PDA

Zobacz pełną wersję : W tym dziale umieszczamy TYLKO dzienniki budowy



Redakcja
14-06-2005, 09:39
1. Dzienniki są tylko dla ich autorów; kto ma jakiś komentarz, uwagę, zapytanie - proszony jest do wątku komentarze o danym dzienniku.
2. Komentarze prosimy zakładać w dziale 'Dzienniki budowy - komentarze'
3. Moderatorem tego działu, a więc osobą uprawnioną do utrzymywania porządku jest Maksiu.
Pozdrawiamy

Ad. pkt 3.: Obecnie moderatorami działu są EDZIA i ponury63

Aga J.G
14-06-2005, 10:37
Maksiu gratulki :)
Teraz to tu będzie porządeczek 8)

maksiu
14-06-2005, 10:39
Maksiu gratulki :)
Teraz to tu będzie porządeczek 8)

Jak tylko przyswoje odrobine nowej wiedzy to napewno postaram się o porządek, bo szkoda aby takie perełki jak dzienniki były zaśmiecone
m.

Aga J.G
14-06-2005, 10:44
Maksiu nie wątpie w to, ale czasami ktoś wpisze komentarz przez przypadek, chyba nie bedzie drastycznych konsekwencji :wink: :)

Whisper
14-06-2005, 11:24
Nooo... to ja nie wiedziałem że gościłem moderatora... Szacunek... :D

mTom
14-06-2005, 12:10
Maksiu :o nono. A w wątku o prymulkach skrobniesz jeszcze coś czasem... Panie Moderatorze? :wink:

maksiu
14-06-2005, 14:23
Maksiu nie wątpie w to, ale czasami ktoś wpisze komentarz przez przypadek, chyba nie bedzie drastycznych konsekwencji :wink: :)

No nie wiem.. może bana na miesiąc na za pierwszą pomyłke :D :D :D
dobra, zartowałem oczywiście

Mam tylko narazie dylemat, bo nie ma mozliwosci przesuwania postów miedzy watkami, wiec musialby te posty ktore wcinają sie w dzienniki kasować, a nie chcialbym tego za bardzo robic, bo uwazam ze ich miejsce jest w komentarzach, tylko jak juz pisalem, nie ma narazie technicznie możliwosci
m.

M@riusz_Radom
14-06-2005, 14:25
Co to za forum które nie ma możliwości przesunięcia posta ??? Toż taka możliwość jest nawet w tych najprostszych systemach ;)

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak kopiować je do dzienników (ręcznie) a potem kasowanie oryginału który znalazł się nie tam gdzie powinien.

Aga J.G
14-06-2005, 15:29
To może trzeba upominać wpisujących i niech sami przesuwają te posty do komentarzy a Ty potem tylko wykasujesz post w dzienniku

jamles
14-06-2005, 22:15
No nie wiem.. może bana na miesiąc na za pierwszą pomyłke :D :D :D
dobra, zartowałem oczywiście
m.
przedawnienie .........wchodzi w grę 8) :oops: :wink:

kze
16-06-2005, 14:03
1. Dzienniki są tylko dla ich autorów; kto ma jakiś komentarz, uwagę, zapytanie - proszony jest do wątku komentarze o danym dzienniku.
2. Moderatorem tego działu, a więc osobą uprawnioną do utrzymywania porządku jest Maksiu.
Pozdrawiamy
Gratulacje Maksiu!!! 8)
Rzeczywiście jesteś wchechmocny... :roll:

Ivonesca
16-06-2005, 14:53
dawno mnie nie było....wchodzę i co widzę....maksiu moderatorem ! GRATULKI !!!!!

nurni
23-06-2005, 21:29
No Maksiu....znaczy przepraszam Panie Moderatorze, gratulacje, ale swojego dziennika nie przerywaj.

PS.
Przyznaję się do winy, raz z rozpędu się wpisałem w dzienniku i to chyba nawet Adze J.G. :o - proszę o łagodny wymiar kary.

Serdecznie gratuluję i pozdrawiam

maksiu
24-06-2005, 06:26
No Maksiu....znaczy przepraszam Panie Moderatorze, gratulacje, ale swojego dziennika nie przerywaj.

PS.
Przyznaję się do winy, raz z rozpędu się wpisałem w dzienniku i to chyba nawet Adze J.G. :o - proszę o łagodny wymiar kary.

Serdecznie gratuluję i pozdrawiam

nie bardzo rozumiem dlaczego mialbym przerywać swój dziennik, ze niby moderator to odrazu bez dziennika??? bez przesady...
a co do wpisów "obcych" w dziennikach to zaczynam powoli je usuwać, zdaje się, że twoje wpisy w czyims dzienniku juz usunąłem...
pozdrawiam
m.

nurni
24-06-2005, 10:31
nie bardzo rozumiem dlaczego mialbym przerywać swój dziennik, ze niby moderator to odrazu bez dziennika??? bez przesady...

Po prostu przybyło obowiązków, a czas nie jest z gumy :o :wink: :D .
To pisz dalej i więcej bo czytam Twój dziennik systematycznie.



...a co do wpisów "obcych" w dziennikach to zaczynam powoli je usuwać, zdaje się, że twoje wpisy w czyims dzienniku juz usunąłem...
Dziękuję.

Pozdrawiam

maksiu
24-06-2005, 10:49
Po prostu przybyło obowiązków, a czas nie jest z gumy :o :wink: :D .
To pisz dalej i więcej bo czytam Twój dziennik systematycznie.

Pozdrawiam

wiem cos o czasie niezgumy :D ale jakos sobie jeszcze daje rade :D
no i przy okazji okazalo sie ze mam kolejnego cichego czytacza :D
pozdr
m.

ps. Halinów - ladna miejscowosc, mam znajomych w Kazimierowie

mdzalewscy
29-06-2005, 10:21
Jak tylko przyswoje odrobine nowej wiedzy to napewno postaram się o porządek, bo szkoda aby takie perełki jak dzienniki były zaśmiecone
m.

niestety właśnie z tego powody zaprzestałem pisać swój dziennik, po niemiłym wpisie janrenovate i chyba poproszę o usunięcie tego dziennika, bo tego postu się chyba nie da usunąć ?

ale szybko działacie :D . SUPER DZIĘKUJE :lol:

teraz uzupełnie dziennik

Aggi
18-07-2005, 16:10
U mnie zdarzyly sie ostatnio trzy omylkowe wpisy w dzienniku jednego dnia. Akcja usuwania poszla bardzo sprawnie i serdecznie dziekuje wszystkim, ze uwzglednili moja prosbe i wykasowali wpisy. :D

gosia@
20-07-2005, 21:56
U mnie zdarzyly sie ostatnio trzy omylkowe wpisy w dzienniku jednego dnia. Akcja usuwania poszla bardzo sprawnie i serdecznie dziekuje wszystkim, ze uwzglednili moja prosbe i wykasowali wpisy. :DRaz, to ja :oops: :oops: :oops: ale mnie budowa ogłupia, naprawde, gadam ze znajomymi tylko o stropach, scianach itd, a na oczy ledwo widze.Wszystcy, odetchna jak sie wyprowadze w koncu :lol: :lol: :lol:

Ivonesca
25-07-2005, 12:52
apel na nic....znów widzę dopiski w dziennikach :cry:

maksiu
25-07-2005, 12:56
apel na nic....znów widzę dopiski w dziennikach :cry:
jeśli miałaś na mysli "dziennik pod lasem" to wlaśnie zrobiłem tam porządek, jakbyś jeszcze coś zauważyła to daj znać, będę bezlitosny w wycinaniu obcych wtrąceń do dzienników.
m.

Ivonesca
25-07-2005, 14:06
apel na nic....znów widzę dopiski w dziennikach :cry:
jeśli miałaś na mysli "dziennik pod lasem" to wlaśnie zrobiłem tam porządek, jakbyś jeszcze coś zauważyła to daj znać, będę bezlitosny w wycinaniu obcych wtrąceń do dzienników.
m.
tak, wlasnie ten miałam na myśli , bo ucieszyłam sie że am sie odezwał....a to okazało sie komentarzem :-(

Funia
01-08-2005, 11:54
Maksiu plizzzzzz

Zajrzyj do mojego :-?
Też jest robótka :(

z góry dziekuje

maksiu
01-08-2005, 12:08
Maksiu plizzzzzz

Zajrzyj do mojego :-?
Też jest robótka :(

z góry dziekuje

gotowe
pozdrawiam
m.

Funia
02-08-2005, 07:32
Dziękuje

andrzejka
04-08-2005, 17:51
Czy mogę prosic o przeniesienie wpisu Alfredy z mojego dziennika :roll: Nie żeby mi się nie podobał ale porządek musi być :wink:

maksiu
04-08-2005, 18:40
Czy mogę prosic o przeniesienie wpisu Alfredy z mojego dziennika :roll: Nie żeby mi się nie podobał ale porządek musi być :wink:

pif-paf... trafiony zatopiony...

andrzejka
04-08-2005, 20:54
Dziękuję :P
Wow co za szybkość działania :P

alfreda
04-08-2005, 22:21
A ja przepraszam za nieuwagę!

Olkalybowa
17-08-2005, 19:02
Maksiu, czy mogłabym prosić o uporządkowanie mojego dziennika? Wpis:mysia i Rizo.

maksiu
17-08-2005, 21:39
Olkalybowa : gotowe
pozdrawiam
m.

Olkalybowa
17-08-2005, 22:35
Olkalybowa : gotowe
pozdrawiam
m.
Dziękuję :D .
Pozdrawiam.

Whisper
17-08-2005, 22:40
Ten nasz maksiu pracowity jest... I podbitkę zrobi, i dzienniki wyczyści, w wolnych chwilach otynkuje...

rrmi
17-08-2005, 22:43
Ten nasz maksiu pracowity jest... I podbitkę zrobi, i dzienniki wyczyści, w wolnych chwilach otynkuje...
a obiad tez ugotuje? :lol:

maksiu
18-08-2005, 05:35
Ten nasz maksiu pracowity jest... I podbitkę zrobi, i dzienniki wyczyści, w wolnych chwilach otynkuje...
a obiad tez ugotuje? :lol:

jak trzeba to i ugotuje... jestem facet pracujacy żadnej pracy sie nie boje :D

Whisper
18-08-2005, 15:15
Ten nasz maksiu pracowity jest... I podbitkę zrobi, i dzienniki wyczyści, w wolnych chwilach otynkuje...
a obiad tez ugotuje? :lol:

jak trzeba to i ugotuje... jestem facet pracujacy żadnej pracy sie nie boje :D

A zmywasz?

Martka
18-08-2005, 21:05
Maksiu, a ja podbitki nie mam - przydałaby się :)

maksiu
19-08-2005, 06:22
Ten nasz maksiu pracowity jest... I podbitkę zrobi, i dzienniki wyczyści, w wolnych chwilach otynkuje...
a obiad tez ugotuje? :lol:

jak trzeba to i ugotuje... jestem facet pracujacy żadnej pracy sie nie boje :D

A zmywasz?

niechetnie... ale i obszem... jak trzeba to i zmywam :D
m.

maksiu
19-08-2005, 06:24
Maksiu, a ja podbitki nie mam - przydałaby się :)

no to kiedy mam przyjechac?? :D
m.

Martka
19-08-2005, 08:17
no to kiedy mam przyjechac?? :D
m.

Hm... połowa września? :)

maksiu
24-08-2005, 06:57
no to kiedy mam przyjechac?? :D
m.

Hm... połowa września? :)

Martka.. wycofuje propozycje, ty juz sama wiesz dobrze dlaczego... :evil:

AgnesK
02-09-2005, 17:38
Maksiu, ja mam u siebie też kilka wpisów, ale nie kasuj mi ich, ponieważ zawsze jakoś się do nich odnoszę w następnych postach i tak dziwnie by było, gdyby ich zabrakło.
Dzięki wielkie.

rafal9
18-09-2005, 21:12
Poproszę o wykasowanie pomyłkowego posta Pietki z dziennika 'Zapiski ze Sprawnej'.

Z góry dzięki.

Pietka
19-09-2005, 17:28
Za omyłkowy wpis przeprosiłem rafała9 i myśle że po sprawie. No chyba, że kiedyś może jak sie spotkamy to dobre piwko mu postawie.

A za szybką interwencje dziekuje bardzo, bogdy chciałem post usunąc już go nie było.

Jeszcze raz wielkie dzieki.

Pozdrawiam wszystkich.

wilcza75
28-09-2005, 06:27
Szanowny M

W swoich wpisach probuję umieścić ikony emocji, zmienić czcionkię, itp. Z pewną nieśmiałością myślę czasem o wklejeniu czegoś z poza forum i nic - wyświetlają się dziwne teksty lub pustka.
Pomocy - ja też chcę czasem się uśmiechnąć :D :D :D

t

selimm
07-10-2005, 18:59
Kusiło mnie zeby załozyc dziennik ale doszedłem do wniosku ze jeden stres mi wystarczy :wink:

ddoommiinniikk
05-01-2006, 19:18
Mam propozycję, aby można bylo prowadzić dziennik razem z komentarzami - na wyraźne życzenie autora. Życzenie to powinno być zaznaczone w tytule i w pierwszym wpisie wątku. Co na to Szanowny Moderator?

maksiu
05-01-2006, 19:21
Mam propozycję, aby można bylo prowadzić dziennik razem z komentarzami - na wyraźne życzenie autora. Życzenie to powinno być zaznaczone w tytule i w pierwszym wpisie wątku. Co na to Szanowny Moderator?

Jeśli autor dziennika będzie sobie też życzył to nie widzę przeciwskazań, ale może nie koniecznie w tytyle, wystarczy w pierwszym wpisie w dzienniku jesli będzie to zaznaczone
pozdrawiam
m.

Martka
12-01-2006, 23:10
Maksiu, pls :)

Adriano Komputero
20-01-2006, 07:50
Maksiu,
czy mógłbyś pomóc usunąć ostatni post z mojego dziennika ? Pomyłkowo wpisali się madziapawel :-?
Dzięki !!! Pozdrawiam !

Heath
09-03-2006, 09:02
A tak przy okazji - kto wygrał konkurs na najlepszy dziennik?

szczepek
10-03-2006, 21:34
MAksiu, czy mogłbym prosić o usuniecie omyłkowych wpisów z mojego dzienniczka?
2 ostatnie posty - piebo i Maciek Kra

zgory dziekuje

szczepek
11-03-2006, 06:39
MAksiu, czy mogłbym prosić o usuniecie omyłkowych wpisów z mojego dzienniczka?
2 ostatnie posty - piebo i Maciek Kra

zgory dziekuje

To się nazywa szybkie działanie !
jeszcze raz dzieki

maksiu
11-03-2006, 06:43
MAksiu, czy mogłbym prosić o usuniecie omyłkowych wpisów z mojego dzienniczka?
2 ostatnie posty - piebo i Maciek Kra

zgory dziekuje

To się nazywa szybkie działanie !
jeszcze raz dzieki

przesunięte do komentarzy
pozdrawiam
m.

facio
07-05-2006, 20:46
maksiu czy mógłbyś przenieś ostatni wpis z naszego dziennika do naszych komentarzy? z góry dziękujemy 8)

jgosik
09-05-2006, 12:45
CZeść, stworzyłam dziennik budowy ale nie znalazł sie w dziale tylko dzienniki budowy. I mam pytanie jak zrobic by mój dziennik każdorazowo wyświetlał się na formum np. grupy bydgoskiej. Widże że tu jest ktoś kto na wszystkim się zna i moze mi pomoze to wszystko tak poustawiać :)

maksiu
09-05-2006, 12:50
CZeść, stworzyłam dziennik budowy ale nie znalazł sie w dziale tylko dzienniki budowy. I mam pytanie jak zrobic by mój dziennik każdorazowo wyświetlał się na formum np. grupy bydgoskiej. Widże że tu jest ktoś kto na wszystkim się zna i moze mi pomoze to wszystko tak poustawiać :)

nie bardzo wiem czy dobrze rozumiem, ale przeczytaj to -> http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=67202

Funia
20-05-2006, 12:43
Maksiu,
zrobisz u mnie mały porządeczek? :wink:

Nika.j
23-07-2006, 21:04
Witam,
w moim dzienniku budowy mam obcy wpis, kogo mogę prosić o przesunięcie tego wpisu do komentarza.

Olkalybowa
20-08-2006, 21:45
Witam.
Mam obcy :wink: wpis w dzienniku czy mogę prosić o przeniesienie do komentarzy?

EDZIA
23-08-2006, 07:30
Witam.
Mam obcy :wink: wpis w dzienniku czy mogę prosić o przeniesienie do komentarzy?

Już przeniesiony

Żona budowniczego
25-08-2006, 20:17
Poproszę o przeniesienie "obcego postu" z mojego dziennika.

Z góry dziękuję. :)

malmuc
15-09-2006, 15:48
bardzo prosze o pomoc i przeniesienie do komentarzy postu z mojego dziennika kolezanki aniak34

Dzieki :)

Ivonesca
30-01-2007, 08:05
witam,
proszę o przeniesieniu wpisu trusi z mojego dziennika do komentarzy
z góry dziękuję :-)

Ivonesca
31-01-2007, 06:50
witam,
proszę o przeniesieniu wpisu trusi z mojego dziennika do komentarzy
z góry dziękuję :-)

PONAWIAM PROŚBĘ .......

maksiu
31-01-2007, 06:56
witam,
proszę o przeniesieniu wpisu trusi z mojego dziennika do komentarzy
z góry dziękuję :-)

PONAWIAM PROŚBĘ .......

napisz bezposrednio do Edzi, na pewno zadziała
pozdrawiam
m.

Ivonesca
31-01-2007, 07:03
witam,
proszę o przeniesieniu wpisu trusi z mojego dziennika do komentarzy
z góry dziękuję :-)

PONAWIAM PROŚBĘ .......

napisz bezposrednio do Edzi, na pewno zadziała
pozdrawiam
m.

cześć maksiu :-)

ok - napiszę do edzi ...dzięki :-)

maksiu
31-01-2007, 07:22
witam,
proszę o przeniesieniu wpisu trusi z mojego dziennika do komentarzy
z góry dziękuję :-)

PONAWIAM PROŚBĘ .......

napisz bezposrednio do Edzi, na pewno zadziała
pozdrawiam
m.

cześć maksiu :-)

ok - napiszę do edzi ...dzięki :-)

widzisz jaka Edzia szybka :D :D
pozdrawiam
m.

EDZIA
31-01-2007, 07:26
8) 8) 8) :D

Dzieki Maksiu za pomoc w tym dziale.

Faktycznie nie zawsze starcza mi czasu , że dokładnie czytać wszystkie dzienniki i wyłapywać obce wpisy.

Dlatego proszę bezpośrednio do mnie uderzac w tej sprawie na priv. :D

pozdrawiam

Edzia

maksiu
31-01-2007, 07:30
8) 8) 8) :D

Dzieki Maksiu za pomoc w tym dziale.

Faktycznie nie zawsze starcza mi czasu , że dokładnie czytać wszystkie dzienniki i wyłapywać obce wpisy.

Dlatego proszę bezpośrednio do mnie uderzac w tej sprawie na priv. :D

pozdrawiam

Edzia

nie ma za co... pewne przyzwyczajenia po prostu zostają :D :D zwłaszcza w temacie dzienników :D
pozdrawiam
m.

świercz
08-02-2007, 11:52
bardzo prosze o przeniesienie postu sylwia płotkowiak do moich komentarzy - z góry dziękuje
pozdrawiam
świercz

EDZIA
08-02-2007, 11:59
bardzo prosze o przeniesienie postu sylwia płotkowiak do moich komentarzy - z góry dziękuje
pozdrawiam
świercz

Intuicja :D 8)

Własnie przeniosłam :D

pozdrawiam

Edzia

Renka Grabow
21-02-2007, 15:54
Witam,

Mam wielka prośbę o przeniesienie moich postów z dziennika AMBER- DOMEK DŁUGO SZUKANY forumowicza mikopiko do komentarzy. Nie wiedziałam jeszcze jak to działa i wpisywałam się :oops: do dziennika

Z góry dziekuję :D

Renka Grabow
23-02-2007, 08:44
Bardzo dziekuję za porządki :D

mikopiko
08-03-2007, 10:31
Witam !
Ja w podobnej sprawie jak moja poprzedniczka. Do tego samego dziennika (AMBER DOMEK DŁUGO SZUKANY) został wpisany komentarz. Proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce
pzdr

semir
23-03-2007, 21:39
mam prosbe chce zaczac pisac swój dziennik a niewiem jak moze mi ktos podpowiedzieć z góry dziekuje i pozdrawiam :D

EDZIA
26-03-2007, 13:46
mam prosbe chce zaczac pisac swój dziennik a niewiem jak moze mi ktos podpowiedzieć z góry dziekuje i pozdrawiam :D

Semir

Klikasz na nowy temat, wpisujesz tytuł dziennika i piszesz, a potem tylko odpowiadasz sam sobie :wink: :D
Potem zakładasz podobny wątek w komentarzach, zeby inni mogli pisać na temat Twojej budowy
ot i cała filozfia pisania dziennika :D

pozdrawiam

Edzia

PS. wygodnie jest umieścić w swojej stopce link do dziennika i do komentarzy

semir
26-03-2007, 16:07
mam prosbe chce zaczac pisac swój dziennik a niewiem jak moze mi ktos podpowiedzieć z góry dziekuje i pozdrawiam :D

Semir

Klikasz na nowy temat, wpisujesz tytuł dziennika i piszesz, a potem tylko odpowiadasz sam sobie :wink: :D
Potem zakładasz podobny wątek w komentarzach, zeby inni mogli pisać na temat Twojej budowy
ot i cała filozfia pisania dziennika :D

pozdrawiam


dziękuje bardzo i pozdrawiam.
ps.może wiesz jak włozyc zdjecie . z góry dziekuje

Edzia

PS. wygodnie jest umieścić w swojej stopce link do dziennika i do komentarzy

Renka Grabow
03-04-2007, 14:24
Czy mogę prosić szacowną instancję o nieograniczonych możliwościach o przesienie mojego postu z dziennika AMBER- DOMEK DŁUGO SZUKANY???
Zagapiłam sie okrutnie :roll:
Z góry dziekuję i pozdrawiam,

Renka Grabow
06-04-2007, 09:01
Dziękuję za przeniesienie postu i mam jeszcze pytanie czy możliwa jest zmiana nazwy dziennika budowy -w tej chwili "Dom na Świerkowej" nie wydaje mi się już takim świetnym tytułem, ponieważ budujemy "Jankowo pod modrzewiem i lipą". Czy jest szansa na zmianę tytułu dziennika?

maksiu
06-04-2007, 09:06
Dziękuję za przeniesienie postu i mam jeszcze pytanie czy możliwa jest zmiana nazwy dziennika budowy -w tej chwili "Dom na Świerkowej" nie wydaje mi się już takim świetnym tytułem, ponieważ budujemy "Jankowo pod modrzewiem i lipą". Czy jest szansa na zmianę tytułu dziennika?

Kliknij w ikonke 'zmien' w pierwszym poście dziennika, otworzy sie okienko, gdzie bedzie figurował tytuł dziennika, zmień sobie na jaki uważasz za słuszny
pozdrawiam
m.

Renka Grabow
07-04-2007, 23:52
No tak, najtrudniej wpaśc na najprostsze rozwiązania :wink: Dzięki :D
Pozdrawiam,

świercz
10-04-2007, 21:10
EDZIU mógłbym poprosić o mały pożądeczek w moim dzienniku - z góry dziękuje :)

świercz
10-04-2007, 21:12
yyyyyy chyba wszystko jest ok :o
sorka

saraha
03-05-2007, 18:15
chciałam tylko sprawdzić, czy w moim podpisie jest to, co trzeba.... Sorry za wpis...

braza
19-06-2007, 15:14
Dzień dobry wszystkim, wiem że to nie za bardzo na temat, ale nie wiem w jakie miejsce uderzyć, a pytanie mam następujące: co trzeba zrobić, żeby po wpisaniu nowego postu do Dziennika Budowy ukazał się znaczek "nowy post" w głównym wątku?
Wdzięczna będę niezmiernie za jakąs podpowiedź :P
Pozdrawiam

m&k
27-06-2007, 04:04
potrzebuję większych porządków w moim niedługim dzienniku, czy mogę poprosić o przeniesienie wszystkich obcych postów z moimi odpowiedziami na nie do komentarzy?

YreQ
07-07-2007, 17:35
Taaaaaaaak sie napisałam.....................nie dość, że jestem zmęczona jak nie wiem co , to poszedł mi w powietrze opisywany dzisiejszy dzień w dzienniku.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zaczęłam w między czsie czytać komentarze i poszł wszysto w diabły :evil:
czy jest coś do oddzyskania????????????????? moja naiwność jest wstrząsająca :cry: :cry: :cry:
A taki był ładny...............pomóżcie proszę

świercz
24-07-2007, 20:50
YreQ dam ci małą radę ;) mnie nie raz tak na początku się zdarzało a wkurzo to strasznie i nie chce się pisac tego samego a wena tez ucieka....
pisz sobie tekst w jakimś programie tekstowym, zapisuj co jakiś czas a potem go poprostu wklej, uzupełnij buźkami i zdjęciami i GOTOWE! bez stresu i nerwów :)
pozdro świercz

YreQ
24-07-2007, 21:27
Wielkie dzięki :D
Niby utrudnienie a jakież ułatwienie, szczególnie dla takich nerwusów jak ja :wink:

szczepek
06-08-2007, 07:55
EDZIA

czy moglbym prosic o mala interwencje w moim dzienniku i przeniesienie ostatniego wpisu 7keys do moich komentarzy?

z góry dziekuje !

amonite
09-08-2007, 15:51
A czy ja mogę prosić o przeniesienie wpisu Kraktoma z mojego dziennika do komentarzy? :)

KSERO
22-08-2007, 00:11
drogi Maksiu
Ja się tu dołączyłam, ale chcę prowadzić dziennik remontu, a nie budowy.
Jest tu jednak napisane, że to dział forum TYLKO dla budujących.
Nie chciałabym znaleźć się w dziale remonty i przebudowy, bo tam jakiś bałagan jest i dzienniki gubią się w natłoku informacji. Wiem, że forumowiczów, którzy piszą dziennik remontu jest tutaj więcej. W związku z czym mam propozycję, żeby stworzyć dwa nowe działy forum:
"dzienniki remontujących" i "komentarze do dzienników remontujących".
Fajnie by było pooglądać i poczytać, jak się inni remontują nie szukając ich po całym forum.:P

Jeśli powstaną takie nowe działy to proszę od razu mnie tam przerzucić :P

Mam nadzieję, że jeżeli nie powstaną, to mnie nie wyrzucisz :wink:

andzik.78
06-09-2007, 12:42
Bardzo proszę o pomoc w usunięciu komentarzy w moim dzienniku. Powstały one kiedy jeszcze nie umiałam wstawić komentarzy do mojego dziennika. Dziękuję.

SylviaW
09-09-2007, 16:38
Witam i z pewną taką nieśmiałością :wink: proszę o usunięcie wpisu a&zb z mojego dziennika :D

dziękuję

Wera13
20-09-2007, 07:41
Witam

Mam pytanie, a w zasadzie pomysł abyśmy nasz dziennik budowy (jeszcze go nie rozpoczeliśmy) prowadzili razem z Talbotem, na zasadzie kto moze i ma coś do powiedzenia tem pisze. Czy to rozwiązanie jest dopuszczale i nie będzie nikomu przeszkadzać?

Pozdrawiam

roni
30-09-2007, 21:21
Witam,
Prosze o przeniesienie kilku wpisów z mojego Dziennika do Komentarzy,
Z góry serdecznie dziękuję,
Pozdrawiam,
Dominika

roni
06-10-2007, 16:29
Dziękuję :wink:
Dominika

m&k
20-10-2007, 08:29
Proszę o przeniesienie obcego wpisu z dziennika do komentarzy - z góry bardzo dziękuje!

m&k

YreQ
22-10-2007, 21:17
:D i w moim dzienniku zawitał "komentrzowy" wpis, proszę o jego przeniesienie :D dzięki

YreQ
23-10-2007, 21:59
:D o wpis AMHLEDA chodzi :wink: dzięki :D

YreQ
24-10-2007, 16:44
EDZIA

Ponawiam swoją prośbę :)

YreQ
29-10-2007, 19:03
Proszę po raz kolejny o przeniesienie z mojego dziennika komentarzy. Wielkie dzięki osobie, która to uczyni :D

amonite
29-10-2007, 20:14
A czy ja mogę prosić o przeniesienie wpisu Kraktoma z mojego dziennika do komentarzy? :)

Ponawiam prośbę...

YreQ
29-10-2007, 22:15
:D dziękuję :D

amonite
30-10-2007, 17:02
A czy ja mogę prosić o przeniesienie wpisu Kraktoma z mojego dziennika do komentarzy? :)

Ponawiam prośbę...

....i dziękuję :) :) :)

amonite
05-11-2007, 22:02
Mam następny obcy wpis w dzienniku... Mogę znowu prosić o przeniesienie? Z góry dziękuję :)

m&k
10-11-2007, 06:41
proszę o przeniesienie do komentarzy trzech obcych wpisów w moim dzienniku,( z 9tego i 10tego listopada)
z góry dziękuję,

m.

amonite
11-11-2007, 11:05
I znowu proszę o przeniesienie obcego wpisu z dziennika do komentarzy. Z góry dziękuję :)

amonite
11-11-2007, 20:58
I znowu proszę o przeniesienie obcego wpisu z dziennika do komentarzy. Z góry dziękuję :)


.....i dziękuję :)

April 13
14-11-2007, 22:11
EDZIA :D
Proszę o przeniesienie postu pawel&gosia z mojego dziennika do komentarzy.

B&S

April 13
16-11-2007, 17:41
EDZIA, bardzo dziękuję :D
Działasz błyskawicznie :D

B&S

hunk1
12-01-2008, 17:39
A ja mam pytanko. Dlaczego mój dziennik budowy ma przed tytułem takia szarą karteczke zamiat jak u innych czerwonej a potem strzałki czarnej no wiesz ... :roll:
Prosze o rade jak to zmienic.
Dziekuje

frosch
12-01-2008, 17:42
A ja mam pytanko. Dlaczego mój dziennik budowy ma przed tytułem takia szarą karteczke zamiat jak u innych czerwonej a potem strzałki czarnej no wiesz ... :roll:
Prosze o rade jak to zmienic.
Dziekuje
szara oznacza brak nowych postow od ostatniej twojej wizyty 8)
nikt nie dopisuje sie do twojego dziennika :D

hunk1
12-01-2008, 17:51
Dzieki
Ale to smutne. Bo prawie wszystkie sa czerwone tylko moja taka szara :cry:
Moze to cos innego :oops:
Pozdrawiam

frosch
12-01-2008, 18:14
Dzieki
Ale to smutne. Bo prawie wszystkie sa czerwone tylko moja taka szara :cry:
Moze to cos innego :oops:
Pozdrawiam
chcesz ???? dopisze ci sie ??? 8) :lol: :lol: :wink:
po co robiles osobno komentarze ??? :roll:

Aguu
28-01-2008, 19:52
Witam wszystkich a w szczególności moderatorów :)
Wchodząc u wydawało mi się, że mój problem będzie odosobniony, ale po kilku pierwszych postach zauważyłem, że więcej jest takich osób jak ja :) A chodzi mi o to, że ktoś zamiast w komentarzach umieścił swój post w moim dzienniku. Czy nie ma możliwości zablokowania tego rodzaju ingerencji innych użytkowników, którzy nie są autorami dziennika? I co mam zrobić żeby taki wpis przenieść do komentarzy?

Aguu
29-01-2008, 15:39
EDZIA, dziękuję za przeniesienie wpisu z dziennika do komentarzy :)

YreQ
03-02-2008, 20:33
Proszę o przeniesienie postu z mojego dziennika z dnia 17. 11.2007 autor AMHLEDA
DZIĘKI

YreQ
06-02-2008, 17:58
Jeden ..... tylko jeden wpisik ....proszę usunąć ... bardzo proszę. :D

YreQ
18-02-2008, 23:04
Jak to jest , że u mnie Edzia nie działa błyskawicznie ? Wpis z października AMHLEDA bardzo proszę o przeniesienie do komentarzy. :D

YreQ
28-02-2008, 13:16
Dziękuję :D

maksiu
28-02-2008, 14:17
Jak to jest , że u mnie Edzia nie działa błyskawicznie ? Wpis z października AMHLEDA bardzo proszę o przeniesienie do komentarzy. :D

Bo Edzia nie ma tu etatu a jedynie dobrą wole działania
pozdrawiam
m.

YreQ
18-03-2008, 10:23
Jak to jest , że u mnie Edzia nie działa błyskawicznie ? Wpis z października AMHLEDA bardzo proszę o przeniesienie do komentarzy. :D

Bo Edzia nie ma tu etatu a jedynie dobrą wole działania
pozdrawiam
m.

skorzystam zatem z dobrej woli Edzi i znów poproszę o pomoc w przeniesieniu wpisu (wczorajszego :wink: ) z dziennika do komentarzy.

Dzięki
Również pozdrawiam

YreQ
20-03-2008, 10:12
wielkie dzięki

ponury63
29-03-2008, 08:17
Moderator zawsze może usunąć wpis, ale najszybciej i najlepiej jest to zgłosić na priwa

Zawsze też, dopóki nikt się jeszcze nie dopisał pod danym postem, jego autor może kliknąć w nim po prawej stronie znaczek 'X' i go po prostu skasować

http://images30.fotosik.pl/185/a961453814c4482c.jpg

a skopiowany uprzednio wpis [tu najlepiej skorzystać z przycisku 'Zmień' i skopiować całość tekstu, po czym cofnąć się do poprzedniej strony i wybrać X] dać w odpowiednie miejsce, w przypadku 'Dzienników' do komentarzy

kasia i grzegorz
16-05-2008, 10:35
Maksiu
Jak mam znaleźć mój dziennk. Dawno nie pisałam i poprzesuwało się to gdzieś. Nie moge znaleźć. Jak najszybciej można odnaleźć swoje posty?? :cry:

trotek77
08-11-2008, 11:01
staram sie dodac zdiecie i nie wiem czemu ale cos nie umie go dodac czemu ??? czy jest jakis limit rozmioru dla zdiecia ???
http://foto.onet.pl/kuk2v,mmmg84p80m8t,h48bf,u.html#h48bf
http://images31.fotosik.pl/395/7265662c7c4f50b0med.jpg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7265662c7c4f50b0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7265662c7c4f50b0.html

uuuufff udało sie dziekuje !!!! mialem właczony BBCode
jeszcze raz dzieki!!!!

ponury63
08-11-2008, 11:54
http://forum.muratordom.pl/foto-onet-pl-co-robie-zle,t144506.htm

BeaWroc
14-11-2008, 12:10
Witam :D

Jestem tu nowa , więc od razu sobie nabałaganiłam w moim dzienniku :cry:

Kompletnie nie umiem sobie poradzic ze wstawianiem gotowych zdjęc do posta i nawklejałam tyle dodatkowych postów, że wygląda ,to okropnie :evil: :evil: :evil:

Czy moge prosi o usunięcie postów ( w kubeł) od drugiego do końca :(

jessi
05-05-2009, 09:17
dzien dobry mam ogromną prośbę do Ponurego lub Edzi czy mógłby ktos przenieśc z mojego dziennika 2 obce wpisy ,z góry dziękuje :wink:

ponury63
05-05-2009, 09:49
dziś pytanie, dziś odpowiedź ;)
zrobione :P

agmar2009
29-06-2009, 12:28
Pomocy proszę MODERATORZE :D Dopiero zaczynam a już mam bałagan. Mogę prosic o usunięcie wpisu kala67 i mój własny :oops:

Wielkie dzięki

Kismetka
03-07-2009, 13:06
Ratunku!!!
jestem pierwszy raz i mam dwa problemy .... a własciwie trzy :D
- jak wstawić zdjęcie pod tematem ?
- jak załażyć komentarze?
- jak wstawiać zdjęcia?

hmmm muszę dodać że jestem .... blondynką :oops: (farbowaną na szczęście) :P więc proszę o odpowiedź prostym językiem łatwym do zrozumienia

bardzo dziękuję Moderatorze

ponury63
03-07-2009, 15:31
- jak wstawić zdjęcie pod tematem ?
- jak załażyć komentarze?
- jak wstawiać zdjęcia?
1. http://forum.muratordom.pl/emblemat,t149104.htm
2. tak samo jak dziennik - utworzyć nowy temat w dziale http://forum.muratordom.pl/dzienniki-budowy-komentarze,f95.htm
3. tu jest krótka instrukcja http://forum.muratordom.pl/jak-wkleic-zdjecia,t138412.htm

co do znalezienia innych Werben - otwórz http://forum.muratordom.pl/search.php
w pierwsze pole wpisz werben* - jest kilkanaście tematów

agmar2009
12-08-2009, 09:18
Bardzo proszę o przeniesienie wpisu jędralka z mojego dziennika do komentarzy.

Dziękuje :P

agmar2009
18-08-2009, 08:56
Bardzo proszę o przeniesienie wpisu jędralka z mojego dziennika do komentarzy.

Dziękuje :P

Przypominam się :wink:

ponury63
18-08-2009, 09:44
Przepraszam, jakoś mi umknęło z listy zadań ;)
Z uwagi na fakt, że już jędralkowi odpowiedziałaś, jego post wpisałem w całości w Twej odpowiedzi z 5 sierpnia, a z dziennika usunąłem

agmar2009
18-08-2009, 12:11
Wielkie dzięki :lol:

jessi
05-10-2009, 11:24
dzien dobry ,bardzo proszę o przeniesienie nie mojego wpisu z mojego dziennika do komentarzy z góry dziękuje :wink: :lol:

kawika
12-10-2009, 13:47
dzień doberek
bardzo prosze o przeniesienie wpisu kala67 z mojego dziennika do komentarzy

dzięki

kawika
13-10-2009, 08:15
dzień doberek
bardzo prosze o przeniesienie wpisu kala67 z mojego dziennika do komentarzy

dzięki

ja tylko tak profilaktycznie się przypominam :D

kawika
13-10-2009, 10:22
Dziękuję

kawika
19-10-2009, 14:37
It's me again

proszę o przeniesienie wpisu M@riusza_Radom do komentarzy.

Dziękuję

ponury63
19-10-2009, 15:09
Done

ordnung muss sein 8)

kawika
20-10-2009, 06:47
Grazie (gracje jakby co - IT), co by ci się nie pomyliło z Grazią :D

BeaWroc
07-12-2009, 17:51
Dzien dobry, to znowu ja, czy moge prosić o przeniewsienie dyskusji z Meganą z mojego dziennika do komentarzy :-?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

EDZIA
08-12-2009, 07:35
Dzien dobry, to znowu ja, czy moge prosić o przeniewsienie dyskusji z Meganą z mojego dziennika do komentarzy :-?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Dyskusja przeniesiona i to nie tylko z Meganą :D

BeaWroc
08-12-2009, 08:16
Dyskusja przeniesiona i to nie tylko z Meganą

oki tu też podziękuję, właśnie o to chodziło :D
Pozdrawiam :D :D :D

Iwona i Mariusz
08-02-2010, 21:29
Dzień dobry!
Uprzejmie proszę o przeniesienie z mojego dziennika do komentarzy wpisu elartur z 8.02.2010 r.
Z góry bardzo dziękuję!

EDZIA
09-02-2010, 13:35
Dzień dobry!
Uprzejmie proszę o przeniesienie z mojego dziennika do komentarzy wpisu elartur z 8.02.2010 r.
Z góry bardzo dziękuję!

Przeniesiony :D

Iwona i Mariusz
10-02-2010, 20:48
Dziękuję za przeniesienie.
Pozdrawiam serdecznie!

AlutkaJurek
21-02-2010, 19:20
Mam ogromna prosbe,prosze o przeniesienie moich wpisow w dzienniku budowy paula§kris do ich komentarzy-z gory wielkie dzieki i przepraszam.

ponury63
23-02-2010, 21:50
Mam ogromna prosbe,prosze o przeniesienie moich wpisow w dzienniku budowy paula§kris do ich komentarzy-z gory wielkie dzieki i przepraszam.
Nie wiem, czy ma to sens - do tych wpisów są już odpowiedzi, usunięcie Twych postów pozbawi je sensu
poza tym autorzy dziennika nie wnoszą o przeniesienie, więc może nie jest to konieczne

AlutkaJurek
05-03-2010, 15:50
Sliczne dzieki za odpowiedz-pozdrawiam.