PDA

Zobacz pełną wersję : czy gdzieś jeCzy gruntowanie może pokazać wyciek pod posadzką ?



adamz
29-07-2022, 22:36
Witam, zwracam się z pytaniem.

Mam nowe mieszkanie, które jest wykańczane i jutro miały być kładzione płytki na podłogę pod aneksem kuchennym. Z relacji pracownika wynika, że wieczorem (40 min przed moim przyjściem), fragment, na który miały powędrować płytki został zagruntowany. Pana, który wykonywał gruntowanie zdziwiła plama, która się. pojawił i zdecydowanie wolniej schła. Do tego stopnia, że wszystko do około wyschło - ale to miejsce najwolniej.

Nie jestem budowlańcem i nie wiem jakie kroki wykonuje się przed kładzeniem płytek, ale chciałem zapytać czy grunt może pokazać, że gdzieś pod posadzką znajduje się wyciek ? Ale czym może być spowodowana taka plama.

Mnie to wyglada bardziej na to, że coś się rozlało - ale Pan robotnik zarzeka się, że kładł grunt równomiernie.

Wstępnie umówiłem się, że jutro przyjdę rano.i spróbujemy zagruntować raz jeszcze by zobaczyć, czy pałam się ujawni. Pracownik coś mówił o termowizji... Mieszkanie jeszcze nie ubezpieczone, w tej części mieszkania nie były wykonywane jeszcze żadne prace.

adamz
29-07-2022, 22:56
dodam, że mieszkanie jest nowe - na parterze. Przed odbiorem było sprawdzane kamerą termowizyjną (odbiór miał miejsce 2 mec temu).

1950
03-09-2022, 19:39
a próba szczelności była?