PDA

Zobacz pełną wersję : głęboki blat łazienkowy



ZdzichuRolnik
17-12-2020, 18:51
Witam Serdecznie,

Mam pytanie czy ktoś z was ma może blat w łazience o głęboki na 60cm?
Jak to się sprawdza?

Mam w jednej linii z umywalkami pralkę i suszarkę.
Nie wiem czy taki blat nie będzie za głęboki. Z drugiej strony płytszy blat przy umywalkach będzie dziwnie wyglądał przy głębszym od pralki i tego chciałbym uniknąć, dlatego myślę o głębszym blacie.

Czy macie jakieś doświadczenia? Proszę o poradę

E-Rzecznik Śnieżka
29-12-2020, 17:37
To wszystko zależy od wielkości urządzeń. Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat mają różne wymiary i kształty. Podobnie pralki i suszarki. Blat 60cm głębokości to najczęściej stosowany standard. Jeśli uważa Pani, że będzie niewłaściwy zawsze można zamówić blat na wymiar, dopasowany do projektu łazienki.

ZdzichuRolnik
01-01-2021, 10:50
Dziękuję za odpowiedź. Wiem, że taki blat można zrobić. Na ten moment w łazienkach spotkałem sie z blatami plytszymi czyli ok 50cm stąd pytanie o blat 60 w lazience. Czy ktos jeszcze ma doświadczenia z takim blatem w łazience, proszę o opinie

Luxum
17-01-2021, 20:50
Blaty łazienkowe w jednej głębokości kryjące pralkę mogą znacząco wizualnie ciążyć na estetyce łazienki.
Najlepiej wybrać blaty szykowane na wymiar w jednym odlewie z umywalkami.
To najlepszy wybór, bowiem takie blaty z umywalkami, są estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości, higieniczne.

Tutaj ciekawy przykład zabudowy pralki z batem i umywalkami odlewanymi w jednym monolicie z naszego zakładu:
452102

452103

452104

Więcej ciekawych propozycji:
https://luxum.pl/umywalki-na-wymiar/

ZdzichuRolnik
04-02-2021, 11:13
Blaty łazienkowe w jednej głębokości kryjące pralkę mogą znacząco wizualnie ciążyć na estetyce łazienki.
Najlepiej wybrać blaty szykowane na wymiar w jednym odlewie z umywalkami.
To najlepszy wybór, bowiem takie blaty z umywalkami, są estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości, higieniczne.

Tutaj ciekawy przykład zabudowy pralki z batem i umywalkami odlewanymi w jednym monolicie z naszego zakładu:
452102

452103

452104

Więcej ciekawych propozycji:
https://luxum.pl/umywalki-na-wymiar/

Dziekuje za wiadomosc !!!
wyglada to swietnie

obawiam sie tylko tego rogu gdzie wystaje pralka, mozna sie zabic :)