PDA

Zobacz pełną wersję : Dach kryty wiórem osikowym - opinie o wykonawcy eko dach pol



Agata M
01-06-2021, 18:26
Witajcie,
jestem w trakcie wybory wykonawcy krycia dachu wiórek osikowym.
Dostałam dobrą ofertę od firmy EkoDachPol, jednak niewiele jest opinii na ich temat w google.
Czy ktoś z Was miał doświadczenia? Na co zwrócić uwagę?

PS. Nie jest to temat czy kryć wiórem czy nie. Więc proszę nie wchodźmy w dyskusję. Plusy i minusy biorę na klatę :)

gnago
02-06-2021, 17:18
Bo mało kryje wiórem. W każdym razie gratuluję gustu. A ze to krycie niszowe to i mało producentów.

henrykow
02-06-2021, 20:22
Tylko że autorka jest tak zrozpaczona że założyła trzy identyczne tematy myśląc że to pomoże jej w uzyskaniu większej ilości porad a jak dla mnie to jest spam i ukryta reklama. W jednym z założonych przez nią tematów padła już odpowiedź.

fotohobby
03-06-2021, 08:14
Bo mało kryje wiórem. W każdym razie gratuluję gustu. A ze to krycie niszowe to i mało producentów.

Przecież to jest spam, a nie gust

gnago
03-06-2021, 17:35
Krycie wiórem jest wyrazem ecostylu i gustu . W każdej sytuacji:rolleyes: To tak jak być straconym publicznie przy licznie zgromadzonej publice z udziałem certyfikowanego kata , kompanią halabardników , ceremoniałem etc. Z zatłuczeniem w pokątnej uliczce kawałkiem calowej rurki długości metra.

Ale fakt wg mnie nie nadaje się do krycia poddasza użytkowego, znacznie zwiększa się grubość dachu. Niemniej podziwiam gust krycia wiórem czy gontem . Ą że to żałosna próba zdobycia klientów. Znacznie lepsza to filmiki w tubie necie z wizją domów z takim dachem i relacje szczęśliwych posiadaczy