PDA

Zobacz pełną wersję : Router 4G LTE



Pabloq
20-06-2022, 09:02
Poszukuję routera przemysłowego 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

Pozdrawiam

gawel
20-06-2022, 09:04
Mam od wielu lat taki i działa https://allegro.pl/oferta/router-huawei-b593-lte-ii-4g-modem-2x-anteny-6779108606?offerId=6779108606&inventoryUnitId=VmGdTa-4t361PoZqgKR4Aw&adGroupId=M2RjOTk2NzktMTBlOS00YTllLWEwN2MtYjE5N2E5 NDA1MzQ2AA&campaignId=NzJlOGVhY2ItYmQ0ZS00MzNkLWE1YTctNmI0NGR iZWMxZTBkAA&sig=55ba9529f91056d5ab905558f17f13f3&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAjwtcCVBhA0EiwAT1fY71njurew1uBQae7c2a6J qsC_xW1Z35bOY_9OUz4RVFzZroxTILICghoCp4IQAvD_BwE

z tym że nie wiem czy posiada jakiekolwiek szyny, proponuje udać się na przystanek tramwajowy

Ratpaw
20-06-2022, 09:16
Poszukuję routera 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

Pozdrawiam
A co to jest niska cena? :)

Popytaj na elektrodzie o opinie. Google wypluwają wiele linków po wyszukaniu "router przemysłowy na szynę DIN". Brałem kiedyś sprzęt od Elmarku i nigdy się nie zawiodłem, ale niskich cen to oni chyba nie mają.

marks9
20-06-2022, 14:11
Poszukuję routera 4G LTE (na szynę DIN, z kartą SIM, WAN, LAN oraz zewnętrzną anteną). Gdzie dostanę dobrej jakości i w niskiej cenie?

Pozdrawiam


Sprawdź to -> :spam:
Też brałem kiedyś z elmarku do czasu, aż znajomy polecił mi urządzenia z tego sklepu i się przestawiłem ze względu na ceny, bo jakościowo są tak samo dobre.

Pabloq
21-06-2022, 08:14
A co to jest niska cena? :)

Popytaj na elektrodzie o opinie. Google wypluwają wiele linków po wyszukaniu "router przemysłowy na szynę DIN". Brałem kiedyś sprzęt od Elmarku i nigdy się nie zawiodłem, ale niskich cen to oni chyba nie mają.

O Elmarku słyszałem, tylko się zastanawiam czy są inne sklepy godne polecenia, a mające niższe ceny, bo wiadomo w Elmarku płaci się już trochę za markę.

Pabloq
21-06-2022, 08:24
Sprawdź to ->:spam:
Też brałem kiedyś z elmarku do czasu, aż znajomy polecił mi urządzenia z tego sklepu i się przestawiłem ze względu na ceny, bo jakościowo są tak samo dobre.

Dzięki! Chyba się na to zdecyduje, bo cena wydaje się atrakcyjna.
Czy ten czas dostawy, który jest podany na stronie się sprawdza?

Kaizen
21-06-2022, 11:52
Sprawdź to ->:spam:

Ponad 1300zł to tanio? Do tego ładnych kilka stówek trzeba dorzucić na antenę i kabel (a i tak się może okazać, że super antena i tak da słabszy sygnał przez straty na kablu niż modem umieszczony tam, gdzie antena a może i nawet w pomieszczeniu z przedmiotową szyną).
Może i do przemysłu się nada - ale sieć 100mbps i WiFi ledwo n 2,4GHz do domu? To będzie męczarnia. Ma to jakąś agregację LTE? Nigdzie nie widzę, jakiej kategorii modem.
Zdecydowanie wolałbym B818 wywalić gdzieś, gdzie jest dobry zasięg zasilając przez POE spliterem - a na szynę wrzucić tylko gigabitowego switcha z POE. Albo i nie na szynę - chyba, że ktoś robi full profesjonalne rozwiązanie z zasilaniem awaryjnym (czyli do przemyślenia, gdzie zrobić "serwerownię" z UPS - czy zwykłe klocki na półkach, czy rack czy faktycznie na szynę DIN).

Pabloq
21-06-2022, 14:02
Ponad 1300zł to tanio? Do tego ładnych kilka stówek trzeba dorzucić na antenę i kabel (a i tak się może okazać, że super antena i tak da słabszy sygnał przez straty na kablu niż modem umieszczony tam, gdzie antena a może i nawet w pomieszczeniu z przedmiotową szyną).
Może i do przemysłu się nada - ale sieć 100mbps i WiFi ledwo n 2,4GHz do domu? To będzie męczarnia. Ma to jakąś agregację LTE? Nigdzie nie widzę, jakiej kategorii modem.
Zdecydowanie wolałbym B818 wywalić gdzieś, gdzie jest dobry zasięg zasilając przez POE spliterem - a na szynę wrzucić tylko gigabitowego switcha z POE. Albo i nie na szynę - chyba, że ktoś robi full profesjonalne rozwiązanie z zasilaniem awaryjnym (czyli do przemyślenia, gdzie zrobić "serwerownię" z UPS - czy zwykłe klocki na półkach, czy rack czy faktycznie na szynę DIN).

Router musi być przemysłowy, bo jest dobierany pod dany projekt, nie do domu, więc sorry mój błąd, że nie dopisałem - już to robię. A cena jak na rynek z urządzeniami przemysłowymi wydaje mi się, że jest atrakcyjna.

marks9
27-06-2022, 08:34
Dzięki! Chyba się na to zdecyduje, bo cena wydaje się atrakcyjna.
Czy ten czas dostawy, który jest podany na stronie się sprawdza?

Jak mają w magazynie to 1-2 dni i będzie u Ciebie, a jak nie to ten czas, który mają podany na stronie zazwyczaj się pokrywa, dla upewnienia się może zadzwonić i zapytać o termin.