PDA

Zobacz pełną wersję : ostrzezenie



14-06-2005, 13:42
dostalem ostrzezenie ze zamieszczam posty w niewlasciwych watkach
bo napisalem o tluszczakach w dziale psycholog

napisalem tam, gdyz jest tam watek o urynoterapii
a wiec jedno z drugim jakos tam sie wiaze

czasami ten podzial na kategorie jest malo czytelny.....
no ale niech bedzie


moge dostac mozliwosc zalaczania fotki pod nickiem z powrotem?
z gory dzieki

Leon ;)

mdzalewscy
14-06-2005, 23:24
nie bądź taki skromny nie dostałeś tylko za to, bardzo często piszesz w nieodpowiednich działach forum, płaczesz jak dzieciak jak Cię „niewinnie” zablokują, albo Ci „niesłusznie” post przeniosą, robisz aferę jak nie może się zalogować, odstawiasz jakieś cyrki, żegnasz się z forum, a potem nie masz charakteru i wracasz ponownie, jak dostajesz prywatne ostrzeżenie to informujesz o tym całe forum jakby był koniec świata, albo to kogoś obchodziło. Takie ostrzeżenia jak się dostaje to trzeba nad tym przemyśleć, czy się nie robi coś nie tam, czy nie jest się uciążliwym dla forum. Wygląda to jak byś pisał posty nie dla konkretnej wiedzy (odpowiedzi) tylko dla największej liczby uzyskanych odpowiedzi. Nie myślałeś żeby wystąpić w Idolu i tam się zrealizować ?

Każdy ma jakieś wady, ja, inni....., mi też się zdarza coś tam "źle zrobić, napisać", ale zawsze staram sie to przemyśleć i poprawić, z początku budowałeś to forum i byłem pełen podziwu, ale teraz je niszczysz, w wielu forumowiczach wzbudzasz negatyne odczucia, przez to robi się dużo kłótni, zaczepek, złego.

Przemyśl lepiej to

15-06-2005, 08:04
chyba przemeczony jestes
odpocznij
bo gadasz jakbys mial z 80 lat albo skonczyl studia psychologiczne ;)

Wojty
15-06-2005, 08:48
popieram mdzalewscy



bo to forum jest i moje i twoje wiec nie pouczaj
tylko zajmij sie wymiana doswiadczen budowlanych

a jesli chcialbys zeby na naszym forum poruszlao się tylko tematy budowlane to po co umiesczasz watek o swoich tluszczakach ?

15-06-2005, 08:51
ja wiem ze wy sie tu wszyscy ladnie popieracie
;)
nie mam wiecej pytan ;)

15-06-2005, 08:55
j
nie mam wiecej pytan ;)
.....znaczy sie do was nie mam ;)

selimm
15-06-2005, 09:41
Mdzalewski kto to widział o 00:24 posty moralizatorskie pisać :lol:

selimm
15-06-2005, 13:53
Leon chyba Ci kolejny topik wcieło :lol:

ps. gdyby Ci rowniez nicka wcieło to pamietaj ze da sie zarejestrować to samo ale juz bez dorobku "zyciowego " :lol:
po prostu bedzie leon z katowic kot.....bedzie Ci pisać zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi :lol:

15-06-2005, 14:21
no widzisz zas nieodpowiednie miejsce
najpierw mi admin odebral opcje pisania na priva a teraz sie burzy ze se watek o obrobce fotografii zakladam
czuje sie tu przesladowany
a ty?
powinien admin taka opcje uruchomic, ze mu watek streszczasz a on ci podaje w jakim o to dziale by najchetniej widzial ;)

osowa
15-06-2005, 14:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

powinien admin taka opcje uruchomic, ze mu watek streszczasz a on ci podaje w jakim o to dziale by najchetniej widzial ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać :wink:

Leoś... z pozdrowieniami.

selimm
15-06-2005, 14:51
Leon mi wszystkie funkcje działają :lol: ....wiec jest git

ja mysle ze admin jakby mogł to by Ci taki liscik szkryfnol

Drogi Leonie jesli chciałbys ze mną porozmawiać to skontaktuj sie
z adresem www @ fuck you

Admin

ps. chyba za duzo ma roboty przez Ciebie :lol:

kroyena
16-06-2005, 12:22
Kicia ty nie fuckaj (po polsku to chyba będzie fukaj, przez duże "F") bo znowu cię Admin wyśle na ban-any i będziesz musiał być "selimm reaktywacja" przez jeszcze dłuższe "m". :lol:

kroyena
16-06-2005, 12:23
Leoś dogadaj się z Adminem co do odpowiedniego dla Ciebie podpisu pod nickiem i nie będzie problemu. :lol: 8) :P