PDA

Zobacz pełną wersję : Elektronarzędzia akumulatorowe



Smarczek
02-07-2022, 00:13
Na wrzesień zaczynam budowę domu i zastanawiam sie nad kupnem kilku narzędzi: katowka, pilarka, wkrętaka zakręt arka.
Chciałbym coś na jedna baterie i zastanawiam się nad firma yato czy ktoś może coś więcej o tych elektronarzędzia powiedzieć? Czy lepiej szukać innej firmy? Narzędzia mają wytrzymać budowę parterowki 96m2. Czy wgl pomysł budowy bez prądu na samych akumulatorowych narzędziach ma sens? Czy lepiej brać prąd od sąsiada lub kupić agregat i narzędzia na kabel? Jakie ewentualnie elektronarzędzia jeszcze mogą się przydać?

Sativum
04-07-2022, 07:16
Jak Cię stać na akumulatorowe narzędzia o możliwościach tych na kabel, to jest mega wygodne.
Pamiętaj jednak by mieć w zapasie naładowane akumulatory.
IMO Yato to dobra firma.
W rozpisce nie widziałem wiertarki. Wkrętarką, wszystkiego nie uciągniesz.
Przyda się jeszcze wyrzynarka/piła szablasta, może bruzdownica. Na pewno odkurzacz (albo miotła uliczna).
Najłatwiej i najtaniej pożyczyć prąd od sąsiada - pompy na tynki lub posadzki na aku nie uciągniesz. Względnie poszukaj erbetki i ją sobie podłącz.

Smarczek
05-07-2022, 13:42
https://allegro.pl/oferta/zestaw-4-mocnych-narzedzi-aku-18v-3xaku-4ah-lad-11808603787

Czy te się nadadzą?

Smarczek
05-07-2022, 13:43
Narazie myślę o narzędziach głównie do fundamentów, ewentualnie ssz.

Vato
11-04-2023, 07:50
Cześć mi Yato szybko odmówiło posłuszeństwa, celowałbym już w renomowaną markę a narzędzia przydadzą się później napewno a gwarancja pewniejsza.
Może zestawy od BOSCH (https://www.he24.pl/Zestaw-5-narzedzi-18V-GSR-GST-GWS-GSK-0.615.990.K6N-BOSCH)?

Mareks77
11-04-2023, 08:58
Jeśli na budowę to zdecydowanie najtańsze sieciowe te najbardziej potrzebne typu młotowiertarka, piła tarczowa, szlifierka kątowa.
Sam przeżyłem budowę na MC Allister z promocji marketowej a do wykańczania i obecnego majsterkowania nabyłem niebieskiego Bosch.
Z akumulatorowych to raczej profesionalna linia Bosch ale po budowie gdzie traktowane są często niezbyt dobrze to raczej tylko te najpotrzebniejsze jak wiertarko wkrętarka.
Akumulatory zawsze można dokupić i co najważniejsze to jeden model pasuje do wszystkich więc można wziąć jeden kompletny zestaw a pozostałe tylko same BODY.

Saskian
19-04-2023, 12:47
Sprawdź sobie Polskie marki takiej jak Tresnar i Hurry Up. Mało znane, a bardzo dobre i mocne elektronarzędzia.