PDA

Zobacz pełną wersję : jak to jest - co u kogo??



syropinka
20-06-2005, 22:33
Witam, będę się powtarzać z tematem, ale proszę o odpowiedź doświadczonych forumowiczów...
Pogubiłam się co u kogo lub gdzie się załatwia... Pytam, bo wydawało mi się że już wszystko wiem, a tutaj się okazuje że nic nie wiem, a to wszystko po rozmowie z panią architekt, która robi nam projekt.
Przedstawię sytuację:
działkę kupiliśmy bez mediów...musimy wywiercić studnię, szambo zrobić, ogrzewać będziemy olejem opałowym lub gazem (nie ma decyzji jeszcze), prąd załatwiamy (przyłączenie kosztuje 30.000zł), to tyle chyba...Napiszcie kto robi te projekty do szamba, studni ogrzewania itd. No i jeszcze chyba musi być jakaś umowa o odbiór ścieków i śmieci.
Jeszcze coś potrzeba do wystąpienia o pozwolenie na budowę??(oczywiście oprócz projektu i odpowiednich wniosków)
z góry dziękuję za odpowiedź:)

syropinka
22-06-2005, 20:36
juz wszystko wiem:)

AGNIESZKA31
23-06-2005, 09:30
a dlaczego tak dużo za prąd???nie rozumiem,ja zmieszcze sie w 1500zł,za co cie tak podliczyli,przecież to co od słupa do twojej działki leży w gestii energetyki,ciebie kosztuje to co na działce,czyli skrzynka,no i wiadomo,że przy podpisaniu umowy płacisz w zalezności od przyznanych kw

syropinka
23-06-2005, 20:50
tak duzo, bo nikt sie tam jeszcze nie stara o prad, (a przed nami sa jeszcze 4 dzialki chyba), a energetyka moze sfinansowac tylko jakies 7.000zl czyli to co zwroci im sie po 6 latach - tak napisali w oficjalnym pismie.

AGNIESZKA31
24-06-2005, 08:18
Aha ,no to mi nie przyszło do głowy,a ja naiwna myślałam że to nie ma znaczenia.U mnie tyle wyjdzie bo od słupa do mojej działki jest góra 150m.