PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchenno stolarskie porady i przy okazji istotne pytanie.



Ariakan
20-06-2005, 11:39
Jako że minęło już ponad 8 miesięcy jak żyjemy na swoim bez kuchni.. zebraliśmy pare groszy i zaczeliśmy się rozglądać za kuchniami. Po kilku wizytach w studiach kuchennych odechciało nam się kuchni i prawie żyć :) Od 1700 do 2100 za metr bieżący plus wszelki dodatkowy osprzęt który nie jest w cenie. Zgroza. Ale przeglądając forum pojawiła się iskierka nadziei że podobno u stolarza można taniej.. nawet za połowe tej studyjnej ceny. I tutaj potrzebuję waszej pomocy. Dajcie proszę namiary na jakichś stolarzy z Warszawy lub okolic lub takich którzy do tej Warszawy przyjechać i zająć się naszą kuchnią by mogli. Ważne jest też by pomogli tą kuchnię nam zaprojektować po oglądać zdjęcia to jedno a sensownie to upchnąć na ścianach drugie.
Aha.. i co jeszcze mi się nasunęlo.. czemu wszelkie kontakty podawane są na priwa a nie na forum w postach o danym temacie. Gdyby było na forum nie zawracałbym wam głowy tylko spisał telefony i dzwnonił.. zrozumieć tego nie mogę. Z góry więc dziękuję za wszelką pomoc i czekam na informacje. Pozdrawiam.
Dla tych którzy mimo wszystko wolą na priwa :) [email protected]

Nina Mirgos
20-06-2005, 11:52
Już wielokrotnie polecałam mojego stolarza:

Robert Rogiński: 608-65-11-49
a oto jego rękodzieła:
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=40358&q=przykładowe&k=2

W moim albumie możesz obejrzeć kuchnię, którą robił dla mnie.
Robi meble według życzenia, sam doradza, robi projekt i montuje nie biorąc za to dodatkowych pieniędzy. A jest nawet 50% tańszy niż rynek warszawski. Jest po prostu bezpośrednim producentem. Nawet jeśli sobie zarzyczysz okucia Bluma albo droższe i lepsze gatunkowo blaty (chociażby granit) - jest w stanie Ci takie zorganizować i zamontować. W mojej kuchni montował blaty z marmuru :)

W rozmowie możesz powołać się na mnie.

Będziesz zadowolony z efektu.
Pozdrawiam.