PDA

Zobacz pełną wersję : Bateria termostatyczna GROHE GROHTHERM Smartcontrol



svryw484
25-04-2021, 12:07
Witam, stoję przed wyborem bateri przysznicowej. Podoba mi się bateria Grohe smart control podtynkowa. I tu pojawia się pytanie do urzytkowników jak to się sprawuje. Czy bateria jest warta zakupu, czy nie ma problemu z zakamienianiem wkładki termostatycznej. W przypadku konserwacji jest troche rozkręcania. W domu mam zmiękczacz, i baterie termostatyczną podtynkową corsan, z której nie jestem już zadowolony. Na początku działała jak należy, ale po pół roku zaczęła się zacinać, czyszczenie (odkamianianie) pomaga na chwile, aktualnie ciężko termostat przekręcić, a zamiana położenie niewiele wpływa na temperaturę. W związku z tym mam dylemat co do zakupu, lecz szukałem na necie jakiś opini, pozytywów nie znalazłem, negatywy jakieś się znalazły, ale nieszczególnie dotyczyły mojego pytania. Być może niema z nią problemów.

Proszę o info urzytkowników baterii.

michal.malecki.zg
30-04-2023, 06:43
Cześć
Spróbuje odkopać wątek. Czy zdecydowałeś się ostatecznie na zakup Grohe Smart Control? Też się nad nią zastanawiam. A może na forum jest ktoś inny, kto posiada to rozwiązanie i może podzielić się opinią.