PDA

Zobacz pełną wersję : Zalozenie spoldzielni budowlanej:..?



Ariadna
14-06-2005, 15:30
Pomozcie prosze..

Moim marzeniem jest wybudowanie kilkunastu szeregowcow ,a pozniej ich sprzedaz.Prosze mi powiedziec ,czy taki zwykly szary czlowiek moze spelnic swoje marzenia ? I w jaki sposob.
Dodam ,ze chcialabym zatrudnic firme budowlana,ktora zna sie na budowie .Mam gotowy projekt domkow,projekt zagospodarowania terenu.

Tomasz13
26-06-2005, 14:06
to już jest deweloperstwo :wink:
Ale życzę powodzenia!

Wowka
26-06-2005, 15:22
Pomozcie prosze..

Moim marzeniem jest wybudowanie kilkunastu szeregowcow ,a pozniej ich sprzedaz.Prosze mi powiedziec ,czy taki zwykly szary czlowiek moze spelnic swoje marzenia ? I w jaki sposob.
Dodam ,ze chcialabym zatrudnic firme budowlana,ktora zna sie na budowie .Mam gotowy projekt domkow,projekt zagospodarowania terenu.

Inwestora który ryzykuje milionami złotych w swoje przedsięwzięcie powinno być stać na wynajęcie profesjonalnej obsługi prawnej i finansowej inwestycji.
Wszystko to powinno być poprzedzone badaniem rynku oraz wykonaniem bisnesplanu. Jest to wymóg konieczny dla ochrony pieniędzy inwestora jak i ochrony praw ewentualnych klientów.

Ariadna - Twoje pytanie (zarówno jego treść i formę) zadane tutaj na tym Forum uważam za jakieś nieporozumienie. By nie stwierdzić wprost, że jest to brak minimalnego nawet poziomu profesjonalizmu.

Moja wypiedź jest także i odpowiedzią na Twoje pytanie. Podejdź profesjonalnie do tego tematu.
P.s. Zakładam, że Twoje pytanie nie prowokacją w stylu Leona.