PDA

Zobacz pełną wersję : LIPIŃSCY - opinie o pracowni



Grzegorz Tomaszewski
27-01-2003, 11:02
Szanowni Państwo,
Przeglądając dyskusje na forum zauważyliśmy, że nasze projekty oznaczane symbolami LMP, LMB, LMBL i LMW zostały przypisane przez jednego z uczestników forum do jednej technologii budowlanej - "Thermomur". Opinią tą zaczęły się sugerować inne osoby. Chcemy wyjaśnić Państwu, jako autorzy tych projektów, że są one dostosowane do kilku popularnych technologii - najczęściej do betonu komórkowego, ceramiki i keramzytobetonu, zarówno w technologii jednowarstwowej (gr. muru 36-44cm), jak i dwówarstwowej - ściana nośna 25cm + izolacja termiczna. Wiele naszych projektów jest dostosowanych również do Thermomuru, ale zawsze z podaniem powyższych rozwiązań alternatywnych. Projekt jest wówczas wzbogacany o dodatek z projektem innych technologii.
Reasumując - każdy zakupiony u nas projekt domu można wybudować w preferowanej przez Państwa technologii bez dokonywania zmian w projekcie.
Osoby zastanawiające się nad wyborem projektu zapraszamy do osobistego sprawdzenia naszej oferty. Odpowiemy na wszystkie pytania zadane przez telefon (071 354 59 49) lub e-mail: [email protected]
Grzegorz Tomaszewski - architekt z biura M&L Lipińscy

Olinka
28-01-2003, 13:46
Może wartoby tę informację przekopiować do wątku, gdzie piszą o waszych projektach?
ps
notabene przepięknych!

pozdrawiam:smile:

WiciuP
21-06-2005, 21:21
po wielotygodniowych poszukiwaniach stanęło na projekcie z pracowni "Lipińskich" LMP 51a. chciałbym poznać opinie na temat projektów z tej pracowni np. czy są dobrze opracowane, czy nie ma w nich błędów.... jakiekolwiek uwagi na ten temat. A może ktoś ma taki projekt lub wybudował taki dom ???

bea3
27-06-2005, 09:02
Wybudowałam dom wg.projektu "lipińskich",jestem zadowolona z efektu chociaż robiłam kilka zmian funkcjonalnych zgodnych z moimi potrzebami.Pracownia bez problemu wyraża zgodę na piśmie na wszelkie zmiany.Najlepiej zadzwoń do nich.

TASIJA
21-02-2006, 14:02
Buduję LMP 126 (gotowy stan surowy otwarty)
Czy jest mozliwość skontaktowania się z inwestorem który również
zakupił u WAS LMP 126 w celu wymiany doświadczeń?
Nie mogę znaleźć na forum NIKOGO kto wybrał ten projekt.
Pozdrawiam serdecznie

jagoda29
25-05-2006, 16:12
witam,
szukałam wątku o LMP 51a , nie ma dyskusji, a jednak wierzę, że może komuś ta chatka się podoba i ją buduje bądź zbudował :D my z mężem długo obstawaliśmy przy Codziennym z Muratora ale jak w końcu kupiliśmy działkę- pokochaliśmy właśnie 51a od Lipińskich. Właściwie to tak nam się podoba, że nie mamy żadnych zastrzeżeń ( w innych projektach, które były "na tapecie" , m.in. Słoneczko, Gucio, Ewa, Oliwka, LK&203 etc. zawsze nanosiliśmy poprawki - wybredni jesteśmy) a w 51a nic! Wszystko nam gra. Czy jesteśmy zaślepieni tą nagłą miłością od pierwszego wejrzenia? Kto ma jakieś uwagi dotyczące LMP 51a bardzo chętnie wysłucham. Budujących, z-budujących, poszukujących, obserwatorów zapraszam do snucia spostrzeżeń :wink: pozdrawiam.

Izawi
25-05-2006, 17:38
Pracownicy pracowni projektowej, która nam robiła adaptację bardzo sobie chwalą współpracę z Lipińskimi :lol: