PDA

Zobacz pełną wersję : do uzytkownikow bram segmentowych z automatyka



tenere
01-06-2005, 19:40
zamierzam kupic taka brame, do wyboru mam WISNIOWSKIEGO i KRISPOL, krispol wychodzi mi taniej o 600zl ale ma tylko 1 rok gwarancji na mechanizm automatyzmu podnoszenia bramy...

napiszcie jakie macie wrazenia i ile lat juz posiadacie tego typu bramy, na co zwrocic szczegolna uwage przy wyborze firmy, produktu? czy 1 rok roznicy w gwarancji na sam mechanizm ma jakies znaczenie?

Remus
02-06-2005, 09:54
Mam bramę segmentową Wiśniowskiego o wymiarach 220 wys 450 szer od dwóch lat. Nie jestem z niej specjalnie zadowolony, bo mi się pare razy zacięła. Polega to na tym, że górna prowadnica kończy się za wcześnie i przy zamykaniu ręcznym rolka z niej wypada i klinuje się pomiędzy prowadnicą górną a dolną i bramy nie da się otworzyć. Może jest to wada montażu (za nisko schodzi) a może konstrukcyjna, nie wiem. Myślę tylko, że może automatyka załatwi tą sprawę bo będzie delikatniej zamykać tą niemałą brameczkę. Od ręcznego otwierania i zamykania wyrobiło mi się też mocowanie klamki i wypadły z niej wkręty.

Pozdrawiam

rafałek
02-06-2005, 10:30
zamierzam kupic taka brame, do wyboru mam WISNIOWSKIEGO i KRISPOL, krispol wychodzi mi taniej o 600zl ale ma tylko 1 rok gwarancji na mechanizm automatyzmu podnoszenia bramy...

napiszcie jakie macie wrazenia i ile lat juz posiadacie tego typu bramy, na co zwrocic szczegolna uwage przy wyborze firmy, produktu? czy 1 rok roznicy w gwarancji na sam mechanizm ma jakies znaczenie?

Zamówiliśmy taką bramę (Krispol), podpisaliśmy umowę. Gwarancja na wszystko 2 lata.

krzysztofh
02-06-2005, 14:16
A dlaczego nie Hormann?
Bram dobrze ocieplona i estetyczna.
Cichutko chodzi, napęd sprawuje się super, różne funkcje bezpieczeństwa, sam się uczy. Ogólnie jestem zadowolony.

Marek13
02-06-2005, 15:00
Mam dwie bramy Wiśniowski. Działaja od dwóch lat bez zarzutu. Przy zakupie należy sprawdzić gubość ocieplenia. Niektóre mogą byc tańsze, ale oferują cieńszą warstwę izolacji termicznej.

artix1
13-10-2014, 18:51
I warta polecenia tu jest firma keyautomation. Ich automatyka służy mi bez zarzutów od 3 lat. Czyli od trzech lat handlujesz napędami i wszystko jest ok? Tak wydedukowałem z Twoich wcześniejszych postów :). Sherlock Holmes ze mnie czy co?:D.