PDA

Zobacz pełną wersję : Jak amatorsko naprawić cieknący dach?



krzysztoft79
03-07-2022, 07:48
Po wczorajszych wiatrach i ulewach zaczał mi cieknąć dach, gdyż w dwóch miejscach wiatr najpierw poderwał pape, a potem ją zerwał. Generalny remont dachu przewidziany mam na przyszły rok, a teraz musiałbym załatać go tak, aby wytrzymało to do przyszłej wiosny. Możecie mi polecić jakieś specyfiki, które pozwolą zakleić wszystkie przeciekające miejsca, wiedząc że nie mam i nie potrafie obsługiwać tego urządzenia do podgrzewania papy.

Bertha
03-07-2022, 11:50
Papa i lepik na zimno. Kierunek każdy skład budowlany lub sklep wielkopowierzchniowy - oprócz tego na 12. literę, który popiera RU!!!

krzysztoft79
04-07-2022, 11:24
Rozumiem, że tutaj nie można napisać nazwy tej sieci? W każdym razie nie robię tam zakupów.
Oprócz lepiku na zimno polecili mi jeszcze: Masa uszczelniająca Gardner, Taśma dekarska Tytan 15 cm / 10 warto to kupić?

Bertha
05-07-2022, 02:02
Takich nie używałem. W ciepły dzień papa dobrze się układa i jest miękka, jeśli więcej uszkodzeń obok siebie, to kładziesz kawałki papy albo pas, jak pojedyncze uszkodzenia to może uszczelniacz wystarczy.

Andrzej Wilhelmi
09-07-2022, 12:18
Gardner to bardzo dobry produkt. Nakładać kielenką bez dodatkowych kawałków papy. Pozdrawiam.