PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja FV Łódzkie/Śląskie montaż



Program93
10-01-2021, 22:40
Witam ,
Przymierzam się do instalacji FV mam dach z trapezu do rozdysponowania ponad 100m2 kierunek południe . Pobór roczny prądu to 3kWp dodatkowo chce założyć pompę ciepła 9kw.
Instalacja chyba potrzebna 10kWp czyli maksymalna do 80% zwrotu z sieci.
Szukam porządnej ekipy do montażu / serwisu takiej instalacji lokalizacja inwestycji to 40km od Częstochowy / 30km od Wielunia . Głównie chodzi o polecenia od użytkowników , a nie reklamy firm montujących , ponieważ przy obecnym boomie instalatorów jak grzybów po deszczu ,a chciałbym , żeby zostało to dobrze zrobione i nic dach nie zniszczony .
Z góry dziękuje za pomoc .

Program93
16-01-2021, 16:39
Nikt nic ? Nie ma tu użytkowników z tych województw , którzy montowali u siebie panele c

marcinbbb
16-01-2021, 17:23
A nie wpadłeś na to aby samemu wysłać zapytanie do kilkunastu firm? Bo my na forum raczej oceniamy sprzęt i cenę a nie proponujemy firmy, tylko po to aby je zareklamować.

Program93
16-01-2021, 21:36
Nie wysyłałem zapytań , bo z tego co czytam co firma to inny sprzęt i podejście . Nie chciałem zagłębiać się już w ten temat bo wszystkiego wiedzieć nie można jakie panele / falownik co jak i gdzie , a mam dużo tematów rozgrzebanych dlatego tez moje pytanie o kogoś fachowego , ale ok nie było tematu .