PDA

Zobacz pełną wersję : Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia!



Redakcja
14-06-2005, 13:36
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

czmirek
14-06-2005, 15:13
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.
no i fajnie mamy cenzure a moze jeszcze wprowadzic mozliwosc odwiedzania forum raz dziennie zeby niektorzy nie "stukali" sobie licznika?

Redakcja
14-06-2005, 15:21
Od zawsze jest taki zapis w regulaminie.

sinta
14-06-2005, 18:39
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?

remx
14-06-2005, 22:02
Czy Redakcja trochę nie przesadza. To jest w końcu dział ogłoszeń.
Wiele osób poszukuje różnych kontaktów

Whisper
14-06-2005, 22:06
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać :wink:

Ze swoboda wypowiedzi to chyba niewiele wspólnego ma :wink:, raczej jest to ukłon w stronę forumowiczów - nie będziemy zalewani kilkoma ogłoszeniami tej samej firmy na ten sam temat...

remx
14-06-2005, 22:08
A chyba że tak. To tu się zgadzam

mdzalewscy
14-06-2005, 22:50
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
mylisz się, Polakom tak dać nie można, nawet historia mówi iż jak tylko zbyt wiele władzy da sią dla Polaków to zaraz "Liberum Veto", zrywanie sejmów, rozbiory, najazdy, korupcja, czy nawet bałagan na forum.

arek_s
15-06-2005, 09:18
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać :wink:
jestem jak najbardziej za jak każdy będzie miał jeden wątek to łatwo i szybko będzie można zobaczyć czy ktoś napisał mu negatywną opinnię albo pozytywną :) a tak to zaraz tworzy nowe ogłoszenie i tak w kółko :evil:
poperam szanowną Redakcję! :P

Aggi
16-06-2005, 09:23
To rozwiązanie wydaje mi się sztuczne. Czy nie lepiej byłoby ustalić, że każde ogłoszenie jest ważne tylko przez miesiąc, a następnie znika z forum? I w okresie tego miesiąca forumowiczowi nie wolno dać drugiego ogłoszenia.
Zakładam, że do starszych ogłoszeń i tak nikt nie zagląda, więc po co zaśmiecać forum?

katerhasser
16-06-2005, 16:53
A co jeśli ktoś ma kilka rzeczy do sprzedania z "różnych beczek" np.
stemple a za tydzień będzie chciał zbyć stal albo cegły bo mu zostały?

tomek1950
16-06-2005, 19:25
Podoba mi się pomysł Aggi. Można chyba zrobić, że następne ogłoszenie tego samego forumowicza kasuje poprzednie?

Mały
17-06-2005, 16:41
Podoba mi się pomysł Aggi. Można chyba zrobić, że następne ogłoszenie tego samego forumowicza kasuje poprzednie?
Zdecydowanie popieram .

sinta
17-06-2005, 18:12
Może i macie rację.

joanka77
17-06-2005, 18:28
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

Przeczytajcie dokładnie i ze zrozumieniem a potem dopiero róbcie afere ;)

Bardzo dobrze, że Redakcja wprowadziła taki przepis, bo jest wielu forumowiczów np. ad-dach którzy za każdym razem zakłądają nowy wątek nie wiadomo po co.

Aggi
17-06-2005, 19:08
Nie widzę "afery" :wink:
Zastanawiam sie tylko po co komu ogłoszenia z 2002 r. Czy to nie zaśmieca forum...?

dachmen
23-06-2005, 21:36
Witam drogich forumowiczów.
Zarejstrowałem się na forum parę miesięcy temu,od tygodnia niestety moje konto zostało USUNIĘTE, :cry:
Dziś zadzwoniła Pani z Muratora i powiedziała że nie mogę w ogłoszeniach drobnych zamieszczać swojej wizytówki,a jestem dobrym dekarzem to podałem na siebie namiary telefon itp,ponoć nie mogę tego czynić ???


GRATULUJĘ REDAKCJI POMYSŁOWOŚCI

mam jeszcze pytanko do redakcji kiedy usuniecie pozostałych,którzy podali swoje namiary telefoniczne ???

skomentujcie to sami !!!!
oczywiście żeby to napisać musiałem się ponownie zarejstrować.

dachmen
23-06-2005, 21:55
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać :wink:

Ze swoboda wypowiedzi to chyba niewiele wspólnego ma :wink:, raczej jest to ukłon w stronę forumowiczów - nie będziemy zalewani kilkoma ogłoszeniami tej samej firmy na ten sam temat...

Witam Whisper
to nie jest tak jak piszecie,kryłem u Pana dach z Ahi,admin wywalił mnie z forum "usunoł"ponieważ dawałem ogłoszenia,wizytówki firmy,adres telefon itp a ponoć czynić tego nie możma,co dziś telefonicznie wyjaśniła mi jakaś Pani z Muratora,cytuję:Panie Krzysztofie usuwamy z ogłoszeń drobnych Firmy które się reklamują,no wie Pan za darmo nie będziemy promować firm,pisać Pan może ale nie wolno Panu podawać swoich danych kontaktowych......żeby to napisać na nowo mósiałem się zarejstrować,OCHYDA,zlikwidujmy ogłoszenia drobne,zlikwidujmy forum,a może ktoś chce stworzyć monopol na krycie dachów ????
OCENCIE TO SAMI
pozdrawiam wszystkich prócz Admina MURATORA !!!!!!

Whisper
25-06-2005, 08:33
Witam Whisper
to nie jest tak jak piszecie,kryłem u Pana dach z Ahi,admin wywalił mnie z forum "usunoł"ponieważ dawałem ogłoszenia,wizytówki firmy,adres telefon itp a ponoć czynić tego nie możma,co dziś telefonicznie wyjaśniła mi jakaś Pani z Muratora,cytuję:Panie Krzysztofie usuwamy z ogłoszeń drobnych Firmy które się reklamują,no wie Pan za darmo nie będziemy promować firm,pisać Pan może ale nie wolno Panu podawać swoich danych kontaktowych......żeby to napisać na nowo mósiałem się zarejstrować,OCHYDA,zlikwidujmy ogłoszenia drobne,zlikwidujmy forum,a może ktoś chce stworzyć monopol na krycie dachów ????
OCENCIE TO SAMI
pozdrawiam wszystkich prócz Admina MURATORA !!!!!!

A to rzeczywiście co najmniej dziwne. Przecież po to są ogłoszenia, żeby się ogłaszać :o

W każdym razie każdy kto się mnie pyta o ekipy z których byłem zadowolony, dostaje do nich namiary. Jak ktoś będzie potrzebował dekarzy, to dostanie wasze.

Tomek_J
08-07-2005, 07:49
Co do dachmena - rozumiem ideę Redakcji, w końcu pismo ma ZARABIAĆ NA REKLAMACH i nie widzę w tym nic złego. Ale grożenie banicją za 2 ogłoszenia w tym samym temacie to paranoja. Przykład: buduję dom, potrzebuję stempli, ogłaszam zatem: "KUPIĘ stemple". Po roku dobudowuję garaż z poddaszem i co ? Jak znowu napiszę, że "KUPIĘ stemple", to OUT ?

Droga Redakcjo, proponuję przemyśleć.

Jerzysio
08-07-2005, 08:02
Brawo, nareszcie coś !

Powielanie tego samego wątku jest wobec innych uczestników forum zachowaniem niegrzecznym !!!

Wszyscy tracimy niepotrzebnie czas na czytanie powielanych tematów, które nie dość, że są powielane kilkakrotnie w tym samym dziale, to częstokroć znajdują się w innych działach.

Wystarczy tego działania w myśl :
".... wiem, że to nic ważnego, ale jak za darmo, to napiszę jeszcze ze 30 razy to samo !"

NIE ZAŚMIECAJMY FORUM !

Pozdro
J

Zbigniew Rudnicki
12-07-2005, 16:00
Prawo do jednego ogłoszenia ma istotny feler :
Aktualizacja (drobna czy gruntowna) nie pociąga za sobą przesunięcia ogłoszenia do przodu, które pozostaje zgodnie z datą pierwotnej publikacji.
Kto to przeczyta lub zauważy ?

Mały
14-07-2005, 07:38
Też racja.

rafslusarczyk
03-10-2005, 19:35
widże że redakcja zaprzestała nadzorowania aby osoba nie emitowała nadmiernej ilości ogłoszeń :(

Senser
06-12-2005, 18:55
Czegoś nie rozumiem...
Ja zamieściłem ogłoszenie zatutułowane "Sprzedam stemple", później chciałbym zamieścić "Szukam gruz na drogę" to co mam to napisać/"zaktualizować w już w/w "sprzedam stemple"??? :o
Czy wtedy mi ktoś odpisze, że jednak ma ten gruz, jak myślicie??

mariolap1975
22-02-2006, 08:58
sprzedam siatke do docieplen gramatura 145g ,1.29 m2

Ireneusz.szczepinski
09-08-2006, 16:05
Zastanawiam się czy moge podać nazwe firmy lub telefon kontaktowy osobom zainteresowanym chciałbym tylko wspomiec że ta firma została polecona przez znajomych dlatego śmiało mogę przekazywać ja dalej
pozdrawiam

26-09-2006, 08:23
widże że redakcja zaprzestała nadzorowania aby osoba nie emitowała nadmiernej ilości ogłoszeń :(
juz dawno zaprzestała
to przykład
http://forum.muratordom.pl/search.php?search_author=tomasztkacz
Gresy Nowa Gala - Najtaniej
Sprawdz ceny glazury!zapytaj!
Zapytaj o cene glazury,gresu,terakoty.
Gresy z Nowej Gali - najtaniej
Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej
Gresy polerowane z Nowej Gali - najtaniej a także inne..... Glazura,terakota,gres-zapytaj o cene...

a ten temat powinien byc przeniesiony do lamusa ... do piwnic z nim ...:wink:

Yasya
25-10-2006, 08:55
Poszukuję solidnej i sprawdzonej ekipy do remontu mieszkania -Katowice

BARDZO PROSZĘ O POMOC I PODANIE NAMIARÓW.

Z góry dziękuje i pozdrawiam,
Yasya
:wink:

Chef Paul
20-01-2007, 10:00
... a czy nie można by "Ogłoszeń Drobnych" podzielić na działy tematyczne (np. instalacyjne, elektryczne, ceramika, narzedzia itp)

pzdr

ryanb
14-06-2007, 08:10
Witam,

mam propozycje by ogłoszenie były kasowane po okresie 14 dni (max. 30 dni). Obecnie na stronie 152 ogłoszenie istnieje z 2002 r.!!! Jaka jest idea by trzymać tak stare ogłoszenia?

Po 14 dni już ogłoszenie jest przeważnie nieaktualne. Każdy kto jest zainteresowany napisze jeszcze raz na kolejne okres (14 dni). W przypadku kasowania starych ogłoszeń mamy w zawsze ogłoszenia aktualne. W automatycznym trybie dopuszczone byłoby jedno ogłoszenie od jednego użytkownika w tym okresie.

Bardzo dobry pomysł by użytkowicy mogli jedno dać ogłoszenie, ale lepiej z zastrzeżeniami jak wyżej.


Pozdrawiam

Ryszard Bielecki

ryanb

Senser
14-06-2007, 17:02
Witam,

mam propozycje by ogłoszenie były kasowane po okresie 14 dni (max. 30 dni). Obecnie na stronie 152 ogłoszenie istnieje z 2002 r.!!! Jaka jest idea by trzymać tak stare ogłoszenia?

Jak dla mnie idea jest dobra...
Wtedy samo przez sie ogłoszenia byłyby aktualne...

Qozak
14-06-2007, 23:18
Szanowna Redakcjo,

czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

i podawać w nim dane teleadresowe,

czy to będzie już przekroczenie zasad ?

Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty :)

Pozdrawiam

Redakcja
26-06-2007, 12:08
Szanowna Redakcjo,

czy w takim razie mogę utworzyć jeden wątek o nazwie, np. DISCOUNT A.G. - Z NAMI NAJTANIEJ WYPOSAŻYSZ SWÓJ DOM

i podawać w nim dane teleadresowe,

czy to będzie już przekroczenie zasad ?

Mogę tam podawać wszystkie swoje oferty i mieć nawet 10000 postów z nimi, bo rzeczywiście może to i lepsze rozwiązanie gdy każdy będzie mieć własny "kącik"

Aczkolwiek pytam, bo zawsze gram w otwarte karty :)

Pozdrawiam

Odpowiadamy: nie. forum nie służy takim celom.

MPCP
29-06-2007, 08:02
Żeby sie upewnić:

Redakcjo,
czy skoro juz mam jeden wątek ogłaszający moja firmę to moge dać drugi na inny temat? A mianowicie np ogłoszenie że szukam elektryków do współpracy? Czy to musi byc w jednym wątku?? Mam nadzieję, że nie musi bo po tytule ogłoszenia wtedy nikt nie trafi...
Zostało napisane , że każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat i z tego wnioskuję, że o poszukiwaniu elektryków moge stworzyc nowy wątek.
Ale wolałbym sie jednak upewnić..
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

leonsl
20-05-2008, 20:58
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.

ponury63
20-05-2008, 23:06
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

Czy w takim razie mogę dać nowy wątek, np. szukam elektryka, jeśli wcześniej dałem ogłoszenie na kierownika budowy? nie spowoduje to usunięcia konta? Proszę o odpowiedź.
Ograniczenie z punktu 5d >>> Regulaminu Forum (http://forum.muratordom.pl/regulamin.htm) dotyczy głównie ofert i reklam firm - chodzi o to, by reklama nie zaśmiecała działów Forum.
W przypadku ogłoszeń inwestorów zastosowanie ma tylko zasada, by nie tworzyć więcej niż jednego wątku w danej sprawie, lecz dopisywać się do już utworzonego, oraz by nie umieszczać takich wątków poza działem ogłoszeń.
Ogłoszenia nieaktualne można zgłaszać np. do mnie na priw, celem usunięcia

pawel klepacz
23-10-2008, 07:42
proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym regionem....

batko lenin
27-11-2008, 10:37
proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym re gionem... 3 X TAK :)

Mariusz___
13-01-2009, 07:44
nie wiem dlaczego nie można dać 2 lub trzech ogłoszeń przecież to forum jest od tego chyba żeby się ogłaszać
co za różnica kto daje ogłoszenie to jakaś paranoja

TomHal
07-02-2009, 18:26
Wpisywanie np. miasta + okolice w temacie - zapewni napewno pewne poczucie porządku i ładu. Jedno ogłoszenie na forumowicza wg. mnie wystarcza absolutnie. Jeżeli ktoś z tej strony i z tego forum chce sobie robić wizytówkę swojej osoby czy też firmy może przecież skorzystać z takich stronek jak Allegro czy też e-bay albo niech założy sobie swoją własną stronę internetową. Tam będzie mógł się ogłaszać bez granic. Murator jest znakiem firmowym który kojarzy się z fachowym doradztwem, alternatywnymi propozycjami wykonawstwa budowlanego dla amatorów, hobbystów a nie tanią gazetką ogłoszeniową (jak i inetrnetowe wydanie). Pozdrawiam :)

Pyrekcb
09-04-2009, 07:35
Wpisywanie np. miasta + okolice w temacie - zapewni napewno pewne poczucie porządku i ładu.

Słuszna uwaga - i bynajmniej nie chodzi tylko o poczucie porządku i ładu, ale o ułatwienie forumowiczom przekopywania się przez ogłoszenia. Wiekszosć ofert jest interesująca tylko dla okolicznych forumowiczów - nikt przeciez nie będzie jechał pół Polski po (np.) stemple czy paletę gazobetonu.

Ja bym do tego dodał obowiązek podawania ceny, która to notorycznie jest pomijana w ogłoszeniach. :roll:
Po co "stopińćdziesiąt" pytań "po ile", skoro można taką informację zawrzeć w treści? :-?

Włodek W.
24-09-2009, 15:09
BLA BLA BLA
Jezeli kasa nie płynie w stronę Muratora To jestes BE forumowicz
Ogłoszenia platne to jest cel ,Czyli kasa
Dużo kasy DUUUUUUUUUUUUUUUŻOOOOOOOOO kłopotów 8)

Tak to wyglada .
Potem przyjdzie dwóch i kupi to co masz i bedziesz miał tylko papierki .
Którymi mozna sobie........
Pozdr. :D

dorisbis
25-09-2009, 20:32
myślałam że foru służy do zadawania swobodnych pytań i luźnych wypowiedzi czyżbym się myliła?
Sinta, chyba rozumiem o co Adminowi chodzi - pytać można do woli, ale ogłaszać się tylko raz. Słowem jeden forumowicz może sobie zrobić wątek Aaaabsolutnie najtaniej instalacje nagłaśniające wykonam, ale potem niech się ponownie ogłasza już w tym wątku, a nie tworzy kolejny: Aaaaaby instalacje nagłaśniające wykonać :wink:
jestem jak najbardziej za jak każdy będzie miał jeden wątek to łatwo i szybko będzie można zobaczyć czy ktoś napisał mu negatywną opinnię albo pozytywną :) a tak to zaraz tworzy nowe ogłoszenie i tak w kółko :evil:
poperam szanowną Redakcję! :P



jestem tez za tylko pomyslcie o tym ze jedna negatywna opinia nawet napisana ze złośliwości jest fatalna w skutkach..
Nastepnych nawet 5 opini nie da naprawic tego 1 watku złego..
Ja bym była za tym by każdy kto ma 1 posta i go promuje to niech bedzie tak że isam morze go sobie boderowac.. w sesie takim ze robic korekte..
Wystarczy ze ja bym swojemu wykonawcy napisała naprzykład ze jest kiepski lub inne to napewno nie miał by pracy z tego forum mimo to że jest to dobra ekipa..
Wydaje mi sie ze ludzie naprwde pisza takie złosliwosci po to by dopiec panu który nie chciał opuscic paru tysiecy z umowy.. Wiele osób podkłada tu takie świnie..
Ja czytałam pare razy takie watki oczerniajace.. z byle błahostek typu niepełna spoina czy cos takiego albo brakije mi konta o centymetr.. głupota.. ale prawdziwa.. Nie lubie takich świń bo sama nie gram w ten sposób.. budowałam z jedna firma i tez miałam różne zdania ale pod koniec było ok.. a teraz to nawet jestem wdzieczna swojemu wykonawcy za jego upór i nadgorliwosc.. Bo mam gdzie mieszkac..

Przepraszam za błedy nawet nie robie korekty.
:cry:

WR***ST
09-07-2010, 15:05
jak zlikwidować swoje posty i dodać nowy?

ponury63
10-07-2010, 09:06
jak zlikwidować swoje posty i dodać nowy?
"Edytuj post" i "Usuń"
w razie problemów można pisać do mnie, bym usunął temat

amalfi
09-10-2010, 16:00
Mam pytanie. Zamieściłam ogłoszenie chyba ze 2 lata temu. Nikt na nie nie odpowiedział. Czy mam proawo zamieścić inne? Moge tamto skasować? Czy jest jakiś limit czasowy?

EDZIA
29-11-2010, 10:59
Mam pytanie. Zamieściłam ogłoszenie chyba ze 2 lata temu. Nikt na nie nie odpowiedział. Czy mam proawo zamieścić inne? Moge tamto skasować? Czy jest jakiś limit czasowy?

Amalfi.
Jeżeli tamto ogłoszenie już nieaktualne - możesz skasować i umieścić nowe.
Nie ma (przynajmniej narazie) limitu czasowego dla ogłoszeń.

pozdrawiam

Edzia

Asia...
05-10-2011, 13:30
Każdy forumowicz ma prawo do jednego ogłoszenia na dany temat, tam też może aktualizować swoją ofertę. Mnożenie ogłoszeń handlowych może być powodem usunięcia użytkownika z Forum.

pitu pitu wystarczy spojrzec na pierwszą strone na której znajduje się około 10 ogłoszen pod tytułem"KUPIĘ ZADŁUŻONĄ SPÓŁKĘ Z O.O 503907810" tego samego użytkownika

Frankai
06-10-2011, 06:18
Jezeli kasa nie płynie w stronę Muratora To jestes BE forumowicz
Ogłoszenia platne to jest cel
Są organizacje charytatywne i jeżeli nie masz co jeść lub gdzie spać - idziesz do nich.
W biznesie nie ma nic za darmo. "Bezpłatne konta e-mail" opłacane są przez reklamodawców, wysyłających Ci reklamy.
My użytkownicy dajemy ruch (użytkownik który nie płaci wcale nie jest "be"), swoją wiedzę i czas, dlatego w zamian, mamy miejsce na serwerze i łącza. To generuje ruch, który w efekcie daje szansę na zarobek na reklamach. Jest to jak najbardziej racjonalny układ.

Tak się składa, że firmie, które nie miała swojej serwerowni, sprzedając swój system, musiałem wynająć miejsce, dostarczyć cały soft i sprzęt, oraz zapewnić porządne łącza. Zdziwiłbyś się ile to kosztowało i jakie są miesięczne opłaty. Do tego sobie dolicz coroczne aktualizacje oprogramowania (tzw. wsparcie) i koszty administratora(-ów). Jeżeli stać Cię na takie rozdawnictwo - stwórz własne Forum.

Są na forum porządni fachowcy, którzy udzielają się. Użytkownicy korzystają z ich wiedzy, a kto chce - napisze do nich prywatną wiadomość i dostanie namiar. Są też tacy, którzy małym nakładem sił, chcieliby skorzystać z tego co dają inni (my-ruch, redakcja-sprzęt i obsługę). Zgadzam się, żeby takie pasożytnictwo eliminować.

Frankai
06-10-2011, 06:22
proponowałbym wpisywanie przed ogloszeniem miejscowosci lub regionu co ulatwi wyszukiwanie i zainteresowanie danym regionem....
Są Grupy na których można stworzyć odpowiedni dział. Ja w swojej stworzyłem o polecanych ekipach i już nie trzeba 1000 razy pytać. Każdy ma swój post, który aktualizuje (zdarza się jak wyjdzie usterka po czasie). Grupę mamy zgraną - jest porządek i tylko raz musiałem usunąć zbędny post. Na drugi koniec polski fachowcy nie jeżdżą. Po parę cegieł też się nie opłaca jeździć.

gabriela
13-05-2018, 12:38
Czy moge na tym forum zamiescic ogloszenie o wynajmie pokoi goscinnych dla turystow?