PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Bogdański



Tagloo
05-02-2021, 19:16
Witam, mam pytanie odnośnie okien z firmy Bogdański, ponieważ szukam do nowobudowanego domu i oni zrobili mi najlepsza ofertę, tylko ze bardzo mało opini jest na temat ich okien.

finlandia
05-02-2021, 22:16
Witam, mam pytanie odnośnie okien z firmy Bogdański, ponieważ szukam do nowobudowanego domu i oni zrobili mi najlepsza ofertę, tylko ze bardzo mało opini jest na temat ich okien.

najlepsza, w sensie.. ?

Tagloo
05-02-2021, 22:40
Najlepsza to znaczy za profil 7 komorowy, 3 szyby, ciepla ramka ogólnie to co oferują inne firmy, oni są tansi o ok 10 tys na calosci

bwojtek
06-02-2021, 07:16
oni są tansi o ok 10 tys na calosci

I co? Myślisz, że wynika to z tego, że prowadzą działalność charytatywną?

Tagloo
06-02-2021, 07:36
Nie wiem, może tak jest, po co wogole taki komentarz? Oczekiwałem odpowiedzi od użytkowników tych okien

finlandia
06-02-2021, 09:27
O odpowiedzi użytkowników będzie ciężko, a nawet jeśli, to co przeczytasz: jeden napisze że jest ok, inny nie. I nie wiesz czy to traf, czy powtarzalność.
W google opinie mają raczej dobrą średnią, chociaż ich treść pozostawia trochę do życzenia.
Przeglądam ich stronę: minus za posługiwanie się cyframi: podają szerokość okna po złożeniu, a ogólnie przyjęte jest że podaje się głębość profili. To tak jak kiedyś podawano Ug zamiast Uw. Taki mały chwyt marketingowy.
Poza tym nic ciekawego, żadnych konkretów - sucha "papka marketingowa". Każdy może napisać identyczną i będzie prawdą. Żadnych badań,przykładowej deklaracji właściwości użytkowych, informacji technicznych czy choćby wzoru gwarancji.
Podobnie na fb. Próżno szukać realizacji potwierdzających fachowy i dobry montaż. Praktyczne same grafiki z katalogów.
Ot, takie uwagi. Nie ma wymogów publikowania czegokolwiek, ale jak są to jest miło dla fachowca szukającego konkretów.

A co do oferty: nawet 20% różnicy w cenie między porównywalnymi produktami to przepaść cenowa i praktycznie się nie zdarza. A świadczy bardziej o istotnie różniącym się zakresie oferty: różne rozwiązania techniczne, uboższe wersje, doposażenie stolarki, kompletnie różny zakres montażu itp..

Tagloo
06-02-2021, 12:43
A mógłbym jakis kontakt prywatny do Pana?