PDA

Zobacz pełną wersję : Podłoga w schowku zewnętrznym



R0bson
31-08-2022, 08:05
Witam,
Mam mały schowek pod schodami 1x3m2. podłoże to ubita wyrównana glina i chciałbym tam zrobić jakąś podłogę żeby rzeczy nie leżały bezpośrednio na ziemi. Z braku czasu raczej kładzenie płyt na ten moment nie wchodzi w grę, chodzi mi o jakieś szybkie i tanie rozwiązanie. Myślałem żeby na bloczkach betonowych postawić 3 podesty 100x100cm i z 1 strony krawężnik żeby się to nie ruszało. Tylko zastanawiam się czy taki podest będzie stabilnie stał na tych bloczkach ? Czy zamiast bloczków mogą być zwykłe cegły lub bloczki silikatowe ? Woda nie dostaje się do schowka

460615

Saskian
31-08-2022, 09:19
Skoro woda się tam nie dostaje, to najprostszym i najszybszym sposobem będzie umieszczenie jako podkładu palet, a na nich desek lub czegokolwiek innego, z czego zrobisz równą powierzchnię.

R0bson
31-08-2022, 11:52
Skoro woda się tam nie dostaje, to najprostszym i najszybszym sposobem będzie umieszczenie jako podkładu palet, a na nich desek lub czegokolwiek innego, z czego zrobisz równą powierzchnię.

Jest rozwiązanie tylko najlepiej jakby znaleźć palety 100x100 albo 120x100 a widzę że słabo dostępność a ewentualna wysyłka przekracza kilkukrotnie koszt palet ale dzięki poszukam jeszcze. Ewentualnie coś z marketu na podkład żeby stabilnie było?

sadowiak
02-09-2022, 20:54
120x100 to typowy wymiar palety na legarku stosowanej pod kostkę brukową, podjedz na jakiś skup palet i za ok 25-35 zł ktoś Ci sprzeda.