PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przerobic szafkę na śmieci?



OlaK
14-06-2005, 20:32
Mam na smieci szafke 30cm otwierana klasycznie. Szafka nie sprawdza sie zupelnie - kosz, ktory do niej wchodzi jest waski, niski i krotki, wsytarcza raptem na pol dnia a potem smieci wylaza gora.
Mysle o domowym (tzn. wlasnymi silami) przerobieniu szafki z takiej otwieranej na bok na taka wysuwana razem z koszem/koszami ale nigdy 'na zywca' szafki z takim systemem nie widzialam.
Czy przerobka w ogole bedzie mozliwa? Czy to jest kwestia usuniecia zawiasow i zamontowania systemu wysuwajacego kosze czy musi to zrobic stolarnia?
Jakie firmy produkuja takie sortery do waskich szafek tzn. 30cm? Wydaje mi sie, ze byl kiedys watek o koszach na smieci ale nie umiem go znalezc.

ponury63
14-06-2005, 20:37
Wysuwany kosz na śmieci do szafki kuchennej (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=37815)

ankalenka
15-06-2005, 12:01
ja kupiłam taki ogromny kosz curver (czy jakoś tak, przepraszam jeśli jednoznacznie przekręciłam nazwę ...) który z wahadłową ruchomą pokrywką za chiny się nie mieści, lecz po usunięciu tejże, wchodzi bokiem na tzw. styk! jest b. duży - pakujemy do niego 60 l worki. na zakupy udałam się z miarką, w sklepie zdejmowałam nakrywy z koszy i mierzyłam... mierzyłam... aż znalazłam.