Db6/AsjcRvHpMzut0EU9nmnbItf/4OlAcCzWeUhg9Qy05pqyEkZGRkZFRjao9yDOBoEY6nuzwJw03M tawYP mZYIKnF2pQryMiprFPhrOfUSjYU59GFOcWfJGbcf fyqcRpWFSuuiCdQBIyMjIyMjozpVe5BnAkGNdDzZt3sabuQPGh bsD1om6EBBtM0JBGW8EEMf6drx8BsNp1FmobIg8ZYtZxsZGRkZ GX3Gqj3IM4GgRnJGkDFNFW5kkmUEZ6MDdJwWgmSgZYKeK5zdDQ TJKOdvcqcvDQT7r9R29F6qnEZAYqHyf2uaQNDIyMjIyGgJVHuQ ZwJBjUYhXHsNzpotMk0VbiS/b7CZvZGbykzQcU/ib5Il43wfIkciYXsErQY23A3KVVyH666SzmjcR/hGbgfHW7XvoL3zhgZ EgsV4PYIfqrATjYyMjIyMjK6TtUe5JlAUCN afhWS2KhKm8NnyDq7hnerJGRkZGRUU2qPcgzgaCsQf0Gv8ZPXk dwguRgB8Hrkzn2MDIyMjIyMrou1R0XmEDQyMjIyMjIyKgm1R7k mUDQyMjIyMjIyKge1R7kmUDwlmsSwWuwF1qMjIyMjIyMbpNqD/JMIFii7A1eB/5hBH 9gzC56YCLMY25N4s5pckz3GMvf4xCuJZVQguZIAk7WL8Omsgsh r 6yAs2J4i8VVhZTcSrPu9l2MqsbX/Ew4d/hI4nPYt9rC4blWVu/9epi/X3Utq5TGkfu93Xt 9N/EkEz7Zgud/godu4/LiUtdS SbSor12/b9JasAVz/82oQhsWnvvL72nVxY6jzs 3TbUHeSYQLBPvaKekRIstETyuROcYRdvwCgfFgCtSPb 9 sn2HMPwKzS9EMm0 mvC6egAHe FUOfwysRqI17lDYfXZdjKWdve36IC3GX9vwS67v5eAqXJHrrR7 XwBK6tfmhW8v8p WnLfXFpxtWSvWNXn9utog 6eNu8 WHSc2zI/F6v2IM8EghqlQ0QdUt/PcVa5J46T8tp79KnXdrew5diw7LsIh6eIfQeWtQrHacBynyMRW ME/IDlm/92AG/4X kEbtmXBsl10eyOk2aB5TwPTTYSjcw1zmE623i4O5czltAe/ RXC4W/0GCuUkWzBbocYphqW8iRnJucfF77vwrIsNPxDDMLN/N8aPuIZX9OwjaA/LLx u WiZW8iHBzSzCv9OF3EkwHtA6kWo3MXnrtCbft3woXWnndCu5LV TZRDwYnGzrkNsraN3qs86SGf3VCPcx77aFg21pw18nfLguXuId Y Bc/0/XEec3xqvqakBcuy4bh/INdqOfDjEbFx4wHCPdb/A65d5OGluL4ls7uP6K BVKMSmrZasNwH8N0GPf8x6QfFt99glOpsOlN53CNN 5LnuZ3577dDDFN6I3Ns0f/G8nGpj1gNuP4DwvZu IgHIVyrAff5G9HPpmnF4 oeBs Q7O7k5Zoq2YwvJq/3hQ893p9 n9cUpf3vuv ct/Ms5vpUHuO8r7Ixwv62gpZ7B7YQCL6nbdzD28x3f6T2lAPFQbmd 6dzV8HZxGP/I2XIX/emMFO63VtD2v8X YaQZ6 dcv2jqp9JPw 9hrPigzoela m/gmdrxrRzH9Eivkl9aKH 14yFbHzYd C21iixSs Pr6ZUtHH0F2lu1/St3Ia9vTlzcMnpFRv9It3T2ggOdmi/FbXpVOO/LBD8SO8zTWx5LdjWCtrhazy/lM1uTrUHeSYQVJUmAZqWjWbwGgceHwieIQk2SpyeDHoy6Y4Rsk aJzF8BsbhO877WmYxe/pE9cvZLA6XcTTMwzDu7DtDqLJLwjdFTiuC9fvkZszzxLOjvM3c k5lMqJP 4x1jIHKSP7uhaZdJxzlhCHrAiRpHhCPWQaE1V48jSj3eIpheBc N frTPoImPU8SoGltIhz8FbtP 5TOcgd fIpJ1EGjHWI4 4Cw3czb4nQRT46zay89b2Ynma2c6u3867HaNhoIijzpjzS70cN Y218TxH4TzaCPlMMMjgozu5r YNdL 2wW7 FpMiE3PocEtmkSoGl3EE1 QxLcQ5B8zPt/coygeRfh8IiSZN4j8ppidnT2TrL7gPrhB9LXEvGG6ASRt0aubR LBs1fhRQMSAOl43Ad/1tj0RMPj/k/sy 3jskjnSYCmG2KYBGg2fMSzNG9j5l8ftZzvSUby Y38xu4gGh9jt/snDBQ/ 1T9uMrEUbQsXGKzifyAovOF95w/TRHvhkhmQ0SdddImOi/ZXoRJ2kewuYsk1Rzn1UuakR1RHOaA9InTRTz9jcxtWSDowHU34 cdjrl3Ud4syhoV2fo0JxplvHkXbZE5h M7RGLHvklWX BDJNNWM9ePMf2fDEO1GB9HkU3Yd2ViZ6OZXOUOru5Yz0decLuL pKWJ/HQ3/JV6V OYZmyOz65FvDmX9f6rxrZfoBS36tz6C5goFERTw4ytpqrexPC9 l9pgi0bShdA4uCQRnio3eq/c0IfOoadPgUPFfISM4i E31uHHI3E8XNhmN6fagzwTCMrinxjfS3sQ6L/ZHc0Env WPFXKNyo6QQiTKHP2YzoA3ovsYeHJfAWO28qCAPJvNLiix/nDw2fY9Zra5ZcZj7gT0umUkfzwG027BuLv2ETf x7bzTXCMd7x8 vKMgCc82RZik3xezOIS4XpB4RttozLPUVnT/rchCtPEkXnncnXKvWxbOe3e5q2vVdtxbIbLCOq9NeYm9CqBoLy OSTbg2Y3G/zWBHqD2dlDcO8FBsMe1/8ppkmEwGtyGQjNEopgdwDTBNG T57MtYEgeyDYQe9gG01nBc2dPex0XkhLihoOtmBTmcf9DR4W9B PL0iRRAM x875lhB4lyyDbnd2IX NgewOOvYGd8DE62fgW/WxW biSZQqXhUtspnxX5wvH0tLcOXnYoZlRANnY3Al36J5h3XF wTR5jX3fpXu 3oNfrhWXhh24bpMGmqxdcwLBQjsPkI5435wgifbguyvIVjfiLs m4e08Rj841QUqeEWOZUD e0mCPy2Br51fdeCsKBKVVDsuq6Jv89ch2Kev/wZyxwAdHRfx4/rqYjeR2pBVsPJDuOWobCn8zF8Ag20hzT5sXCI7OJf/VBYJ5X1pCAqPIZsuh2oM8EwiqmtGlvWbwDv1g4xIZQcIZTvmAZ 6JjFp9kGUHyJN1G0B/nnOOUDYqfuafHPoJmg/z/7DjTwn04aRKgWZgRZLxiuV1nmgByBWvOXexGT Faq3DaT8kxhcyc9Bazcv1NdKIBJnEXDp8h6hxglJ4hCbbxJNhC Q8pslk5CuvMCBWzlVG/nX3VtyzOCOU a2bmHU21/6SZvlq1YqZAR1Nh 2oPvrBOedNpHQIMIkmVjWQ/u5pS9TX5EJ8r3iLw1amN23rFk9004zhrc4AhjKQgVNApp3weI9 jdhrTXR3mXZjiIONm/Tjxoe959xoLRvJti54e6in zTm06KSXQfbcGWJ1rOd/ZgsdZEe/d77DMfppkr0c8WOS4v3bJwBZspX9T5wongTySbTZcsk6fohANk c1P2kFowxhtsuwY33zj3EY0 5dxzduNN3mTZtTzIO b6UXncLLDzmb4vxz1pzyhZkl3RPvTFiLymtF3hBJHnie3Qzq9n EKW7FjkjSOzLf3 ubyrXU6X/db7FjQV5ztDx4xeSzsY6e3zMr5lrw8UCwTQfZ5mN3qv3NCEQ1L Sp/0ry3yqB4FXY7PpVe5BnAkGNlD2CFpdZKOPz0kDQcbCWZRMmdO8 CO4aOWUwncWsdfu8Yva7L7YM45bIWq3DddVgWWX4R9vRlT8P50 7KgbI/gOdjTFrk2br N0q58mZxfgrKaAZIZP7jyJ9GG/wYDbt O7X2HA/n66b TPWM6p9tEOPyQ7d2yrFW6rFXspOp5SR8V7hFMR5KdKU9abpuw7 43ypHk79xLlOORBIn8qZ1mLbO odn V1B8cc9oNE offJaCm TW75GbP9 u6AC Y9P9PKtw/B4m3B6rVvsx/tR7gqZgx3 G6zrkOv0tOHZBWSL6ENIM pgJgajOh3Q2DTGU91wJe/NI 173n9Pr R08/99INmNrC669Dj8 pRkO1nabXqN6XGR vIEgGYsBUzbWqZ9FnxY6Lm T0reFC20mS/WFMe9PwyMETW7/IrfnNE0CrGdzk8anpj3qE1vwvSbdQsD24tI9grw/NDbgbjTIeE9JFtLm9h3qs6IFds58k tL7wE8ZxVu8BdEwX2676yN4OhAM9Y38fzt9/neTbtDl1XXue sw48/aecxUbprIfsglT2C1iqa/o/4tYpvZtejOWdJ/yv7D/mxYN B2 IzjSo/vpqmiHkb9yfc3P4D pq HSptKA8UGv6POGb3B2F48NnIB/AcPrPL39PG X0w/qT2kfMHuIL/7uAgaFNf9eA/cKQ2sbFxUZvdnGoP8kwgWFXnFd4aXuY34 hyUrbUdfvftJqry7w1fKO6xJtvkwidTtmT7jlG0S5CJStyS5UO ET16QQOTgym6UfEN57dgXc7Os6blVd1BdSTKJtdLKb3efxNmWp 0g8I736bZaLS4Qvc02ZZq2iGUXiXy/SmmPb3lxDBKfHjl05zMuO1aNltZgLB26NZPL OYPbUW2fdpzJNkIRbwlP251vK4zJ1BG9S/H7IRfqD1uUTlrCKvrfG7fW65ZpE8Ox1 PEHJGEnzwAXvsm78Amu6bhVdEFfmETwbJtburyoT90yTfsIPZb N1b0hXE0kM2ZJY4mufji6igN1iNXza5LtIXU3R6tzjHoBui W5cH7NtiMqPYgzwSCRkZGRkZGRkb1qPYgzwSCy6ATzUZoI6O6l WpepjAyMjIyukrVHuSZQPCGxJaNdW9ipn3s3ntBS0HosDkXQOl kyKiCNz91WhgVtIiq4pJYvat51ynh8qq0faHrqxvvdBF80kXaz F700S0hniHZvYaSC5fxs7JxlJ/gatBT7IUd/lxVtogYGRkZLaDagzwTCF6h0iGizv2CPTnF9cdU6TZ6L775W65 DV7/moIqmfYReC46zCsdplezv43F5M0yTEF6rCaexBqd17wpv0nPaW 9rfV6GLbPi/AA7qWpBi16Wq4 hqXpZQxxAlpTSuAzVpZGT0Jar2IM8EgrJohsRuwdsiZRXa4QcJ G7aJMHknYYH mys5oPv33/Ib2IhhlwZa1BZpQxNe8CPHBR6oqLOqyCgZ7zMX16Y7LnDtuKTo LwjaLtzWHbhuyYseQikccmNuuy5azRZc9x7C44ML4ejy48vt1f UT39/sw PefPQGYlmIo2i7AiaOz5TJff493j4vQH3JbX74DVdKaJSXMLJk u5xLRWQZ9kxG5w0wrIRKm9JztbDtEz9sByF23BWQshA/C0gqFRtGinFbdht dx Hh75oM/8NEmUc/aKWUroQeupUKT0yjn00ZHuxB5HP5QUcIyOjWlV7kGcCQY1GIVz 7LsLhGal/pGDDxnrkVFbQUofQeoV uAnLacF1H9E30Xg0FHecaQUo/q4siogQaBVIoKykggPMqH6TpxSQO8DH/Eoe/CP/wR4Ut9VkvE5QEYRQgPI/irPg4PX LlvOsrwtEBtE/k9v48p79nGtzbQEG6VcPE8WVedLixuDIOSnfsQrtISLH8tzw67 1M1VNosht8gRaTHWcHiYe5LWQHaExUbdtojy8bnI8SvE4wVm52 ThxFhHLEsKI/GuwB6asL84py7FI29mH2UemlGRkZGi6v2IM8EghrxldIFHqYGf 8MvVZUitCi43WnBzar1E1KHyKR9hrfxU3iOTMO4BDJKg0AqrxC falA TDeFSypWlSXv0usrxNHJdmbt/WFOf88g496GqX5pch4mbigEFro /0ETCOpxULpjF2OleKQYvUYW6HCIp0qoNM4u fm4dmV xiOxWPZyQIsEN Ht9jBKZZvN8kAwG0fQoPEugJ7SEBK09gIqYrWMjIyM5qv2IM8E ghrJGUEFG1aAnMpuODqE1hFZWnP3kcRdmt34jatVxaOrivYISq izSsio5 hrEEjVcG1D/X6zmnFJVbIxF8LRARBwUll74zn9PcvblREDNFiqSpg4Xpo TwaVcVBqm8oCQREpRn7HETyEoHAOKq1yIFjytvz0CIF7hxJSeJ vtkwcqYRx9yo4zFq5vQfRUhj8ccllcfSCYJgGaJhA0MjK6AtUe 5JlAUKNRCNdeg7NmF2PDdMgpemOxnC56yQ/ivyfPsyxUw3WxYdkkmJD377GlLyVTlXL7oCjqrBIy6p8I2JtHI D3 Fl4Zrs3bxgP5uHz5kBvEJeXIKm7JVNgjqFGGZyu4vgIcXXZOTX ufv31d2t8x 2 GewMkZJqP/9j V7EtOkycePVqn2vxWDocFLUxf w5dhGRYgX7ROei0qb5fsQNFy7F5G24G9xeP9YPMc4zG1kEG3Ya I hswbXJXsx9/1 L zEbR39Bj2UR/S04dgtfb9FCwwuhp/i9o3fQ/vY tjSos3D0m9kjaGRkdGWqPcgzgaBGZtnnhlQN/ZMme gKwQaPy1uiTVpzcW9X/Lu6j33rdRH0lHlr2MjI6GpVe5BnAkFZ3L6lpSq98jmpOvonHb3 Bo 730t45QKkjWKuq4t6u6nd1H/u26xLoKVNH0MjI6IpVe5BnAkEjIyMjIyMjo3pUe5BnAkEjIyMj IyMjo3pUe5BnAkEjIyMjIyMjo3pUe5D3 QaCbB8QdyELFYDN335saPeh5ZQN/b9fp1JM410EC6PHnJr2Pc6z5YLHWdK9m TN8kui2mYx/EZdfOPqyq717R55G15 ueqGriN7m/ SL3ddqO8qXeNN uwY8aOntb3kxtvwSsbChcX2eV SNX0jWp45bX6fcW/Va8tdXaeWx07XodqDvM83ECTUjvxCaLmWRQ5BAfeFwQstx3Hjg eC0B18pOL3kmmdLo1uqqQaNd5MaCMi6L1cpqff4xduBaJZhA2/RHLn0Gkg4SaOrUu1B3ucbCJ4g8nfy m7NloTvKlL 1GM7Dtay4EVTVy0LBA8xyLKDe9hzGxBqpwk0Cweu68CyVuE49O 1kxjDNagpSXuqI/YZ9dx1 74jWCbToE 8QSdihT2mMQczXn7MJLYIdi7KE1d8U2WOiMHUbfoyZ3FadfSrY Uq6xaFkW7HaA/W2SQbQaDxDubZJrDYP8GgYa28RjYNpH6DH7VH0rVCJc2HcRDv9 bstH/g4d/oN/J6uOxWnYWGg98PGiwPpnk9rfbCPqnWfbYbrlo2RYa/gGOlT6QsszpMO/r7O1fvj9oweckhMdq8ZW9JZz5E1/XbxWuuy4M MyHM9tbsNYcOLZFaiYyVrXl5Cxfvk 42n3FgT/vo/Qjca5JvcaZhiPM13qk9T61v/1F6tc7cFv/Q/UrxksW/j/jitPxw7dX6tOyh5s8Y1lgy8z3dX1Cxrf msT2Tfh6jI1tRMeyT1DWdlZf1MED36Pny8cW8 d8LIYYTnRjSvbDn3MbHkacfxQEYkpNy6J5JLezZa3DdVfpNdKa l1q/9SmjWu7biepLujlWO4 8yfjU2vEvzIly3/K2LJjjSwP4tIClLfanH/1VavOHnA9ObcwjL/X9wc2zgk0GHK 8jO/Nt2kVrvt7ao8WXMfOfZ/ZIy24FxXZkpGvhLFY9gZ/QT3UJVPtQV6VT91GuqwW4oKyIsHNHfQOyNJyw49xnhXPPSZlOZ oBkvM8I3g fIHOPeLEZPJvwA1/5LIVbHl0A8Hxj2TQOffxKrxPv5uQDKbtYX/fg20xrJ1DBmL4OMuonfFPu1mB39c48FZJUd5fjzXEDi5zcq75T VEttSyTF HQd h3f1Pa vxPj1X7zObYcv8pPJstrbFCyWwiJhOB7e6iP ohCOJ8ohHsKdrmnBWg7r2EZ6vFoku7fhiibdscs1ey0fAn I5N ckbdEL8ES CHzHJtgo48Ht/pfZ/in1vlcPRWfn2BN3xJ6mYOaWEm/2Db9GkRZBVCgnNfGc2LluyoVkjaxXewWvSN9YmwvglgugTnVxX 4AY/YxQ/QxCP8xuEs40waNMb6ji/Vj4QPP AsOOTQHRuBjjvS3LTXqXcX8k3nn9PbXmAQdSBbW0gSMY025/3s9Xw0TvW ZXUr1q/4vountLxa8PxnyEQxozUp5Wy3JzPnulsOSnpE409woG fTM M6v3Cfa7fGWE3iTtNoL B8TBM8puFsdiqhlTvyp yNtwLNhTL/Z9bs4omkdSgve07A4OejtoWhYsdw/xi2eIJjOt3 YZwVMMwwe4x8g0ii dVJ9HaAF//finNlfmUt6WHzVz/Pv5GW1tu8 U/tT10wQAKB89K3xf2h/cmJZsMuMzghXbBG7eO 5Rv 3sI9x2iJ8PjzTz4G8aW8r3L2ksFplOd99eotKzTLUHeZ9/IHiGJGhVXxZmT2jCRM8yfg78eEQHySbCwSH8hgXb3cIWR7ooDw Tz31luiEH23R803NWP W/iPX0gCADTBAfd 2gzosTbPc0NSlpCk39TuC9EemLzQiRypiV78pPsw/aPaW2ZOxh5mqaTbDukNQP5PZ6MLKILBEXbzJBimrxCd/suWhl3torYzYYrFKzYiAbmjU14D 7CdWzYrTa8XY4VLTxR0w8XBAiBqa4PhOCCXot3B2scS1q9wU6Q HDzGdvuOhg0tiWWxtzp40G7BsVbQcjvYTc6Q1R60uICVTeTuHm LtjZ76qN2Ct7WRZxzmBkmplMnsIEz47A/1DS7jcqaMFf5GymXceL9S lXnV7pAUBq/Oj714IKBoGDLaUmfTFV7CHbQzC9ZQKH6BLku6UFhEpFAmr95a8 aiOKYoN13ww4sGgvz3C aRbM/hGra8DtquQ7K73jN6U1f9lnyf0Hea7Do4n8xteLzAPDItGf8FW xQEW rY2sfzA0Ftu3X9qWsze/gryQYq/aG/7wiBYNU2ZfMHf687FvpWnQd1wfGgfCzq925x1yT607Kp9iDvsw 8EF1oWhvAE0 8HaFrzM4K2u40drwnb/Ra90Xl IwmeEQRcpUCQ8GyFQAT6YEfNCNqwt7axzbIJ/VcHtLrvAAAgAElEQVRkcne6iKdjJPE/xGzaueY3RYMjHSLqtKUJ/URpq/bJ61xnyx5Oow5sYWKiN2uWDWTKnsBZ8DQ/EGT9tOXfo5mDKoEgmyzZMiD0dh2d0yDCzp9gs0mPm3QOviNP5N mNFOp Uu3xxUCQXMsatrw2vZn/kp2fZLf gTj5RJ e78LfvgNrXiCY3TS5bFr25M1lDJWJfF4g6MLf8eDYLrq9EdK5g SDZNiAWBGdBGucbpVmcDQT9dySL1tjGwSvZrzT9qvWrCoHgaaT 26UUzgnIgWNgnM9UemPOgyWcEJZ/Q75vLs23EB9SxmCpjivDLRT88vURGMKHnLMoIIg9YudWFvP9Uv 80CQf8RwWp232A0K/OlKvNIWjL WR y7Ro/I5meSrZU581Ke1xLs2 5jdV CjHKMKRl2UC PyoGghXbNDcQHB5p5sGPGlv oowjYSwWmc5kBE0gCKjLwjPu6UUvdV8bcdgBel2X7jVw0e0NuP 0X/N4VH70Bt1 HPfnJWSL5dzwv1tLvnbNoW5739tBmgd7kmPJuCReYDJ5PHDOV7 YtQA0HxN2O9OdiyAtdmPx5zHF3a1slQss8IaaEtP R73 w2nrx6Qq5HecKTWbAlT4XMNn96jGbGVbZhOT4OvvtauZmWX2O vCvbKJ9YPtGbAg3g D1P7jO8zd6uW4EbvEOS QrHANb1gRIIrsDdvg83W7LO9w2SPWN0GYVxduWgRxG/hPWJTI58sCxwj2dKRsqyLGGPVP7R84SLHzLYkhn7nnp9xHf/G6Pet/lepO4bjFLNHkGrAff5G/G3xz r/RpPNX7F3wSPpayNRQOpv3NvTIr7uyrtESz6uCFGZX2i2OO/CttH7GnD8V8jVnyCLiNrHo7SJMA6DarIMro4FsmSOz muogzprnMSOf3CKrn4iwj Ra1aTrSzCPggqEIk0kkLP2rfstl3vj9fP4bDGRfGladR0ggVTj IbLF3eAIE50tB9K8yQc4hU8T55oxoBKwSNv4Nj/AfvC/1P3dekct55Bbm9gLH R7SuPTCm2aN3/kWz UeVaypbgt6Fwdi0WmK/KnJVPtQV6VT91GMroK0YzBok9Ekwheg2ULyA3r5t78PUOyu8Pt E7ngNeAcw/ArrC/61ngdmsXwG/Ib7hMk4SN0F8WhXURpH7vd1zfAJj5B5K1nwViaBGje2Buvsl xgG2j soB ZGmr26fVJb3xbSYDWcVsoYL6Mb89qp10TntS5PGTukIvUdd7C7 pCyCLqPYgzwSCX4CyfUDz9oloxGckLCtb/r5eaZYIL3ENs9jHyo20 zLi9q4JS0fIXiwpz/RdVrplq sU/1R/U0/rGr/i9pdVWWoSj6Ppq9ukiWa5 0K6gA2FDPplypHctN9eoS4zL39JKrBTylZMyjKCt0S1B3kmEDQ yMjIyMjIyqke1B3kmEDQyMjIyMjIyqke1B3kmELw pUmA5hIXsTQyMjIyMjKqV7UHeSYQLNfFWaZnSIJ2yd6Pa2QnTn t4FLyrCeV2BdfFV7kXNpKXHbuEL1pkj8LzXLR9VX9 NXzcpVYph7eMBVsvL/f6dVXc7avThbnA88ZBqQ/wFB1GY6o 3uePoUXsfBF2 1WpQjsvOd/kh5lns6sYe1dsy4z8cpn6f8s35mTVHuSZQHCebhvLlNQBW1aHr 6aLvVFYVidNb4 Lvrl42Tceb5tPXb30ffWF8HI/G 72JceBUpR4keNUGENV7Vw3u31uO6/qDesym13R2LtyW06vphD0ko 52oO8zzcQ1PNjVW5uD NKLNMCVug0FbiIpDZUmtXjslsu2l2VQ3kYbRc/nWVPQXmdwYYf45y2yXa30An TJBvlsW17X/A9e5mb2Lm3FDxOCo3eQ7Ps5RdKjJPx8JTZ0WmsWK/c22NMfHYKm8yDy5YLTjJHsokUFDLLPMdiRd9zt6gbsBxVvOJWW n/L/o6ZhklI2eixmMNx7WIfyozmqe/zuFA5/6IOdetZK6LWLCsbfYduK0Veg3F/ZdRGub2lYPtcJ/j5fLHlWoxFnJLq80Bqk/O42mz6zqjbzqvwPXuI Dr5Qn o2PDFnC3FaZtzofNudTyHMXXpdSNV51fcdzZQm60jluuGa pZhxIdVJ5XnjD72Gs42Fz2R5So070h4yFrA1OdDVFpXluJNYI1 I4FoSqCjhPO6jZyTN K/OdpwTyuXIqOupTNG3yBbtnPlI6pzuVmc5ndgtfZFWvfNrYRHen GK frrMYnPx56faHCRPbRzoEFPiEzhqcTGgg6cF0HxTVvF2HdL59q D/KqfOo20mUkcEZ13NyMyzufZapnhZ7kxWAHB/BsG83gGL9GHdjNAP3hEd6NJuXsRMUzS4giThe95Ge84waNwE0V CBbl9I3qPM/fStmlIvN0UabxmcZ R/SmJVIHBPSQhjc50PFFZaKHID3dIEdaifQGVlg3pwoU9X8faSmX dCAdU aDlnGU/3/23ufFbWzd99ZfsUFjzy41y2jXSHdwPakzyKQOdA10wINbg8Btq EsbfCEQ6EBdWryGQEPoAnGLQKBugjaBpu8JZpucbnJ28I4IzQ6 F8dmbdDDGTZ9QXRgTCmPE9x1oLWlp6Vmy7PohV9XzBbN7V2xp/XjWo0ePlp6Pwp395usCDrTWHnJxFDFIaRZsyr W9eKo etnySJRybkCRcdQuKySyGPilhoyBgsZ0v1nJcfxr h5dTjeTxi8e49xZBgjSUtQfYokoJDcbW3 SS617qN LVivEc2dXcSN7v21FINcFi7OroMpcrzwxAZ wjHhP LjxG07Ie2hyEeWwE2K89vNDkZhG44BJJDJThttVWf6LsF/zhE6NKlrpZDkk/dT2Ymh7KToWrYFr3eMd /G2bVHsnzFeCfrwYLl ggy60EbyzJs5oxNDInr5DT1N90nxjEkCSIG1j0HgrcuENQ5owQ 3d/BMezxhYpmaEFHHxL8HGMtzOS0Eg78VsxNLBoJzTDDotOHWmzgM x4goburCQNDATV7I8zSxS3XU1bJMYxrB9TbnBLWxJniTb94QfN FSgWAei5Xvm8y66sxf0/yX5ZIWME3JeUv7XPM6ODZxoHPt0bWIQWoaG4mUa2UpDvr51Ivb uORcZQJBgssqM3BF3NKFPoCyyRMzT1vv13SAjtdAvfkE4fgzPU YiO5bxKSJoz40NxYeda1zqQq6rab2aj2vGBU5LrFdpFwT7WmcU Z/qp 4/jzL6tM4oNfEGBYO6/9R6pwYvRVnWUpLoOF/CfLywQXIDvI 3EcC0Tfsdzt9E87GEcKWuPZPkOaR9/qq6Hmbblo8gHAvlryo/EfJcZQwNTmGTdcyB4ywJBih9LcHNLs0xNgaAhIyTaMOm2YNfvw 9srYCcaA8EG/GAfjmbA89BDLQm0NG4qGQhmj0NnBFHA8yxilxYEgqWYxosygqK NdgvdiTJmBPuV5IvOymYE1fNEJC86viDYqPvv0Pe3F8x/EZdUzwjqTFPK RGMZpIDbcjQ5UxsEYPUlC09VYK1gvOpjpcoXEzOlXoxmhOFgss A7DMqyZAefVxyHON2psG5NkZURvD4p0KGeWb TVxqjetaxN8lubOLggyBVVzEIJ H1DoY5nnhekZQ52HnAhfdHpYNBDV/qWQE43FTGNq5/ojgxWirMrihipIv4D8b/HgiMhB8jMDbQj4jmPVTWXNf4lqWXkzg1ZQbPCPLV8kIjt7EviO 5wZTrQd/rWeQDqWtKSDCGJ6WC6fKsew4Eb1cgSPJj3xPc3N9KskwNg MGGI1fo53sJfoWvfFnjF88wv6 C1tyJzV2YrLfjXxcoVEXkjvTQ7SaO keFAA5bmrSb405rN7dzZbleZ4RPFuFXZp8VN6smSOZmypq/NS7btHGWWbMdPbri7Q96p6U/ac4SsZDP/ecPE8EZFjKqf30tb1RpvmPAxcTl3Su9OOLr/5HnmlqYEzrjOY8S1dyOun2qPaV5fwusX8yyZikdkueL3MHrrNB DXPlvcbHhJfbU9aMBds9QMdv5Nefyi3V11FZhnTvXclxPEHoP0 DTlfb0ybB3i2LD0tztPNP2f4vHtmLOx3PQrNmi9UpxZ9XjUuNn wfpiD1 VYZDn9gjGv/9DhqvbhPfQEf//n/HVV1ua/3id7nOUexv19ih RZ/budEXKH4uk9lSxi3XnSBltyf7QAlbXYH/TLYrs9DSN1pzazxZm9rTACOFh7YTkst99Bx ay/ ruh3yqr EYMcy1ffb9uA3x9p6 FUG8siNjN1TenlrpNTPUObWRfqJFLXNAPr/jwvnVySriyYO8 n6kG6MFXKzb0s5bmprFuiS7Xnc76peJ04vCuP4wXzclmsdVKG5 cuVDi5TlQd5tyoQrISbe1miH1GwbpEu055XZsFeQw7vquN4Ybx cFmv9pLJ8i59gsc6ryoO8WxUIslgsFovFYq2RKg/yOBBksVgsFovFqkaVB3kcCLJYLBaLxWJVo8qDvJsdCFbJkCzQq hzWShnC59Ot4OuupCvmYMq38C5hHlZm1q6DzsHNvUjbVt9WT0p CLW68RnIp0iUyznPNWsTILdeWReO70O4K/e0laRU cKadxWNT3OcilncZXeZ1k6iIkZQ2ur37DysP8m50IFg1Q3JFLc/MvQ7it86MutJip1OtDiAr1nneAL4o25ZtWCGYLiycXpWugpG7r qr2jXL6GlJSl3rdFHPJL1dlVHmQd2MDwYUMyd8VLqP4CD5unlm o6UI5rDo/NkKew6ozcwWrVmfhFjrJ2eqc1Fy/FO6y G0jGGCU3OkJZi4WMJuT335EZOT1avzOzB1lep78FFFszJSpnHB cEx5z/ImLqGpzotX1o7m2IJjDGpuW5BJHOZqBzhGmecFQfqfWb7wD140 L0Sas1gztQmDU1DprpN0r/OkMW1vOi2572SxEmtlSmbUq01evc2mey2QtCy4qzbAeJvbiuDt wErspsrGI5uYm607azl24O/8lXbNTlYGs1FjL1K5bxIkmWC6qzbpf4xtqnE3HTwLBtOaczkvO 1KhMCtLrfdGl1I8jmbFE4FlqTO/h6PmDDJdcHx SkatRL wdFzt/sLRzqD6jg24m4754HrJ2Kn2uwntOrgvEtYLs zQ/zvqabxyh9yydt7OiLGiJbCPF8va6f13Mtd5/jpeZ6 aIuB4S4yP9aObap/OuglNRNVu05rThpvZAp49CmTWyMttToYj/RxNvjuilV5kFfmU/UgrapihqRwtBpCiKxQnjOci Ow5vixCbGjmJlLV7IvGo0pwlU5qWp1 sFZesgMq/YXBO4mGs /x0FdVp0/ozmXc/23NB93ZmQZ6 ehRLExFbpCZl6zjFSKJZrjqOZEzbXOpi22B5WJGhea1tugS5Iz 7qDZeRUXSrZ2EYTfw 9 QuKw7Qb8/keE/tMU4l7zEM4 Imh56I5nxZX5M2xaCr/nIZznkXR24wk6B9uQGa70HJLuUHIu5xoXleIFJzQYG3W/Jy44dbRePsd zYLlPsGfibGfG7m5Jk65pGQoDOQMuqskJ5qcz2xGsJhWkT3 XPEPs9ELtO53svZGMs4JnjOViSxkxhJWWXZMCcJOOj4Ds /IrMVPmcwbyfwdFvvbnAqZ9Cl/d0SsmZhgYeKR6 NsYjOHmBdmQRdnG6lryLwM1xrZ6ybpF0bE EwmuWsEybvOZATzN1B0IGjwmySTm2JlL/Ld1avyIO/WBII5huQ usdBXHXfsmA5LQSDE5DMQiNv87wcVoofa BunjsQRMwRXYWTKjFemQsKwaqdDtBp76G aWcXOsW5zPyWHqehqY 581AysDElPkndf5VhpNIs0bnOUS06n5FN /flubxqG2gjj 1ir4WHjR041gZ23BYOZcAuMWSWLO4sAgl7B829bTH Blbn8A2BJCsTCE4Rc0S/RbMub5LO6ItXqbnUuaggmbhz3V4zfUhv/PJMa4KbqzOKkzmS2Xg5NxpvmuTL0uvcjDwsEwhqyC3JJ3b3sFf/UtRvpIIJYl1k lKwl8/IjKX6UGJMk7boTwnUcdZ9h2m9FtjmsNjf5ufBzKRPrx yzeqa Rd8882/EH0/pse5kM18EYGgzm4uwbWGet08NVwPKTb3hL5G5DjqqwSCBt9KtJ 1kZS/03dWr8iDv1gSCOYZk/IhxSzO85TOC5 GwEvxYKIu4gJlLsXDL7Z9ZgZMqM4LqOXRWrci41vaa DJZ9FOQnMtTnXNLj9OMcuoz6jyUDGzM3F6qU42RShXq1r9DqQy bVmaTzBlByUT9srmLWqli4YLJq2ZOMs5YXnzl32Qg6MI7aMIRO KZ5UUbQFAhmbE 9OIkMSG0XzS9lIDhLuKOO18N0 g E/Tcl51JIclENTNziQJDOCM6SLKLKzZ3kGcXJmv0eL3UGMsm9XcC JpjtIB4KZcV4UCO7joFkXRbFHBLtVZZwTPGdSRcxYappKjmkyb vvovNTHx A75vpaXCYQLDkPFMObYBBT14rjHtX3D8Q4Ez7lMgJB5Roy6pfg WqNERnBOMc7ze49J3vUlZARzTO6MX/hUwndXr8qDvJscCBYzJEP0M7xV4aBIZqGuC SwFnErC5i5JAu386ecs0o1XZ2TOtL7RbBq9w/wuG7Ddh9g391IWZMks/kPOc7tLDdOf6f5nYJfrJ8nL4qNqex7k48rpY3I79U8hLPsnHz3 8rv8d4igezGb1sABzmQBxZjPdbswvT qPv77LXbWWkAVDXxsybtmcl hA6830Ox mOwfynzcACPK9jLZA/kozBW8beGEFVu33UP0J8fl5nL LstFFb/LMnF/Ju0l7eMunr19lR97ipv7xQN8k2EPq59dPHv7g8JAPsT77n5KXf jm63Kc6AV7j M1QYyzyNhnjy8zURYsawuueyex095QY7dqAUbmLWXjnjkzN5v cpkxVfew1uA e50bH4qR 8X 19m1mLFNua/SdDErOQ85RrW n1WMJXWtoPqurRnbPcRx/1nepyjBULJHkCJ5LCTa0Ps6/ A42FzItdaum5MR0UdifMQ2hcy1L8e7buNNslbU dfmiLCrYh69 I0IBFW/sP/8cSnfXbWuPKhb5VP1IF2OPqHb3EruaqOBj3ppI1lfDms0CtDYo rKYuUZc0lttEaaDF/DaXRLwfnXnuY5vGuYVjV/jkXdkvECXOsbgCG1D9uYiFWcStH2k0z4C7zG6hci2q7IZVpK5I Z90sABUx6S/LnzuqsbnBqvyIO/2BoJaPSNj9o/QunJY5yG8jZL9uDROqshQGTN1V3OeedEd9bWRzPYVZQQLRDzOu hzJx9P5c8VZgUWPZa7KZm65kv2izCcv1JUz6a8Zn/vKx fmq/Ig7/YGgiwWi8VisVjVqvIgjwNBFovFYrFYrGpUeZDHgSClshimMniw K0Q6AauhjUodtgQ rNS5r3g8zq0V2rtGuCRG 7FYLNZ6q/IgjwPBc pK8WBlVCXaqFqsEovSzXhphsVisW6qKg/ybmwgaMLAUQg1DWEVk0YsAyZnhEh50cR2HGzKQHBKfFeW68iVa 1DQWzoGajJMN M6D4g3LkuijUpj5N5hkLyKr5af2Ia7rRdC1VF9JqwShXvq4TST oTLhnpTyPEn5g4L kGg/fS5e41khKksWsF2mvRQGT0NaUTaRzKNe4uYegtF/avi0H/D2WcHckBhDA55rvuS8Z44tbUfMDQeWLBaLdSGqPMi7sYGgCQNH FUw /imLsMqhjzRMjqxXVD9ArxO/7ZXiiwxIHaXobha9Nc1joMYBXPsenne RZ1465Uq8kmjjU7Lj8Hg16TwcKd3IAqAHiF88RTdySzN9Mlivj nUUh4pReKe5vrYGnBPc6qYsaE/ObSfAW 0AJW1SnvLIa10m8gqg90iMUknBXND4flkMVsNzzXrLznvn8shy FgsFou1sioP8m5 IFgGofaLhrBSgzcCkyMzUDoerAipk2RQdPTWB LRnThO8y42c4EghQMzoY1OlxgDGdRsYq/ZQsN14gxb8ykGKsZJL2iboJbySCkakVWElVIerxcGgovQfsoYZ uaiGJW1SnvPCkkGJptQpWO3UIBPo aGwi/JwrqafeUK1i6a97IIMhaLxWKtqsqDvJsfCJZBqIkCuBJhpbBDZ RaIwvKkmbgs0JxE6qiQ9wx669ccBqoffoe6tYm9ZgN2yYwgjTY 6XW4MZJ0xJdMZZ7CUQJCgl9BIqUWBIIWVUqdPBjWPEXhbxf3Jo f1MeKNiVNYq7S1GWplsIpnJPHaLxCTNC aGwi/9FT0Kz0VmBIvmvSyCjMVisVirqvIg7 YHgrIjBQi1WRZh9UZBRn3x1f/IYXJUXJ3cI2hZu3j258fEd3/JB4IaeivdNxi3cTLwUbc24O4/gGurbE6h0mijI7wtOwYR0iCk2cVk0k0f12aKTz/F2xxqiTo3hXtSkV80VirtY7ZoaZyB06HxBWg/Am8UTqMCVJae/SrT3r8Rv1E/JpuQsFId1ZQ es/i007NcwMaY0jhudzg78vNOygEmYDLrzm7k8Visa6LKg/ybn4gWPXjLAPSqRR6a4JB8AjtzAsGy2hdxuCidNP6c00VjdBt7 SSZVBaLxWKtrsqDvBsbCF4aQm0JFSCdSqG3xIsDuYxgWa3DGFy kblp/rqXmGAf30jfeWSwWi3UuVR7k3dhAkMVisVgsFmvNVXmQx4Egi8 VisVgsVjWqPMjjQJC1nD6h26yLl05YV6N4zMm3q1ksFmsdNemi WdNeAmSRqjzIu8mBoPrGo W0EAyKDFKlRhyg8 TFFZETpgg9N//yg1qr8CqaUVZRH4f3XySlY1ZRwr 1LKVOoIUskUQaYB3NoK 8GWxp80nNm/4GsDgG1RjyuKOEIW1ZFmpeD6cqTaXzHIFhvmjU4Dlfcpm8gtcu s0/UYEsZfVIKcV kgZc59yrfXWetMq/yN vBoqZ1QfNzmWuCtfaKBk9x/1w3r4vtcB56qBmvkdkavvPQw521QcFmVXmQd3MDQfG2rlI3r5A HLGgewWgWv9F7/xDhfIZxdx/NShy2cJTrFghekNIFHGE6CNBqPkJHBurzEF5tF8F4JpBocb279 Dci Kv7GIyoeTMfo7gtynGj2H5imxkicDdFRm6CQdCGn3NO8XyZbWy IwN1aj4teMjbr6BLPr2jcQav54orWzSrzOkTg3lnjQPCidI3Wx LlU5XWCVahxAPca4DArD/JubiA4wyi4F/Nfmw/RrO8Wp6gnXTRtNXOkcllrcP0XWZ7raS9 g9W5h6a7kRbdnarc12/Re/tUZJxceJ4rMkyyHp4kgoi7YolAazxE 3kYfyehl4gMwjTPlc1IP//4RATEd A4NVhf7MPP1Odz4HX/fbW jf8uMm81uN7DlKk8lO39EYH7JRlwzEMPNaeJA6 F1mEv wZqJlBJL5qZu79xANfaRdB/qc1b8TEokccVRarji9gndJubcJoBBvp4p0cRFz05t0qR6YTwsQ m3eS8uIE29dZsb31nWJvb/O7ZL2dIkz9NW7NnecbFj7yIYf87WFfTfp2xly4Jl2XC8HzGQdS PtBvy zJbWsdfcEQW2/4GRmt1RakDmbVTJBEl2tGpnvaL1sotg9FE79lwU5d5Aw/sWzxVbttxnGKjj0H6N8Uy8eb7pwLGJdb1wPenlnoa5eR2K4u4x f3oXweCddo5fhD1KEo9KBlJtRl03UbafgvBju3vYc2yxRrW1rj C142x3G73Bv2ZqluZqiib8aZUiRM2FPO4ugvDI8PRCrgnJ8da/mx 7zJpInorIpwbSpxT4HGI M0 G5PfVodW59OQ4qVLn4hEODtrJdSKuO2qae9Ufq vnVcJBT6k/aqZUqYnrPoTn1kA/PTGsGfKGT OOt19rdruDb3zJPLeQezKS8Rc2nL24Dm8MGtCP/SrlpVPtJ5Mdsvi/wafIa5RsX93HYE74HRkIDouy09Wr8iDv5gaCQPoYzILlPFhQsw Ixj0cNuuwbBdeZ4Appgi9rWwQMumiaSvYL6eNcHIMv76JZvc/EHp3BTM2LhacUBzqPgZR3B672cXp4Ajt7ieod8UydT0bv8OrwU m8 J0duO6jpAgx1Y5Up8T5u5jMQ3g1lSIhA5066n4fs1J9G2Lgbwv WsnLsSRdNexv 4HO8cO0WuqfHOGy/yjF1VcXHv4emu42WXidxHsbs5/AknxF02ginp0rmjpo38zHMbdGPq2YEAURjhIdNONYGXO8lERCq 2Q8l8EwCyw9pVnHag dsanX46Lk7Cdu46/cxH7/Dq8Hv8RgvtKVfhd1 jL/vBhhHffj1u3EB84GPugyia1lqyDw8wpPBJC6Y7rQRjjriO1OMg nuoJfa0BS8cpzaRnHuCSbeFWiPAaP4RQaNO1BvM2nzWzn4r6ON vxLE/iMdHJxiHbzCYRukamfbgOaLPowANO6bIzEMPNWE7K62nXF/0ef2QrK0EXZg5xwcE7gYc14WblIaibEZty1Tr50xwywOMohhTm Fvr83c4fNLHfNxBy7kLL/yPZK/pfBSgURM0mppOjsnOpdHeknaeGZ5eKGuC/C41dp9yv0 /K8anwOec5MZ6lq4BdWwyzSwxTpNMEVhtLibJdSL Nzn3Rf5YWz9RX9j/J0SDQ wK20kV34zW/T6iSRdN 07skw8P0J3MF/gFQuTaUO32E7pNJ732JT5R8yuiv47Xi0EIdgvd34/TviTHPi5ov nmusCnvPx/8B/1ME36cUL7nSQjuCg7Xa0qD/JubiA4ExeuDkYyE5Jz4rTiO0jp0OUCn2DQPYLnavzXjJP6Uck8 KU5MOq7eD9ivb8KuP0Jw4CnZqq1MRtBymjgMh3GWxdmBKxZsrH w7Ug3p82eyYzJTaik0j7J92xBOQnXQ0kG9Qmd/G469jYPgMVoLHpOkF v38N3tbEYvc4ee3pFn9hbqJJLMvH0yHsPYlolsxJsAACAASURB VNxxtUAwOUl815m3pTKBoHwMljrZRXM3ktkMp4nDcCycaBlbGq D73IvvymVWWWZCpD28PSIfm0SjAA0ZHOh7KBOmMXVR31IwgGom QXe WiBoutDn nhGHLuHU4npaz5BOJ6lx8wEVIbM8irrydCXdF6PFb9BnUMGgjt xsD2NsDgQVHCEzScIx58Ve4u0YEf5bfQRQcMR2xoIdnTgEzag9 KnI3i4kECxaE4ZAsNDnEPOpEHzIrG Zcco8vtbn4kQLBOV/L/LH6liIOaw/QuC3CaSj/PcD9Dr7qDsbqB8c4aAltkAU gVC5NrI2m0cxGn U/cran/lMd8ewU3QrfLYvxS3n9QCn5KZM50kZqV2x4HgbQ4E48WcZq0WB ILjF2jKRxORmm3YSoy4lqSkTcFSGN NuYfoT08QendF4DRE4G5g07mHw 4TuNYdOI0ngjSi75MRafWNhwiOdmG5zzEI2 KCMSfbkeoTfX714jDpotnI8m7L9W0Q4/GcNsJM38QC3KyjcfgDnst GrJvUpmLcdSHX7 TZtoMe9jIjcHkvH0yHmNhWxJpewSb yKjPEszY9mjKI5GXqiOMQnbcLSMYJx52NEyE4a5E3M0DdtwEvb xIlv6kLzZfZrJkNTR6g7TNonH6pmM7LQHz9mK/xb14bt1OPqbf SFTLt7N11wobbTEAga10tUcOx4f eGfLSW9FlcxKY9eGLM1f2pK62nXF/0ef2kXFCpc3wQff05zRiRNkPZruxn/OgvzQgSa11mpFodjKMzDPxdOM5m9qYosQs1K6/6pAJ7SzJz45j7XRQIkt lxk5dE1Ga6Zr04Dkb2aAq53M E2M9w6T7AI3CG9MS40RKzkUXb8hAcJE/1gJoFfVInW4ciPH30X0u y/tscgvUE2n1sYnre1NYj1ofoUKBEfvUxCCsu6K20 pyKdM0Pd3UZdz9uQpOi8J38CB4G0PBNV9ClbyaDjO/hBv7I1f4sB/LpitttgP9jkOfqz/hqb3P8Ud4EM0nTtwH3 LZk0frF08e/tK4b5KoxSM4bqPwVxd7MpdTM3DmzeHaIl9I 5X95L9GTXXxbZlKxcJpR2as8pyZ1U2rLiDk1lH2WbHQ7frlepb fq TCFMGPurWNvzBqWApy0cp9N687FvDAYbq/69tw92updknuWqVzFRmMZPz9kt6Ry PISgtuQs5edwpsm8NH H5wRO8lHxn6g305DgOvPBEZF03xP4nS9uvRr/FnJ 7CPNQsQn/PaalbOlLeA 34vN4e3DsBvz f6Z87B0XO7aV5Ubbd9E46KDnb2fnPcOWtmA3/4SOMja5T81DOFM50Xfox31Gh7OLYDw19BEag1o8zvIfiD2GccC acKa9HzHQ9kBOk0xxDW7wi5LZKbue9MuW6mfieU33WYqXlTLnU DNNd C6W7CsbfiDCWEzamA11foZbx2RrHNqrY8GPuo5//RDul/ObqE7SbnpsQ28Ql/xSQkfnZwLkWmzd9DcqyP3JrS6Jnrvie/ khu73JoQWalkL6QIkGmfMyfm82f8GraVvW55dntUapy0R8OZuf hNXCe28ND7Upn7ebE/Tj5y3OIg1IhuVHzYPGGmya5mmqZael9L2h7zW7jYPCtI3xDWb8 t9SvPD7YU/YUS5 h7c2Va8rQ/nQu9eSBckOirfs97352zki/EybXgfgaKv3z r2cVHmQV ZT9SCxLk7RKMC9tgx4ZhgF7YXZuxujqL9w7yKLdT203hmO9dEM o AB2vLiH31EcP pOVNWqT6h29ov2DN3hYo Irj3bXIjHo1e4H5h9u6cpyP3Mw4RuK5xb/dNUuVBHgeCt0lxqZZmcqfrot0b344ixdEYvUff4kVu7w2LdQ2V ZNvWuR7hOmiCQZC /Uq/ V215Buy iP6CjXtI2jK7Jp44/6SGhaNX NR welNq3IbpqqK9xAVR7kcSDIYrFYLBaLVY0qD/I4EGSxWCwWi8WqRpUHeRwI5mVE0ZwH 1aIW6IkHxes8uinInyTsY8mVNBF47ZW6fd5kGvrjslaEhVmmr9 5CO/OGlXnX3otmbTM MiSIqb6fus4/4C53SW1bnOf04prcB37VbrSwTnndKWmrS ebbHW3U9zIHjNRNcSK4e0WmVzt mNrzKqAt 0Sh pN4vPg2xaod/nQq7dFEwWsNr8VYHXquhFCbK 3zXQdW13ad2kNVigaIRu64FWw/GmzulFa71tpPIg78YGgiJrUIhgohBUv8c1B OLzEwprZCWbMhg3xSkUXGmML54Je1xHqAr8XMZhJKCkbPvwt3Z JNByZfFusrjw 8UIuQTt5cALx/E4LWI05tr0Od9H8Td5N5binmRZARkIStxWA37nIC37Y1koxljp 0rFVPwi8kY7vmhHItfmSiEC1UHQe60bjl3SbmmilEeQcjGLKiW WVeKlHlrtZBvs2zyGmxhFho NRnDGVtpCMjw2n9a8YHCsYxmevtXMopUnEJ4epKrMJvZSdzSDr uqVj9heB7qLWiDrW2hppBBjN8tixcPBMKQ5eg Ue4W3RGMt1tvMAXmMDlr0L/ XjuO9JIWmzr8jZ7PCN1qYduM4fxLgqaLJuR0FV/qwUc5btloXcF2ElhY peQjn6tjmi7nn12BNKRWzkXC6czadw7vJPpn82t IdUGXGbn4flHr7COiRdhPVSQ271grKbOFr7765/i/kwLumj98e5Sf09z4CiiBZRnQbvkyL6TPGikZ EJ8pKGvhYhC1Xbl33aw7zXi8fUDHLgbiMvXnBDozBnhYzp4n5v TIQK3jqb/UwEmtDpVHuTd2EBQBl5FCCYSs/NrtghqBq/1Mq6xZcK Ld0ecbxc4eYdgSXqw69vZAvPlsa7EUV7CxFyop6T3UJ38hkD//6C1/YpfFLcn9yYa4WOs imXwjcFlGk1Egv0EVhq8I8tWH0Po9cG386ByKQwLpR KUhgWzLYf9EvUinjXB6FteXy9Uy081rSezbn14YbT83f0lR1rP UNqc9eE5d6fcvBOLpOI pmtDYt/PbWQcjasyGnVJrJBr4qMvaezUP4ZmOHTsVtuPAdXcV0k8xWi9e ZzKg3ozfgjylcHaUHWs2O/xrvk0EmmyWQVVOyHaX9QlJQd6EJjMmCCCExgFc x6C0Vlc28/ Cn/qePn5OQnzfTL6tT/Tczz5pcQcXFC/iHWWx9oVzStFSzlG6B8mhfrjOodnWfzc7iEGM XJRW5ORdH53Nj8VoB2m5TzWZOZuCb2cLIQH6lKKQhO U4KqzcP4dXiwven3RbsZO2oxB61vQQKb0bM6bQHj6gTui6qPMi 76YFgIYKJxOx80LBIykDUBO1Dw74tEwhm2yMyCjmUm0xhy4DIg K4rRC2pqfAyCDkF3XRwBP/ C V1fkoUPinuT27Mk7bokHR5d6rjts4bCOrYqh/zF1UVr5bYxAd6nFfFuhnxS6pNeQjnOvbvJNvXMo BCmkfBKLJdbFdZPvq/CWBoI7eqinO UP HF6ImY6pMmDfzm9n6lpSx zXJdaIH5dWSoqQqwgrKBffulKUuBiDdUYRGEptRTAg5/Q2UWiyDKpyjIhsd0mfkMx9hOngFZ57brl9yyrScNJF0/4XfPPNv9A2neuTya99MKyLDyXn4AL6Ra6zIkxh7gAGbJ4gFjWC 1O8Kv3MQHOB 8DFLjcnN6dwwNrNitFsZnyX6asrmFT6cLvSdhO0qfZxTayfXXg qFp8/p3zEOn6Dp1PnR8G0NBAsRTCRmZ6plBNXHBXKxqdi3aPmM4HyEb msLdf8Yv cQSmGaOcj8jUJdFeHdCDxPIUJO8CVzFetNovBJ7zHK9bGvPLpJ 0WfpcpTnV3FbysJfiLHSRWGrhnl8V4JXU5Br41/PgQgksG6UU 2/1GwKRuyfbTfg90/jO/26X1wEd1nsW4Ht5 ZPzwhmantNkcMwJo9eCEyVAft2fjsTayk3ZkuukcFz0VcdO alj MGr5OsZjEGC/TFrFQgSCHnPuXbNJ4b0GQSVSkfq6rtPinvE Tcn0hfOCq3b1nPCNa/Q69DzQ8xztKGDQi5/DHKzsEF9Cu3zp6hX4gp1EVh8wRhpR5vcYgGAQ7DKZJ6evJpAJX E0OaU9BlGtFtJZFwSCIqM4KJHwhktQN/ptlsYCIZEew0 JjenvEfwdgeCBQimMYHZmWYyd9n9B7bj4I ZjIqt4HLy6KKc1P1VzQCDaUQilBK8kX0X7s4GzOg6E95tpuDG9 tF90y6HkJMXla37parbk/itXB/VtnjoDTsKumkP/ncNcX4Vt3WaIJu83rtijFW VQS2akbgu1J0WopcCzAikWKrYd1o/JKObOtiksP tRFORuhJpF3pvUuGBUzil0aE7dM2msnuKPuhrM1teK Gyly9187xHwSm6jf6vOe2syguGk6M2VJrZG8Prr2Fff hhh1Tx1NgEOuP8ednu Yxfvl9grPbdreFLWzBde kvzHGDITN5j4y6MiiybJYwhfwE9yibPd3CHtlfEL6qTX38dCxY Tl78Jr1cvvD7E04m7ayFzY/PxTezYyQo b4JONfzHNwEf2i1tkf4qcZBZjCnD3nfL7ervTt1mjgYytB sW R90bms6pj8Gctn8zmu60HDJObVevX4CPpFSAKEz XdquMr7bLtzc2on/fxad THvY7o/iIy4nNMDdPxGiTVXnSoP8sp8qh6k1bTqm4VzjIN7BFz lmjSRatlgJ6zLkVrj/0bB3AzGckJ odP8GrRzcIVY6ouRNEI3Ucv1hRBZtIaocmk1JsH1oqKMOnuo7U w2LrOOqftXkcfQ6jyIO/GBoIrIJiSu9PkLcTbJFFP71b2vUqtMfZPZiB09JXIMCzOgF8dp urCNOmiaW8pL4Oss9YQTQYgrXNnrVZzlSXs8CYj1i7Idq jjyFUeZB3YwNBFovFYrFYrDVX5UEeB4IsFovFYrFY1ajyII8DQ RaLxVpO0cBHvbAoNIvFYpVT5UEeB4LLqgSbdmmO5SXxSicxJeX i9 kMlcr8VZyfknzj7Dpjly7HDsqVN7rQE btv5APXNKe1kYRJt1v0c7tIzTZ4IJ5XYF7ezXs18Vrarl2nIfr fVW6CX6Edd1UeZDHgeAKOheb9mp1aUFAybcCrzQIuUbzcvu04C 3 m/KW6U2zwYvuz6WOzwVxr2/aHLLWXpUHeTc2ECzJdPTC30ryUKM8m1ayP40cS50rO1rAhM3za rOFl0vyO5O/bWDHvSvoHtpxDCzPbM2muDbiZKzU/lO/LyvzK3X74jfAiPOfi8NK9ZGoASnwRMnYHj3Ffs2CtenAsWtp4V ZlXoc9M1uT5i5T8/AevQzD2keg25lSY0/WKsvWx5O1rhQWaCEjN60vFxdNj/LsYJ2XW/cxmBgYs8kY6SzXIl6vqNqfsfF/ZNnEiWQgeIQjyc5V dHjAG4yptqbhIXMUkGskO3KcFlr2Nl/GNdsaxzg5UEDtqz3SfBho5yd76P7Xl2PP2PUbcXHyPCj1W5qNq gxn/PnEHXgxHjpLO7F7Fe9dtwo5 Meel9qxzhCT61/KMas5r3GcNGaSugfMGZ55xlurA3H wt 1XznUfAQNcvGprMJ29pFMD45Hye3/WOGex37sUvoM4t1Cao8yLuxgaCJ6XgYYCBoBHH5C4JVSPFQO/9GsGkX8DlPdFaxZB2bmLAUr1ZRSX5np/ed2L/0OS7mqR ngFF8Eh7hyWASX9ydNsLpXMPzCU6z7OOsL8blJG5TzUPv2NfOL 6rvr8RhNTA0E2avUurGxAGVNfBItvQHgq0ZFXOXc/PQQvekl44Nppqd/QUjksNb1y4ySvX7hRxpjadMsYNf/j/4jyQXOP43I2O27mMQFYy1qS05HrfKJs6vxxTdqFFQqDFNaostY JZSXNZIMFMTm1L4pW6AYW4cZoSdfyLWY0xK0O2lyAZ15rNxLc0/ESzuSTn2q0p6yfk4ih/7OT9mv3dLram0xiid5Z3rPmRyTPhOydXuI1qFkzv6i2EtS5LEZ fWZxbp4VR7k3a5AkGY65liFFA/1m68JNu0CLFMmg6PeiZpQYBSvVlEpfmf8N mc6UezRYxiMR6qc4w xnQPJXti7CN5fsGBVb5XnsNqYGiqrOBkyvNjO1T7T3Jujwmk0h yF3OXcPMjssNpu1c4UAknS/yMc5ZBHOie5DCNX3Mh88zXN8M1xXIsYsyZeaQGvN8fjVrPF fVYGAjqY5pD05mYpchzWQ02lfaV4MNSdp5bjwYGcIENZtZ30Vr KsZwd5ebQzH7NP27XfRyFDZvnx4wK4Mn EHOKrDI RD1ucrxTJWhbgZO7aC1fWp9ZrItX5UHezQ0EDUzHsA3HkUzHJ2 gFYTkeau97gk1bls p3E8WXigoXq2iUvxO8TfnAbrj3wx83gL 6rQHz9mKH81FffitAP3uAzT0fTeZjOCW8ihPjHvm/AqPc2kOq4G7 7vM8iiPEBcFgiTn9pMhECzgLufmwcdgprY70uzs/8B1/khweDe1grFqgLeIkatmBKV96n37DX1/F3XJcX3yFJ2XRYxZE O4oC05HjcM /2UoIHiRydjOo0zSTm28gJmqc5lLQwEKT7sDJOcnVMs1vMEghPi HMhlBLNbQhazX 1MEXjd9p6gZbzZ0cZsUm5NLQwEdR/i1uHkfKcaCBawtU2c3EVr2RQInrvPLNbFq/Ig7 YGgmWYjjW4wc8leajpfr ETZvwEOlPzXuNYYYr yd0CpmweV5t7gJbgt JZD e2KNH0FVolqd4lKu2yX2GQdhW9lDacLynCb80u5/Sxmbdw6vfh/nzP3u9OoeVZMiq y/vonHwQ8HY1pJssD6vp5n9TLLPwvGbuMu5eVD2ZbkBxgmRQzm/3v/up8x sJ3GI/yf77I8TCNvVQQjjnMna59a3yY6x7WQOy3GaCleb5SdB0uwk6lA MMkcOvB67wl tLI30WkhGOgP4xYxS7Nc1nSfmmJTmfVq406GD/szfs3Z Q/oZlisO/hqr563ryRQWMR8luNvWkshZuoeQruFl5390uxXe dLHPz533K2l933m21zhmVbak0pvkSd0ySzfUb4EILrnfy7zMYu y8mlOPFnCfc63hd5CX1msS5BlQd5ZT5VD9Kl6jqxCit5s3KGUf AAbenoo48I7j/Ns1in73Hov75Ze2lM3OXK33BVM4drqByb Cp0Xi5rSTs/l67iHMvoNrBsdd3GPrPWXZUHebc ELw2rMKq J0TDIJWmvFxv0WPYBHHGaPrwmhdpCLuctUcVXW/4ZqVuDCxiS9bF8JlLWfn59NVnKNsU246y5bQbewz61qo8iDv1g eCLBaLxWKxWBWp8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFYLFY1 qjzIu8mBYEpusOE0AwxIQLzc87Um 61y3NFL5HOuwDjNSpR94LfqRMkJi0tNsFgsFmspVR7k3dxAUJQ SkKQLyxZV7AlR9cAWKRqh23pwNcHjWrMvlXpdKygad9BqvqCDp 2XH CrnhNCVcpVZLBaLdSNUeZB3cwPBYcr8FVxJIyooCQQ/CI5lgLHOIs0wWeOBsS0LltWA3zkw8IF1dug7DAr5mV/jm4RTTLCNx59LsIs/ItJrcnW I9i5u2h eSfLZ80wk88KuMcA5PjYd HubKbFuq0NNLxv8dxU2mTag fYsBsP0T44wGMxxjl2qP8T/irryimfhEhiOfC6nfRYz1/h/aLv9wbZcXnfybJ4nf8Fr/lHbTxfCdbugmP1JwKZp45hRW EslgsFuvaqPIg7 YGguKRqn0PwcfXAjCeRyEBEIGgA9fdTcqfFDNZQaCSKD4wxQ4t 4GdOIo3YofE5 y9LsIs7GOb4o6DZuUo9vDwz UNBv84w8HdijmnUh1/fEHgnF154gnH4xvAYPj7PHS/EbPwOrwYTgi7yUeOxyoKz/YTlHA0Osev3MdOOhcLvH N3fVzm73D4pI/5uIOW4JaSnNEyxwI1hlyrjMVisVjFqjzIu7mBYKRktCxYFCpMK gkE6wLSDhQzWZENOox8YIodOjHzM2VbdF6rPNfboxLs4pjrmw9 6CXauHgjqCK3CfsmCxjKAkxlBG07zCUJTfTSREbScJg7DMWbqm Ornm2exbfG4PULgt Nsm3asqPD7n2kcls7iJfFS5Y5FjiGLxWKxWAWqPMi7uYEgAMww DgN47p3iIqLy0fDgNTznLrzwBJMci9QUCP5awAem2KEw8zPlv0 lOsc7n7L8swS6OOao2UQw5x84tDATDBf0SnNyE4yyDngn6fgMb puxr3JI4SN/w8OaNPDbBddX3RkYUWiw9VhoUU99XGchyXE4ReneFbZxh4HsIh m9ozujCY3EgyGKxWKzlVXmQd2MDQfkWp9OE/yJMgsCYQaq 5apk7WrbcLdrsOrfIewtYrIKioLzP E1/xtMfOBIY4d2J1EBPzNti8opTvicCrPTskzs4izX1t75EgevROC ns3NlICj3CGaO81/hus7iftl34e5swLL Ce5XLbE/Ttkzp708MQ8P0RL771IeLsV1bcA/fiPGuI1wGiF JL2bBLL6sabJnNDfTxnM8bg8/v/uZ1m81j lXFp1PIPhwmMddL4nxnAXR8FDfoGExWKxWEZVHuTd2ECQlZfOz q2ECXsefUK3tZ8Gshf /as6FovFYrFYsSoP8jgQvA3S2LlVMWFXlqxXWLa9y37/qo7FYrFYLFZWlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUe VBHgeCLBaLxWKxWNWo8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFY LFY1qjzI40CQxWKxWCwWqxpVHuRxIMhisVgsFotVjSoP8jgQZL FYLBaLxapGlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVB HgeCLBaLxWKxWNWo8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFYLF Y1qjzI40CQxWKxWCwWqxpVHuRxIMhisVgsFotVjSoP8jgQZLFY LBaLxapGlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHg eCLBaLxWKxWNWo8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFYLFY1 qjzI40CQxWKxWCwWqxpVHuRxIMhisVgsFotVjSoP8jgQZLFYLB aLxapGlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHgeC LBbrKjUPPdQSB PAC8cIPYdwPi48z03/f81DeBbCq4n/ngPRwEfduoNm95N2lhnG4RM0HTv re2i/aaDw8N3mMuvRH34dRt2s4vJFY8Bi8ViSVUe5HEgyGKxrlpxMFi DGwzFX4YIdh8pwZ0lArQZRsE92JaNut9HhBlGQRuHgzMAZxj42 7AsC3YjwCiSR5e/2YDbfo1xBAATDDpt7LbDJBCU57HsewhGsyseARaLxYpVeZDHgS CLxbpqFQWCMlNn2S10J1GaQaz7GERDBK0nGETx9w7vf4uDvTuw rG34g7P4UNrvaZ1hcOjh4OBLJcgEgDnGwS4saxfBeG74LYvFYl 2cKg/yOBBksVhXrcJAMMn03UGzO8TgsAV3ZyMO7IZdtA/joC0aHKHd/Q2TbisbzE26aNoWLDfA2NSAqI/D9itM5Hfrfhxcslgs1hWr8iCPA0EWi3XVIgNBmemD8nh4bx9eu 4thtwXb2sCO28o9Fk4 MpjLZQSHCNya F58zuSxcPJRMoosFot1hao8yONAkMViXbXiQMyG0 pgHEWY9g/RaCkvbchgTrwIku7ni4O7aNzBfe V P4ndJt3YFlb8MJTkHsE5/FLJjUvxDwaoXv/kQgSoySj6Hg9TKsZDhaLdYtVeZDHgSCLxbp6TTAIWnCEk7Hdb9 Ebqy9siIyfzOqpb/iOA7hKdi//FvI0Pn7XT98atjbgei8xmP6SZgfdAGMRIEpnV/PeYMh7BFks1hWq8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFYLFY1 qjzI40CQxWKxWCwWqxpVHuRxIMhisVgsFotVjSoP8jgQZLFYLB aLxapGlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHgeC LBaLxWKxWNWo8iCPA0EWi8VisVisalR5kMeBIIvFYrFYLFY1qj zI40CQxWKxWCwWqxpVHuRxIMhisVgsFotVjSoP8jgQZLFYLBaL xapGlQd5HAiyWCwWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHgeCLB aLxWKxWNWo8iCPA0EWi8VisVisalR5kLfegeAc42A3bYj7EJ5b S/5/zQtxFnqoif eZ347RODWYFkOvHBaUfsVzUN4tRrcYFjyBxGm4SH8Vdo D HVrCvu xSh58ByA4xX v2azdeF6zL7J8f CG/FesmvhxW0tM2W1QLbHgdwLQtWzUN47k5csKY9PPLfnX9sWZpW8 R8r/KaEb5yLa8pa2t Kqq5PZedIfK/Qd533GrO qjzIW 9AEADOMPC3YVl30Ox AqKPCBobsKxt IOz P/ff4pBlP9lbPzXNLCY9uA59RXbLgPo69X3az1fC3VFcyIudBcSC F6WFtq2CJrX7kJ8itDbWu xZS1QmXW4rvZ3Hl2DPokbwNu4vioP8tY/EASigY 6ZcFudjFJ7hxs1P0 ovELtPw omiEbqsOy95Bs3WIcK4GFsdpNqb7VwTNuuhcHa3uR4zUrKO1gU bwAZNBgKZjx39zHqA7/rs4ho1NZxO2ZcPxepgiwrR/CNe2YNkN P0J0YM0sxkbuf6b/8S4 wCOtQG3 QB rx/3xSqT1YswzbX1czaTam3A9d/jVN4VWg68wDcsOjULuwXXvRP/d20b7nYt/V9tHE4zd5wT9P0GbEsZk9z8pN x3UP0pxE9X7m y8yaBWvbhVsT2WHXxbZloeYd4citwbI2sOPehV16eIdoeAAAIA BJREFUzj8ify hnMuyYNn3EIxmxrktth9lTtyneNt9ACdpzyg 9/Q9fHdD/OZ/I/Ab2nFf4Rlhg5mxP5OB4BsME5vr4bTAnh13B05yTHmu9 gV3qEb i3tWtjcFLNi287NzQhRMu5UNjLNHMiP7R6iP3gWZxHtu3B3NmD VHiI40tp39BT70l6kndT20X0v2yw NQ/haToXsX2eiX5Y6Zhm voOg8J1s4/ucTmfcjHrlLjgJ9mwrF/I DD5N5mVTcaTGpNf8uuj9zT ndIm1RYtZweuY8PadOCIMbcbAT72aP RPY/J7pW5TnyCyW8qgaAY22xbQ8xz697g103jmRs7whbVtWI34PdPi PVE SRirnK lfiOqU Jz5Hfo7op7VEfj8V /s0bZV5P 8RanyXrynYcbBr91Ux7UjBT1qPJh7YRToapv5HHWUNVHuSV VQ9SIj68Os2LLuF7ukxDpsN7NgW7GYHw 4BDgdnYlFuwesd4927MSKogeAJRsFD3O OMB/4qFvb8Hvfo2nL4BJpptFpI5x jrOQ9QP0Oi3YIhsZH8 G4z2FLuZnHb7OYTPG/eMaet1budSP Nj8Crw/F wuDde4yjZbJjZ0RbfxVO5Q6a3QFCbwuWtYtgfBIvXLsBv/8Rof8U4ZRIpYrMh2W30OkdoG5ZsNwjhC eojuJ6HGYp3ecvWMfdesOmt1jdJt3YNV9DGbZ Ynn4Q6az5 gaccXfGq qNbFGSUbdvN79PxtETD8hBf T5gk8y5uFCBvJBbNOXmm2PxGARq2DPxNX1pkP0Mlsx0icDfReP 49Duq2sBkxj3YL3UlkOO7isU8DwRCz0Qu07ncwjigb aSMU08EfXW0Xj6PgyU3wLjMHbravsmxsOsOht0WbGsb/uATwgLbJudGXe8TYl5Eu9Lz1OAGxyJAFE8KyPGbiwvkBlz/Z4zDp/DDn5Oxiy9aylzZLXSHHTRtYUtqtjVZw2pffy1YN0v4FBkInXOd 5jVX/IJYm9YugtF7w7yp43lGj0lufchAfRdBeJTajwya6j6Oe6LPrec I9sV3xx/y/iPnGxbbveUeISzM KkZwV/ptsqgyW6hO3oDz7ENft0wnuPTxbaYrBXturHIJ1F2d/xT9tpH2uaA6NMT/NnfhmU38fx5E7a1i2BMrXRlPIYdNO3YP4wGi/18BP26YFjrybqwUPN wjGxVrJZzWE5HzoO4Nr38LzzLerkjeV6qPIg71oEgsrj4T3PQ1 sann0XblM Fo4wHbyE526jedhTLjgbcJv3UG8EGCnfa /fw44w6DEiTMM2nMxd2ASDzmPsN 6KC410RnHQkRjkUNylyI8p9a5eVMfEb04H6HgN1JtPEI5nSz4m 1dv6QXF2p9lHIZNuvJCVQIlSfP5N7DVbaLhOZqzJcUicsrz7de CF49TRjmfK/LzG22e7GSNL93vq80VJXGxqu2g vAfXsWHvNNA87Cs3ANJ5LDPnlOTFlsoGSpWwn6Oj7N6k6QCd9h 7qm9KJUY9u8sctHvv0gmi7e9irf6m0uciej9N5Gr4RF9QygaDW PuX7Z8mxh3Ffjbadn5vhov1MxFqqeV288RwteKTm5ZO4YMdByS DSM otBIO/EQFGgLEaCBr6WrRuSvuUOS5knRLfpv2CknU8020iGU8q6Aowzq 2PBYFgMr a3SWBoJ4909tVbPcXGgjq58jZomE85XGLbJG6BsxL CTS7n7JXvtG1Hd JPokn 7IdpjGjBqPMn6 h3Gk/pbww3Iccv4mv1Zyj7fL tDBS7Sbd7HJgeB1DwTTx8Px4hJ315aS3ZGah/BqsUEngaD3CE3nDtz2a4z68V3Mnndf3EEHGIsMU3oXJu8s7sHb vwuryGmfxA7bLgxckL14TUy/iZ1ouoCXyAhm2vohf6eaOKU0i0BnDYTkhUi5U5NjvSgYITOC8l TzEF7tj9hrNmBrDo arzHZxAiTbgu2ZaPuv0KneQeWEvjpQXQ0KDPn9Hlix7wgG1jKf pTgvPdX HUbtb0mvkwCUxmgbMELTzAd/IzBr3/JtbF8ILiPg2YdtvsteuPJAnteMRDU 01mImRGhLZtcm4W7WdSMoKjsA1H7YP6G3KO5ZxKe4kfMW1l mjIfi3MCJ4VrJslfMocuIh1mtecflJQlBFM2kONyTEmufUhA8E G/GAfztKB4D46L1sG31AmEHyMwNtaMhDU2kpkwOgxNYynzAgW2SJ 1DSjjk4rWmLz2Cf9izAgmffoTOp6z4CYXgCFDSmYEM35e2eajX Bcya13JFPf78TU yQhqayUTCIoncYt8aD/8DnVrU1xvOBC89oFgugDiBRklRiiyPvN38Ft78b4Ip41Q3b i7CX7g Ng07LhNB/GWQDnIZ77/13sjZJ3oMIQrTqa3p5wdOKRRGZwanCDvyt7Fcz7LLIbYWfab/4dXf8Bmu6GMOJT8bjFguV46Pzpq5xjTCWzpWpbXyv7lSxYtot2 b5z8Nhr42DJeLIjxnnSTRzS5fXNiHLbdbbGPpAb32V/Qa7ti74g4tz4/6t4NuwG//zd6758hCEnn/zcRFMrHGkr7xOOW LuL5pw4T/JikvwedXGZYRTcW8p avsHeFy3YbsPsO mj4GicQctxxY2EaKfO67c/2gae/Wj7hu7D/9xOXtOj/VP6e/JR0ZUv19j2Ps23ZvUfo1xNEVotO02euF32ty0Ecr9fqaLuZZNy ewRTJw91T4xx1Ef/tZ9EWDp34uDmsn4NdrJfrhv0RvPFHvYghf hnGur0XrhlqnJp8yvIB1Sim/rzPZx6n3ZRRo4wlE piMBsT6OMnspYztL5/ly65z3X 8NvsGo89RflO0ptV9fZm9urKtSoCZ2JeY/7LjOdbHzrBWMtcAar1Tvo Yq5l 7TsjbJPuU pz0r3aeRn2F0bjhX7 TXc/maMvvvof bWu7L2VewQt65/x1Vdb2lrppfsc1S1ZhT70PSYDH3VrA 7 A7iLtvdUqMqDvDKfqgfpRmgewqsVP Yxa4ZR8CW2VvptXtHgCO3ksSmrOkWYDl7Aa3cNmU8WqfO XRj1cdh JQKsT g2t5Ibymjgo74mb1Ze/Dq9ntUE1lc3ZTxnGPd8eIeGJMbavHEsss1q5rG0D51gEDxC27T vvGJVHuRxIHjZko8xrRIpeFrz0MOG8a50CRkfSbOqkcgSLXhZh aVKfWvYtLndJPHoKLMOZ9kMlpY9r0SXtU4z2bCbV4vtynVTxlN mlQ0ZwfSt4QofrSZ7ZvUnYyV9aNSHX69xRpADQRaLxWKxWKz1U uVBHgeCLBaLxWKxWNWo8iCPA8GyuiIEUinUzgoqge2KHwEs97h tld9cnhaPnbm9FzXuygbyonmXhVcta/GboRktgapTEXFFuLilsGlFxZ4XtOFSVXLcyx5tRSTXZaG8Fq6z knO43HqdYBC0tDeqV1CRDRT5pVVxfot ZzrnldlqVumcfFi4ttfNLokTXdIYFvi9G4B9rDzI40BwDXUpqJ 112fB7yTrP2F3UuM/VOmtF51rNYV4sim95bFpaymPNSjGUGffSWnW9VLHOLgN9J950v XQawzRfagXA6n0q8zvTOavX4rV9nezyYkWPzc3APlYe5K19IJi 8iq9igETxWKWRWRRREV7stcB0WQsQZeUQauUQSCa8jioKtRMX1 sxhfBSVwf9k21iD 83XYkzvwHFqsKwteG9eagWPNfRQMg m30wI1F32AiJf7bfdPbT8kMAIKRg2A4pqFFH4JGrsFKyVFX83R YyJ9upowCQQXGADOvpLxxqd9uJxkX3QNzJn0FS7CN4eETZOt2E K1SGqKL5RaifWFrzwk4I1TNdL1mHOzNg0CiMlyr8klAeBpsuUK 5Lz5bQRTifZLKs TknJFzm/R g9yx8nLUFxznFfiCdUx4YqmaFgwDSUWVK2wt6Es2mnBXSXwtAp ZVbUcZT90u3WsuF4P2Kgl0Ax9e hh4dF9q9q0kXTFuW5SqPUVFyfXJs6XlP3S5M0KJPF WsPELxU7bKD46Al/r8Np9VRytso/ij8TbNnU3AwJc7ZhPeQstUl qqUjUlL29yB626J//2nBXM7NaxtNfCpwC4Vu0rRjFRAqT5VMfgvE4Ju4fWLQpD F7jNewXYRxWtp8QEa/iGd VBXplPtUNkqFRPYqZSFFEhXqwkomwhQm0JBBKJ11G7SaJ2QsyK inYCWIj/kW189oOC7ZIX6C14wWMxpjJwcuCFn0TxWBU9dFruNzksUKp56K HmtNEb/Ix3ssix/v1FKCqq G3/HTl2cc04Fdk0yxV1ziCeclX7y6C/PuexRkkfHqP73FBeIpMRpG2cbkMROlEbc5LAoV0cySLJ6ZiMiO Oma wHPNcL jr7gpEs pycVxaJ1R DyxprcZCZjF3mOKOLG/cFa59cVypmbE4RLITtK s7i58si6GLDP0/JexW8R/qHBb2b15s//paTYoVl0SpmYodK7Y3y6EllULgs48IWl58A5mzy1paPN7ow9LC 1aUzguo5c7ZK b ivn5Oi5V3XsU ydpFEH4PX/VtprnNBIImzGYVdkmhGU/poV3kQ88MCLpF1y8TgrREkXc9JlhHVR7kXfdAkMY9LcKLlUGUL UKoqXdJJRBIFF5H7SaJ2lEDLRXjo7q4IvwPMZk1D GcGlP1XMfZu04jjkn9zRQUQiurCQadNtx6E4fhGBH1/UUEgrd6oKRkOHM0DB3ZRAHnlXEZUmimRegv4pEL6ZRXDQTzbci jEw31zJYNBHPYKxUjNVV QrTLhPjSs6x6JkEGLrJUimnsLmrcF6z94nVl6qdcL1lmLm1PCz B0ZB9oHFwyjJngp6h/C w/PaD4nvQ1JVFqJsRgzp pvlOiAXfQ3NtOS4PoAd10gE77ARo7G1oQSqPsSgWC jlzTwQI/7eor/L8ey08bOzAsTaw47ZwODhbPLcqDcuI2azILnNoRsPQkuPyU 46SCPoylxjtbEpjX3MJybWSZUHedcnENQwQCRmSr1rKMCLlUKU mYK61RBIJF5H7SaJ2lkyI5jcIT5Dv6u3UV1wiwLBD0S9tUW/ UQitCjNQw81SbvQv78oEKQygsc/kWM3zyGblAta50/5Wm0LnRiQR38RaDj5uGfpQDBr4wsDwQTF9yP6nVb6 GX6D4SDyfKBYK5 XbpO1OOuFgh j5f6OE1PBJZLZAPVdZAbuwsa9wVrn1xXKmYsaZ KMvs1zRbJ7LQx81KEoTP1/zRnt7FNn2IQ/gPTTPBT1L8F9q vUTIjWIBSW5gR7OEk55dkUObCO2jCSQgVRKZnbx/7Mst2IYGgdk7dVin/t6iviV0qWThps8sEgkbMZkV2mUMzGlTKh0o7V4LVhdcvA4J0Vj YjuJ6PhKUqD/LWPxCcEcgiZW H GT3waWBVh4vJlA0ZRBlyef8CCQarxOR/UxRO7sIRsM8xiczPib8zyjbxs53KbZLzwboHzfASEcPafu58r9 5gj/nEFrZ4p3z8BCt5o4ILF4hXITGkx8FReUGfyfwSdTY7WD/G7m3Lf6ke6QsDS8lMH/avlN9Pk3oryzW6B3dh0zgrxRFrnkI55SN5/fnWCo8PjMuFmr7z/FSzHdSGDZxyuqeWi2jrGPTdFyiYke5Nbbo4/oIlPM e/tDFv8kUXNJnw2ZbGUtn2/ckcwfvfbN6yrFzI1IlNlM34tltFUUYOF0ZJlu/5rdJmtdncNTc/ MeDUCjanuEVwCpUb2V70JMfol1V868Hrv0z71/j0OYpw9eM061MfB2bHaRTD6hzIW/0Hc0ELZd27CM6q2akYYkn1VmcyT3 LzuwHGpeb2a3yzELNZhV3KhaOgGcmi52qxd4MPPXpuRsEWXb9M CNL9pzgqxD7mkaPrqFL tOpP1YNE6lLerL2Ouv5vg103XRtE37mwhuunazPuN0LqW8Of6a 0HZVWlHUYfETQaIlvHOpcyaEbEzPCtgsfEpcTXL4ADwRV1HszU zdJa4H9ui64Nou/8WMO10rUZ95smUUcwk0lfJqtStR1OEXp3icerrOVEoBnnIbyN8 MY foVq/Ig73oGgiwWi8VisVjXX5UHeRwIslgsFovFYlWjyoM8DgRZLBaL xWKxqlHlQd6NDASTt Mu/pXxedjGVjPAYMqbTlgsFovFYp1PlQd5NzIQhKHA7kVIvNbOG9d ZLBaLxWKdV5UHeWsfCFKM2/AUmBLs3qT2UA2OcwckJcO h2B0lufV5liSSk0zjd YrbHFYrFYLBaLtZoqD/LWPhBMSsVkmZIzgiH8uygenVbUVwgjowANW4KvqQrkn7IsScBM ORC/5xqGLBaLxWKxzqPKg7zrEwhqKKEcQ/gIb4NdxPWIPmiPhiWeStRBIjE4x1mWJFCAu4qLYGbA7ywWi8Vi sVhLqvIg77oGgjOCIRyzaW3U/Xfo 9sicJsIRqKCPCvKCJIQe5XfyBlBFovFYrFYF6PKg7y1DwTHAcm UfPbnx3l272So7RG0YH3xAN80NpTfOvDCkzyTcKRzM2HkN86VP YLzJKN4e6uis1gsFovFWk2VB3lrHwium/itYRaLxWKxWBekyoM8DgSXE9cRZLFYLBaLdVGqPMjjQJDFYrFY LBarGlUe5HEgyGKxWCwWi1WNKg/yOBBksRAXCa814Pe5IBCLxWKxrk6VB3kcCK6gaIzwsAlHDJDtt tEZmAKIS8Ldybep3QDjJX9TadmbSRdNW293XJcxU7pnoT6h27w Dy9pFMC7zIzkP9Bve0eAp7gcfsfzOzylCz714lGFSumiJ aXaMw/h1cqOkd4ED3dWspXisU61yrxXJdM8zzDuPoh9gfMA3fEs86/RuIOWYyOpTiANTK4DtaxVRlWPzUXatVICbKEdXsB5S9u8GOPSP mSlxqzg/5f1bVjtepBogkHQwpZhra/uB1Rd0LzeKbke9O eww9ehSoP8jgQXFaiOHXi9Cfo w3Yslg1qSECd4teBNEI3daDFQxUOJilFn78m6rrH85DDzW93eM A7rIXvaUX9xCBe falPohx naqORYrzLv66RJF83aPQSjKUbBPdQyReY/oeu10R1LpKWkFs0wCto4lAQjk6772KhaqwvxDOPuPprBUARQl9 2uAv9v0tLjtcr1AIht8UvU QXISlV5kHerAsGETyzYxKscg IMR3349RrqX 3hC8uC7e5hz7FTkgmGCNw6mv4rhH/1FcbxT/ir34BtWfHd3 AdfHdDZBkP0c8szEgUxt5Aw/sWz8PTdOGPA7hWDW7wi8ZQ/nd0PQcJp1nQV5L2yWB2 l4577fojf8u7pRrcL2H8Z1mzUM4FOfxXxS0E8TxlIDZ2sCOexc 2FQjaO2juyfn5iFGSVfpJuXOfJX20d1zs2P Cb775l9hQax7CM5FJs0S2ZW8v/m4jwCiSwYkkz2SPl68p6cLzXFiWhZr3BsPkN8ltpnK3/6vIetSx19yBbW2gEbxHL/e3V3gm2Ncp2caB1xug13ZjW7DjR9Tz0EPNuYemu6HYUjLIxPn IcZMbY8cCwWdCKQZx50H8BobsOxd C8fx PgtBEOninZYyXrZTfg93/XbFE/1xa88GdirE EDaR9TIIdOW9afzMZNf99NnM2Lpon2RYHXjjOti83phOlXS7av TGiaQ eY8NuPET7eSiOmc/qZIL1wsBtiMB14zkQBekt24XXGWAqj2Mpduv1Yv55bQ/ m38k/U6 l7DQtTaJMcn5IH1Nvn1aMHZyTcXH1ufgVBTu33Q2YVv/BNe9o839b9k6rf57TOchvJpiq0dPsZ b78/KeprkefDpqCsZZ9U3nGp2mH7StfZHNA/a4rg1uN98LQLBD/Fx3ADjnD0MxbqyYLkP4bk1ZDj27nfo6Hadm/tNuM17Mdig9QPePivj23YRvD0S87TIjj/nrwfffC2yhJKMRWTopz149S8RjGbCtjSfOVKeIil1dfN f1hwzVDX4jS73sQ1KBq/Rlu9piQ1geW5fouzpPr6mlN 4 9KNn1a7AfXRJUHebcnEIww6bZE0GWt/shlHMDNXRDiRSAdaRx0xJlDu9nFZNqD59wRgdkW3OBj3BY3wFi 580suKpMumrZ NyhT6ycYh28wmM7ihe/swHUfIZxG4jvU8aXxxw40277/i453VzCYPyJobMRtnnTRtLfhDz7Hx7Jb6J4e47D9CieF7TxFSB zv94GPutNGOP2Mgb dv3MdB3DtewhGZ3GQYbfQnfySZpXknfvoPfz6XXjhKaKBj7q1i 2A8xcDfjtsd9eHvHmIQTRF6dTheD5OBj3pyvA04rgs3Q5nZRLP 7SfCo76DZ/S3uc93HIIof09jNLk4HR2irNwDJ3Iu7/XkIr7YFLxyn7aH pp5zcIhd/xi/d1uoabUp40CwjXBynHw/I rYSXt RegfIpyepPMB/eceas4DdMcjdJubcFodjE/lnJ6l2eNc1utP6GRscYLwMMBgPkK3tSXONcyPdWLrY3SbTjqvY i3m 3uMbrOORvAR81GARk3BPwJI1rRhnqJk3j9j4N HPzgjzvFbbG9OG H0DKPgHmy7hZedfdzxQszG7/BqMAGd1dGyMEXZpUkXrV11fmNEpuc6aAQfMQuP8GQwiQNup41w OhfrQA8s4qC87no4ant41BtrN7Rl17igKhltXPb3AzEHE4ReHX W/jwjT/Nwn9qLcuBC2ekLat2K/ui/LrTvNN4xP8zafW2uizd6W8lsHrrsLLzxFcsOt2UN38hu6zc24z 0kyYIjB4QG6J728XefauolG8FHcYGyi2Q1L rZ5STv lbgeqPZJZ jnoYda3ccgAuLrh 4zZ8IP9HAifdT8I4JGPe PCq4ZE2X9RMm14ASht4Wa9z1eChuLlHWdO5fhRov0k8l3pwv94 Dqo8iCPA8ElVZQR9N9jlDx6Fedzn Jt ARNpx5fRKYDdJ978R2pFggCEwy6R/DcDeT3h0QpKq/5BOH4c7rwnbvCiWHB8dVHw7J9X ObxEGojuOTcHyv0NnfhmNv4yB4jFYwXNBO1eHI48WZSPlIeuGj 4STA/JB3lm P0u pfRNO6CA4EHv9dGcvj7cBx90Rjj4S/yYDZaXt0qn1fsB fRN2/RGCA4 4yOuBYBpEZcdf VsSwDxC4LeTu3n9kX06TobHrOSx1YBlFgduhuLn6fGVsdKOWfN CzHW6T20f3TeqLc6Icw3zY40I08ErPPdc2DI7oQeCmf7 KLIMekZBX4 meRI2fHAE//4LjCLqHB/oYG7wGp5jw3KaOAzHiMhAMMoGKaaMYDRCt/04t38QAKKBj7ti3qNRgIYMoOQ ZNJPCdY5Oa9LrPHCsZP9PSbm4NfUXoD83FPjQNjqkLRvZZx1X5 YbAz0QnBN2qK 1GUAGgnURJJiC 5k4zgF6nX3UnQ3UD45w0HqBMWXXubZK2/kkgsUfy/u2Zew4cz0oGQgmY0v5TOkH9Ew7tde86Johx0A8yVL9ifs1vsms rXnuO4kfMgWCeh8z3y32g ugyoO82xMI4mIeDRfuEfys3Y3fFXfN2bvr5PFKJlCIHU3NPUT/tFewPyQ 34ZcmO5zDJI72N8Kjp8GgnYjwEjcwdf9f0OneUek30 UNovFuFlH4/AHPHc3sOncw6G42zO3U2QXMseLM1628wDd8W/x BkzgtM4K5JkKjZR948xCdtwrF0E/Zdo2nW0usP0b M5gLM402jLrJEpELwDN/hZyxjU4v e9uA5O0pQKPrcfQLXugOn8UTcOataJRCEwrvuYiIvVtrLBucLB MWjtbp49DIIcGh8rLkgEDS US1tsYfTsA1HPuYZPEErudApY50cZ5SdG2MgGCb2bL6LL56nSD DJ5Y1b/hy/iOxFA37/NL7ZSjIkUTyGGx7CuWGfV EeQTFGh4/xQgR3796pGbwJ v6X2E0yRVuxX4r68Fsv4kd8uQvfDOPuY7S7xzj2d1FvddIXUOI eEj7ItMaLxi7vs9KeK/aSZNCUuf/usVijio9dOhAkfGVmXAnfIB t6jafWWta zOB/1144YnZHsaBGCMf3efSN4oMoW7XORuNM4LzcQctZwf YLiEbytjx/KGRr0ezNOM aQHz9nItS0a KhnMoKmQFBkBKmtQJrt5a8Z0p qGUHV131Kn0gowXvuXCsFgtFCP7gOqjzIu1WB4EXJ NawcMKOg01L7m2YpXc3tS/hPdyCZdXR9Pbixz7Hb L9Qo6HbtcTWZaHaDp38s7XfyD2QTTgd75LsjQ118W2ZaPu/zt6nnr8OpxNedclHGmyV8iGIzYI5/ZniMUXO59t INTJciaK5lJqp2gj5fsLxF7BHN3zuq kRaCwQTyTs62NsT GguW xRvxX61eB9N2rdo4GNLOPvsniv9cweuu4V4v8hnw14kEVjWfQz m oVESrlzrTXhPXRKLCjZ7zMM/N00s6zuv9n5Eged75W9jvKjBt363hft84dNOJu28jctmyb31lg 1bLvbYqy2tP1e8ncn6R5By4Ld/BM6qi1KG1401uErkWXbg9esi31sf4ht KGHh0R/n739QexPs5QgX9WCeYr68Lfux7 bh/SYjobE/sxDtMR Ntd/h0Eyz1Rgpr01LJ8QfNfBX RxxVg0xSPrLXcPe84Wmoc9jCPRB7Vd7tf4RtlLmr78KNnmPyWZ umxmhvJBpjVuGjvVrj30hp3MHLzs7At7kY8z1bmvwQ3 ruwpvYvGwQ/oFNlq8lH3 xK UntEnvMNX zhqzpl89paAzHetW242zUxFuOcPSS2VK h7vcxVwMzsZ80tWtif3fiY poBn1Ml/Rti 04/aTXg378ON9W9ozqT3ByewRNx3Xg9fqJj7KsO/lHwzBdM2YZewrniq 37qDu/YTflX2oO43HePX7MH8uY6a5YCz2D/CYtIn10qUFbxf5qXqQro/W463c26kIk 6/t74yAAAgAElEQVQ WoRzWk99Qre1TwQ2rAvVpItWSw/gr0BRX yNumqxD8rrBqy1S7Nj8di0MNN3GYow7T H/2oJfz0O4CbZy5ulyoM8DgQvUMleqkX101gXqkkXTdtWHi2ss Re1fNsT2AtlqjFRtT2u3RFY/QefRs/Dr5qsQ9SdBPW2lXYcXEdwcuRyMom 4cLJN yv9bzWKzKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHgeCLBaLxWKxWNWo8iCPA 0EWqwp9Qre5c7mPOpifzGKxWGuvyoM8DgRXkXxjU9mHo1Tuz 57kNxI/e9SCp3iTRfelnxjlhb1Zlcx6/i8WoYReYnszjKc5AvFWF0SI1pq8gpeu6C4KclkXk40P3kFjqlJ y7A/V2CNXgzjVOqS2L3rxvxeak6U3 hvXjrFfijWBdpSoktidy p1W3vnD5wlfm7Ki2020uYu3UejwtU5UEeB4KrakrXjIo ImjcTRZDNHqB 4f9BVkfrfabXpVfU6YIqKyNWMg6vkJdGruzirchV2CEXqAujTW 8VtzXK1QRAu4WMr8z0grb9/0GQfNY9LtL1spzdMW6En5xFVpDu1UUjTtoNV9cSzZ75UEeB4Kr ig4Eo3EX7XZXvL0q61VtwPVexlBv/e7baSOc/iJYxD9hMD2LIeAFKJxcgKDUt4pIzq9QGTarkf05JRjCZxpzdqo Vb1aIBCbeJcmKPCNq ylOKMe8nORYt1999c/xfysc23w9Nvl9G473ryn3OakdNkzn5def0743AoyiWY6neqof0/1C1N5TOKE1D GpKXsM0EzmZdmnzzDQ clRlOeY5pjJhuNtu3ALeZ46i3iS1FajWL0mdq2RcZqxuxJsa8H RzfF2E3bvAL9m7EtlfqefDAs6uRlYhfmt83njennnZn5n6vU14 Pf/QfNYy4gIBGvNl iX4n2L3y3FM17sb7K1Dz38X0/WZFTqDZa2f81/WjXs7D Ma w1DvDyoAFbZTxbJr7uPDv/b7p5fz54lucX6zZ82lvAyDXbtZGBPvpoZgHnrjs7cJ0/FNjW3/L87cQHd/GmkHOu8YTF72fUOp8X8Ys/Kfa8wMccHOCx9KnqtZG83q7fe8eVB3kcCK6qfCCYBBd68dPpAB 3PjRE3s3c4fNIXFeYFCihhEcfFjLPV3vPKZ4ok6/gl3lDc4OR7xWxWmm0rs2JDgiGsM2cjBdkk2Z0lMUeZ834gOKPS CVHMyw8ET/KM4A r59TYrqcEL1SZl8nAR90NMBr4qNc8hCd5nmrumNOI4ISeYuDvG JmXUY7J/EwhBZRkn/5 nOcnd/6N5Jim mQ 3iQq5nme5OkaJ LRWp7Va2bX0oxTEYwtxbaOA5gsb7eDUcLuHeXtSw2ESD6tuu5X YH4LjqtK7Tkv83tCUU2Ksp5Fyj0elhd0AuVGMnE/EfNQzDMu9jepneTpJAp2jbLX0V8EJeRU4Yer9eoEUzdha8c0j9 Oyvkad/9Mw789zPlDx2YoNFzNyKbsuGs/faD5vMnbEdcdoW3 O10rO56Rrcl7IOZ8YeM36Ov8Kz59/VcwvXsLHkE9QqH6voSoP8jgQXFWmR8PxHU4ufR714d9txw46 oig4QgnN8NYZREDxY wUJQR/AHPSG6wogK KI00U5mj rFFkKIyZwvZnYt4l8q/5zij0jmbmJcETzLHH9anSmG75nihf9fmZYJB10fTsdM7Z2KOss cE8pzQosfN2Ucv8bjEnOal2KcUP/mbrw0c06TlBSzVBRinoc4i9uLAmmT1LmDX5tBWIebnYluLfn3x DQKV3VvI5Kb4tOk4rcT8zviLC2J 5xjQZrtcKJ15HrTg2C10J7 UZOJ IOahmGe82N9o64ScI5P9y 9RPodCKqrtKfI1Aqeo ryMPwfhAwGKz16MRqPsumg8z2g rzrHejuNtmXgb6trshBveWr4/am2zpXMrqnNS/iYmWkrTa7f66fKgzwOBFeVIRDEKULP1e5s4sdyjd2U/xkXPz7DwPeEE02dXiSzTmUCwcwewRHB dX3J5r5osWO UPBsSVzVoDBKXZnAe yiDF7mnPOFPPSxJPU cPq9GlsV7cOJ8cLTe9wE/bl4Hl6h6rzVClerJzPBMkkMpUkAF1lDksm8zP0l2WfUvzk3vdG jmki0/HIORpqd vU28kUq3cBu7aIcVqabf0eI4r5nVxkPy1gcoPg0 pakvlNBILnY36f0W FnysjmAZZ8aPf7SWYuL8a/MN5/M1mtki8PkdF7F9bbCnJ8MMJeysMBIv4unL xVMY1Z /PSJ9oG7DxYEgZddF42ng8yairjtnhTz5vM ZlwwEJ4bf6 u8ge/8vWKqyRI 5s0bKhCk r1 OxwrD/I4EFxFyp4qy0kN37KQ2ZMS9eFvuWjubSV3j3FQoA6wyteM90Ik ewSJzM2it4ZN3OBUBr4oyWzMtq031I89yfKP 39Lsz0Ku7M/LOBdkuf9r3BdBxnOaMJWJpiXnX/TeKdOJqjeyl3MCdao8wXcDC/0AB2/Ifqyj 4bkQXY24Nrb8ELf9N4qh30crxYghOamSMbjvsAgXqRopjMz/6yHPs0wzaVeyzTPTY5jmlybsPxFvE8vdcYZljEXZwUsHrN7Frq 80c0vf 1JNt6RvB2f1HYvC/xxjMxv UeIp1PK7UK87uBxwd7KZ83s59uVeZ3hAznWIy7 mi49MtG5Pwuz8QdLcMzLuVvdP7scXaOjPaf3787zXTXy7O15T7 YZB4Nvqb7ITP/3z3f1/y58kl84HcIexqf/fG3aBauqRCzpfjQqu QbU1tN3/die3QaFsRwVvWM9DGfnsIZ/nfkyzjL/bhF/GLE3vO23rWx4jtO3Kf54J r5sqD/LKfKoepNujqNRbw6yyugT cDRC99GL5XiXVfFub60u4u3Ga8qnvcE8VtYt1C2x58qDPA4E10 jzcGEdQVZJXRZ/eNJF094quem4Qt7tbda5eLvXlE97C3isrFukW2bPlQd5HAiyWC wWi8ViVaPKgzwOBFksFovFYrGqUeVBHgeCLBaLxWKxWNWo8iCP A8FL1HmZouvGMc1JMpfX800sFovFYrHWXZUHeRwIXqaK315czE a8BhzT28qtZbFYLBbrAlR5kMeB4CrSOYp/wTO3BsveQXMvrgEXVzEXQVnzEG/Cn7KsSYVdmwn0KEZrhmM61BiUh3jf3V/MMTW1mWRNKpOfYfW xlCvzzUP4dVU5uT6Vm9nsVgsFmvdVHmQx4HgsopojmL/GVz7HoLRWfzvdgvdyUnMEZXBGsWa1LJ98ww/8YTgmFLcytMFHNMOzY4cdswcU4rV 3uerwuSOclisVgsFquMKg/yOBBcVtrjWoq/KQK0Z29f47BZN/JSycr/U5WfOMSI4pjmjnW6gGNq4tX auaYAnlWL4WvIlFDLBaLxWKxyqjyIO//b 98XuPG8navv2JA69p6Z 7i9UqzeGvjgZuNXxgvNFAbL7IYyEsX1IVAoAO RLyGhoYQg3hNhgbfBA2BprnBd0R6hkyH6oimucYUemdIh6KoJt e4TVE0xhTiuQsdSUdHR6ryrxw7fj5Q0O1USUff80OPvufoPBSC ZyXR yiOgnJGsOTNqPdLrbeAyvwTHyLYVX1MZxrfyqoQLPuYHuCXBu9 IrY8pgIpX70Tjr0shSAghhJwb4yKPQvAc1Pkw2itwVmyNN6PeL 1XnjTiT/RM/u5t7KxY ppn5e3GsNUesNWzwMdWWGU0 psj/vfDqPVX8db/BnucoDaYFd3eXL5AQQgghC2Bc5FEIXhK6adMbzxV49RJCCCEkx 7jIoxC8DIYI3FYarE9lavSqvHoJIYQQkmNc5FEIEkIIIYSYwbj IoxAkhBBCCDGDcZFHIUgIIYQQYgbjIo9C8GzMIg8tJUC2u4W9 LK2UT5E2F2GJRxCLMuBF03LX5lF8Jav4sWU7Ny6N37FVjOZu8l 1RI7LhWIkrfm0LFhWG91ggGNt3e9gIG/0bVmwrN/BdZeVjpQeYzrnzDeVbCN0k 9KzS D2PrpTG14ishzq33wInxUP/BFuIJr/CRQx IrGPsmIbq2daa15dehr52N87Sv X21Pg5i/L5BL28aF3kUgmentP/fdICg24ZlK44bFzuB2H7lHQJ39eMO0I3ewUME7vLHE4LJCGHvg ZltaPI4nKZ7Otpr8OOTtO5bkthsydv/zDAO7ov6mkp7O4p9IW1uqQPAbL2W6sUUH9kP/EKcYhxuontdH/6umtJYfDVjX/1 sgYw2jdVLtBXb9guHsZF3q0Sgplos5RNkc9IpeMmA/jtVmrxVvIB/hL9sU4cZsLAgmUtwd16jXFS/M1ed7FuZ4PPCtzu3XTfwN4exon8tFM9zrDvSb7DWSVuIIh20z0 NmzawLp37VFPGTAi E9lB Un5byKLtoHd4CFaVgvrmw/RsS3YnW283O7AzvdMlPcj7MAfjBB5DixL9iz EQeZN7LVgb 3XfY4xinGJd/j/4M/d5dFXJqeCKfiXFlsViXHllIlS4K4EMAVIdh5AK/jSN7SDUKwVd6jUZxIxNKC5T6E57ZEFvgAgSt1Qtnz aGHhy0L1voDeJ0lWPYG/JeP01g4W4imv0i 0mLPyGSEsNeWrtuBF/697H993IfXsmA5d9F1l/KHm2S8h55jS7FXEFmNVNiodTtR/LNfYT vV1UYi3qreHbr ku6ibpld BtPc89sltehJnixT2YJsXemvYduOsrcIOfysf0/46w0gb/mTr7ZFl5KYZyJjhHZPpyn /s4bDyu9Pcg/xv/j20LBvOvXtp/ sEGCWa6z1N676 zmeaGKl9ZP41JuPX2Mpj5 P7733xe lTaactWO4zxKV4atqJWs9an3NNBkgX1/ev03isOHDsFtbcNSlbb8Nxfy/2YHXgReNSny/Xz4nSDvYx1Y6H7xYa 7QCStf3opHoo0tYd /Adj/HIzEL0fIinEQeWrrZICmbnH5Hbju76D rG0tasNwAo0pflvvRY2w/lvvmkeJPH6PvObCsZThOS3MvmWrGcbV9zRlLAE1fHSozcUX91v b3cQC3dQ/ mwjfq2PhNcS4yLs9QjBLNUs31nM LVSf4NKBreW9xBvvTip2kvcIOkt6791pH56wjEtGATr2Mrp738 Jvi7/FPtpWIQQ7wXsk0z48ZwXd8LB42jnWHCd8J/kOQ7KTa3D SAbVc8evNceOELhLcFwXbp4Fk7KE blS72Ont4fxceZGMsRx2IOdeSS37iIYTTEK7qLVDTHReRbnYix zTnkvLPPkY0hCW34KrH0inCLaCRAL1xV5M2 lkkV5jpozghsBxtM vPYG/MGRIgSdUkeqzwAdCqu/AZJJiK69jG44RLyzjXDya9XzORFt0HmAcDxC2F2RYr2BYPhGxG 2MsOukdaPxpT6teFYLtxtnC9HkAH57Bd3wAGG3jU7wHrNRgE6D mG15EWaauj0q WdPmrPO46Dq2T36rtoWX36dTv2fjhG9ijGVynBSua4pYn9d9Ms B/PYS3OCg2qa0vtlDkZWfpI4 nQCj2XsEnXbaFzVxUH2 h5Xf/VfuQT6YTtK 4vXTDebrrjc8bK5zXX99/qcFvcGza3yX13VRw/IDTVM7nVTjqW3rAmFfqfc5r3RGTVzTdtVq 6I/7OJpPEkfQpwtRNMkHcvsnuhD9 HHU81x/ow9tdy68XD8bsGxT9OmNX1vFvtoO1uIpmn/tvLzpmN8Eu9gIxvD6/oaptW2M/nQUEcfqn35qF/uR/JMiM6f/qgPr5WOhVoWbF/1Y8mJpq8ONfV72tDfRdntDvz9vepYeA0xLvIoBM9OfUbwGzzLp w9m9cKrNGiIweTR54Vw0U4NHxYNORM5Q81x8hvcUDlXgxCURVN 27re7mmP/VQyG6/lgWy8ERRmkm34et9xxRaqLE41VnSwYpjHC51765J4dQ63DhYQg AJymIqUTYFSXFp6JDIxVznBohWCWQWhvIvB7 oxgHKCbCfkKom22t9Hf20TbWUJ7exfbvRdpXamez6U2ONXE hTT BWee660xia95vKTcZP/tVzn8npJTZZCvjnp6vZY9s8eI5knBBXPbn1b/DHNZFhtdHf6GCfyDVK9LrkfSfFS25TWLjG7iR0XmdtaYd/g8y397jfuJrZzD3KpPLJveeV6h811rvuNPKaU2nXdNR5olqKU2 3FjO1XjWdO1Ug6bfc7nxjXAUBmHk1GATkn4inNs78K//wKjRH ccdPYUhqLFxn7dAOO2veOSksDinrN4vsFAn rZqmRKgSVtjM bagjde2zAy8alvvRaY1laHb8/CGz5uY5t33NG0uG r5aqd G/j4aItrpwslmzSpj4fXDuMi7PUIQVzM1XFojOELYXRZP keIvDtFZk5mEqJrC3Ex7cNz1uH3v84zZ6mFXDkjOBvvoeesp09 i2UB1pDlOfFgWgvmT9zjt8LoBehJWzz14qTl2LN2EReYzH9APp HLPEYKTEN2WkqbXDSD5335G2G3D9ffTFzbypz lHhcSgol40n2AcHyKJH6qv/nUiBW9EASKwd7RDmLpdMeyvj1kZbeW4XR8hM8z/ fsuycV 79GUTB4KeI7Kv5tEqLbkes 0XhW64RglMe fqpPzQjqpmAy/2xZ9C QEWz7iH/RtfMTKa53cqGm9/X ucigTfrwnKXSdeVtqvEmNinipU4JK3EoMk53cp/v8u/m3My1fe9kfp3XjinzvMHljM2Kson8VPNgqWunh9V41raXIgb1P ufz4ipltAExy7KaXmsygC/EaZrRWxYPYLrjfIu92rFFHYsXGftqMoKavmc7DxCOP5TH5WQAv 23rZ5IWaTvj2UJ1VOnLWT96E YPkxOdP/1pQ98FFmhf88aSQ01fHWrq9zne1vb3WfkeqY6F1xDjIu9WCcFL YN5bw U1NnU3DXXtzn5p3Vy6LsVS1t1kb50WT3Ut7zWGynGKN1tFhxBT 1MW6K91Tke7cX Ft6dg/IM4zG8tw3VVY1hr8eCIE0JJYyyjHZrV4e3bNhduyinJn68gsS0 zPOErDa8F99g38tg3L Xd43X9NY DdS1P g/ n B6/xiQXf3KMlKyNGGhL56nEQ3pylsSkru7L5zhG5G3Ai36uTAuXfJ 91SOtMZ6Wbl/hn2fM5z1bKa6NWy28qL9uwnHvwuu20Hf78XZqVy/7d8RCGXtn/ vGX6LbU69vAs7ffiHU9VsWLWkRGujlJawQtS0zhSf7Z/r6Y8rHF2jbNOjvVs1vXX2Y/wO JtVHuDgbxs2Zf72xtkn0H7voSLOu3cF1HalNtOCsNg2DLQ3Qqr/Varp8adhysyP0/UX7nfyHK6uCh1622qUrf2xdTdg113nqA4HX9mFLvDV6 xv6wWMO13nmMV2JpQr6WtradHheZJdFHnzzfFD7m mnEeT7njXHN1rNaLbhBLMoox1ASVqv3xXF19XNUKbc8tuTjYX7 sOWOfTgCLNbJF39tCNBmKNiHWCObj0Alif6Nm5gCSf31d28mmm PVjSbFGT/Tlo6jcjyYHRd cjBR/ lExrmmFfnU5TH37qhtLpDLmffXf8NlnqzXH1fX3F/Cz8b 7iYeOMhbWPsiZw7jIW RjOkiELMQ4gCvWDH1aXNzzORkFuLuVCdZTjIKtmuzLeZhhHNyt z3aehRv2tl Zm/Q28MchiXexdWGv8gvEdRKi18uya2bq52x97xBhb7NGEJNPFeMi j0KQ3HjyLN/FpvyvJZfi ZytUcyexF1s9ceXEqc0q2PBElPtF OGe3bn2ZrruxbpY5KMX OLrW/q1 EuyrniKvYAlNulkfpZtO9la9g/wTGMzMW4yKMQJIQQQggxg3GRRyFICCGEEGIG4yKPQvC6cajZy4 sQQgghnyLGRR6F4Mei3u2i5Jk4eQVvq2aTY/W7hBBCCLnRGBd5FIIfkRv9RiQhhBBCLhvjIo9C8DxMFA/GsbCAy/xUf8RM951xADffz0 8HSZ5R87UYyTj8j5Oe0 K7 o8XQkhhBByozAu8igEz0qi9WB8ubcp an ovdpHDyr qhOZM/ELdzxB5iJY TepoUtQKOnK6UgIYQQcrMwLvIoBM K4iGcWfvEryU/1SFGuu 83a36qAornpYX4TTbUV06Rnnz0zmerpxyJoQQQm4UxkUeheBZS fQejEn6b6mf6ib2Xmq M8p8VKfptG7bR5you92LjGNLHKO0Ue8inq6EEEIIuSkYF3kUgu dAXbs3mGBW8VOtfqe0ttDpIYgninfklnKMwqPUXv8jtv z8Cj1oqOKp tkNscQnBBCCCHXCuMij0KQEEIIIcQMxkUehSAhhBBCiBmMizwK QUIIIYQQMxgXeRSChBBCCCFmMC7yKAQJIYQQQsxgXORRCBJCCC GEmMG4yKMQJIQQQggxg3GRRyFICCGEEGIG4yKPQpAQQgghxAzG RR6FICGEEEKIGYyLPApBQgghhBAzGBd5FIKEEEIIIWYwLvIoBA khhBBCzGBc5FEIEkIIIYSYwbjIoxAkhBBCCDGDcZFHIfiJMgnR bT9AOD41XRJCCCGE1GBc5F17ITgO4MqFcXoI4sklHDjBJOzBtl pwg ElHO iZXiHcbABy3LgRdOG30wReatzypxgEn6Jrej4sgtMCCGEkEvEu Mi79kIQwCzy0HIDjDHBwO/AbvuIk8s4ciGqkvEeet0XGF/GYc9ZBmCIwF2dIwQJIYQQ8qlgXOTdLCEIkSHcQDA SkWhZcGyXWz1Y/Q9B5bVxr3uOmxrCZ3gPZJMPFoWLLsDfzABpvvw3SVY9h246ytw/Rfp/1sWLDfAOPt3y4Ltfol Pr06E1m7Jbjdu3AsC3YnwPu h5ZlY8VZgW39Dq67LAVwFV70AePwAZymMuRCsI2u/zfEP/9YKcMs8tDSVVDLQ3QSwWtZaHl9HA924NoWLMuG4/UxHQdws/gRQggh5NpgXOTdGCHobCGaHouM4BNE/S04zhai6QlGwV3Ydg/hUR9eaxVeNEbsr8HuhpjMInitDQTjMcKuAzeIEfvrqUBKBvDbS 3CDoSQ2jxF5d8S/v0fQWUqPk5dmiMBdSUXmtA/PWUE3fIfIa6PtD5BgimgnQDwbIeytpseZhOi27iIYTTEK7qLV/Rp9TRkw7cNzluH63yLUlOEoeoovoiNMo zafy2uMxnA39hBPBvAb9 Bx2lhQggh5NpjXOTdGCGYFcbuwB8cpZk5NUs4fCNE34n07wmm8 Ss891yxFu v0vRrMS1bCMEhAndZZOhm5fMAKE/fHgpxeaCs2ztNBV8nwChBdZ1jaw3umlqGf2AcPUXXacOLDmrLk IwCdFp3EYxElnISomuvYTvYxv3gPZJxALflIZp9tOohhBBCyDk xLvJujBAsiTHxkoXdgT84TjNkbR/xaVQVgpMQ3VYH/mAkBFeEsLsCp7eH8aQPz1EzgocIu8uw3R0MpkeIvDsi05ehZgT X4ceHkhBMRMYufWM3iZ i9 SxKEOWVzzUlqEQme/0ZZjuw3fX0AtHSJIBnu78gBlOEPtrsOwewkkCJAP47WUxLU4II YSQ64xxkXfthaCUTWt5EfJEVzJGf8uV1v6NEHmOUvgWXP8reI4 Ny7kHr9uG7e7gIP7f6Dm2WJ 3BMvawLO/PEZbrKmbjF9jK1 ft4PBVJZUacbQcZZhWUtw/X0c5xnLDQSjffhtu1yG4B/FGkHLgt0N8ct4TynDH/Do0R9ExtBDf6iWIZ0Glq8vi0cS 1jNp69PMe5/KdYIOnB7AeJRtq6SaUJCCCHkOmFc5F17IXjtuG5v9iaYhJvohY emC0IIIYSQM2Jc5FEInoXsrWGR/TOdYZuE6Np2OsXMeWBCCCHkxmFc5FEIEkIIIYSYwbjIoxAkhBB CCDGDcZFHIUgIIYQQYgbjIu9WCcFZ6r5xZev78uNLH1va88x1w y76A6fY312IN47VliMBtpY4sC4doishzL/8lIfFWfOmN Eau3iM7iXextdDLR eJ4zk5cz84K3X1m60LXiDeZ65LiHW lrJX6YKc53yXwUXKPI Fruk6 MQTcnkYF3m3SggCQqxdkUiavIK31ccUAJL3CDpizz/NV6/U2/gqr/FT4dpsvJ0KjbPdzKfKBuaXyQnine10T8pFuDZxvErkTeYzTjEO N9Et/e08danbJ3XhX57rfJfB cs898gLXtNV9gFCPi7GRR6F4CUyfY94fArINnVA4StsiT0BJR/h/OM hOe2YFmOcBZpwXI/x6M843Kq BVn yYuw3FasNxniIXHsL3uYt3eQDA VvZWXIUXvVc8msc4jVKvZOfevfT3nV30n4m3o0s xmJwFk/ttnsP9xxbZD2PyuVZc HK2VFnHa7zG1jiaf8k8tCyHJGB0Xs4jxI1dl iPz5SrsmB6/62IYZFXCxrCe7W6/QN61zA1MVV9qz J0bBRnrcwE/3tXR3EekyRVlW2LmLrrskYnOCqVwGfx9F3im99jyWzgOEb7/Sn0PrTz1R6nMoyrpIPNrVB5VkgJ2tV8KaUa6/LfSz/Tezv7U8RMMAbuse/Df/xFTn0T3tw3Ns2J2H2Hr N7yptEfFh3t/TxO/fxSZx2HQEP9FvMB1PuUj/BL2YGftMRkh7LWL/jr9SQjBd L4Hfh72yKG1fOX6nIsym5tIIh2RdkDjPN6W8K6ewd26W L1uUu3uaiSfFUb4qjtg8ugq7MSbltZ/0LQJ4xtlpwvYfpted1WN1fNS3XGwyza5LbkzoeZH3g0efN/ZGQG4BxkUcheNmkwqItbUSdPz1PQnTt9NxlJ5OV1DlkEqJrL6M bDousTCZYjlS/4sxHeQ1 fCIcRVKP4ST20baEECz5Hn HnyONR/Nkgshrp5tpxz7adg/hRONjnA/w4obXCTBKjhF5q5KvsyjP7AfsPB1gNt5DzxHex8kAfnsF3fAQS byDjWkWmkAAABXjSURBVEbHlhV0w//S D7/GXuql3NTDEffwRPnT0YBOvYyuuHhAnFVPKvz/SOPJcs/XaZI8saeHIjrfSeyF /TKa1SJkUXy5cYVM6h88j SfKdluvzQ308fjkQ7UR4VivZvHxauFJ/R0XZ83r NT2G3YE/eK/16D6KPCx7EU7HP BVPFrAhzv9TTl Un3NZnPiP88LPKmJ2U ifieYhL3UHnL2HkGnjW4YIXCX4Lgu3OzhTpuRqukXmQWm5Hg0i n20Jb9wy32G Kx1OTktsmcVT/Whph0ezumDzSSVMgcYT/v6/pUhLDD9 FfhBtVDeHyQPmzkFp2irG0fcVJkBE9jH 0sVi0P0exE0wfeze2PhFx3jIs8CsEzH0DaS7D69FnxAgYATBCH u/Dc1MWkLATFepf2Nvp7m2g7S2hv72K796LwUZYzIXI25kS6FnmK rnSNsu x4p2c36COi5vaWHIhUX2MlRikmYhEEQhSbJP3CDqOZHeXXesXC PwtJUY6D e/1nguK17OTTGUr0e USwU1xPlJnMGIajzRG NxLMycaIViOZZrpKZ9D55H9rqY T fEQ 7gcl9QpoXV hMCL8 UTUaIdrpCTNZ4dIuMoOV0sRONkcz14fbw5o0mfmcSgk1e4HV94 F25fktZql3suktw3HUh1BI0CcFKv6gIQTmTl7UXuc4XrEvlfGV P9Tr/9Lo ONU4M8lttTxlmx 7rn/lZA9pr7C3uQbHXsN28Bg98Z1UPIpsor Paek8E8Shj65ji1mR4Zw QCFIbibGRR6F4CUy3YfvrqfZLwDpFPEDPPHvoeXuYHDcz89dWm MzDuBay3A6PsLnG7BW2ujsiCf1UuZK9itWrmUSomu30QuHmERb cMRNpOx7/J9wnX pejQnU70QVH2MixMrmQ/hhVyKrZge7 1hnJwg9r3078kAftsWWTYZnYfzUOO5fJBen zlnJdbE8NJiK4tbjL5cU8WjKtOCE7EjdRHXPKJln u3oAjhN12YUdYlxEUmbK2f5BOVZbOofPI/knvuZ0LLE08kgH89qp 7Wo2LZy3Xbn NvHE76Gj3mRzgdbk0S2mD5c2Eb6Z58NdI6Tz8yRz4j/fC1wfs3L9tkrWklk5fpSWfMzJCOZ1mbXBNfjxGJG3Cst9hkHYg 08QDj UP7bWepSFk0VT/U6IYiGPtiEiFupzNksh6Z/KTFJy/wNnrtLWHHuYic QSoSu8pYnF1TH0dZPcTPpTZW0wca iMh1x3jIu92CcFszYqVv l4eYueTypewOl5xM3PsuF0H6LrLMP199MpWOFtnE5ztND2B5jF PtpWNr1SlLflvcaw5Ff8Z xlT/AiS5att0nXCFqwfn8Pn6m x8UzyaJ2kMajIBZR/jDHHDcxysZNmh6aTIKGTTOdrM0wlif6M8fZTXTdnDeQogUX2fJ wcaL ehuLnpYih7L2fHXTCuuk/LQ/99msXI14LJWTXdm PWb G6Diyrja53T0ylShHN10LZcLoB4mmSZ0rkczx7 03FIzsYDSv1CaAhHvKaLhsrbQ vhMiX3xZOKvXXgR/8T2k9lw3H wq tObsVOPRPYt20BNrLd0nf4I3z4f7j13cq8Sv LS8CKea2BRiYo4X Him8SmfoJRJlNYIWlYLjvPfxH8vw3VXYVlr8ONj0d9XpQc/fV3mmVR7Hd17bdEPX4tziPV2NX2zsS7zbKoDL9wre6qvtbFSid 8PjiHPC5SmYN/aPqX8rPYR1uOWf5gmc5EFOVbhRc8Ftf0L h6/yMdN /dg2uncU4qHu0beNbfrbSH3eDhFb3MQsjlY1zk3S4hSM5GnY/xRd5WPETY29S8lXrdPJw/cab72PFfnyEjdIpR8ABbWf0k7xHc/0paN3pdOG87GiJwXSWb9alS1wc/Msl7BHe/zNeoJqMXuL jWbOYjBB 8eIatjVCLgfjIo9CkGhp8jHOMxFneUMv2/tL86bqdfNwvgWkWRolm9XIBHHQKzJ32VvB14rztKMsk38bPLub uB8jN Izvgh5KZguq9QCBJCCCGEGMK4yKMQJIQQQggxg3GRRyFICCGEE GIG4yLvNgnB/I2zyg74H5NsHdNZdvS/WmZi09 PsjIv9ykV 6ZdWRwuGud5ns0N3sPz/FIvwTf3o9bZRbhyj BPhavyCL9qX94r8uD 6Oe9It/sbD31Wd5gvkoP6dr mGAaB iubuVOUqW2mI3bmSjQxkkfw1m0hdXsDfoGknEfO93sbf0luN7L ht98RJ/zj4BxkXd7hOAhQm8L4Tiz 1oz IbgzXlD9io8kcv7m11lHC54/HPvOWnOA/Z2ofP7vcFc2R6n9OVdiCbf7GSEsPfg3GPBmYSggfEjGQXotHsI YrGPQKktJpi8eoodsZ2RfksxgTaGqTVhYQCgYdqH57SKF7bENk x202 upL7MYFzk3R4hKHMVW0XU eWqXrbZnmVtdB/fT/9e8gM9bfDXXceml3p9dvwA2 4S8n3MND6v6h58Gm4ikcYDSSnj7V/dW /1vVE9ly4XkuLKvwBbW0/q1j5a1EnU pJNRUP bSk6DOz1TsQWZ34G09RzTTfSfdXDitD/FW6Ejaey0ap3EtDSbFceo9mzN/Y6em7ML6q7uDN/Gw7AE7 Gea RGbI8tlTh08qvseTuRMtr f2rLZasYgc4aQPZLfI2mI6yySPXh/B9ddlq5R4wM8mFT34Ms8bbPf5c4bWT9rlfyqS229LzyVa9pUvm 9ivj dXOe7CPd3JL/f/1vroZ1en wPrO531 yJu auNR9H48tcxEB17FDf1Na1t1OlLb/C28z7W s5HGCs9XmuelMnSltK91hsYX3zYboXX2cbL7c7sLM9Tisxkj2T lax yVf6R FlnF23Dcf7K2KlbR/rvnMW7 8zjx1ZLDW 5uPMNzvC96U K/Vh6aP3axYWhtYSOt6XeC47EY0zj WfFO/xvyMs cancS17VuvuC/9obLfFXpVZXD5IY488Nh8j8tYlByg0PJQUe1DOKnXXxzSP4T/L 0km7xF01mt2KUgK 0FpS6NsZ4PPPvu3C9RXU7 /PhgXebdSCE5C9DYanjTOjcbn9Pmfql620z48sbH0ccUPVOevm/nfps4hx/kO/yNhofWj5jd/wvNuu9y5MdV4Cp Wd/JXnsCqVng 4kS4SHRDHMe72Ao/1Pi3Kp1a9SmVhKDOj7kotsbP9OXX6RTH6RjRq1i4Gqiep5HGd/YwLUvup3y//ECwkGdzX2xKXVf21MnCLrnJFB6wxZPsCWLfFT7Ca5JDhGxReIh Q1ONsFKDT6pU9ZuXmp/FIPmqKq2gPqQPIdAEf4D0M1Tai85SWkZ7aq963Hxra1EH1uo/65TrPM111nsuT8vXV j1jjifutPk4jTHQxFU r669xa81bfmgwXP4SNP/v0a/4ssbadqS8Bnv7WF8XLgTHetipPFMVvtw4Ss9wSzaxdN4kj5MOF uIRntK20bDdxb1/j7H2KEdFz4Uvtn7e9U KwujRr/mbMr6COPoDWLxUGg563DdLxR7QrkNST7tWs/q/4U93X2htt3 peiruWf2oT6LVjq3/DeNEEwG8FfvI5wk1bqbziTvcTVfmPpEt7Xe1iKJopZrHMDNH3j OW1/Hzf3 mmBc5N06IZiMEG49Tp wzkWT17DG5/TR54qX6gMEb56i67TLg1jJU1bj2Sp1zOI32YCi 83neFSZFtVZyZ0IUZFmYlRxUXJeyQad/jfYbK kfqXbnnJjgGJTV8Ss4lNailfVjzlH62f6o3AlaKO70xeZPvU7f 63WRzBE7n 6vQv//ovyA8FCns1qXZfL/uzta x027UesKVzTGOEfheOyDDMKgO15IZjWSILctwgBNUbdUNcK1OG 83yAHyLY1Zy34imtj6fW8qy2Tb3TXPewXOfJPM/l4/L11fo9A82euNP5x2mKQaXtzGlvb3c1bTmzUtN5Dut8nuX L48Takx/Lq5NO8YoZW0Qgqj4Sive6zVTeZXvlNrcPO/v84wdmnHh2XeSb7amz6pTpbWe6VlG0IbTfYpo/GshBOWHBLUNlY6v86z HI 0vut17fadxjNbN75AL/pqhKA6LVyqu2QsxVDtA03T3U0ZwTX4cXyx mrs99cD4yLvdgnBCQY7j/FCNNofflCnLy Kxue0/3XVy1b3NFvypdV4tjYKQd1vvsVe5suZX2STEEwzgnY2DSEo3xC GCDKv0PCp8D99ijip82/NjlLjU6r496p zEW1NfiZTvfhu3fg7f1Z8504r480W1P8LinZrkE51zzP5qfo5T cTXdlPikFP4wFb9udtw/V/QCx/35Y3/D3MfYoLSV8zqFaEYOpfWxvXksBJqtdY8QGW6zFrIzWe0hnzhGB tm9Jdd1ZsUee5iKnzXJav77DB77mIqd4Td95xmmKgiav88Khrb 4OX9f7YWs9hnc z1P9LftVqTKeLC8GKZ7JunW/mK 0hOu7Dc4SvdTKA77bh2Mpm1lPNd87h/X22sSOujtNa//GRNjbpZc7za06XwixlSx3c54jzrPWHahvSCMGyZ/W32NN6ede12181ntnQi/FkAL 9vkBGULEmVOuu9yKd/tYKwZNi1kMXrsY1gjr/8EXr6 c5/f56YFzk3RohKK9tsixYQgRcntcwoPfLPS17qXZfYqA8qZU/G3j29pXi2Sr5 K65cFtpNjJdu5Q 2W8G31R8XuX1QOudx9jb26x6CsvZgf6gWFOy/kdsvxLTqPl6IeHC0PYRz5SBUOvfKsdf9SmVn/r1fszFzUrjFzz7AX5PrHV0dzCYnmg8T X1QW10g0FxTGmKo8wins1zyv7ZXVHfGg9YdweD JkYLI/zDNe97jpsMbVZrMu7g872a/yS16MlfFp1U8PqWjQLlvUbOO56bVyLNT4bCEb7Gg9nxQe4G2Ii fDa63/E4/ 4X MpnfUH4UX80MPDiofwBoLxtLZNJep1H0VKnf9a P32Dxo8tIvp lq/Z9R74s47zpPnm/UxEIKhHFd5FkHT3tyv8Fbn31vrH63x5Jb7v zLm6 7TGP6Mh8TVos1ovkYo6xDrXgmy/3Aw5s3kq 0/z0i1Xvd/QpvS217D/2m71iLeH fY zQjtNSW 1u4qHaZzOP83z9Z51f8xSR/0Csg 3A33uSZzhbros1y0bb/zv6pTbUhrOSXb 4F n8xzV13NRuy57Zy/VTw5U1gtIshPzd0piZOfLIdfc5Hkne49VZg3SNYN09t/6t4YvU17/D6/5rY7 /DhgXeYt8TAfp5nBz3ga 9UxC9Hp1T/NXzDiAW8qYAsk4xBdBvGCGeoZxcLdmvQ0hpJnLGKeviV/zWdGMPUA2xXtVImmBt4Yb fTvq8ZFHoXgZUG/3JuB2K9NmQL/KOTZIdXrNZtyld82rTlE7KfZJxPlJ TGc9Fx mJ zcaoHXvyLxT7CF7yrWvRfQRrfn0r7qvGRR6FICGEEEKIGYyLPA pBQhTyFzyu31oSQgghnxbGRR6F4EWRNlpdNG19lRZC8ziT5ddV 2V5dMmeOZzbdoLfdSuKvcF 7DchlIPYZC3xNmRVbPLWuLuw8cUFbrtwesOblKtrJEULImTEu8 igEL4HKvnnzuEEWZHPEx1VY0J2d88RT3sLEBHVlvt4Loy/3LXtCCCHGRR6F4DlQrJRmuRB8V2P5VNi7pTZVf8CjR3 oWgjlNmyWsMn6Ds aLIRKtlrlqczMPqxkJ5fIRt0667sMne3VrGpxFEcaC7qydVt/qLO5y75rw3F/X2y1orN8q2xLM0LVsuuwxtKtbDVWjcVysRlxtl/gWa29GuM9UernF7HQvNgUutoGMiF4INWVujXMGvzo1Rw7r75iT fcjRvm5p5V2krbLOqvAqj3gsHK r CL8r55o4nFXGs/Qgi5nRgXeRSCZ0e1UsqscFx3I985vmp7dCzZVOkshPYw0tlkDf fqra/ybJ1krZOjs5NLlE04FSun7Kdam7VDrfXdkZQhqlq3DXNLq9yRr GJLlDRYvqVv6JW3HdBZdokYuj6 D71aq7FyLH5C4C7BcV24me2XbB21kLWXPHmsifeRxl4uF3rHmj ZQts4q9vyaIvJ3EE0LK7HjeXZeYtPasp3YT5pso2yflmit2vb6 Tyr2gENNPZbKq2l7jdZ hBBySzEu8igEz4FqpZQLwbbkJaraHsl2VzoLIWHgXrHJ rnB kpjrVMUUuMiMitu1kONlVOWndHarL3TWt8NS1OFqnWbfpqzZEu k/V32zbrp07JlV7YRaSvfxb/BaqyUvV1KN1yWhYyVeW4uYu1VahSac5xq6qcsBMttQHFqKG3 qtiUzbPz0lrTHdQIwVWNdVUWvzR7XbUH1NRjSQhq2l6TtR8hhN xSjIs8CsHzIlkpDcXNLjeLP9LYHlWFYNlC6AC/aG2yGqyvdPZlOXOE4FHDm7Fam7WftdZ3p8qasbJ1W3rjL9nc6W yJKr8rYly1NNNZdr0r2 Q1WY2VhGDmWZxlOlPnBsfrL2jtJaM5x Clpn40GcG8DQyQaIWgaGvt7JoD7ETTchtU7bx6X8Kv2InphHnZ Zq5q1fYE/T2NPWCjvVSdEGyw9iOEkFuKcZFHIXh2ZpFspfQiXRtlWbBaa3D XWrDaTxD1y7ZHa062lk5db1dYCNXZtNVaCOVZIclaR2zaOSut4 RKfkgXQawxV 7D8CnW2VwFGOhurkgUdKtZtZZs7D/ x d VMgkRWWf5pliabf/l26pl16PPi/Vn/bjBakz3WYbrrsKy0un30hrBBay9ijahOYfze7iV pGmZytt4LTYPDVrS5aF1uY2Hpeu2cFDb2uOnVeAUcWarjo1XLZ Pm nbYJM9oKZtaT/z6pkQQm4pxkUehSC5VM5r3WbS8u2jMkTguobWx5k8t DW1DMhhCyGcZFHIUguh/Natxm0fPuoZCbtdnmq/JM/d8ZtqWdCCDkbxkUehSAhhBBCiBmMizwKQUIIIYQQMxgXeRSChB BCCCFmMC7yKAQJIYQQQsxgXORRCBJCCCGEmMG4yKMQJIQQQggx g3GRRyFICCGEEGIG4yKPQpAQQgghxAzGRR6FICGEEEKIGYyLPA pBQgghhBAzGBd5FIKEEEIIIWYwLvIoBAkhhBBCzGBc5FEIEkII IYSYwbjIoxAkhBBCCDGDcZFHIUgIIYQQYgbjIo9CkBBCCCHEDM ZFHoUgIYQQQogZjIs8CkFCCCGEEDMYF3kUgoQQQgghZjAu8igE CSGEEELMYFzkUQgSQgghhJjBuMijECSEEEIIMYNxkUchSAghhB BiBuMij0KQEEIIIcQMxkUehSAhhBBCiBmMizwKQUIIIYQQMxgX eRSChBBCCCFmMC7yKAQJIYQQQsxgXORRCBJCCCGEmMG4yKMQJI QQQggxg3GRRyFICCGEEGIG4yKPQpAQQgghxAzGRR6FICGEEEKI GYyLvAU /x8XJm7ZH0MmqAAAAABJRU5ErkJggg==451092

i nie ma tam nic o uprawnieniach budowlanych oprócz KB, projektanta

henrykow
12-12-2020, 20:52
Tak jest cała lista.451091

Czy zrozumienie o co chodzi w tym temacie jest zbyt trudne i ciężkie dla Ciebie?
Pytanie było i dyskusja jest na temat czy PINB ma prawo żądać zaświadczenia od instalatora wydającego orzeczenie o odbiorze instalacji przynależność do izby.
Powtarzam już nie wiem po raz który, pokaż mi akt prawny który nakazuje jednoznacznie o obowiązku dostarczenia takiego zaświadczenia.
Pokazałeś papierek który nic nie wnosi konkretnego do tematu oprócz tego że PINB żąda bezprawnie zaświadczenie o przynależności do izby.
Namieszałeś tu w temacie pisząc tak:

Prawo się zmieniło teraz potrzeba odbioru osoby z uprawnieniami budowlanymi.


Prawo budowlane,
art. 57 ust. 1 pkt 4
Do zawiadomienia o zakończeniu budowy obiektu budowlanego lub
wniosku o udzielenie pozwolenia na użytkowanie inwestor jest obowiązany dołączyć:...

protokoły badań i sprawdzeń:
a) przyłączy i instalacji, zapewniających użytkowanie obiektu
budowlanego zgodnie z przeznaczeniem, sporządzone przez osoby
posiadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności lub
osoby, o których mowa w art. 62 ust. 6,

Weszło we wrześniu.

Sprawdź sobie zanim głupio skomentujesz następnym razem.
Wszystko tylko nie o przynależności do izby. Ale na pytanie kolegi @Snopy

Hej, moj elektryk ma uprawnienia i mam papier. CHodzi o to ze urzad chce dodatkowo potwierdzenie przynaleznosci do izby zawodowej. I moje pytanie - czy to jest uzasadnione?
Opisuje że

Tak jest uzasadnione.
Na moje pytanie co jest uzasadnione odpisujesz

Podstawę do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych
w budownictwie stanowi wpis, w drodze decyzji, do centralnego rejestru, o którym
mowa w art. 88a ust. 1 pkt 3 lit. a, oraz – zgodnie z odrębnymi przepisami – wpis na
listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, potwierdzony
zaświadczeniem wydanym przez tę izbę, z określonym w nim terminem ważności.

I kolejne Twoje wywody których nie będę już tu cytował (można sobie prześledzić) na team nie związany z pytaniem tematycznym.
Kolega @pandzik
https://forum.muratordom.pl/showthread.php?367934-Odbior-domu-uprawnienia-elektryka-(&p=8001855&viewfull=1#post8001855
wkleił tu cytat z PB jakie zaświadczenia należy dostarczyć do zakończenia budowy i to jest podstawa prawna, Ty jak dotąd takiej podstawy prawnej nie pokazałeś ale z uporem maniaka wprowadzasz innych w błąd.

henrykow
13-12-2020, 09:47
i nie ma tam nic o uprawnieniach budowlanych oprócz KB, projektanta

W moim rejonie PINB już kilka lat temu żądała aby wystawiający protokóły odbioru mieli UB, Natomiast w w sąsiednim powiecie nadzór budowlany tego nie żądał i z tego co wiem i obecnie nie żąda.
Wygląda na to że jak pisałem wg PB PINB nie żądając od osób które wystawiają zaświadczenia odbiorów aby posiadali UB, prawa nie łamie i jak widać jest to stosowane w całej Polsce.

Co do spornej kwestii zaświadczenia przynależności do izby to takiego prawa PINB nie ma. Oczywiście może sobie żądać jak wiele innych rzeczy o których nie ma mowy w PB ale inwestor nie ma obowiązku dodatkowych zaświadczeń dostarczać.
Wiem, życie jest takie że dla świętego spokoju prawie każdy dostarcza to czego żąda urząd aby mieć święty spokój.

Pytajnick
13-12-2020, 11:20
Po co te przepychanki? Żyjemy w kraju, w którym urzędnik nie jest do pomocy petentowi a na dodatek jest na bakier z przepisami, szczególnie gdy nowe wchodzą. Raz to na plus raz na minus, dla zwykłych szaraczków. "Był czas przywyknąć" :D

Mój KB kieruje proponuje mi ludzi od odbiorów z uprawnieniami do wpisu w dzienniku budowy. Jedynie kominiarza dałem "swojego" bo miejscowi mnie od lat wnerwiają.

PS - kilka dni temu miałem odbiór elektryki. Człowiek który to robił. powiedział mi, że od przyszłego roku ponoć mają być opłaty urzędowe za odbiór...."z 1500zł za dom" i radził mi złożyć papiery w tym roku.
Oby to tylko plotka była.

MiroMirek
13-12-2020, 11:48
Po co te przepychanki? Żyjemy w kraju, w którym urzędnik nie jest do pomocy petentowi a na dodatek jest na bakier z przepisami, szczególnie gdy nowe wchodzą. Raz to na plus raz na minus, dla zwykłych szaraczków. "Był czas przywyknąć" :D

Mój KB kieruje proponuje mi ludzi od odbiorów z uprawnieniami do wpisu w dzienniku budowy. Jedynie kominiarza dałem "swojego" bo miejscowi mnie od lat wnerwiają.

PS - kilka dni temu miałem odbiór elektryki. Człowiek który to robił. powiedział mi, że od przyszłego roku ponoć mają być opłaty urzędowe za odbiór...."z 1500zł za dom" i radził mi złożyć papiery w tym roku.
Oby to tylko plotka była.

też jestem w trakcie odbioru, dziwne bo u mnie PINB zaznaczył bardzo mało potrzebnych rzeczy do odbioru (podobno mocno sie zmieniło dla budynków jednorodzinnych od września 2020).451121451122

nic tu nie mam o elektrykach, kominiarzach ...etc z czego się bardzo cieszę :)

pandzik
13-12-2020, 23:11
Bo tak jest wg tego co wkleiłem wyżej. Tylko, że u nas prawem jest decyzja urzędnika... Ot bantustan.

Pytajnick
15-12-2020, 16:45
też jestem w trakcie odbioru, dziwne bo u mnie PINB zaznaczył bardzo mało potrzebnych rzeczy do odbioru (podobno mocno sie zmieniło dla budynków jednorodzinnych od września 2020).451121451122

nic tu nie mam o elektrykach, kominiarzach ...etc z czego się bardzo cieszę :)

Mój KB, któremu wcześniej pokazałem Twoje fotki, pojechał składać papiery do odbioru czyjegoś domu i się o temat zapytał. Ponieważ zadzwonił do mnie kiedy byłem w sklepie, zapytałem o najważniejsze - czy mnie temat dotyczy. Nie, dotyczy tych, którzy budowę zaczęli w tym roku (nie dopytałem czy po 19tym września, kiedy się przepisy zmieniły) W tym momencie już się nie koncentrowałem na tym co mówił, bo operował językiem przepisów, ale te wszystkie sprawy trzeba będzie i tak załatwić, tyle że nie na koniec budowy tylko wcześniej (chyba po wykonaniu każdej instalacji) Jego zdaniem - "ma być gorzej"
Tyle zdaniem mojego KB na podstawie tego, co usłyszał w PINB.
Czy to prawda, czas pokaże.

MiroMirek
16-12-2020, 16:42
Mój KB, któremu wcześniej pokazałem Twoje fotki, pojechał składać papiery do odbioru czyjegoś domu i się o temat zapytał. Ponieważ zadzwonił do mnie kiedy byłem w sklepie, zapytałem o najważniejsze - czy mnie temat dotyczy. Nie, dotyczy tych, którzy budowę zaczęli w tym roku (nie dopytałem czy po 19tym września, kiedy się przepisy zmieniły) W tym momencie już się nie koncentrowałem na tym co mówił, bo operował językiem przepisów, ale te wszystkie sprawy trzeba będzie i tak załatwić, tyle że nie na koniec budowy tylko wcześniej (chyba po wykonaniu każdej instalacji) Jego zdaniem - "ma być gorzej"
Tyle zdaniem mojego KB na podstawie tego, co usłyszał w PINB.
Czy to prawda, czas pokaże.

w poniedziałek składam dokumenty w/g listy którą otrzymałem :))

Pytajnick
18-12-2020, 19:43
Wracając to tematu głównego. Dziś dostałem od KB budowy cześć dokumentów elektryka, które są dla mnie. Takie same będą złożone do odbioru. Są w nich m.in - zaświadczenie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa z numerem weryfikacyjnym jakby ktoś w urzędzie chciał sprawdzić i Stwierdzenie przygotowania Zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie z opisem zakresu uprawnień.