PDA

Zobacz pełną wersję : jaki to rodzaj stropu ?



pawelurb
20-06-2005, 12:27
mam w projekcie belki rozstawione co 60 cm , strop Teriva , no właśnie, ale jaki ? w projekcie napisali że Teriva II , ale szukam pustaków i widzę że pustaki o szerokości 60 cm są przy stropie Teriva I i Teriva NOWA.
a Teriva II są o wymiarze 45.....juz sam nie wiem jaki mam strop...?

pawelurb
20-06-2005, 14:38
nikt nie wie ..? :(

marcinelli
20-06-2005, 22:48
Prawdopodobnie masz belki stropu Terriva II z wypelnieniem pustakami SZ-ITB. Podaj ile komór ma ten pustak - to potwierdze czy o taki pustak chodzi.
Pozdrawiam

pawelurb
20-06-2005, 23:01
Prawdopodobnie masz belki stropu Terriva II z wypelnieniem pustakami SZ-ITB. Podaj ile komór ma ten pustak - to potwierdze czy o taki pustak chodzi.
Pozdrawiam
Nie ma informacji w projekcie jaki to pustak, tylko rozstaw, ilość belek, i wysokość stropu , chyba 25 cm, a co to te pustaki SZ-ITB ??

marcinelli
20-06-2005, 23:09
Wysokosc stropu nie ma znaczenia - moze byc rozna w zaleznosci od grubosci wartwy nadbetonu

Pustak SZ-ITB - to pustak betonowy

pawelurb
20-06-2005, 23:16
a czym się różni Teriva , od Teriva II ?

rafałek
21-06-2005, 06:50
Ta Terriva to wersja oryginalna stropu czy po adaptacji? Jeśli oryginalna to napisz lub zadzwoń do Projektanta, oni bardzo szybko i chętnie odpowiadają na pytania. Jeśli to efekt adaptacji to pytaj tego co ją wykonywał.

pawelurb
21-06-2005, 08:19
Ta Terriva to wersja oryginalna stropu czy po adaptacji? Jeśli oryginalna to napisz lub zadzwoń do Projektanta, oni bardzo szybko i chętnie odpowiadają na pytania. Jeśli to efekt adaptacji to pytaj tego co ją wykonywał.

To efekt adaptacji , napewno go zapytam, tylko najpierw chciałem sie troche sam zorientować w temacie , po to zeby wiedzieć o co pytac i po to aby gość mnie nie próbował zagiąć

Tadeusz M
21-06-2005, 10:59
Wysokosc stropu nie ma znaczenia - moze byc rozna w zaleznosci od grubosci wartwy nadbetonu

Pustak SZ-ITB - to pustak betonowy
To nie tak Im wyższe pustaki stropowe - wyższy strop tym mogą być większe rozpiętości a grubość nadbetonu ma mniejsze znaczenie