Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : medycyna naturalna



Kunsja
04-09-2022, 11:46
Czesc. Ostatnio znalazlam strone,gdzie przedstawiaja wszystko co zwiazane z leczeniem naturalnym.Maja swoj gabinet :spam: i tak zastanawiam sie,bo skoro jest to skuteczne oraz zdrowe to moze sie tam wybrac? Czy moze ktos mi doradzic?

d7d
04-09-2022, 19:22
Czesc. Ostatnio znalazlam strone,gdzie przedstawiaja wszystko co zwiazane z leczeniem naturalnym.Maja swoj gabinet i tak zastanawiam sie,bo skoro jest to skuteczne oraz zdrowe to moze sie tam wybrac? Czy moze ktos mi doradzic?

Jest skuteczne i zdrowe bo ... ?

inwestor
04-09-2022, 20:34
Skąd pomysł że jest skuteczne ?
Wiesz jak coś źle pójdzie a raczej w ciężkich przypadkach na pewno źle pójdzie, to nawet ubezpieczyciel Ci odmówi odszkodowania z polisy. No chyba że masz zapisy w polisie o eksperymentach wróżbiarskich na ludziach itp.

Normalnie nie wiem jak to tłumaczyć ludzie są piśmienne , niby obyte , jest już 21 wiek i dalej czarownictwo, wróżbiarstwo, taka czy inne punktura czy presura. itp itd. rence i nogi opadywuję.
Setki takich różnych nawiedzonych żerują jak hieny na cudzym nieszczęściu a tu dalej ludzie są gotowi wyrzucać swoje ciężko zarobione pieniądze

boconek03
11-09-2022, 09:31
okropna reklama