Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Pozycjonowanie stron we Wrocławiu vs. Lublin - który wybrać?



Isisxda
09-02-2023, 21:06
Dzień dobry, jestem w trakcie planowania pozycjonowania swojej strony naszej budowlanej firmy i nie wiem, mam dylemat - czy wybór agencji z miasta ma znaczenie? mam agencje z mojego miasta Lublin ale tez z Wrocławia, który mówią że robią to także na Lublin. Czy lepiej wybrać Wrocław, czy może jednak Lublin. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z pozycjonowaniem w obu tych miastach i mógłby porównać je ze sobą? Znalazłam już kilka artykułów, ale chętnie usłyszę jeszcze inne opinie.

Elfir
11-02-2023, 23:00
za link poleci ban.

fotohobby
11-02-2023, 23:03
mam agencje z mojego miasta Lublin ale tez z Wrocławia, który mówią że robią to także na Lublin

Wow, to musza być prawdziwi magicy !
:lol:

woan
12-02-2023, 20:36
Pewnie wątek to typowa reklama będzie,ale z mojego doświadczenia powiem,że lokalizacja nie ma znaczenia. Kiedyś korzystałem z usług pozycjonerów z Wielkiej Brytanii,niby firma top 1 (w/g nich) a nie potrafili podciągnąć strony. Obecnie mam gościa z jakiejś ciężkiej wioski gdzie pks jeździ tylko od wiosny do jesieni i gość robi mega robotę. Z przyjemnością płace mu