PDA

Zobacz pełną wersję : Przewóz łóżka



hejka17
30-01-2021, 10:54
Cześć. Tak wyszło, że we wszystkich etapach remontu jakoś sobie radziłam, a tutaj nie przemyślałam tematu sypialni, zostawiłam na ostatnią chwilę. Muszę się przeprowadzić w poniedziałek, a na dostawę łóżka trzeba czekać. Znalazłam jakieś oferty firmy przeprowadzkowej, ale oni nie mają terminu na dziś, a jutro nie pracują. Mam dwa łóżka do wyboru, w popularnych sieciówkach. No i problemem jest transport. Muszę to przewieźć dzisiaj bądź jutro rano. Próbowałam łóżko zamawiać w środę, ale w jednej sieciówce czas oczekiwania to 14 dni, w drugiej dostawa 4 (łącznie z materacem, bo kilka dni mogłabym na nim spać). Dzwoniłam do jednej z sieciówek i na drugim końcu miasta w jednym ze sklepów jest ono w zasobach magazynowych, mogę odebrać od ręki.
Łóżko, które bardziej mi się podoba ma wymiary paczek: 1,5x0,9 oraz 2,1x0,3. Jeszcze do tego jedna mała paczka. Czy jakakolwiek taksówka mi to przewiezie? Dzwoniłam do jednej korporacji i taxi bagażowe też tam trzeba zamawiać :eek: Czy w samochód typu kombi/bus jestem w stanie to włożyć? :( Stresuję się tematem, bo nie mam prawa jazdy, żeby wynająć auto ani nikogo, kto jest w stanie mi dzisiaj/jutro pomóc. Mieszkam w dużym mieście, ale to nie Warszawa/Kraków.
Zastanawiam się, czy nawet jak wrzucę to np. do auta kombi to ja się zmieszczę? Czy muszę zamówić drugą taksówkę?
I druga sprawa, czy ja sobie poradzę sama ze złożeniem? Dużo rzeczy w trakcie remontu robiłam sama, na pewno nie przerażają mnie takie rzeczy, ale czy czasem nie jest potrzebne np. przytrzymanie jakiejś części? Wkrętarka się do tego przyda? Mam kilka śrubokrętów, klucz imbusowy, ale te pierwsze mają kilka cm długości, więc nie są praktyczne (zestaw z marketu).
Z góry dziękuję za pomoc
Asia

Elfir
31-01-2021, 23:48
zwykle łóżko wystarczy skręcać imbusem.

myslałaś o Uberze?