PDA

Zobacz pełną wersję : Tanie drzwi wewnętrzne?



Mokebe
25-10-2021, 21:20
Cześć,

jak na razie najtańszą ofertę jaką dostałem na drzwi WEWNĘTRZNE (dla ułatwienia dam cenę jednej sztuki) to ok. 1100 PLN z montażem i ościeżnicą (8% VAT). Mam 9 sztuk drzwi w domu, czyli bedzie aż 10000 PLN... za drzwi wew. - dużo dla mnie strasznie :(

Czy to dla Was dobra cena, czy szukać dalej?

Od razu mówię, że zależy mi na przysłowiowym produkcie z IKEI...
Oczekuję "tylko" dobrego spasowania, żadnych ozdóbek. W skrócie, to ma być dość prosta deska i tyle.

Jeśli macie w okolicy Warszawy coś godnego polecenia, to bardzo proszę o sugestie.

finlandia
25-10-2021, 21:33
Taniej będzie tylko w markecie. Za to więcej problemu z dopasowaniem ościeżnic i już może nie wyjść tanio.
Z drugiej strony 1100 to trochę sporo, ale ja może nie jestem na bieżąco z cenami.
Bierzesz najtańsze skrzydło płaskie na "plastrze miodu", okleina z najtańszych i powinno być mniej niż tysiąc.
Opcja kolejna: zamiast ościeżnic na grubość ściany z opaskami najprostsze stałe. Resztę "sobie" obrobisz tynkiem. Jak musisz wziąć do tego ekipę to też taniej nie będzie..

Kaizen
26-10-2021, 09:47
Jeśli macie w okolicy Warszawy coś godnego polecenia, to bardzo proszę o sugestie.

Sprawdź ofertę Kornika - ale montażystę chyba sam musisz poszukać (albo się nauczyć i zaoszczędzić kilka tysięcy pomimo różnicy w VAT). Jak sam zaolejujesz to kolejne tysiące oszczędności.

finlandia
26-10-2021, 10:37
Przeliczyłem na szybko Erkado, model Altamura (produkt wg filozofii ikea).

Wychodzi mi niecałe 800 - 900zł w zależności od grubości potrzebnej ościeżnicy. To jest policzone ze średnim rabatem rzędu 10%.

Sobie bym wziął je co najwyżej na strych, chociaż może tam wolałbym wspomniany wyżej tani produkt drewniany.