PDA

Zobacz pełną wersję : Okna winchester + białe drzwi wewnętrzne?



Patrykj70
21-10-2021, 13:16
Cześć.
Mam takie swoje drobne przemyślenia. Zamarzyły mi się okna w kolorze Winchester z czarną klamką, drzwi wejściowe winchester + czarny, dach czarny.
W środku zawsze chcieliśmy mieć białe drzwi. Białe drzwi + białe listwy i okna winchester z czarną klamką? Według mnie gryzie się to okrutnie.

Drzwi i listwy w kolorze winchester robić? Czy może okna wewnętrznie (tylko wewnętrznie) zrobić białe, z jakąś delikatną, jasną klamką i wtedy białe drzwi będą już pasować? Co o tym osobiście myślicie? :)

Saskian
22-10-2021, 09:27
Jak najbardziej możesz zrobić okna w kolorze Winchester tylko z zewnątrz, a w środku białe. Moim zdaniem jednak białe drzwi będą pasowało do okien w kolorze, a też okna w kolorze innym niż biel nadają więcej ciepła pomieszczeniu. Poza pewnie i tak będziesz miał zasłony / rolety / firany które odwrócą uwagę od koloru okna.

Patrykj70
22-10-2021, 10:21
Właśnie dla mnie okno w kolorze robi mega wrażenie tylko boję się że będzie się to gryzło z białymi drzwiami.
Wczoraj znalazłem kilka zdjęć w takim zestawieniu i chyba nie jest tak źle. Chyba zostanie pierwszy zamysł czyli okna w kolorze a drzwi wewnętrzne białe