PDA

Zobacz pełną wersję : Zwol. z opłaty partycypacji kosztów bud. sieci wodociągowej



Gregor_R
13-06-2005, 09:58
Witam,

Napisalem to na forum wymiany doswiadczen, ale nikt nie odpowiedzial...
Moze ktoz z Was bedzie wiedzial ?

Czy ktos z Was pisal moze podanie o zwolnienie z oplaty partycypacji kosztow budowy sieci wodociagowej przy budowie przylacza wody. U mnie jest to kwota 650 zl (nie wiem czy wszedzie jest tak samo), wiec jest o co powalczyc.
Podobno po 1 maja ta oplata jest pobierana nielegalnie. Czy zna ktos podstawe prawna, na ktora mozna sie powolac ?
Wiem, ze takie podanie musi byc zlozone do Burmistrza i tyle...

Dzieki za wszelkie sugestie :wink:

Krupiarz
22-06-2005, 21:25
Witam,
Nic na ten temat nie słyszałem. W gminie Góra Kalwaria biorą 500 zł.

Przyłączam się do prośby o wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Redwald
23-06-2005, 05:40
Ja nie partycypowałe w kosztach. Wody na działce nie było, była 2 działki dalej. Któregoś pięknego dnia przychodzę, patrzę - woda jest podciągnięta. Teraz już mam wodę w domu i płaciłem tylko wodociągowi za wcinkę. Podobno, że od czasu wejścia do uni to oni mają wodę dostarczyć i u mnie tak jest, ale paragrafu na to nieznam.

anekri
23-06-2005, 09:08
szczęściarze
ja muszę sama wybudować sieć bo miasto ma nas delikatnie mówiąc w głębokim poważaniu 7500 + projekty przyłaczy, sieci itp, a i o zwrocie choć części wydatków mogę zapomnieć :(
Pozdrawiam

iwona_b
31-08-2005, 12:46
w piasecznie opłata partycypacyjna wynosi 1000. tak wogóle to nie wiem za co oni to biorą. przecież płacę 5000 firmie która dostarcza wodę w rejony mojej działki właśnie za to żeby mi tą wode dostarczyli, więc gmina to chyba tak sobie bieże tą kasę!!!