PDA

Zobacz pełną wersję : PLECAM!!! super prawdziwa złota rączka! KATOWICE



malyyy2002
05-06-2005, 18:53
Witam, chciałbym polecić chłopaczka złotą rączke, niechce przesadzać ani nic kłamac, chłopak ma zaledwie 19 lat ale naprawdę nigdy w życiu nie widziaŁEM takiej pracowitej osoby, pracuje w jakiejśc firmie jako kierowca od 7-15 czasem i dłuyżej , po cyzm przychodizł do mnie przez 2 tygodnie i robił do 22, 23. cały materiał prezywoził swoim autem, wszystkei narzedzia miał swoje, czasami jak maiłą coś do zorbienia cięzkiego to brał ze sowbą pomocnika. Chłopak jest naprawde niesamowity jak na swój wiek chyba nie przesiąkł jeszcze tymi pseudofgachowcami , niechce przesadzać jak już wspominałem ale daje za niego reke , Nie daje gwarancji że ma czas na cokolwiek bo ma tyle roboty że aż niemożlkiwe chłopak chce zarobić by rozkręcić własną firmę budowlaną więc naprawdę go polecam jego numer 692446847, prosiłbym o niemówienie że go polecałem gdyż chce mu zrobić przysługe za to ile on dl amnei zrobił i naprawe po niedużych pieniądzac pozdrawiam wsyztskich muratorowcó PS> Chłopaczek zrobi wszytsko :, zrobił mi nawet sito do przesiewania piasku na warsztacie, piękne stojaki z drutu pod róze itp :)

Sonika
05-06-2005, 19:02
Oj doigrasz się, doigrasz :evil: :evil: :evil:

Pawel P.
05-06-2005, 19:09
Nie ma to jak autoreklama :)

Grzesiek13
05-06-2005, 19:20
Samochwała w kącie stała..... :lol:

Mały
05-06-2005, 19:49
A Ty zapłacisz sobie za niego podatek i zus na swoja emeryturę...
Niech nam zyje szara strefa!

kolo
05-06-2005, 19:51
Mam do przesiania żwir w Gdyni. Jak ma czas to niech wpadnie :lol:

Ew-ka
05-06-2005, 20:34
Witam, chciałbym polecić chłopaczka złotą rączke, , Nie daje gwarancji że ma czas na cokolwiek bo ma tyle roboty :)
to jak nie ma czasu ,to po co ta reklama ?????

selimm
05-06-2005, 20:35
palecasz chłopaczka hmm .....i jeszcze piszesz ze zrobi wszystko :lol:

Mały
05-06-2005, 20:38
Selimm - nie swędzi Cię czasem głowa? Od kosmatych myśli?

malyyy2002
05-06-2005, 22:11
spoko, nie ma to jak nasza wspniała polska, usuwam tego posta, niedość ze chciałem pochwalić chłopaka który naprawdę coś umie to jeszcze mnei tutaj besztacie, tak to jest jak ktoś chce komuś pomóc, no cóż tak już musi być, a napisałem to dlatego że chłopak jest naprawdę bardzo wporządku, a nie poto żeby jakąs autoreklamę robić zresztą jak chcecie to do niego zadzwoncie sobie a nie besztajcie tu mnie spadam narazie!

aha26
05-06-2005, 22:14
palecasz chłopaczka hmm .....i jeszcze piszesz ze zrobi wszystko :lol:

OJ selimm,selimm mowilam Ci juz ,ze Tobie to tylko jedno w glowie...hm...ciekawe czemu :wink:

malyyy2002
06-06-2005, 14:50
A tak przy okazji to jest jedna z rzeczy które mi zrobił w domy (wygipsowany cały pokój + pomalowany w 2 kolorach + zrobienie na suficie owala z regipsu + zamontowanie halogenów i ta bagatele 400zł
http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=0&id=40135&zid=486532&r=1
[/img]

1950
06-06-2005, 18:22
ejże, przecież ten kot nic nie powiedział :o
to ta cała reszta ma nieuczesane myśli :wink:

Wojty
06-06-2005, 20:46
co, znowu autoreklama??? :lol:

jednego takiego juz przegonilam - jacka o1 - niestety wrócil :evil: - na szczescie juz samodzielnie się reklamuje - chociaz to dobrze :D

katarzyna001
07-06-2005, 14:59
więc tak :0 po głosi chłopak miły :0 ale jakiś młody się wydaje:P ale konretny jest bo sie umuwiłem ze przyjedzie po mnei za 40 minut i skoczymy do skalpu a co do ceny to tak :D za każdy kilometr 1zł + załadunek i wyładunek maebli to powiedizał że się doigadamy bo mi bedzie je skręcał a za skręcenie to nie wiem ile bo powiedizał ze zależy jak długo to bedzie robił:P byle nie zadługo bo ja juzznam takich fachmanów co od godizny mają:P pozdrawiam napisze co i jak jak skończy :D PAP

katarzyna001
07-06-2005, 18:13
jestem (ale cichutko bo Paweł w pokju obok si epoci z tymi meblami), pki co to sprawnie posżło przywiezienie i rozładunek miał kolege d pomocy :) teraz tez we 2 składają, ide im zrobić herbate no to narazie potem zdam relkację:P pozdrawiam ciiiiiiiiiiichutko :)

selimm
07-06-2005, 19:48
a to co za bełkot ? :lol:

katarzyna001
07-06-2005, 22:16
ufff wreszcie koniec! Ale jest juz 23 <wow> no wiec powiem tylko tyle ze ja tez go polecam :) Pozdrawiam i ide poókładac sobioe rzeczy do mebli :P

Wojty
08-06-2005, 07:50
o co tu chodzi - zapytam równie cichutko, jak katarzyna001????

czyzby malyyy2002 przeistoczyl sie w katarzyne001?

dobre :lol:

pyrka
08-06-2005, 08:01
Wielopłciowiec pewnie jest :wink: . Do tego styl pisarski i błędy te same.

sinta
09-06-2005, 17:48
niekiedy naprawdę nie rozumiem formuowiczów, kiedy ludzie polecają wam fachowca najlepiej to słać dziwne aluzje w stronę osoby ,która Wam poleca. Jeżeli nie chcecie korzystać z pomocy to nie, ale ja wierzę w 'Złote Rączki' i cieszę się że są tak dobrzy fachowcy. A najbardziej cieszę się z tego , że na forum można poszukać dobrych fachowców.
Niech będzie dumna osoba która reklamuje dobrych fachowców.
Basia

Sonika
09-06-2005, 18:12
katarzyna001 ,
i co, i co się dzieje????
Nic nie piszesz, a my tutaj czekamy.

katarzyna001
09-06-2005, 22:03
Witam, nie pisze nic bo ludzie tutaj są strasznie niemili! Niedość że chce się im pomóc ( bo przecierz kto wie czy oni nie będą potrzebowali kiedyś pomocy) to jeszce człowieka zwyzywają! Ja juz poleciłam chłopaka, a co dalej to tyle że za wszystko zapłaciłam 200zł w tym było 80km jeżdżenia autem więc 80zł. A co do faktury to nie ma problemu bo mi wsytawił! Więc się nie bójcie że wsyztsko musi być na lewo! I na przyszłość! Jeżeli chceie komuś zaszkodzić to nie piszcie na tych forach! Bo one nie są poto! POZDRAWIAM!

pattaya
10-06-2005, 18:35
Pises jakby Ci scęka wypadła.

Sonika
11-06-2005, 06:01
Witam, nie pisze nic bo ludzie tutaj są strasznie niemili! Niedość że chce się im pomóc ( bo przecierz kto wie czy oni nie będą potrzebowali kiedyś pomocy) to jeszce człowieka zwyzywają! Ja juz poleciłam chłopaka, a co dalej to tyle że za wszystko zapłaciłam 200zł w tym było 80km jeżdżenia autem więc 80zł. A co do faktury to nie ma problemu bo mi wsytawił! Więc się nie bójcie że wsyztsko musi być na lewo! I na przyszłość! Jeżeli chceie komuś zaszkodzić to nie piszcie na tych forach! Bo one nie są poto! POZDRAWIAM!

Ale czy skręcił te meble? I co jesteś zadowolony/na - właściwie to Ty jesteś chłop czy baba, bo jakoś nie mogę się zorientować??


sie umuwiłem ze przyjedzie po mnei za 40 minut


Ja juz poleciłam chłopaka



Dobrze zrobił swoją robotę? Warto go brać??

Napisz coś więcej :D
:D

Sonika
11-06-2005, 06:03
Pises jakby Ci scęka wypadła.


Pattaya - czepiasz się :wink: ,
ważne, że ma dobrego fachowca - posiadanie szczęki czy jej brak nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia :wink: :D

katarzyna001
12-06-2005, 16:50
witam, o ile dobrze wiem jestem kobieta :). A co do roboty, to tak (kurcze pisze tu tak jakbym jakiś dziennik prowadziła:). Przywiezione meble były w kartonach takich płaskich, tak jak to zwykle bywa :) wniesione zostały do domu i tu skrecane jakimś dziwnym urządzeniem ( co wyglądało jak elektryczny śrubokręt- o ile sie nie mylę to jakaś wiertarka) :). W meblach były równierz halogeny więc je zamonotował i podłączył do pradu rzeby świeciły :) Do tego 2 szafki zostały powieszone w łazience. No i poprzykręcał drzwiczki itd. a Co do roboty to jestem zadowolona. POZDRAWIAM

pattaya
13-06-2005, 09:31
Pamiętam jak kupiłem meble w Bo Concept.
Miałem krzyżak z króciutką rękojeścią.
A tam każda noga do ławy przykręcana na 12 wkrętów... :evil:

michal.golab
20-06-2005, 22:54
Cześć!
Ja, jako jeden z niewielu tutaj obecnych "forumowiczów" chciałbym równierz polecić tą "złotą rączke". Przeczytałem kiedyś tego posta i postanowiłem wynająć go do położenia mi paneli na ogródku. Nie bardzo mi zależało jak to wyjdzie dlatego go wynająłem. Dzisiaj właśnie skończył (po 2 dniach), i jestem zadowolony. Zrobił dośc szybko i ładnie a przede wszystkim tanio (tak mi się wydaje bo za położenie 25m(2) wraz z przywozem paneli oraz z listwami narożnymi zapłaciłem 200zł). Dołoże że jedynie pokazałem mu mijesce gdzie ma wykonać zadanie i dałem klucze od ogródka za co w zamian oddał mi swój dowód ( w razi gdyby coś znikneło). Teraz mam zamiar poporsić go o położenie mi paneli na ścianach równierz na działce póki co :).

I tak apropo co do tych postów. Uważam że jeśli ktoś nie wie co się tutaj pisze, to nie powinien się wypowiadać, bo w naszym kraju wiadomo jak jest ale trzeba zauważyć że znajdują się pożądni uczciwi ludzie! POZDRAWIAM wszystkich "pozytywnych" ludzi. Michał Gołąb

tomjot
21-06-2005, 05:33
Cześć!
Ja, jako jeden z niewielu tutaj obecnych "forumowiczów" chciałbym równierz polecić tą "złotą rączke". Przeczytałem kiedyś tego posta i postanowiłem wynająć go do położenia mi paneli na ogródku. Nie bardzo mi zależało jak to wyjdzie dlatego go wynająłem. Dzisiaj właśnie skończył (po 2 dniach), i jestem zadowolony. Zrobił dośc szybko i ładnie a przede wszystkim tanio (tak mi się wydaje bo za położenie 25m(2) wraz z przywozem paneli oraz z listwami narożnymi zapłaciłem 200zł). Dołoże że jedynie pokazałem mu mijesce gdzie ma wykonać zadanie i dałem klucze od ogródka za co w zamian oddał mi swój dowód ( w razi gdyby coś znikneło). Teraz mam zamiar poporsić go o położenie mi paneli na ścianach równierz na działce póki co :).

I tak apropo co do tych postów. Uważam że jeśli ktoś nie wie co się tutaj pisze, to nie powinien się wypowiadać, bo w naszym kraju wiadomo jak jest ale trzeba zauważyć że znajdują się pożądni uczciwi ludzie! POZDRAWIAM wszystkich "pozytywnych" ludzi. Michał Gołąb

oooooo... to już jest Was troje :lol: malyyy2002 - przestań robić w końcu te same literówki to może ktoś się w końcu da nabrać na tę żenującą kryptoreklamę.