PDA

Zobacz pełną wersję : Audio do altany ok 1 tyś zł



Tomasz Bukowski
28-07-2021, 18:02
Dzień dobry, będzie mi ktoś w stanie doradzić jakie audio do altanki powinienem kupić? Altanka otwarta 5x5m, bez ścian. Szukam czegoś co odtworzy muzykę zarówno z telefonu przez BT jak i ze Smart TV przez kabel. Wolałbym raczej mniejsze głośniki do zamontowania pod dachem niż stojącą kolumnę. Czy są może gotowe zestawy? Albo poleci ktoś jakie głośniki i wzmacniacz kupić żeby to fajnie grało? Chciałbym się zamknąć z audio w tysiącu zł. Chyba że będzie coś naprawdę fajnego to mogę trochę nadwyrężyć budżet.

gnago
29-07-2021, 11:01
Słuchawki jeśli to Rodos , a w altance na własnym to cięzko napisać bo w otwartej przestrzeni cięzko coś polecić z dźwiękiem przestrzennym, inaczej się niesie w zależności od otoczenia, pory roku

Tomasz Bukowski
01-08-2021, 03:17
Nie szkoda ci klawiatury na pisanie takich nic nie wnoszących bzdetów?
Ma ktoś jakieś doświadczenia z kolumnami aktywnymi z allegro? Są zestawy do tysiąca złotych z dwoma. A może lepiej kupić jakieś kino domowe? Ewentualnie mały wzmacniacz i zestaw głośników, tylko jakie?

mistalova
04-08-2021, 09:50
JBL charge 5 za 800PLN.

gnago
04-08-2021, 17:37
No nie wiem, uruchomiłem bomboxa na działce po kilku minutach miałem zebranie tetryków, którym bas przeszkadzał niesamowicie bo głośność na 1/3 jedynie

mistalova
04-08-2021, 17:48
Na małej działce może tak być, ale może chodzi o "działkę" np 1 ha? ;)
No i nie trzeba słuchać głośno, można puścić muzykę po cichu.