PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie korzystnie kupię całe AGD do nowego domu?



Drwal30
26-03-2021, 16:42
Witajcie. Interesuje mnie gdzie znaleźliście korzystne finansowo, atrakcyjne promocje, programy rabatowe przy zakupie całego AGD do nowego domu?

giman
26-03-2021, 18:10
W neonetach, mediamarktach czy expertach przy promocjach w stylu "za każde wydane X zł rabat Y zł" albo "druga rzecz 10% taniej, trzecia 25%, itd."
Możesz się też "targować" (słyszałem, nie praktykowałem).

Lew2
05-04-2021, 12:32
W neonetach, mediamarktach czy expertach przy promocjach w stylu "za każde wydane X zł rabat Y zł" albo "druga rzecz 10% taniej, trzecia 25%, itd."
Możesz się też "targować" (słyszałem, nie praktykowałem).
Zwykle lepiej kupować hurtem. Chociaż przy promocji "najtańszy produkt za połowę ceny" lepiej ten najtańszy kupić osobno.

wincentyzet
06-04-2021, 08:58
Ja korzystam zawsze z promocji w sklepach, często możesz za jednym zamachem kupić wszystko, czego potrzebujesz. Warto śledzić gazetki i strony internetowe (czasami w sieci są inne promnocje niż w sklepie)

lafe_lafe
19-04-2021, 13:58
Koledzy i koleżanki już dużo podpowiedzieli :) Oglądając (kto to robi? :D) reklamy czy słuchająć w radiu zwracaj uwagę na promocje sprzedawców
Oczywiście w internecie znajdziesz ofertę tych sklepów, często z lepszymi cenami niż sklepach stacjonarnych
Można też używać porównywarek cenowych, zapisując się do alertu cenowego, dzięki któremu dostaniesz powiadomienie o obniżonej cenie.
Są też agregatory asortymentu różnych sklepów, np. :spam:, tam także warto wejść sprawdzić ceny AGD do domu