PDA

Zobacz pełną wersję : Dzien doberek..teraz my :-)



Ena
04-11-2002, 08:54
Ja nazywam sie Aneta. Lat <25, slubny od ponad roku ma 25<.Nazywa sie Piotr.Mieszkamy w Odrano-Woli..gmina Grodzisk Mazowiecki. Niedawno postawili tabliczke, wiec wyszlo, ze jestesmy 100 m za Grodziskiem, ale 900 m do kolejki i 1500 do centrum. Wprowadzilismy sie tutaj w styczniu 2002. Kupilismy stary, ale wyremontowany domek (deski,glazura,terakota) na ladnej 800m dzialce. Domek jest maly (dwa pokoje). Na razie nam starcza, bo nie mamy dzieci. W planach rozbudowa... dlatego potrzebujemy fachowych wiadomosci z Muratora i Waszych porad.. :smile:Pracujemy w W-wie. Ja jako ksiegowa, maz... policjant :smile: Serdecznie pozadrawiamy.

EM
04-11-2002, 09:11
Witam kolejnych sąsiadów. Tu jest chyba nadreprezentacja Grodziska ale to tylko cieszy. Jak do mnie, to przez pola w strone Szczęsnej. Jakis kilometr. :smile:

dobrzykowice
04-11-2002, 09:24
mam nadzieję, że to nie przez Ciebie jestem namiętnie łapany na ósemce z Wrocławia ? :grin:

Ena
06-11-2002, 09:57
Wiem, gdzie Szczesna...Pozdrawiam
CO do lapania.. to na pewno nie on.. Jak mieszkal w Lodzi to i moze??? :smile: Teraz w W-wie jest sobie dzielnicowym, ale i tak uwazaj z predkoscia. Papatki