PDA

Zobacz pełną wersję : Pozwolenie



Tryton2021
02-05-2021, 15:21
Witam, jestem tu nowa. Próbuję szukać wszędzie informacji na temat uzyskania pozwolenia na budowę domu. Mam taka sytuację że moja działka na której chce postawić dom jest działka siedliskowa o wymiarach 30 arów. Głównym i jedynym problemem jest to że miejsce w którym chcemy postawić dom znajduje się w Nadwieprzanskim Parku Krajobrazowy wymaga odległość lini brzegowej od rzeki Wieprz to 100m my mamy 85m i nie chca nam wydać pozwolenia na budowę. Budynek mieszkalny chcemy postawić na miejscu budynku gospodarczego. Czy w takim przypadku jest jakaś szansa na uzyskanie tego pozwolenia? Dodam jeszcze że są w naszej miejscowości dwa przypadki które mają 30m do Lini brzegowej i tym osobom zostało wydane pozwolenie. Co robić ?

henrykow
02-05-2021, 15:43
W niektórych przypadkach urząd może zastosować odstępstwo.

Tryton2021
02-05-2021, 16:09
U nas właśnie w tym przypadku Pani w urzędzie powiedziała że nie podpisze się pod tym. A czy są jakieś szanse u Wojewody?

Karasso
02-05-2021, 20:50
Szans na uzyskanie pozowlenia na budowe raczej nie dostaniecie w takim miejscu . Ale
co to za budynek gospodarczy?. Próbowaliscie zgłosic zmiane sposobu jego uzytkowania?