PDA

Zobacz pełną wersję : Schody strychowe - Fakro LTK energy czy Oman Polar Z2



guja
13-11-2022, 19:59
Witam , potrzebuje schody dachowe w dużym rozmiarze czyli 70x140 , wybór padł na modele powyżej- mam ocieplenie po stropie więc wybrałem modele z podwójnym uszczelnieniem oraz względnie dużą termoizolacją.

W zasadzie byłem zdecydowany na LTK ale znalazłem kilka przeciętnych opnii o sztywności konstrukcji.
Ole maxi thermo nie robią w tym rozmiarze wiec kolejny wybór padł na Polary za np: podwójny zamek , lepiej wyglądajcie uszczelki .

Ktoś doradzi z praktyki co wybrać , czy iść inna drogą tzn zwykły właz za połowę ceny powyższych i majstrować docieploną klapę powyżej na strychu ?

Ekspert FAKRO
15-11-2022, 12:29
Z czystym sumieniem polecamy schody LTK Energy. Łączą w sobie zaletę wysokiego komfortu użytkowania oraz doskonałe parametry termoizolacyjności. Zapewniamy, że mają stabilną konstrukcje i są bezpieczne w użytkowaniu.

Oczywiście możliwe jest również zastosowanie tańszych schodów np. LWK Plus, i dodatkowe ich docieplenie przez dołożenie luku górnego LXW. Jednak cenowo nie będzie to wcale korzystniejsze rozwiązanie.

Przy zamawianiu schodów proszę również zwrócić uwagę na wysokość pomieszczenia.

Każdy z wymienionych produktów jest dostępny w naszym sklepie internetowym www.sklep.fakro.pl

W najbliższym tygodniu w tym sklepie będziemy mieć promocje -15% na schody, a w poniedziałek 28 listopada (Cyber Monday) schody będzie można kupić z 20% rabatem. Zachęcamy do skorzystania z okazji!