PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Gieni - nowego domku Józi S



Teska
22-06-2005, 10:06
..jak nowy dziennik to i nowe komentarze...a co...


Józiu trzymam kciuki....no i pisz.. :lol:

Józia S.
22-06-2005, 10:23
Teska,
jak zwykle na posterunku i niezawodna.

Powiedz, czy kupiłaś ziemię, ile, gzie i w jakiej cenie?

I czy to ziemia czy torf?

Józia S.
22-06-2005, 10:24
Maluszku,

mój nowy domek będzie wg projektu "Gienia", ale z poprawkami z pracowni Horyzont.

maksiu
22-06-2005, 11:03
będzisz robić wersje z uzytkowym poddaszem?
m.

Maluszek
22-06-2005, 11:51
Józiu - ale gapa ze mnie :oops: Nie zauważyłam nazwy projektu w tytule dziennika.

Bardzo fajną chałupkę będziesz miała :D A co zmieniłaś w tym projekcie.

Józia S.
22-06-2005, 13:42
będzisz robić wersje z uzytkowym poddaszem?
m.

Tak Maksiu,
będzie użytkowe poddasze, ale zminimalizuję ilość okien połaciowych. Będzie tylko jedno - w łazience.

Józia S.
22-06-2005, 13:52
A co zmieniłaś w tym projekcie.

Maluszku,
odpowiem w punktach.
1. połowa domu będzie podpiwniczona, będzie tam garaż, piwnica i kotłownia (wykorzystamy naturalne pochylenie terenu - nie będzie wykopów)
2. zmiana ściany nośnej - zastosuję strop teriva a nie drewniany jak w projekcie
3. Kominek dostawię do ściany od łazienki (likwidacja trzeciego komina), do komina wentylacyjnego dostawię dymowy od kotłowni i kominka
4. powiększę salon o przyległy komin i przesunę schody na poddasze na środek domu - dzięki temu pokoje na górze będą jednakowej wielkości
5. taras na pewno będzie zrobiony z płaskich kamieni polnych, z mosteczkiem, strumyczkiem... (i znowu dzięki pochyłej działce)

koks
22-06-2005, 16:59
Józiu,

gratuluję i trzymam kciuki!!! Chcesz ruszyć z budową jeszcze w tym roku?

Powiedz mi, jak to jest, że masz już warunki zabudowy, a dopiero zbierasz warunki przyłączy? :o W naszej gminie (nie tak daleko od Ciebie) żądają warunków tech.przyłączy (a nawet popisanej umowy z ZE) juz jako załącznika do wniosku o WZ! :cry: Czy to przepisy takie dziwne, czy tez urzędy i urzędnicy :oops:

Aga J.G
22-06-2005, 22:35
Skoro nowe komentarze to napiszę trzymam kciuki :)
Zyczę powodzenia widze że dopiełaś swego - gratulki :)

agniesia
22-06-2005, 23:26
Witaj Joziu,
sledzilam poprzedni dziennik, czemu zdecydowalas sie na nowy domek?

zycze powodzenia,
po tej drodze urzedniczej jaka przeszlam ostatnio, to wypada zyczyc wyedukowanych urzednikow znajacych prawo w zakresie swoich kompetencji urzedowych...
trzymam kciuki :D

Józia S.
25-06-2005, 10:37
Koks, Agniesia,

rzeczywiście szybko i bez zbędnych ceregieli załatwiam sprawy papierowe, ale jestem petentem, którego nie tak łatwo się pozbyć, bo stoję nad urzędasem i przebieram nogami. Z doświadczenia wiem, że moja upierdliwość bardzo przyspiesza procedury. Załatwiają szybko moje sprawy, żeby mnie nie mieć na karku. poza tym bez skrupułów korzystam z wszelkich znajomości :oops:

Aga J.G
dzięki....

czupurek
27-06-2005, 10:04
Józia - no to do przodu :P

Maggie
27-06-2005, 13:24
Józia - ja też Ci kibicuję. :D

A prawie gotowa Gienia stoi w Morzyczynie, przy drodze na Stargard. Już są firanki w oknach, więc chyba ktoś nawet mieszka.

elmer
07-08-2005, 09:50
Józiu S. rozważamy budowę domu wg tego projektu. Na tą chwilę nie dokonywalibyśmy radykalnych zmian w projekcie tylko jakieś drobne. Podoba się on nam taki jaki jest. Czy posiadasz może skany rzutów tego projektu w wersji pierwotnej? Same powierzchnie użytkowe na stronach z tym projektem są mało obrazowe. Może masz jakieś zdjęcia z jego realizacji?

Życzę " buowlanej pogody" i powodzenia.

agniesia
30-09-2005, 17:50
Joziu :D chyba pora uaktualnic dziennik,

GRATULACJE :D

Sylwia B
05-12-2005, 17:13
z wypiekami na twarzy :oops: czekam na dalszy ciąg dziennika :)

Pozdrawiam i kciuki trzymam :)

trobe
11-01-2006, 19:34
No jak to, niedługo przeprowadzka , a w dzienniku puchy?! :roll: :P

Józia S.
12-01-2006, 13:02
Trobe, od rana do nocy tyramy. Dom to nie wszystko. Mamy trudną działkę. Trzeba było porobić tarasy i męczymy się z ogrodzeniem. Ale będzie poprawa - obiecuję. :oops:

Maluszek
12-01-2006, 13:55
Cześć Józiu :D Mam nadzieję, że tym razem nas na tak dłuuuuuuuuuugo już nie zostawisz. Pisz co u Was słychać, jak nowa chałupka.