PDA

Zobacz pełną wersję : PROSZĘ O POMOC .... !!!!



Jakub08
04-06-2005, 20:52
Dzień dobry !!!



Jestem osobą niepełnosprawną ,od urodzenia po porażeniu mózgowym ,nadciśnienie mam, mam marzenie "Mały domek na obrzeżach mojego miasta lub w najbliższej wsi".

Nie stać nas ponieważ jestem na rencie inwalidzkiej a rodzice na emeryturze i mama po zawale serca. Mieszkam w bloku po zakładowym 6 rodzinnym mamy jeszcze w koło podwórko ale nie długo będzie zmniejszone podwórko z powodu właściciela zakładu który chce kupić teren i który jest radnym ,a miasto potrzebuje pieniędzy, ponieważ postawiło basen i idzie na to . Zostanie nam po 5 metrów od bloku i zrobi się ciasno. Mieszkam w Świebodzinie woj. Lubuskie .

Wystarczy mi, że przez jesień a szczególnie w zimie nie wychodzę z domu ( duszę się...) .

Wiosna, lato spędzam czas na świeżym powietrzu( podwórko) ,człowiek budzi się rześki, pełen energii .

Mamy na podwórku kącik zielony ( różne kwiaty, modrzewie , kasztany , bzy, ptaki śpiewają ) które sami posadziliśmy .

Drzewa mają po 30 lat ,właściciel zakładu jak kupi ten teren to wytnie sobie o tak , bez zezwolenia , jak zrobił po kupnie zakładu ,wyciął wszystkie drzewa ( jabłonie , brzozy , wierzby)

A tu łup , zmniejszy się podwórko i już kącika nie będzie ;(

I już wogle zamknę się w czterech ścianach ;(



Nie chciałbym rodziców angażować bo już się napracowali, chciałbym wziąć firmę .

Nie potrzebuje mercedesa którego trzeba jeszcze ubezpieczyć przed kradzieżą połowa wartości nowego ,nie potrzebuje willi z basenem lub zamku od 100 m2 .

Mój wymarzony domek to powinien być :

działka budowlana 10 arów wystarczy

- 60-80 m2 , podpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem .

Już wyjaśniam o co mi chodzi :



- zaczynam od Zera



- zwracam się o wsparcie finansowe bo (nie mam pieniędzy na działkę ,ani na budowę)



- aby się budować to trzeba mieć pieniądze na działkę , później materiał na budowę i kasę dla firmy która to zrobi .



Nie mam szczęścia do gier liczbowych albo konkursów , itd. ... ;(



Wiem jaka jest sytuacja w Polsce i ilu jest ludzi w gorszej sytuacji ,tylko czemu mamy się wykończyć przez sąsiadów albo przez właściciela zakładu ?? (stres , nerwy napięte ).



1 czerwca był Dzień dziecka i też moje imieniny .W ten dzień zabrała erka mamę do szpitala bo się źle poczuła i byłem przy niej w szpitalu, zamiast udcić te święto i być wesołym.





Proszę o wsparcie finansowe lub materialne , jeśli jest to możliwe, proszę o odpowiedź i kontakt to podam Nr. konta.

MOŻE MÓGBYM WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE W KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ MATERIAŁY NA DOM ??





Bardzo dziękuje ....

Jerzysio
06-06-2005, 22:09
Przepraszam, czegos nie rozumiem :o
...chcesz domek 60 - 80 m2 i w tym 18- 20 m2 na garaz :o :o :o
...czy Ty nas przypadkiem nie robisz w "bambuko" :-?
Piszac cos takiego to musisz byc chyba mocno zdesperowany ?
I myslisz o samochodzie :o
Moje auto od lat stoi pod chmurka i ma sie dobrze :roll:
Zycze spelnienia marzen
J

Jakub08
07-06-2005, 11:43
Nie nie robie was w bambuko ,jeśli uważasz że maluch to nie samochód to trudno ...
Ciekawy jestem jak bymś się czuł i ile byś wytrzymał leżąc w domu , nie ruszając się nigdzie i aby ktoś przy tobie robił ??

Jakub08
08-06-2005, 20:32
Właśnie zabrali nam jedną część ;(
buldorzery , roboty , teraz bęzie parking piętrowy ;(

Jerzysio
09-06-2005, 07:28
...wiem to, bo mam to w domu i to ja jestem ta druga strona, na której obowiazek "chodzenia" spoczywa.....

..koszt wybudowania takiego domu jest zbyt duzy, by przeznaczac "lwia" czesc powierzchni na garaz i do tego mam tylko zastrzezenia :-?

Mam nadzieje, ze Twoje marzenia sie spelnia
pozdro
J